Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-05-2012, 23:25   #761
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie Odp: Co nas wkurza ? Żale.

Cytat:
Napisał daniob Zobacz post
A niedawno co pisał że sie żeni
Przyszła czyli wie , że będzie się żenił.
Eks czyli wie , że będzie się rozwodził.
Dlatego mi się to spodobało, lubie taki czarny humor
Oczywiście dostałem też minusa od jakiegoś debila po podstawówce, bo nie skumał.
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-05-2012, 23:27   #762
daniob
Stały bywalec
daniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znają

daniob's Avatar

Reputacja: 613

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home 360 stopni Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki 
Liczba Osiągnięć: 6

balblabla
Stary 10-05-2012, 15:40   #763
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał jasiopatryk Zobacz post
To norma. Jak ja rozbiłem swoją Honde to ładnie po mnie w gazecie pojechali. Że nie dostosowałem prędkości do warunków drogowych itd. Najlepsze jest to, że nawet osoba w której tył się wpieprzyłem powiedziała, że samochód ześlizną się po lodzi z max prędkością 10 km/h i nie było szans na zatrzymanie auta Po mnie gdy Policja wszystko spisywała były kolejne 3 wypadki, a dziewczynka rozbiła sobie głowę i przyjechała po nią karetka tak było ślisko. O czymś muszą pisać bo by ich nikt nie czytał.

Mnie wkurwia to, że wysłałem babce po zaniżonej cenie grę w idealnym stanie. Raz w napędzie bo mi się nie spodobała. A ona do mnie, że gra jest porysowana i konsola jej nie odczytuje.
no po mnie nie jechali w serwisach az tak. w sumie jedna i ta sama wersja w 3-4 roznych. Kwestia tego, ze jak dostalem w leb poduszka, odpialem pasy, wychodze... patrze, a auto sie wyklepie. chwile stoje i lecę do drugieg gościa czy żyje. Ten od razu do mnie, ale spokojnie... zajebisty koleś w sumie, gdzie to z taką prędkością jechałem i tyle.

teraz pytanie, 25 mam się zgłosić na policję jako podejrzany. Obszar zabudowany 50. Co mam im mówić? Panie jechałęm 50-60, no może 75, nie pamiętam bla bla bla? W sumie to grozi mi grzywna, zawiasy i ewentualnie zatrzymanie prawka. Dlatego raczej wole udawać przygłupa niż powiedź: zajebista pogoda panie była, sucha nawierzchnia, miałem okulary raybana na nosie turbina na maksa i na łuku jak kubica 120-130 miałem.

a teraz, co mnie wkurwia. to to siedzenie w chałpie, 2 tygodnie. Teraz mam L 4 na kolejne 4 tygodnie. w Sumie 6 tygodni... nic nie robie, tylko leżę, czytam ksiązki kinga, gram na psv, ip i dostaje wypłate jeszcze za to (w L4 mam 1, więc jak zus sprawdzi to wszystko leci. zresztą z kulami to się tak zapierdala, że szok )
No i to, że rzeczoznawca ocenił, że naprawa samochodu golf 4 1.9 tdi przekracza jego wartość rynkową, ciekawe ile odszkodowania dadzą starszemu za to.

Ostatnio edytowane przez Foxter : 10-05-2012 o 15:59
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-05-2012, 15:48   #764
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 

U mnie policzyli lepiej niż wartość rynkową jak zatańczyłem pomiędzy barierkami na trasie opłacało się, dołożyłem niedużo i kupiłem nowszy model
Stary 10-05-2012, 15:52   #765
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

ojciec ma jeszcze golfa 6, za 4 tygodnie może pożyczy hehe 2.0 i 140 kucy Jak brałem od niego 4, to w ciągu 7-8 lat on nim zrobił 65k. Głównie to on śmiga transporterem, jak to w prywatnej firmie. Ja na jego miejscu bym sobie jakieś odjebane bmw, albo audice a7 kupił. Golfy, to taka średnia klasa jak dla mnie. Ja chce porsche 911 golfy 4, teraz stoją po ok 15. więc nic lepszego za taką kasę nie można raczej kupić

Ostatnio edytowane przez Foxter : 10-05-2012 o 15:56
Stary 10-05-2012, 17:24   #766
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Lista Osiągnięć

Teraz to się możesz lansować - tak masz golfa skróconego że za Smarta może robić, potrzeba tylko nieco szpachli
utniesz dach i będzie kabrio - w sam raz na lato
Stary 10-05-2012, 17:28   #767
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Foxter Zobacz post
ojciec ma jeszcze golfa 6, za 4 tygodnie może pożyczy hehe 2.0 i 140 kucy Jak brałem od niego 4, to w ciągu 7-8 lat on nim zrobił 65k. Głównie to on śmiga transporterem, jak to w prywatnej firmie. Ja na jego miejscu bym sobie jakieś odjebane bmw, albo audice a7 kupił. Golfy, to taka średnia klasa jak dla mnie. Ja chce porsche 911 golfy 4, teraz stoją po ok 15. więc nic lepszego za taką kasę nie można raczej kupić
A co z MG ZR? Obczaj na allegro, samochodzików jest malutko, a jest wyykurwisty. Rodzice mają jednego, więc mogę wypowiadać się tylko pozytywnie.
Stary 10-05-2012, 21:19   #768
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Malebolge PL Zobacz post
Teraz to się możesz lansować - tak masz golfa skróconego że za Smarta może robić, potrzeba tylko nieco szpachli
utniesz dach i będzie kabrio - w sam raz na lato
jak chcesz to moge Ci sprzedac, bo mi sie szpachlowac nie chce

Stary 10-05-2012, 21:25   #769
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Oj tam nie chce, jak byś jeszcze miał dachowanko to by był Smart Roadster
a tak to musisz się zadowolić zwykłym...
Stary 10-05-2012, 22:13   #770
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

słaby lans bez dachowania następnym razem może jakiś tir się nawinie za zakrętem.

Stary 12-05-2012, 09:06   #771
esttujest8i5
Początkujący
esttujest8i5 Jest wokół niego pozytywna auraesttujest8i5 Jest wokół niego pozytywna aura

Miasto: Niemcza
Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
Pokaż się! Hall of Fame Star Bogacz Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie

Jak spier**** sie samochod na obwodnicy Wroclawia.
Stary 13-05-2012, 04:36   #772
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

ceny blureji u nas, ***** ja nie wiem jak bardzo trzeba byc popierdolonym zezby dawac taka cene http://allegro.pl/ink-blu-ray-i2334150329.html - juz nie mowie ze brak polskich napisow - gdzie na amazonie jest za 16$ - se ***** typ przebitke dal...
Stary 13-05-2012, 10:23   #773
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Niedawno po 100 to przecież był standard, ale że ludzie olewali i kupowali dvd to musieli opuścić... Ja więcej niż 65 za film na BR nie dam, już wolę voda pożyczyć albo poczekać na premierę w HBO hd
Stary 29-05-2012, 21:29   #774
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Spierdolił mi kot, dwa dni już go nie ma : /
Laptop zamula przy dwuletnim King's Bounty i trzyletnich Simsach i nie wiem, jak to naprawić.
Ciągle nie ma moich Trittonów.
Jutro dopiero środa, a w weekend i tak nie wypocznę.

: <
Stary 29-05-2012, 22:59   #775
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał sapinPL Zobacz post
ceny blureji u nas, ***** ja nie wiem jak bardzo trzeba byc popierdolonym zezby dawac taka cene http://allegro.pl/ink-blu-ray-i2334150329.html
Sama chętnie bym kupiła ten film Masz niezły gust. Ceny filmów na BR bolą mnie już od dawna.
Stary 04-06-2012, 09:03   #776
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Ja w tym momencie chciałem podziękować mojej kobiecie, dzięki której odnalazłem swój portfel z dokumentami i papierami od samochodu i kilkoma fakturami. Odnalazł się w spodniach które suszyły się po praniu. KU*WA JA PIER$OLĘ
wszystko mokre, z ubezpieczenia sprały się stemple i podpisy no ale dzięki temu że mamy już laminowane dowody osobiste i prawo jazdy to chociaż ich nowych nie będę musiał wyrabiać
no i portfel do wyrzucenia, nie dość że pachnie letnią świeżością to się cały zniszczył...
Stary 05-06-2012, 18:44   #777
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Czemu na nią zrzucasz? Sam wyciągaj portfel ze spodni.

A serio - ubiczuj i zaoraj.
Stary 05-06-2012, 19:07   #778
Malebolge PL
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

problem załatwiony, ale musiałem się dodatkowo na wapno i łopatę wykosztować
Stary 17-06-2012, 15:58   #779
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

Domyślnie

Chwilowo może nie wkurwia , ale powoduje niesmak kolejna wygrana audi w le mans . A tak liczyłem , że toyota utrze nosa niemcom Może i mało to kogo obchodzi , ale musiałem wylać żale , dziękuje za uwagę i już nie przeszkadzam ;p

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Stary 09-07-2012, 11:55   #780
FalsoVero
Znajomy
FalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna aura

FalsoVero's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 211

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Go! Go! PSP/Vita Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 13

Domyślnie

To że konsole frajersko wstrzymują rynek. Ghos recon mimo 60fpsów to porażka, co chwile jakieś bugi a Ubi oczywiście fixy wydaje z prędkością leniwca. W ogóle nie rozumiem jak można robić port z konsoli na PC... Z tego co pamietam to UBI coś krzyczała o przełomie, o następnej generacji tylko nie rozumiem po co jak nie potrafią wydać gry pozbawionej frajerskich błędów...

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania