Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-08-2012, 18:36   #221
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Domyślnie

No w sumie masz rację a ja myślałem, że jestem tak dobry po tysiącach godz. spędzonych z DS ktoś dziś chętny na co-opa?
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-08-2012, 18:46   #222
Libertador
Początkujący
Libertador Jest wokół niego pozytywna auraLibertador Jest wokół niego pozytywna aura

Libertador's Avatar

Reputacja: 165
Domyślnie Odp: Ghost Recon:Future Soldier

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
No w sumie masz rację a ja myślałem, że jestem tak dobry po tysiącach godz. spędzonych z DS ktoś dziś chętny na co-opa?
Jestem chętny. Z chęcią porobiłbym też wyzwania online, ale co-op to podstawa.
Libertador jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-08-2012, 18:54   #223
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

On gra na PS3. Poza tym od ustawek są odpowiednie działy.
Stary 07-08-2012, 19:03   #224
Libertador
Początkujący
Libertador Jest wokół niego pozytywna auraLibertador Jest wokół niego pozytywna aura

Libertador's Avatar

Reputacja: 165

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
On gra na PS3. Poza tym od ustawek są odpowiednie działy.
Sory, mea culpa.
Libertador jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2012, 12:13   #225
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Kilka misji za mną. Rewelacji nie ma, ale dla tych, którzy lubują się w gatunku stealth action i chowaniem dupy w krzakach gra nie może się nie spodobać.
Jest za łatwo, najwyższy poziom to banał, a do niewidzialności i widzenia przez ściany brakuje chyba tylko nieskończonej amunicji i jakiegoś aimbota...

Multi jest strasznie czerstwe. Nawet cod nie oferuje takiego festiwalu kampienia. Sposób na zwycięstwo? Przyklej się do ściany i poczekaj, aż ktoś będzie przechodził.

Już nie mogę się doczekać całoweekendowego maratonu z ekipą.
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2012, 12:41   #226
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Multi jest strasznie czerstwe. Nawet cod nie oferuje takiego festiwalu kampienia. Sposób na zwycięstwo? Przyklej się do ściany i poczekaj, aż ktoś będzie przechodził.
Zwycięstwo? Powodzenia. W tej grze możesz mieć 30 killi z jedną śmiercią i być na końcu tabeli. Tutaj się liczy zdobywanie celów, a nie super ratio czy liczba zabitych. Tylko leszczyki w GR: FS siedzą cały czas w miejscu
Stary 08-08-2012, 13:17   #227
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Lista Osiągnięć

Bardziej chodzi mi o sytuację, w której np. do przejęcia jest jakiś komputer. Cały team siedzi skampiony po rogach, a jeden zajmuje się przejmowaniem. Nie ma lewara, żeby podejść do takiego gościa. Ja wiem, że na tym polega mechanika multi w tej grze, jedni nazwą to taktyką, dla mnie będzie to kampienie, bo wystarczy dobra miejscówka i przez kilkanaście minut trwania potyczki wystarczy latać od jednego kampspotu do drugiego.
Stary 08-08-2012, 13:30   #228
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

No GR to nie Call of Duty, gdzie przez cały mecz zapierdzielasz sprintem po mapie i kosisz kille. Tutaj jest wolno, taktycznie i liczy się gra zespołowa. Przejmujesz punkt, a potem musisz go bronić. Czego się spodziewasz? Że ktoś przejmie i zostawi dla przeciwnika? Rozstawiają się, a Ty musisz przełamać ich linię. Po to są te wszystkie gadżety - czujniki, drony, granaty wybuchowe, dymne itd - żeby było łatwiej. Z randomami bywa ciężko, ale nie raz trafiałem na ogarniętych ludzi.
Stary 08-08-2012, 18:05   #229
wujekz
Guest

Reputacja:

A po co wrog w ogóle z gościem polemizujesz w tej kwestii, jeżeli on, tak sądzę z jego wypowiedzi, jest wyznawcą coda i codoBF.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2012, 18:42   #230
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Domyślnie

Świetna sprawa z tą hordą. Odpieranie kolejnych fal sprawia wiele radochy grając w pojedynkę. W co-opie będzie pewnie o niebo lepiej.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2012, 23:11   #231
QBalu
Fanatyk

QBalu's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wujekz Zobacz post
A po co wrog w ogóle z gościem polemizujesz
Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron www forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach.

Właśnie po to...

Nie będę piał z zachwytu nad czymś, co mi się nie podoba, ale nie oznacza to, że nie dam szansy rozgrywce multiplayerowej.
I nie, nie jestem wyznawcą ani CoDa, ani BFa. Jedno denerwuje mnie bardziej od drugiego.

EDIT: Nie ma to jak multi bez dedyków. Gram konflikt. Prowadzimy 400 punktami, do końca minuta, cel zostanie przejęty za 30 sekund. Host wychodzi z gry co automatycznie resetuje aktualny cel. Osiągnięcie poszło fcholere. Kolejna mapa, analogiczna sytuacja. Żal...

Ostatnio edytowane przez QBalu : 09-08-2012 o 01:00
Stary 09-08-2012, 01:08   #232
wujekz
Guest

Reputacja:

Słuchaj, nie ma sensu udowadniać tutaj ko jest jaki i tak dalej. Temat jest o GR:FS. Ale jeśli piszesz że ta gra to kamperska i czerstwa to wybacz, co można o takim typie sądzić. WROG krótko i dobitnie przedstawił zasady tej gry i jeśli ktoś nie pojął to źle o nim to świadczy, no wiesz (pies go drapał). Dawno nie było takiej typowo zespołowej gry, gdzie działanie całego timu wpływa na wynik meczu. Nie pokampisz, bo albo wykryje cie dron albo sensor albo gdy koleś z twojego timu zostanie zhakowany to po tobie. Więc jeśli pograłeś kilka chwil to proszę cię nie mędrkuj. Partyzant jest ciekawy ale na początku później niedoróbki strasznie kują w oczy, no nie wyszedł im ten tryb. Multi nie jest złe, ale gdyby tak jeszcze poprawili łaczenie i gre po regionie to by było super, a tak to łączy z końcem świata albo pod koniec gry przepada punktacja bo "utracono połączenie z serwerem" lub własnie zaczynanie od początku po zmianie hosta. Gra jest prosta i taka po obiadku przy browarku z kumplami. Jednym słowem full relaks. Troch też niepotrzebnie dodali po dwie nowe bronie na klase, bo robią tylko niepotrzebne zamieszanie. Lepiej niech usuną niedoróbki w postaci wpadania pod mapę albo zdobywania punktów z drugiego końca mapy. Cóż to tylko gra w którą gram od premiery codziennie chyba do premiery halo gdyż tak sobie myślę, ze FC, BorderL, szału nie zrobią czy MoH albo kosmiczny CoDBO2 hahaha.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-08-2012, 17:03   #233
SierraPL
Stały bywalec
SierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znają

SierraPL's Avatar

Miasto: Jaworzno
Reputacja: 550

Lista Osiągnięć
Bogacz Konsekwentny I ja tam byłem 2!  
Liczba Osiągnięć: 12

Gra na początku może irytować (mowa o multi), trafisz na słaby team co tylko skupia się na frag'ach i masz porobione, jednak jeżeli przełamiesz się, padem zamiast w TV j.ebniesz o ziemię, weźmiesz głęboki oddech i drugiego pada, do tego skompletujesz ekipę sześciu osób to wtedy zobaczysz piękno tej gry, od premiery do dzisiaj nie wyobrażam sobie dnia bez rozegrania choćby paru meczy dziennie, ta gra uzależnia, zwłaszcza że co wieczór jest zawsze co najmniej 5-ciu chętnych do wspólnej gry, a współpraca w tej grze to podstawa, sam świata nie zbawisz
SierraPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2012, 16:57   #234
wujekz
Guest

Reputacja:

hehehe, w mordke jeżyka, lepiej bym tego nie ujął. Tak zastanawiam się dlaczego zabrali drugi granat z pod lufy, czyżby "hamburgerki" wypłakiwały się na forach, że nie mogą ostrzeliwać się za winkla lub przeszkody? Pewnie tak, ale to pikuś, bo zawsze strzelec ma doładowanie, więc po co te kombinacje. No nic pora powkurzać tych zadufanych "hamburgerków".
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-08-2012, 21:07   #235
QBalu
Fanatyk

QBalu's Avatar

Lista Osiągnięć

Wymęczenie multi będzie najbardziej frustrującą rzeczą, jaką zrobię (o ile zrobię) w tym roku. Brakuje mi już bluzgów, by odreagowywać. Meele kill, który wchodzi w 1 na 5 razów, przeciwnicy, którzy zabijają, kiedy nie ma mnie w miejscu, do którego strzelają i oczywiście mój team, który w 75% przypadków składa się z debili, lub pensjonariuszy zakładu dla umysłowo niedorozwiniętych to główne przyczyny wylania tych nic nie znaczących żalów. Dziękuję za poświęcenie 10 sekund, na przeczytanie tego posta.
Stary 01-09-2012, 10:17   #236
QBalu
Fanatyk

QBalu's Avatar

Lista Osiągnięć

Idzie jakoś zresetować challenge? Brakuje mi tylko trofika za 20 wyzwań, a te są już nie do pobicia...
Stary 01-09-2012, 11:53   #237
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie. Albo ustawka, albo czekanie na reset od devów.
Stary 01-09-2012, 18:31   #238
QBalu
Fanatyk

QBalu's Avatar

Lista Osiągnięć

Wyczytałem na forum ubi, że kolejny reset będzie jeszcze przed wydaniem DLC, czyli 11 września. Przez kolejne 10 dni exp będzie liczony razy 2, a korzystając z dziennego xp boosta punkty liczone są x3. 2 tygodnie mordowałem się z multiplayerem, teraz machnąłbym wszystko w 2-3 dni...
Stary 14-09-2012, 19:03   #239
SierraPL
Stały bywalec
SierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znająSierraPL Wszyscy go tu znają

SierraPL's Avatar

Miasto: Jaworzno
Reputacja: 550

Lista Osiągnięć
Bogacz Konsekwentny I ja tam byłem 2!  
Liczba Osiągnięć: 12

Witam, ktoś kupował może nowe DLC, a jak tak to za ile, sam kupiłem 11.09 za 800MSP, a teraz 1200MSP, jakaś promocja była? Nie żebym narzekał ale ciekawi mnie skąd ta różnica?
SierraPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-09-2012, 19:17   #240
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Zapowiadali za 1200 MSP, więc cena 800 MSP była błędna. Ogólnie tego dnia z aktualizacją oferty XBL były jakieś problemy. Takie wpadki to w sumie nic nowego - zdarzało się już, że płatne rzeczy zamieszczano za friko. Jak ktoś kupił za 800, to miał farta. Sam się załapałem

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania