Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-07-2016, 12:54   #8181
Shanga
Znajomy
Shanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innych

Shanga's Avatar

Reputacja: 703
Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Forza 5 1400/1400 troche ciezko z markami samochodow wieje nudą ale sie zrobilo i do kolekcji jeszcze bordelandsy 2 1625/1625
Shanga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2016, 15:25   #8182
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12779

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Wiedźmin 3: Dziki Gon 2000/2000 - Skończyłem drugi dodatek ze dwa czy trzy dni temu. Szkoda, że to już koniec, gra wciąga strasznie, grałem po 10h dziennie w to dlc, nie mogłem od konsoli odejść, a teraz naprawdę rzadko mi się to zdarza. Jak kogoś jakimś cudem Wiedźmin ominął to niech się za niego zabiera, bo naprawdę wstyd odpuścić taki tytuł. 10/10 oczywiście.
Stary 12-07-2016, 19:06   #8183
Adasko
Znajomy
Adasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykład

Adasko's Avatar

Reputacja: 544

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 14

Mi zostało tylko jedno osiągnięcie z pierwszego dodatku i też będzie calaczek. Niedawno przechodziłem na najwyższym poziomie(który był w miarę prosty) oraz zbierałem karty.

Gratki za calaka. Takiego zdecydowanie warto mieć w swojej kolekcji.
Stary 16-07-2016, 23:20   #8184
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

Monopoly Plus - 1000G.

Łatwy i przyjemny archiv czelencz.
Stary 28-07-2016, 20:19   #8185
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Uwaga poniższa recenzja może zawierać potencjalne spojlery, także proszę czytać na własną odpowiedzialność!!!!

Ryse: Son Of Rome - Czas gry to 4dni 3h i 13 minut Technologiczne cudo początków Xbox One, a zarazem wciągająca historia. Wcielamy się w Mariusa, dowodzącego legionem rzymskim, ale za nim do tego dojdzie dowiadujemy się o śmierci ojca, która się rozgrywa na naszych oczach. Gra się składa z 8 rozdziałów. Poziom legendarny nie był dość wymagający, ale momenty swoje do powtórki miał. Wystarczy wszystkie umiejętności mieć na maksa rozwinięte i leci się, jak burza. Co do samej gry, to taki pokaz quick time eventów. Multi standardowe, lvlowanie postaci, a co za tym idzie kupowanie nowego armora itp. rzeczy. Problem jedynie przez parę dni był z goldem, bo przestało zaliczać, ale to mam już dawno za sobą, więc nie musiałem się martwić. Wielkie podziękowania z tego miejsca dla Szadiego, bo bez niego by calaka tego nie było oraz dla Marlowe, któremu pomagałem

Do następnego

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2016, 11:54   #8186
NML
Znajomy
NML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiek

Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
Reputacja: 353

Miałeś jakoąś specjalna metode na lvl , czy poprostu robienie jak najwiekszego combo , na dogodnej mapie ?
NML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2016, 12:07   #8187
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Pamiętam, że na jakiejś mapie czy tam trybie z DLC nabijało się takie wyniki, że zrobienie levelu wcale długo nie zajmowało.
Stary 30-07-2016, 22:47   #8188
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Ale jest mozolne i tak.
Arena z DLC i trzeba trzymać wysokie combo, a jest okazja bo ciągle wychodzą. Trzeba kręcić długie combo.
Stary 01-08-2016, 07:07   #8189
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Wchodzisz na mapkę z Obeliskiem co leży na środku mapy, wybijasz pierwszą falę i nie robisz błędu z combo. Wychodzisz z gry, ładujesz ponownie tą mapkę i następnym razem do końca robisz z największym combo, najlepiej do końca mapy i nie zwalając oczywiście go, i tak do usranej śmierci.

PS. Ustaw sobie Boga od Piorunów, co ma takie dość szybkie przyśpieszenie

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Stary 04-08-2016, 10:31   #8190
Shanga
Znajomy
Shanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innych

Shanga's Avatar

No w koncu dotarlem do calaczka Red Dead Redemption 1500/1500. Co prawda podstawke lecialem drugi raz, nie moglem znalesc 0,5% brakujacego, tak dla informacji komus sie moze przydac bo wyczytalem po usunieciu save ze mimo mozemy mapy kupowac w sklepie to 3 lokacje sie nie zaliczaja tzn moze pokazywac w statystykach ale nie zaliczy do % pierwsza jest w Rio Bravo i dwa mosty kolejowe kolo Thies landing mozna zerknac na Wiki ta stonke ktora polecil Adasko dobrze opisane za co dostajemy %.
Stary 05-08-2016, 00:43   #8191
Shanga
Znajomy

Shanga's Avatar

Jeszcze doszedł calak w Deadlight director cut 1000/1000 po całodziennej walce z zombiakami w końcu pyklo, oraz Saint row I 1000/1000
Stary 08-08-2016, 17:46   #8192
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Co prawda nie miałem się już bawić we wbijanie tysiaków, ale Prototype 2 samo się o to prosiło. Przesiadka z Mercera na "angry balck guy'a" (imienia nie pamiętam) nie była jakaś szczególnie bolesna, co bolało to przesadny stopień (nie)trudności, przykastrowana ilość umilaczy pobocznych i ilość devastatorów w stosunku do poprzedniej części. Poza tym wszystko gra, po ciężkim dniu w tyrze jak znalazł.
Stary 10-08-2016, 21:22   #8193
Adasko
Znajomy
Adasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykładAdasko Daje dobry przykład

Adasko's Avatar

Reputacja: 544

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 14

Wiedźmin 3: Dziki Gon 2000/2000 - w końcu zebrałem się w sobie aby zagrać ponowie w Serca z kamienia gdyż ostatniego osiągnięcia mi brakowało no i przed chwilą wpadło(duchy). Zarówno podstawka jak i oba dodatki to jest coś fenomenalnego. Redzi wyznaczyli nowe standardy jeśli chodzi o scenariusz, misje poboczne, prowadzenie historii, dialogi, kreację świata oraz bohaterów i masę innych elementów. Jedna z najlepszych gier w jakie grałem w życiu. 10/10
Stary 20-08-2016, 17:40   #8194
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta Celebryta

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2556

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 

NBA 2K16 (1000/1000G)
Xbox One

Nie zamierzam pisać o tej grze tyle, co w zeszłym roku o jej poprzedniczce. Nie chodzi o to, że gra jest gorsza, bo tak nie jest, lecz o fakt, że jestem nią ogromnie zmęczony i mam jej dość. 2K jak nikt inny potrafi rzucać kłody pod nogi osobom zainteresowanym scalakowaniem ich produkcji. Na miesiąc przed premierą 2K17 jestem dopiero 16. osobą na True Achievements, która ukończyła tę grę. Z kolei tysiąc w piętnastce do dziś zrobiło osób 19.

Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka. Po pierwsze – znów bezsensowne osiągnięcie w trybie MyTeam (odmiana Ultimate Team). W tym roku nie trzeba było na szczęście posiadać wszystkich istniejących kart jednocześnie, ale znaleźć 30 takich jakby puzzli, które znajdowało się poprzez obracanie kartą gracza w 360 stopniach. Problem był jak zwykle z historycznymi zawodnikami, bo 2K wypuszczało tylko po kilku zawodników tygodniowo, co spowodowało, że to osiągnięcie jest możliwe do zdobycia mniej więcej od czerwca. Natomiast teraz rynek aukcyjny już ledwo zipie, więc też łatwo nie jest. Ogólnie nie grając na bieżąco od premiery jest to ciężka sprawa.

Drugie wyzwanie było tym najprzyjemniejszym, bo chodziło w nim o wygranie pierwszej ligi z dorobkiem 10-0 w 10. meczach. Na pierwszy rzut oka brzmi strasznie, ale tutaj 2K postąpiło fajnie, bo podzieliło ligę na zespoły najmocniejsze, średnie i słabsze, za grę którymi otrzymuje się odpowiednio jedną, dwie lub trzy wygrane za jeden mecz. Szkoda tylko, że grając takim słabym zespołem trzeba było niejednokrotnie ryzykować i pudłować, żeby trzymać wynik w niedużej przewadze, ponieważ w sytuacji, w której rywal wyszedł z meczu wcześniej niż w czwartej kwarcie – dostawało się tylko jedno zwycięstwo. Kretyńska opcja mająca pewnie utrudnić ewentualny boosting.

Ostatnie i dla mnie osobiście największe gówno wiązało się z trybem kariery, w którym trzeba było podpisać maksymalny kontrakt. Jestem tak zmęczony systemem przyznawania kontraktów, że powiem tylko tyle – mój główny zawodnik miał 95 overalla, zdobył siedem mistrzostw, dziewięć tytułów MVP i uzyskał łącznie około 34 tysięcy punktów i 23 tysięcy zbiórek (liczby plasujące go w TOP 3 w historii NBA, ale spokojnie – nie grałem tylu spotkań, sporo też symulowałem). I taki oto grajek negocjując warunki umowy co dwa lata ANI RAZU nie otrzymał maksymalnej propozycji. Dzięki Bogu odkryłem glitch lub coś w tym stylu, dzięki któremu tworząc niskiego skrzydłowego po zaledwie godzinie i wysymulowaniu rozgrywek szkolnych oraz pierwszego sezonu – zawodnik o overallu równym 55 a także średniej około 2,5 punktu na mecz otrzymuje maksymalny kontrakt od Orlando Magic. Ma to sens, czyż nie?

NBA 2K14 (1000/1000G)
Xbox 360

W tym przypadku od dwóch lat wisiało mi jedno osiągnięcie. Dostanie się do Hall of Fame w moim jakże ukochanym trybie kariery (tja). W ciągu normalnej gry trzy albo cztery razy gra rozwaliła mi sejwa i trzeba było startować od nowa. Ostatnio przysiadłem się na jakieś 5 dni, puszczałem tylko kluczowe mecze, faulowałem sześć razy, następne spotkanie i tak w kółko. Dobrze, że mam to za sobą. Dzięki temu posiadam 1000G w każdym NBA od 2K13 i to mnie cieszy. Szkoda mi tylko, że 2K12 oraz 2K11 scalakowałem na innym koncie, którego nie używam od ponad 3 lat (a one miały takie fajne tryby z historycznymi meczami – ehh, czemu nie mogą do tego wrócić?). Wtedy wyglądałoby to jeszcze lepiej…

FIFA 16 (1000/1000G)
Xbox One

No FIFA jak to FIFA. Dużo grałem w FUT, dziś skończyłem pierwszą ligę w Sezonach, może jeszcze wygram jakieś puchary. Na achievementy w ogóle nie patrzyłem o czym świadczy fakt, że dopiero w tamtym tygodniu zrobiłem jakże ciężkie wyzwanie, polegające na rozegraniu meczu z włączonym mini-samouczkiem na ekranie. Dawać mi już następną FIFĘ, bo zapowiada się o wiele bardziej smakowicie niż szesnastka.

New Account

The World Is Yours

Ostatnio edytowane przez TomMeGusta : 20-08-2016 o 17:46
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-08-2016, 22:00   #8195
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Dawno mnie tutaj nie było, ale niestety nie przełożyło się to na ilość ciekawych calaków, którymi mógłbym się pochwalić. Co cóż..

Ben-Hur (1000/1000) - myślałem, że będzie szybko, łatwo i przyjemnie, a przypomniałem sobie jak to jest być aczivmentową rozpustnicą. Osiągnięcia banalne w swojej prostocie, ale nie szło z nimi tak szybko gdyż gra nie do końca chciała przyznawać mi kille na przeciwnikach oraz czasami lekkie otarcie o ścianę powodowało kompletną destrukcję mojego rydwanu. Jednym słowem fizyka zniszczeń robi wrażenie niczym w battlefieldzie. Jakby nie osiągnięcia to wątpię by ktokolwiek kiedykolwiek ją włączył na dłużej niż 5min i to tylko by się pośmiać. 0/10

Fifa 16 (1000/1000) - oceniając fifę nigdy nie będę obiektywny, ale jedyne co mogę powiedzieć, że chyba żadna inna gra nie spowodowała we mnie tylu nerwów. Liczę, że w kolejnej odsłonie poprawią pracę serwerów, bo chyba więcej nie wytrzymam komunikatów "wygląda na to, że opuściłeś mecz przed końcem, bla, bla, bla.. za karę będziesz dostawać mniej monet za kolejne wygrane mecze bla, bla" kiedy wygrywałem 4:0 w 90min.

The Witcher 3: Wild Hunt (2000/2000) - Prosty i przyjemny calak. Według mnie granie w jakiegokolwiek wiedźmina na poziomie niższym niż najwyższy to psucie sobie zabawy na własne życzenie, tym bardziej, że i tak nie jest on jakiś wymagający. Gra sama w sobie genialna, choć ogrom wszystkiego potrafi też być minusem. Nie wiem, czy to kwestia mojego nastawienia, ale grając w takiego Gothica na PC pamiętałem rozmieszczenie każdego NPC, wszystkich najdrobniejszych przedmiotów, każdy quest itd. w wiedźminie często łapałem się na tym, że zapomniałem imiona ważniejszych postaci, gdyż ciągle coś się dzieje oraz wszystkiego jest multum. Mimo wszystko gra genialna, a smutek, że to już koniec, jaki poczułem po ostatniej misji, po prostu nie do opisania.

Pozdrawiam gorąco!
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-09-2016, 21:14   #8196
dark star
Stały bywalec
dark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumny

dark star's Avatar

Reputacja: 1193

Lista Osiągnięć

Ben-Hur (1000/1000) 40 min zabawy i po kłopocie.
Stary 13-09-2016, 16:21   #8197
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  

NBA 2k17: The Prelude 1000/1000G

Szybko i bezproblemowo. Gra pierwszoklasowa, jeżeli ktoś interesuje się koszykówką.
Stary 13-09-2016, 20:48   #8198
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

alan wake american nightmare 200/200

przyjemna arcadówka ,główny wątek pęka w jeden krótki wieczór ,za sprawą backtrackingu z syndromem efektu motyla,3 małe miejscówki zwiedzamy 3 razy,więcej funu było z hordą i jednym osiągnięciem
z namiotem na kamieniu na polu naftowym.epiwko dla R0B1n za ten masny szpil.

spelunky 400/400

kiedyś już się chciałem zabrać za tą śmieszną gierkę ,jako że była w goldzie to grzechem było nie skończyć ,gra bardzo przyjemna z bardzo prostą mechaniką .cel mamy prosty dostać się do skarbu ,po drodze zwiedzając takie sztampy jak kopalnie,dzungla,lodowe jaskinie,czy piramidę.ostatni opcjonalny etap zarezerwowany dla wytrwałych śmiałków którzy chcą ubić ostatniego true bossa.gra to czysty oldchool ,jesteśmy od wszystkiego praktycznie na jednego hita ,kolce działają jak w superfrogu,po zgonie zaczynamy od zera...lewele są generowane losowo i pewnie dla tego od gry się nie idzie oderwać ,wszystkie zgony zależą od gracza i jego łapczywości ,skoczyć po kryształ czy użyć liny czy olać.gra jest też bardzo krótka na youtubie speedrunowcy robią ją w 3 minuty xd.komu mogę polecić ten szpil,na pewno tym co lubią serię soul ale w sumie nie bo tam jest wszystko takie same i się można wszystkiego nauczyć a tu jest full random.i pomyśleć że tę gre zrobił jeden człowiek ,full rispeckt.
ale się rozpisałem,ale uj jestem stary a gupi i lubię calakowac gierki do dziecióf które nikogo jak wiadomo.
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-09-2016, 23:02   #8199
dark star
Stały bywalec
dark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumnydark star Może być z siebie dumny

dark star's Avatar

Reputacja: 1193

Lista Osiągnięć

This War of Mine: The Little Ones - 1000/1000 Gra rewelacyjna. Niesamowicie potrafi wciągnąć na kilka godzin, zawsze jest coś do zrobienia, do przypilnowania. Większość osiągnięć jest w miarę łatwa ale najgorsze są związane z dziećmi. Jak ktoś lubi takie klimaty ala symulator życia to polecam. Jak dla mnie 9/10.
Stary 24-09-2016, 13:25   #8200
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

9 calak - TitanFall 2000/2000 - złomki aka Sobol. Cierpliwości mi starczyło, ale miałem momenty załamania, wygrane i MVP. Z czym najgorsze problemy były, Railgun ubicie pilota akupultującego i wiele wyzwań, które mogą nerwów dostarczyć. Obrona kresów - bez ekipy nawet się za to nie zabieraj. Czas 9 dni, 9 godzin i 35 minut.

PS. Assassin Twoja kolej i jestem w gotowości

Wielkie podziękowania dla Szadi, SNAQ PL, AssassinPIL,Narutobis, DeadFish, Progresywny, Shejk, NikoBe, Gwynbleeid i paru osobom, których na forum nie ma, z którymi grałem i którzy mi pomagali, teraz pomagam ja

Ostatnio edytowane przez Aczik : 24-09-2016 o 15:09
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania