Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-02-2011, 01:20   #1
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Domyślnie Najtrudniejsze gry na Xbox 360 (trudne, ale niekoniecznie czasochłonne)

Siema.
Nie widziałem na OC jeszcze takiego tematu, więc może każdy z Was podzieliłby się swoimi spostrzeżeniami co do najtrudniejszych gier (nie osiągnięć) w jakie grał na X360. Powiedzmy, że po 2-3 tytuły i krótko uzasadnił dlaczego.
Chodzi mi tu o najtrudniejsze gry, a nie o najbardziej czasochłonne.
Aha. I nie chodzi mi o trudność po ustawieniu poziomu trudności na max.
Chciałbym, żeby były to gry, które są trudne same w sobie, nawet na easy, a co dopiero na wyższych poziomach.

Może ja zacznę:
1) Command & Conquer 3: Tiberium Wars - jest w tej grze kilka misji, jak np. Berne lub druga połowa kampanii Nod'u, które powtarza się nawet na Easy wielokrotnie, sypią się rozmaite %#*^$ i inne krzaczki. Na Hard jest to koszmar.
2) FIFA 07 - jedyna FIFA z jaką miałem styczność na Xbox'ie, a od początku sprawiała mi problemy. Na PC wymiatałem, 07 zaliczyłem bez porażki z 10 sezonów, a tu cieszę się gdy uda mi się zremisować. Masakra. Chyba sportówki konsolowe nie są stworzone dla mnie... Ale co tam, za jakiś czas do niej wrócę i ponownie spróbuję się wkręcić, o ile tylko mnie nic nie trafi.
3) Zuma - niby prosta arcadówka, ale do łatwych to ona nie należy. Schody zaczynają się już pod koniec drugiej świątyni, a z etapu na etap jest coraz trudniej.

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-02-2011, 01:31   #2
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Najtrudniejsze gry na Xbox 360 (trudne, ale niekoniecznie czasochłonne)

Przejrzałem na szybko swoją listę gier i rzuciły mi się w oczy dwa tytuły:
- Trials HD - jednak trzeba trochę posiedzieć nad tą grą żeby coś zdziałać na najwyższym poziomie trudności, ja sobie odpuściłem w pewnym momencie, bo mnie zaczynało ponosić;
- Battlefield: Modern Combat - ostatnia misja, przez oszukujące AI i bugi (kule przechodzące przez otoczenie itd.), tragedia.

Pewnie znalazłoby się trochę wybranych fragmentów jakichś gier, które doprowadzały do szału. Nic mi jednak do głowy nie przychodzi (oprócz schodzenia ze wzgórza w Wietnamie w Black Ops).
Stary 19-02-2011, 02:01   #3
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Najtrudniejsze gry na Xbox 360 (trudne, ale niekoniecznie czasochłonne)

Pjerdolisz, BO na Vetku było łatwe. Ja za to mam problem z Reachem, którego przechodzę od premiery i każdy checkpoint wygląda tak, że muszę go zapuścić z 10 razy żeby przejść i przez to nie robię nawet jednej misji za jednym podejściem. Ofc mam na myśli poziom Legendary.

Niestety dzisiejsze tytuły nie grzeszą trudnością, ale kilka perełek na pewno mogę podać:
-skate (szczególnie pierwsza część) bez obycia w systemie trików kilka zadań było naprawdę ciężkich
-Guitar Hero III- do tej pory mam ~300GS pomimo kilkudziesięciu godzin gry i największym moim osiągnięciem jest kariera na Hard
-szturm na Reichstag w CoD: WaW- pamiętam, że próbowałem przez cały dzień, oczywiście z przerwami na odstresowanie, ale parę dobrych godzin zajął mi ten moment na Veteranie
-Ninja Gaiden 2- pomimo, że grałem na jakimś tam normalu or sth to pamiętam, że bez taktyki i odp. broni podejrzanych w necie nie było szans na zrobienie jakiegokolwiek bossa
-Beatles: Rock Band- wycisnąłem ponad 600GS, ale niektóre piosenki są dla mnie po prostu niemożliwe do zagrania na 100%
Stary 19-02-2011, 02:24   #4
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

W zasadzie, to nie umiem grać. Tym samym, każda gra jest dla mnie bardzo wymagająca. Ale, by tematu nie zaśmiecać wymienię kilka tytułów, które powodawały, że wodnisty stolczyk wylewał się hektolitrami z mojego odwłoku. Dodam tylko - w moim przypadku rzadki kał jest oznaką frustracji.

PGR 3 - Coin challange na platynę. Robiąc to myślałem, że yebnę. Mimo wszystko, dałem radę.

PGR 4 - Nurburgring Behemot na reversie, oczywiście chodzi o platynkę. Gdyby ten wyścig był rozgrywany na normalnej "wersji" toru, poszłoby gładko. Ale nie był...

Yaris - Od samego patrzenia na to gówno szczypały mnie zwieracze, a co dopiero od grania. Tytuł tworzony z myślą o turpistach.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!

Ostatnio edytowane przez Fuji : 19-02-2011 o 02:34
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-02-2011, 08:09   #5
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

UFC 2009 Undisputed.
W UFC zyebali to co było dobre w Fight Night'cie, mianowicie to, że jak oklepujesz gościa cały mecz to jest chyba tak obity, że ledwo stoi, nie? W UFC nie ma czegoś takiego, klepiesz go cały mecz, a on pod koniec założy dźwignię, z której nie ma chuya u Mariolki, żebyś z niej uciekł.
Stary 19-02-2011, 09:01   #6
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Devil May Cry 4 - w tej grze do zrobienia calaka trzeba być cyborgiem albo japońcem. Mimo to kiedyś zamierzam sie zabrac za ten tytuł na poważnie.

Lost Planet - na najwyższym poziomie trudnoście to jakies nieporozumienie.

Call of Duty Classic - też widziałem na najwyższym poziomie i jakies przegiecie to jest bo inaczej nazwać tego nie można.

Na tą chwile na szybko tyle znalazłem, ale na bank jest tego więcej.

---------- Wiadomość dodana 09:01 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 08:58 ----------

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
-szturm na Reichstag w CoD: WaW- pamiętam, że próbowałem przez cały dzień, oczywiście z przerwami na odstresowanie, ale parę dobrych godzin zajął mi ten moment na Veteranie
Jeden z tych wkurwiających momentow,ktorych sie nie zapomina
Stary 19-02-2011, 13:08   #7
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Mirror's Edge - Samo przejście łatwe, pod warunkiem ogarnięcia sterowania, ale speedruny i time triale są już naprawdę trudne, wymagają wyuczenia się na pamięć całej trasy i idealnej sekwencji ruchów. Przede mną jeszcze dobijanie gwiazdek po wyjściu DLC, ciężko będzie.

Sega Rally - Nie byłoby tak źle, gdyby nie zgrupowanie niektórych wyścigów po 3-4 bez możliwości resetu jeśli w jednym z nich nie pójdzie, co w połączeniu z oszukującym AI i nierzadko naprawdę szybko jadącymi przeciwnikami, może mocno zdemotywować jeśli chodzi o calakowanie tej gry.

Battlefield: Modern Combat - Były różne gierki frustrujące na veteranach i innych, ale ponieważ ma być na standardowym poziomie trudności, to typuję to samo co wrog. Tę grę po prostu trudno ukończyć nawet fanom FPS'ów (ostatnia, bardzo wkurzająca misja jest do przejścia dwa razy), nie mówiąc już o zdobywaniu gwiazdek czy kończeniu challengy. Teraz pojawiły się jakieś opisy do tego, pokazujące każdy krok, jaki trzeba wykonać do zdobycia najwyższej rangi, ale to i tak zabawa dla masochistów, którym nie wystarczyło przejście gry do końca. Następna część, czyli BC, to już była zupełna zabawa, nawet na "hardzie", w praktyce bardzo prostym.
Stary 19-02-2011, 13:41   #8
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

Lost Planet na poziomie Extreme.
Stary 19-02-2011, 14:39   #9
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12779

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Guitar Hero III - kończę karierę na hardzie, wszystko co zagrałem ma tylko 3*, nie wyobrażam sobie na razie ukończenia tego 5*, a co dopiero na poziomie extreme.

Dante's Inferno - Dokładnie chodzi mi o triale z DLC, osobiście nie grałem, ale biorąc pod uwagę tak małą liczbę osób, która ma za to acziwa to musi być naprawdę trudno to wykonać.
Stary 19-02-2011, 15:26   #10
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Reputacja: 623

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Janko Muzykant Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 16

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Guitar Hero III - kończę karierę na hardzie, wszystko co zagrałem ma tylko 3*, nie wyobrażam sobie na razie ukończenia tego 5*, a co dopiero na poziomie extreme.
5* na Hardzie jest imo trudniejsze niż kariera na expercie

Co do tematu to DoA4 była ciężka strasznie, tak samo zresztą jak SFIV i wszystkie inne bijatyki
Stary 19-02-2011, 15:31   #11
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12779

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

No chodziło mi właśnie o zagranie na 5* piosenek na expercie (nie na extreme, pomyliłem się).
Stary 19-02-2011, 15:37   #12
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

Cytat:
Napisał Habit75 Zobacz post
5* na Hardzie jest imo trudniejsze niż kariera na expercie

Co do tematu to DoA4 była ciężka strasznie, tak samo zresztą jak SFIV i wszystkie inne bijatyki
Tekken 6 w trybie fabuły jest po prostu wkurwiający :d
Stary 19-02-2011, 15:42   #13
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Nightmare Train (z tymi diabłami na pociągu) jest dla mnie nie do przejścia :P
Stary 19-02-2011, 15:47   #14
elsaint360
Uzależniony
elsaint360 Grabi sobieelsaint360 Grabi sobie

elsaint360's Avatar

Reputacja: -111

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Pokaż się! Hasbro Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 11

AI w Tekkenie 6 w Story Mode to wielka porażka. I nie mówię tu o naszych kompanach.

elsaint360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-02-2011, 20:20   #15
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Mam Tekkena na półce i nawet nie chce mi się go odpalać
Stary 19-02-2011, 20:29   #16
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Tekken to banał.

Ode mnie trudne calaki :

- Golden Axe Beast Rider
- Vampire Rain
- Kengo Zero
- Lost Planet 1 (Da rade przejść ale potrzeba wiele samozaparcia) i 2.
Stary 19-02-2011, 20:42   #17
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

skate - nie będę dużo pisał bo wszystko w tym temacie napisał Kubuś.
PGR3 - platyny to jakieś cholerstwo
PGR4 - tutaj najgorsze było DLC na platyne i tor o którym wspominał Fuji.
GH III - expert na 5 gwiazdek był dla mnie z początku nie do pokonania, udało sie w siglu jak i coopie, co za tym idzie satysfakcja jest ogromna.
TH PG - nikt w polsce nie ma calaka mimo, że gra ma 3 lub 4 lata. Sprawdziłem wiele osób z Japoni, USA, UK i większość (90%) ma po prostu wgranego calaka (nie zgadzają się acziwy). Pytałem wiele osób, które mają calaka w tej grze i ciągle te same odpowiedzi, które można interpretować tak: cholera wgrałem calaka i nie mam pojęcia jak to zadanie zrobić, więc coś mu naściemniam. Udało mi się ukończyć singla na 100% co było mega trudne i ktoś kto nie jest fanem serii i nie ma skilla nie jest w stanie tego ukończyć na 100%. Zostały banały na multi, ale niestety brak chętnych.
GTA IV - wystarczą wspomnieć o dwóch osiągnięciach za range i wyścigi.
FIFA 09 - szczególnie dlc, które bez ustawki jest bardzo trudne do zdobycia. Nawet z ustawką potrzeba bardzo dużo czasu.

To chyba wszystko. Co do FIFY 07 to dla mnie calaczek był banalny.

Ostatnio edytowane przez jasiopatryk : 21-02-2011 o 22:15
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-02-2011, 21:11   #18
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Ninja Gaiden 2 - odpaliłem i na najłatwiejszym poziomie nie daje rady
Stary 19-02-2011, 21:28   #19
Raczok Pl
Stały bywalec
Raczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innych

Raczok Pl's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 650

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe Lubiany  
Liczba Osiągnięć: 12

Fajny dział... Zgodzę się z jasiem o GTA IV, na temat tej cholernej rangi. Jest 10 poziomów z czego na najwyższą potrzeba 5 000 000 $. Zaznaczam, że kasę nabija się w misjach co-op, w których najbardziej się to opłaca. Jedna trwa 2:00-3:00 minuty i zgarniamy 4500 $, a druga 7:00-8:00 i dostajemy 6500-7000$. Teraz weźmy pod uwagę pierwszą misję. Podzielmy 5000000 na 4500 = 1111 - tyle razy musimy wykonać tą misję. Jest to jakieś 55-60 h, z czego doskonale wiemy jak grają burgery prawda? Dzięki temu co 2-3 misje na 5 się nie udają. Strasznie czasochłonne nie jest, ale wiele nerwów można stracić. A ze swoich gier, to chyba Battlefield: Bad Company. Niektóre odznaki bez ustawki są niemożliwe. No bo jaki skład (4 osoby) podczas jednego meczu zrobi idelanie po 10 killi i asyst? O reszcie nawet nie powiem.

Raczok Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-02-2011, 22:23   #20
Habit75
Uzależniony

Habit75's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Raczok Pl Zobacz post
Fajny dział... Zgodzę się z jasiem o GTA IV, na temat tej cholernej rangi. Jest 10 poziomów z czego na najwyższą potrzeba 5 000 000 $. Zaznaczam, że kasę nabija się w misjach co-op, w których najbardziej się to opłaca. Jedna trwa 2:00-3:00 minuty i zgarniamy 4500 $, a druga 7:00-8:00 i dostajemy 6500-7000$. Teraz weźmy pod uwagę pierwszą misję. Podzielmy 5000000 na 4500 = 1111 - tyle razy musimy wykonać tą misję. Jest to jakieś 55-60 h, z czego doskonale wiemy jak grają burgery prawda? Dzięki temu co 2-3 misje na 5 się nie udają. Strasznie czasochłonne nie jest, ale wiele nerwów można stracić. A ze swoich gier, to chyba Battlefield: Bad Company. Niektóre odznaki bez ustawki są niemożliwe. No bo jaki skład (4 osoby) podczas jednego meczu zrobi idelanie po 10 killi i asyst? O reszcie nawet nie powiem.
http://www.trueachievements.com/view...tid=112764#vch
Tu masz jakiś sposób. nie wiem czy działa i o co za bardzo chodzi (nie chciało mi się oglądać ponad 40 min filmików), ale koleś pisze, że dostaniesz 300k za 3h.
PS. Koleś komentujący jest zajebisty

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Tagi
najtrudniejsze, trudne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania