Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-01-2017, 12:04   #9921
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797
Domyślnie Odp: Xbox One - Temat ogólny

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Hę, umknęło Ci ostatnie pół roku? Microsoft będzie wydawał swoje gry na Xboksa i Windows 10, dając obie wersje przy cyfrowym zakupie. Nie obchodzi ich gdzie zagrasz.
Masz rację, ale tym tokiem myślenia bezsensem jest posiadanie xboxa
Stary 29-01-2017, 12:19   #9922
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Zaraz przeczytasz, że ma. Nie każdy ma ochotę kupować dobrego PC żeby te gry odpalić.
A taka FH3 nie wiem czy nie sprawiała problemów na PC.
Stary 29-01-2017, 13:03   #9923
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
To faktycznie-
Halo Wars 2, Sea of Thieves, Crackdown, State of Decay 2. Do tego pewnie Forza 7 i coś jeszcze, plus mniejsze gierki. Zróżnicowany, ciekawy line-up, ale bez wyraźnego lidera, który rozpalałby ludzi.

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Dzieje się wszystko o czym mówiłem kilka lat temu. Pociągneli 2-3 lata na kupionych grach itd, a teraz jest zderzenie z rzeczywistością.
Były okazje na współpracę jak z Insmaniac, ale fani xboksa jak zawsze pokazali swój fatalny gust i będą grali w Halo, Gearsy, Forze do śmierci Xboxa.
A konkurencja inwestowala w swoje studia, podejmowala rozsądne decyzje, nawiązywała nowe współpracę, teraz będzie to widać na każdym kroku.
Mówisz o tych inwestycjach, które kończyły się jednym projektem i zamykaniem studiów? W tej generacji dostaliśmy od MS jedno nowe Halo i jedne Gearsy, a po drodze Sunseta, Ryse, ReCore czy też Quantum Break. Ale faktycznie, jadą na tych trzech seriach jak wariaci. Sony niech wreszcie wyda coś nowego i dobrego. Może z Horizon się uda, ewentualnie Knack 2.

Cytat:
Napisał ckast Zobacz post
Masz rację, ale tym tokiem myślenia bezsensem jest posiadanie xboxa
Graj na PC.
Stary 29-01-2017, 13:52   #9924
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Oby te piraciki nie zbombiły.
Stary 29-01-2017, 15:22   #9925
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post

Mówisz o tych inwestycjach, które kończyły się jednym projektem i zamykaniem studiów? W tej generacji dostaliśmy od MS jedno nowe Halo i jedne Gearsy, a po drodze Sunseta, Ryse, ReCore czy też Quantum Break. Ale faktycznie, jadą na tych trzech seriach jak wariaci. Sony niech wreszcie wyda coś nowego i dobrego. Może z Horizon się uda, ewentualnie Knack 2.

Nie mówie że u Sony było idealnie, ale jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Inwestycja w Kojime też zmusiła ich do poświeceń. ;P

Co do nowych IP to skoro wymieniasz "chinszczyzne" za 40$ typu ReCore to sprawdziłem metacritic do uczciwego porównania, a nie twoich dziwnych kryteriów. Staram się wybierać normalne pudełkowe gry.
Xbox One:
1. Sunset Overdrive 81/100
2. Quantum Break 77
3.Killer Instinct 73
4. Recore 66
5. Ryse 60
PS4
1. Bloodborne 92
2. Dragon Quest Builders 83
3. The Last Guardian 82
4. Until Dawn 79
5. I Am Setsuna 73
6. Driveclub 71
7. No Man's Sky 71
8. The Order: 1886 63
9. Knack 54

Jakbyś tego nie liczył już na dzień dzisiejszy na PS4 masz więcej nowych serii. Sony ma więcej praw do tych IP, ma więcej studiów z którymi dalej współpracuje.
I to na PS4 nie dodawałem niektórych pozycji jak dobrze oceniane Gravity Rush które wcześniej było na Vicie, żebyś się nie miał czego przyczepić.

Powtarzam, generacja ma dopiero 3 lata. Na PS4 masz w planach TLoU2, Days Gone, Detroit,inne God of War, Death Stranding, Dreams, Nioh, Nier:Automata, SpiderMan, Horizon, Sucker Punch robi nowe IP od 3 lat - będzie naprawdę świeżo.

Gry nie biorą się z powietrza. Generacje wcześniej MS współpracował lub posiadał Bungie, Epic Games, Bioware, Remedy, Lionhead- na dziś mają 343 Industries i The Coalition, które są zajęte kotletami.
Stary 29-01-2017, 15:33   #9926
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Trzy lata, przez które to jakże bogate w studia i niezwykłe inwestycje growe Sony dupy nie urwało swoim własnym wydawnictwem i podpierało się dealami marketingowymi third party. Ja nie piszę, że MS jest super, ale śmieszy mnie to Halo/Gears/Forza i udowodniłem Ci, że tak nie jest. Tak samo zabawne jest wymienianie jako podstawowy argument, że "MS is doomed" tytułów, które Sony pewnie będzie wydawać przez następne trzy lata, a Kojima jak się w pięć uwinie to będzie sukces. 2017 rok jest w porządku. 2018 mnie martwi, ale poczekajmy spokojnie do E3.

PS Zapomniałeś o Rare, Turn 10, Playground, Undead Labs i Mojang.

Ostatnio edytowane przez wrog : 29-01-2017 o 15:40
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2017, 15:39   #9927
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Według Ciebie skupia się na Scorpio (aka XO), ale to jednak mało ważne. Ok Rok nie jest słaby, nie ma po prostu żadnego prawdziwego killera czy mocnego singla. Mnie bardziej martwi 2018, ale zobaczymy po E3.
Akurat ten brak sensownych gier nastawionych na singla jest dla mnie sporą wadą. Pewnie sporo osób myśli podobnie. Sam line-up może nie wygląda aż tak źle, ale niestety większość tych gier to nie moja bajka. W tej sytuacji nowa Forza by się przydała, nowe Halo nie koniecznie. :P

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2017, 15:43   #9928
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

A ja się obawiam słów Ms- ze Scorpio to ostatnia konsola jaką znamy.
Cyfrówki albo streaming.
Stary 29-01-2017, 16:29   #9929
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Trzy lata, przez które to jakże bogate w studia i niezwykłe inwestycje growe Sony dupy nie urwało swoim własnym wydawnictwem i podpierało się dealami marketingowymi third party. Ja nie piszę, że MS jest super, ale śmieszy mnie to Halo/Gears/Forza i udowodniłem Ci, że tak nie jest. Tak samo zabawne jest wymienianie jako podstawowy argument, że "MS is doomed" tytułów, które Sony pewnie będzie wydawać przez następne trzy lata, a Kojima jak się w pięć uwinie to będzie sukces. 2017 rok jest w porządku. 2018 mnie martwi, ale poczekajmy spokojnie do E3.

PS Zapomniałeś o Rare, Turn 10, Playground, Undead Labs i Mojang.
Wiesz odpowiadałem na takie zarzuty "Sony niech wreszcie wyda coś nowego i dobrego. Może z Horizon się uda, ewentualnie Knack 2."

Sony się zawsze wolno rozpędzało i drugą część generacji miało znacznie lepszą. Wszystko po staremu.

I nic mi nie udowodniłeś tymi 4 grami, bo jak sam pisałem, że akurat na początku MS szasta pieniędzmi i jakoś to wygląda, ale teraz będzie zderzenie z rzeczywistoscią, bo zamiast szastać powinni inwestować w nowe studia.

P.S. Wspominałem o straconych studiach i nowych. Tych znaczacych.
Stary 29-01-2017, 17:15   #9930
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

ja na Xone mam tyle gier do ogania że nie wiem gdzie rece wkładać a tu ktoś marudzi że sprzeda konsole bo nie ma w co grać haha ? fakt ten rok zapowiada się słabiej w temacie exów jedynie czekam na State of Decay 2 oraz Halo 6, co do nowych IP bedą ogłoszone na E3 spokojnie cierpliwosci, M$ doskonale wie że ludzi czekaja na coś świeżego hehehe
Stary 29-01-2017, 17:16   #9931
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Rozmowa Kaczyńskiego z Tuskiem. Żaden nie ustąpi i żaden nie przekona się do racji drugiej strony. Jałowa dyskusja pany.
Stary 29-01-2017, 17:23   #9932
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
M$ doskonale wie że ludzi czekaja na coś świeżego hehehe

Wyjdzie Spencer na scenę, powie że nie dostał zielonego światła od tego na górze i zamykają biznes. Nara czapka i nikomu tam powieka nie drgnie

Słaby początek bo sami sobie strzelili w kolano. Potem zmiana sternika i zaczęło to wyglądać. A teraz znowu nurkują w głębiny, a Sony zrzuca bomby głębinowe. Wypłyną jak Scorpio będzie.
Tak samo wyglądało z 360. Świetny początek, błędy naprawiali wysyłając konsole, a potem wszyscy po sukcesie Wii chcieli mieć dildosy do machania. Sami się zaorali, a końcówka to już kotlety leciały Halo, Forza- jak tutaj.
Stary 30-01-2017, 11:57   #9933
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

http://www.gram.pl/news/2017/01/29/p...taw-gier.shtml
Stary 30-01-2017, 12:20   #9934
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Taaaaaa. Popatrzymy jak na moc z chmury...
Stary 30-01-2017, 20:58   #9935
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

http://www.ppe.pl/news/49023/xbox-on...-i-myszki.html

kolejny raz potwierdzenie, że planują pełne wsparcie dla myszki i klawy. Ja wam mówię scorpio będzie ostatnią konsolą(jak oni sami potwierdzają) bo wszystkie kolejne to będą gotowe komputery typu mac. Czyli postaw na biurku i masz pc do pracy/Podłącz pod tv i masz coś na wzór konsoli a to jak gry będą działać będzie zależeć od parametrów sprzętu, który mamy.

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2017, 21:14   #9936
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Według mnie chodzi o opcję dla deweloperów, by dana gra miała obsługę myszki/klawy, jeśli tak chcą lub ma to sens, niż jakieś ogólnosystemowe wsparcia dla takiego rozwiązania. Nie obawiałbym się tego.
Stary 30-01-2017, 21:18   #9937
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Zwłaszcza że MS najwięcej kasy trzepie na chmurze a nVidia Shield pokazuje że da się stremować gry bez praktycznie zauważalnej różnicy jakości obrazu czy laga. Też stawiam że Scorpio to już ostatnia normalna konsola MS.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-01-2017, 21:38   #9938
ckast
Wariat

Cytat:
Napisał igor8472 Zobacz post
Zwłaszcza że MS najwięcej kasy trzepie na chmurze a nVidia Shield pokazuje że da się stremować gry bez praktycznie zauważalnej różnicy jakości obrazu czy laga. Też stawiam że Scorpio to już ostatnia normalna konsola MS.
Jezeli scorpio to ostatnia normalna konsola to strach pomyslec co bedzie za pare lat... nie wyobrażam sobie życia bez konsol xD
Stary 30-01-2017, 22:04   #9939
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

Następna generacja będzie prawdopodobnie posiadała opcję streamowania, ale nadal z możliwością kupowania normalnych wersji i tyle.

O VR będzie się wtedy mówiło wyłącznie w charakterze zabawowym. Korporacje przeliczą zyski, pośmieją się i wycofają z produkcji, podobnie jak z 3D, czy Kinectem.
Stary 30-01-2017, 22:17   #9940
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Konsole znikną i będzie to co teraz na rynku PC.
Nie chcesz mieć obudowy, monitora i całej reszty? Kup:

To jest architektura typowa PC, ale nie wiem czy się dużo różni od obecnych konsol.

Konsole aktualne pójdą w takie coś. W tej chwili można podpiąć PC pod TV kablem HDMI i platforma np Steam upraszcza się pod pada i wygląda jak menu w Apple TV.
Nie wiem jak streaming ogarnie takie GTAV np. Może nie dzisiaj, ale pozbędą się fizycznego nośnika, spory dysk i ściąganie na twardziela.

Czas hobby zmieniać. Idzie to wszystko w nijakim kierunku i wszyscy w stronę $.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania