Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-09-2016, 12:01   #1
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769
Domyślnie For Honor

Nie ma tematu? To zakładam:

Nikt nie czeka na tą szpilę? Wg mnie zapowiada się dość interesująco. Dziś podobno rusza Alpha. Apropos...dostał już ktoś kody? Ja wystąpiłem o nie, ale jeszcze nic nie przyszło na skrzynkę...
Stary 15-09-2016, 12:32   #2
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Domyślnie Odp: For Honor

sprawdz skrzynke bo ja mialem w spamie, dostalem info o alfie, wchodzisz z linka, potwierdzasz kilka rzeczy i generuje maila z kodem, dodatkowo mozesz zaprosic 3 osoby z uplay

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-09-2016, 13:12   #3
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Dostałem kod na xo, wieczorem się ogra i zobaczymy co to za potworek powstaje. Nioha raczej nie przebije.
Stary 15-09-2016, 13:25   #4
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Jesli ktos podzieli sie kodzikiem na XO to pieknie podziekuje. Poki co do mnie nic nie dotarło. Tak tak...spam też sprawdziłem.

Może później dojdzie. Jeśli tak sie stanie to tez sie podziele.
Stary 15-09-2016, 13:50   #5
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

ja dwie zapki juz rozdalem, mam jeszcze jedna ale czekam na kumpla czy chce czy nie, z tym ze to wersja na ps4

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-09-2016, 14:06   #6
Czezare
Fanatyk

Czezare's Avatar

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Dostałem kod na xo, wieczorem się ogra i zobaczymy co to za potworek powstaje. Nioha raczej nie przebije.
Zgadzam się z tym. NioH zapowiada się na najlepszą grę tego typu od czasu Ninja Gaiden.
Stary 16-09-2016, 18:06   #7
qbes
Stały bywalec
qbes Jest wokół niego pozytywna auraqbes Jest wokół niego pozytywna aura

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 175

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Old School Playaz  Ilość, nie jakość 
Liczba Osiągnięć: 12

Dostałem kod wpisałem go przez przeglądarkę na kompie. Jest na xbox.com w moich grach ale jest napisane niedostępne. Jak to pobrać?
qbes jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-09-2016, 19:54   #8
Czezare
Fanatyk

Czezare's Avatar

Cytat:
Napisał SHejk Zobacz post
Dostałem kod wpisałem go przez przeglądarkę na kompie. Jest na xbox.com w moich grach ale jest napisane niedostępne. Jak to pobrać?
Nie chce nic mowic, ale chyba jest cos ewidentnie nie tak. Ja otrzymalem e-mail od Ubi pod tytułem "XXXX (to friend z mojej listy) Invites You to Join Our Closed Alpha". Problem w tym, ze e-mail jest...calkowicie pusty! Blank strona i tyle. Myslelem, ze to sprawka antyvira na moim kompie, ale tak samo email wyglada na fonie lub przez strone www, zarowno w domu jak i pracy.
Cos maja skopane...
Stary 16-09-2016, 20:21   #9
qbes
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

To wylewane mam. ☺ wogole w tej apce ubisoft club nie ma gry. Pomoże ktoś?

Ostatnio edytowane przez qbes : 16-09-2016 o 20:43
Stary 16-09-2016, 20:44   #10
Czezare
Fanatyk

Czezare's Avatar

Gdyby ktos na XO mial problem podobny do mojego to tu jest rozwiazanie:

https://support.ubi.com/en-US/News/0...r-Closed-Alpha
Stary 17-09-2016, 08:23   #11
qbes
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Czezare jak ściągnąłes to kurestwo? ☺
Stary 17-09-2016, 17:32   #12
Czezare
Fanatyk

Czezare's Avatar

Normalnie. Dostałem zapro od kumpla z friendlisty (musiałem mu podać Uplay ID, jeśli nie masz to musisz założyć konto), przyszedł pusty e-mail od Ubi, więc musiałem wejść na adres co powyżej, żeby to naprawić, dostałem kod, ściągnąłem Alphe i voila.
Stary 24-01-2017, 21:16   #13
Czezare
Fanatyk

Czezare's Avatar

Czy ktoś z Was zapisywał się do bety i dostał już kod? Ja jeszcze nic nie mam, a podobno już rozsyłają...
Stary 24-01-2017, 23:37   #14
Kettger
Fanatyk
Kettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumnyKettger Może być z siebie dumny

Kettger's Avatar

Miasto: Kettogród
Reputacja: 1382

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Stary dziad! Ten jedyny  
Liczba Osiągnięć: 18

Tak, dostałem. Dobrze, że niedługo Skorpion, bo już nie mam gdzie instalować tych prezentów.
Stary 25-01-2017, 00:08   #15
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

W mailu miałem napisane, że mogę zaprosić trzech znajomych z Uplaya, więc jak ktoś potrzebuje to dodać mnie tam (wrog).
Stary 25-01-2017, 06:26   #16
Czezare
Fanatyk

Czezare's Avatar

Hint: Jak ktoś kiedyś dostał zapro do alphy to do tej nowej bety dodatkowego kodu nie potrzebuje. Wystarczy wejść do sekcji " Do instalacji" i voila. Beta na xboxa waży trochę ponad 26 GB.
Stary 27-01-2017, 22:32   #17
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Zaliczyłem sobie kilka meczów i nie jest to na pewno zła gra, ale też nie kupiłbym jej dla samej zabawy w multi. Widać, że rozbudowane to, gameplay zrobiony na zasadzie easy to learn - hard to master, jednak nie chciałoby mi się tutaj siedzieć i wszystkiego uczyć. Nie bez powodu nie gram w bijatyki, a For Honor wcale daleko do nich nie ma. Marzyłaby mi się widowiskowa kampania na wzór Ryse, ale chyba nie ma co na nią liczyć, zwłaszcza że nigdy się nią specjalnie chwalić nie chcieli.
Stary 27-01-2017, 23:28   #18
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Yhy, to zostaję nam ghost recon wildlands- daj znać wrog jak tam się sprawy mają.
Stary 28-01-2017, 03:12   #19
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 

Dokładnie, czerstwe to jest ździebko.
Cały ten system sterowania niby jest rozbudowany, ale i tak każdy jedzie na pałę. Not for me.

Next.
Stary 09-02-2017, 22:09   #20
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Pograłem na PC.
Jakby kosztowało 129zł na PCdayone- 189zł. A tak poczekam aż stanieje, lepiej łyknąć day one GR za miecha. Ale to całkiem całkiem.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania