Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-06-2011, 09:53   #41
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Infamous 2

na samym poczatku tak mi przeszkadzala ta jego nowa twarz i nie wiem dlaczego odeszli od tej z 1 mimo ze tamta byla lepsza

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-06-2011, 10:07   #42
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Aż tak bardzo to się chyba nie zmienił. Ciężko to ocenić, bo w jedynce to ryj ma jakby go z kamienia ciosali. Na pewno jednak wygląda młodziej.
Stary 27-06-2011, 10:10   #43
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Ukończyłem grę jako badass i od razu zacząłem nową jako goodguy. Przy pierwszym podejściu wszystko pozbierałem (gołębie, odłamki, misje poboczne itp.) po przejściu gry przy sejwie widnieje 90% ukończenia. Teraz przy drugi podejściu nadal mam 90% mimo, iż jestem już w połowie scenariusza... osochosijakby? Idę po platinke.

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-06-2011, 10:21   #44
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

W jedynce to samo było. 100% wskakiwało po przejściu po drugiej stronie i wykupieniu mocy zarezerwowanych dla niej.
Stary 27-06-2011, 10:25   #45
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Lista Osiągnięć

jednak zle zakonczenie jak dla mnie bylo zbyt zle
Spoiler:
zabicie zeeka ,poprostu jakos go polubilem

Stary 27-06-2011, 11:17   #46
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
W jedynce to samo było. 100% wskakiwało po przejściu po drugiej stronie i wykupieniu mocy zarezerwowanych dla niej.
No tak przypuszczałem, a że jedynkę kończyłem już jakiś czas temu to uczucie WTF jednak mnie nie ominęło...
Zakończenie badassa rządzi na maksa. Zobaczę czy tak samo dobrze będzie jako zły... na razie głos Kuo mnie dobija.

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-07-2011, 22:29   #47
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Zajebista ta gra jest. Jedynka mnie nudziła i do dwójki podchodziłem sceptycznie, ale kupiłem. Każda misja jest inna, nawet te poboczne. Wiadomo, że się bije, strzela prądem i lata, ale zrobione to zajebiście różnorodnie. Do tego to chyba najładniejszy sandbox jaki powstał i jedna z najładniejszych gier w ogóle. Miasto ekstra zaprojektowane, muza na wypasie. Najlepszy przykład sequela jaki znam. No może poza Vice City. I Uncharted. Przyłożyli się i ostro napracowali.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2011, 09:18   #48
hub3k pl
Wariat

hub3k pl's Avatar

Lista Osiągnięć

dlc

Stary 17-08-2011, 13:36   #49
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

To nie jest DLC, tylko osobna gra, która zostanie wydana na PSN. Nie potrzeba podstawki.
Stary 17-08-2011, 17:35   #50
Q-Jot
Guest

Reputacja:

A o co będzie biegać? Będzie się ganiać Colem po tym samym mieście z tymi samymi mocami jak w Inf2 tylko walczyło z wampirami, czy to będzie jakaś mini-gra, albo spin-of?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2011, 19:03   #51
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Takie DLC w formie osobnej gierki na kilka godzin pewnie. Jakiś wampir dziabnął Cole'a i ten ma jedną noc na dopadnięcie ich króla czy innego wodza. Jakoś tak to szło. Miasto to samo. Cholera wie co z mocami.
Stary 02-12-2011, 18:22   #52
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Jest jakas mapka w grze z tymi odłamkami która pokazuje gdzie dokładnie mam je zbierac. Bo w jedynce tylko to mi zostało do platyny a zrezygnowałem no i boje sie powtórki.
Stary 02-12-2011, 19:02   #53
przemek1d
Początkujący
przemek1d Wkroczył na dobrą drogę

przemek1d's Avatar

Reputacja: 48

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Nie musisz mieć mapki, w 2 masz moc która ci pokazuje najbliższy odłamek. Zebranie wszystkiego to kwestia góra 2 godz.

przemek1d jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-12-2011, 19:24   #54
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Dobrze wiedzieć, ale sie zastanawiam czy nie lepiej zmarnować czas na to Festival of Blood.
Stary 03-12-2011, 11:46   #55
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Masz też misje użytkowników, gdzie w każdym regionie kierują Cię do odłamków i możesz z palcem w dupie zebrać wszystkie bardzo szybko.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2011, 14:52   #56
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Jest jakas mapka w grze z tymi odłamkami która pokazuje gdzie dokładnie mam je zbierac. Bo w jedynce tylko to mi zostało do platyny a zrezygnowałem no i boje sie powtórki.
Jak ktos już wspomniał mapka w ogóle nie jest potrzebna. Nawet bez mocy pokazującej najbliżej położony shard można znaleźć wszystkie. Wystarczy czyścić region już nadgryziony. Ja tak robiąc ogarnąłem te trofeum za pierwszym przejściem. Platyna na dwa przejścia.
Stary 03-12-2011, 15:03   #57
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

No to dobrze że to nie będzie problemem w tej części.
Stary 18-03-2012, 14:56   #58
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Wiecie jak łatwo zdobyć dużo XP, bo wszystko mam zrobione i brakuje 3k :/ nie wiem czemu nie dostaje się w tych misjach użytkowników, gdzie tysiące w chwilę niby można nabić...

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2012, 15:50   #59
hub3k pl
Wariat

hub3k pl's Avatar

Lista Osiągnięć

jesli potrzebujesz xpa do odblokowania mocy mozesz uzyc glitcha gdzie nie wydaje sie punktow , zawsze latwiej do zdobycia platyny

Stary 18-03-2012, 17:01   #60
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Właśnie słyszałem o tym, tylko została mi ostatnia moc do kupienia i ten glitch w tym jest mało przydatny (chodzi o tego z kupowaniem w czasie misji użytkowników?).

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Tagi
infamous, playstation

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania