Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-08-2012, 18:54   #2641
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Co fajnego dzisiaj kupiłeś?

5 stow za pudlo pelne ******* extra, tak samo jak ta limitka gry ze sradnie niecale 40% na gamerankings za ponad 1200zl lul

ja tam sie ciesze ze borderlands 2 zamowilem na ultimie pare miechow temu i za edycje z premiere club zaplace ta dyszke mniej
Stary 14-08-2012, 21:24   #2642
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie

Dzisiaj zakupiłem IIyama ProLite X2377HDS

ImageUploadedByTapatalk1344972272.829758.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ostatnio edytowane przez inX : 14-08-2012 o 21:27
inX jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-08-2012, 22:19   #2643
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał inX Zobacz post
Dzisiaj zakupiłem IIyama ProLite X2377HDS

Załącznik 764
Gratuluję zakupu Też mam iijama'e już ładnych parę lat (model ProLite E2607WS) i jestem bardzo zadowolony. 26 cali, jakość obrazu, nasycenie kolorów i możliwość podpięcia na raz wszystkiego co mam w okolicach biurka to jego główne zalety. Dałem za niego swego czasu coś ponad 1700 zł, ale warto było.

Żeby pozostać przy temacie to ostatnio zakupiłem:
HALO THE FALL OF REACH THE DEFINITIVE EDITION - 49 zł

W ramach nadrobienia zaległości w drodze są jeszcze dwie części Forerunner Saga.

LAPEK DELL'a (2x2,2GHz, 8 GB RAM, 500 GB dysk i siakiś Intel HD grafa). Filmiki na YouTube się nie tną, więc jest sukces i duży progres względem poprzednika cena: 1470 zł

Przy okazji udało mi się również wyłowić nową limitkę Batman: Arkham City za 135 zł
mefp jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-08-2012, 22:31   #2644
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Ten laptop najprawdopodobniej (99%) ma slota PCI Express na dedykowaną grafę, więc mozesz coś lepszego władować :F.

(chociaż inaczej jak w przypadku PC za drogo to wychodzi )
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2012, 09:02   #2645
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
Ten laptop najprawdopodobniej (99%) ma slota PCI Express na dedykowaną grafę, więc mozesz coś lepszego władować :F.

(chociaż inaczej jak w przypadku PC za drogo to wychodzi )
o czym ty piszesz ... możesz jaśniej ?
Stary 16-08-2012, 13:55   #2646
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał raiders Zobacz post
o czym ty piszesz ... możesz jaśniej ?
Ten lapek ma zintegrowaną grafę w płycie głównej (dlatego taka cena), więc prawie w nic nowego sobie nie pogra, ale może dokupić osobno kartę graficzną. Wydajność w grach o wiele się zwiększy, ale koszt takiej karty nie jest IMO tego wart. Lepiej byłoby myśleć o lepszej grafie w laptopie przed zakupem niż teraz dopłacać.
Dla przykładu ponad rok temu kupiłem swoją "toszybę" z Core i3, 6gb ramu, 500GB i radkiem 5650 na pokładzie za 2000zł. Cena mała a jestem zadowolony, komp chodzi sprawnie, można pograć (Diablo 3 na low, ale za to płynnie)
Stary 16-08-2012, 14:03   #2647
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 

Cytat:
Napisał Parker Zobacz post
Ten lapek ma zintegrowaną grafę w płycie głównej (dlatego taka cena), więc prawie w nic nowego sobie nie pogra, ale może dokupić osobno kartę graficzną.
Normalnie Rewelacje tu wypisujecie ze głowa mała ...... gniazdo/slot PCI express służy do rozbudowy peryferi laptopa czyli można sobie dokupić modłuł wifi/blutka /fax / tv / usb3.0/modem gsm ale nie kartę graficzną !!!

http://allegro.pl/akcesoria-laptop-p...resscard-77771

Mylicie pojęcia i to bardzo . Owszem wymiana grafiki w laptopach jest możliwa ale tylko w tych z najwyższej półki gdzie w Polsce może się znajdą 2 modele w sprzedaży a ich cena to +15tys i jest to złącze MXM (Mobile PCI Express Module) odpowiednik gniazda PCI express w desktopach

Ostatnio edytowane przez raiders : 16-08-2012 o 14:15
raiders jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2012, 15:01   #2648
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

A to sory za moje małe herezje. Wydawało mi się, że jak lapek ma slot PCI-E x16,x8,x4... (nie ważne jaki) to jest to jak w stacjonarnym, że może tam wsadzić grafikę. Dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu
Stary 16-08-2012, 17:30   #2649
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Nexus 7, wiedziałem, że za £200 to świetny zakup Nie zwiodłem się. Najszybszy tablet jaki dotąd miałem w łapkach, w dodatku Jelly Bean jest świetnym systemem, wnoszącym ogromną ilość ulepszeń.
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-08-2012, 20:46   #2650
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Cytat:
Napisał raiders Zobacz post
Normalnie Rewelacje tu wypisujecie ze głowa mała ...... gniazdo/slot PCI express służy do rozbudowy peryferi laptopa czyli można sobie dokupić modłuł wifi/blutka /fax / tv / usb3.0/modem gsm ale nie kartę graficzną !!!

http://allegro.pl/akcesoria-laptop-p...resscard-77771

Mylicie pojęcia i to bardzo . Owszem wymiana grafiki w laptopach jest możliwa ale tylko w tych z najwyższej półki gdzie w Polsce może się znajdą 2 modele w sprzedaży a ich cena to +15tys i jest to złącze MXM (Mobile PCI Express Module) odpowiednik gniazda PCI express w desktopach
No dokładnie o zlacze mxm mi chodzilo, a zasugerowalem sie ludzmi z laptopvideo2go, gdzie w glownej mierze takie operacje robili na dellach :P
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2012, 08:03   #2651
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał vivi Zobacz post

Nexus 7, wiedziałem, że za £200 to świetny zakup Nie zwiodłem się. Najszybszy tablet jaki dotąd miałem w łapkach, w dodatku Jelly Bean jest świetnym systemem, wnoszącym ogromną ilość ulepszeń.
Co to za chińka podróba iPada? Bo też szukam tableta.

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2012, 11:59   #2652
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Cytat:
Napisał Foxter Zobacz post
Nexus od Asusa. Napisał w swoim poście to nawet.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2012, 13:06   #2653
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał Foxter Zobacz post
Co Apple już złożyło pozew, że urządzenie kopiuje iPada Mini który wyjdzie za jakiś czas ?
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2012, 14:12   #2654
quczo
Nowy
quczo Wkrótce będzie sławnyquczo Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 116

Lista Osiągnięć
Bogacz Na dobre i na złe I love Apple Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał vivi Zobacz post

Nie myślałeś o Samsung Galaxy TAB 2 (7.0) taka sama cena ? Ja mam zamiar go łyknąć we wrześni na wypłatę
Stary 17-08-2012, 15:13   #2655
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Cytat:
Napisał quczo Zobacz post
Nie myślałeś o Samsung Galaxy TAB 2 (7.0) taka sama cena ? Ja mam zamiar go łyknąć we wrześni na wypłatę
Szczerze to nawet nie wiedziałem, że Samsung zapowiedział już 2. Czekałem na to aż amazon zapowie Kindle Fire 2, ale nic takiego nie miało jeszcze miejsca. W sumie poszedłem za poradą ludzi z sieci - jeśli chcesz mieć Android OS zawsze z najnowszą wersją to kup urządzenie od google (a Nexus to właśnie takie urządzenie, mimo że produkuje je Asus).

Mam w sumie ciekawą historyjkę związaną z jego zakupem. Zamówiłem go w Currys do odbioru w sklepie, podjechałem tam samochodem, zapłaciłem i wracam. Pudełko cały czas zamknięte, bo nie miałem czegoś ostrego do otwarcia
Już w domu rozpakowałem tablet i podłaczyłem do ładowania, po jakiejś godzinie dopiero go uruchomiłem.
Przypadkiem nacisnąłem pasek wyszukiwania Google, ten co ma własną appkę, której nigdy się nie używało (chyba każdy po prostu wchodzi do przeglądarki internetowej, racja?). Zauważyłem nowe funkcje tzw. karty - informacje, które uzupełniają się według tego co i kiedy robisz: informacje o korkach, trasy do miejsc które odwiedzasz, godziny pociągów i lotów itp.
Pierwszą kartą była ta pokazująca drogę z mojego domu do tego sklepu w którym byłem
Siedziałem tak dobrą minutę z rodziawioną mordą zanim załapałem, że użyłem nawigacji na moim telefonie by tam dojechać

Nowe apki Google i udoskonalenia do starych są świetne, dodatkowo dostajesz £15/$25 do wydania w Play Store, połowę wydałem na MX Player Pro (filmy nawet w 1080p odtwarzają się bez zgrzytów), Wolfram Alpha na studia, oraz Galaxy Pack - zestaw świetnych animowanych tapet (którego nie widać na zdjęciach :P). Jeszcze połowa portfela mi została, ktoś coś poleci?
Stary 17-08-2012, 16:15   #2656
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Darmowy MX Player chyba by ci wystarczył odtwarza prawie wszystko + napisy.
Do muzyki polecam PowerAmp. Do ściągania filmów YT w każdej jakości na dysk TubeMate (ściągnij przez przeglądarkę, niema w store ).
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-08-2012, 00:45   #2657
vivi
Uzależniony

vivi's Avatar

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Darmowy MX Player chyba by ci wystarczył odtwarza prawie wszystko + napisy.
Do muzyki polecam PowerAmp. Do ściągania filmów YT w każdej jakości na dysk TubeMate (ściągnij przez przeglądarkę, niema w store ).
Kupilem ten odtwarzacz bo reklamy mnie irytuja, do tej pory nie wydawalem pieniedzy na marketplace ale teraz majac okazje nie skapilem juz tak bardzo, zwlaszcza ze zamierzam uzywac tego programu duzo. Chociaz dziwie sie ze niektore programy maja tak wygorowane ceny gdy oferuja jedynie brak reklam w porownaniu do wersji bezplatnych.
Stary 19-08-2012, 03:35   #2658
vivi
Uzależniony

vivi's Avatar

Sorry za post pod postem. Co do tego galaxy tab to poczytalem o nim i jest to duzo slabsze urzadzenie: nizsza rozdzielczosc ekranu i wolniejszy, dwu rdzeniowy procesor. W dodatku wersja 8GB kosztuje tyle co 16GB Nexus.

Jasio mi wystawil repa (dzieki ) z pytaniem czemu chce ogladac filmy 1080p na takim malym ekranie. To nie do konca tak, 1080p nawet nie ma sensu tutaj bo ekran ma rozdzielczosc "tylko" 720p, a urzadzenie nie posiada wyjscia hdmi. Ale mam dwa powody ku temu - jeden to, ze wiem iz mam zapas mocy obliczeniowej i wiem, ze cokolwiek na niego rzuce to musi dzialac (nie wazne ze bedzie z napisami+mkv+i moze jeszcze dzwiekiem w jakims wymagajacym formacie). Takie zboczenie geeka - brak kompromisow
Drugi powod to, ze jesli pobieram cos do obejrzenia to zwykle szukam najwyzszej jakosci by obejrzec na telewizorze. Jesli zabraknie mi czasu i zdecyduje sie obejrzec to na tablecie w drodze do szkoly to nie bede pobieral filmu ponownie. W konwersje tez sie nie bawie.
Stary 19-08-2012, 20:08   #2659
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

3DS. Fajna zabawka, którą bawiłem się całe 15 minut. Kupiłem wczoraj za 320 ziko, a jutro jedzie do nowego właściciela, na którym zarobiłem prawie 50% od kwoty, którą za niego dałem

QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-08-2012, 09:39   #2660
Mateusz1987
Nowy
Mateusz1987 Grabi sobieMateusz1987 Grabi sobie

Reputacja: -124

Po co się chwalisz czymś czego już nie masz w świetle prawa bo sprzedałeś ? Jak kupisz auto na handel to też będziesz wklejał zdjęcie czy jak ?
Mateusz1987 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania