Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-05-2013, 14:49   #61
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie Odp: Xbox One - Temat ogólny

Mówiłem ci, że megatony zostawili na E3

http://www.ppe.pl/news-22270-xbox_on...boksa_360.html
Stary 22-05-2013, 14:50   #62
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

będą rybki będzie impreza
KUPILI MNIE

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 22-05-2013 o 14:52
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2013, 14:56   #63
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

akurat ze padow nie obsluzy to nic szokujacego
Stary 22-05-2013, 14:59   #64
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

Najbardziej szokujące jest chyba zablokowanie używek. Wydaje mi się, że będą musieli z tego zrezygnować.
Stary 22-05-2013, 15:24   #65
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Mówiłem ci, że megatony zostawili na E3

http://www.ppe.pl/news-22270-xbox_on...boksa_360.html
To wszystko już na OC było/jest.
Stary 22-05-2013, 15:25   #66
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

trzeba poczekać do E3 jeżlei tam M$ nadstawi tyłka to bedzie bardzo zle hehehe
Stary 22-05-2013, 15:27   #67
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Cytat:
Napisał Kettger Zobacz post
Najbardziej szokujące jest chyba zablokowanie używek. Wydaje mi się, że będą musieli z tego zrezygnować.
Tak naprawdę jestem przekonany, że to korporacyjna zmowa i PS4 będzie miało taką samą technikę walki z piractwem i rynkiem wtórnym. Już sam fakt usunięcia online passów w grach EA mógł to dać do zrozumienia.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2013, 15:28   #68
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Z każdym wywiadem coraz bardziej pogrążają ten sprzęt.

Expierence karwa! Ja jebie, normalnie drugie WiiU będzie.
żaden z next-genów nie jest specjalnie hi-endowy nawet dziś a w przyszłym roku gdy Nvidia wypuści Maxwella w 20 nm to będzie już spora przepaść, to miały być z załozenia chyba tanie maszyny które szybko stanieją i będa dostepne dla każdego hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 22-05-2013 o 15:33
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2013, 15:41   #69
FalsoVero
Znajomy
FalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna aura

FalsoVero's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 211

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Go! Go! PSP/Vita Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 13

Sytuacja jak na razie jest beznadziejna. Chciałem kupić nową generacje ale jak na razie jestem skutecznie odstraszany.

Tap z SGS 3
Stary 22-05-2013, 15:55   #70
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Bieda panowie, te słowa wystarczą .
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2013, 16:02   #71
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
żaden z next-genów nie jest specjalnie hi-endowy nawet dziś a w przyszłym roku gdy Nvidia wypuści Maxwella w 20 nm to będzie już spora przepaść, to miały być z załozenia chyba tanie maszyny które szybko stanieją i będa dostepne dla każdego hehehe

Spora przepaść to już jest między nextgenami Coś to do ciebie nie dociera. Pod PS4 będą pisane gry a ten titan czy maxwell nikogo z deweloperów.
Stary 22-05-2013, 16:07   #72
Mr Perfect
No-life

widze że się nie znasz wiesz co to jest 32MB eSRAM w ogóle ? masz tu plusy i minusy obu systemów oczywiscie trzeba brać poprawke że nikt jeszcze nie zna dokładnej speców obu konsol hehehe
http://www.eurogamer.net/articles/di...lysis-xbox-one
Stary 22-05-2013, 16:45   #73
Paul9911
Nowy
Paul9911 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 11

Będzie dobrze. I ch*j
Paul9911 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2013, 16:49   #74
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Myślisz, że ci co poddają ocenie moc nowych konsol nie zauważają tego esramu ?
Nie docierają do ciebie proste fakty widzę.
Stary 22-05-2013, 16:49   #75
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

http://www.gamespot.com/twitter-battle/xbox-vs-ps4/

Zgodzić się trzeba z faktem, że Microsoft póki co przegrywa pod względem PRu - Sony nie pokazało konsoli, pokazali pada i teraz jak jebną na E3 to raczej nie widzę szans, że w oczach fanów X1 się odbije. A mnie to boli, bo bardziej by mi pasowało zostać z Microsoftem. TV i tak nie oglądam, - nie licząc meczy i jak mi się ludzie do domu wpierdzielą i po pijaku Listę Ślunskich Szlagierów (pozdro Kubers!) oglądają, z przeglądarki skorzystać w czasie grania spoko sprawa - przeglądnąć hinty do achievka w sam raz.

Same achievy i sposób ich zdobywania - nie będę nie spał po nocach, żeby coś tam odblokować.

Używki - nie sprzedaję swoich gier, nowości kupuję kilka na rok, czekam, aż nówki pójdą cenowo w dół i dopiero się w nie zaopatruję w przypadku innych gier, więc też ujdzie.

Wygląd - nie jest najważniejszy, ale wygląda jak pokraczny VHS z 1980.

Zostaje czekać do E3 i później głosować - sercem za Microsoftem, albo rozumem za PS4. Ale ja k*rwa nie chcę PS4! PCta też w sumie nie, tzn. sprawię go sobie tak czy siak za rok, a od grania mam konsolę, japierdole jestem rozdarty, first world problems...
Stary 22-05-2013, 16:56   #76
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał Butch Zobacz post
http://www.gamespot.com/twitter-battle/xbox-vs-ps4/

Zgodzić się trzeba z faktem, że Microsoft póki co przegrywa pod względem PRu - Sony nie pokazało konsoli, pokazali pada i teraz jak jebną na E3 to raczej nie widzę szans, że w oczach fanów X1 się odbije. A mnie to boli, bo bardziej by mi pasowało zostać z Microsoftem. TV i tak nie oglądam, - nie licząc meczy i jak mi się ludzie do domu wpierdzielą i po pijaku Listę Ślunskich Szlagierów (pozdro Kubers!) oglądają, z przeglądarki skorzystać w czasie grania spoko sprawa - przeglądnąć hinty do achievka w sam raz.

Same achievy i sposób ich zdobywania - nie będę nie spał po nocach, żeby coś tam odblokować.

Używki - nie sprzedaję swoich gier, nowości kupuję kilka na rok, czekam, aż nówki pójdą cenowo w dół i dopiero się w nie zaopatruję w przypadku innych gier, więc też ujdzie.

Wygląd - nie jest najważniejszy, ale wygląda jak pokraczny VHS z 1980.

Zostaje czekać do E3 i później głosować - sercem za Microsoftem, albo rozumem za PS4. Ale ja k*rwa nie chcę PS4! PCta też w sumie nie, tzn. sprawię go sobie tak czy siak za rok, a od grania mam konsolę, japierdole jestem rozdarty, first world problems...
Nic dodać, nic ująć. U mnie to wygląda dodatkowo tak:

- jeśli XOne i PS4 będą miały zablokowane używki - raczej biorę XOne
- jeśli XOne będzie miał zablokowane, a PS4 nie - być może biorę PS4 z przejściówką do pada
- jeśli XOne i PS4 nie będą miały blokady - na pewno biorę XOne
Stary 22-05-2013, 17:01   #77
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Ja i tak bede mial obie... nie wiem tylko ktora bedzie miec priorytet.

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2013, 17:29   #78
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Co do używek, to różnica pewnie będzie polegała na tym, że Microsoft sprawę załatwił systemowo, a Sony da wolną rękę, co w finalnym rozrachunku da to samo (przynajmniej jeśli chodzi o największych wydawców).
Stary 22-05-2013, 17:37   #79
Hipolos
Nowy
Hipolos Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Sochaczew
Reputacja: 10

Dla mnie na dzień dzisiejszy obecna generacja jest ostatnią z jaką się bawiłem. Ja na ten cyrk złamanego grosza nie przeznaczę.
Stary 22-05-2013, 18:15   #80
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Wiem ze na tym forum indie nikogo, ale ta zmiana pokazuje nowa polityke MS. Brawo, zdobywaja serca graczy.

@Polygon: Indie developers cannot self-publish on Xbox One http://t.co/mylu1Ok0qY
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania