Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-04-2011, 12:41   #41
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Domyślnie Odp: Najtrudniejsze gry na Xbox 360 (trudne, ale niekoniecznie czasochłonne)

Na Insane? Gra jest banalna na tym poziomie,jeśli umiesz myślic i wiesz gdzie sie schowac(skampic).
Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2011, 22:28   #42
SonnyTRK
Nowy
SonnyTRK Może być tylko lepiej

SonnyTRK's Avatar

Reputacja: -24

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Najtrudniejsze gry na Xbox 360 (trudne, ale niekoniecznie czasochłonne)

Chyba się wezmę za to na poważnie i spróbuje na co-opie zadziałać tym razem...
SonnyTRK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2011, 22:30   #43
kidler1111
Nowy
kidler1111 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 31

Ja póki co nie spotkałem żadnej strasznie trudnej gry. Jedynie Ninja Gaiden 2 poza tym grałem w masę gier i uważam że producenci idą na łatwiznę teraz. Grając kilka lat wstecz w kultową grę Contra miałem problemy z nią (miałem gdzieś 8-9 lat). A teraz oglądam jak mój siedmioletni kuzyn przechodzi GTA IV bez problemu, nawet żaden CoD na poziomie trudnym nie sprawia mu żadnych przeszkód. Więc śmiało można powiedzieć że gry tracą na grywalności i poziomie trudności , natomiast zyskują tylko na grafice.
kidler1111 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2011, 22:35   #44
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

gowno prawda, od kiedy grywalnosc = poziom trudnosci? ;f

a co girsow to jedynka ma ze 3 trudne momenty, w tym ostatni boss raam ktorego ze 100 razy odpalalem zanim mi w koncu zaliczylo (bez glitcha ze raam sie na lezacym domie scina).
Stary 01-05-2011, 15:38   #45
Robotmen
Początkujący
Robotmen Wkroczył na dobrą drogę

Robotmen's Avatar

Miasto: Włocławek -.-
Reputacja: 13

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Zapalczywy Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 7

Tom Clancy's GRAW - jeśli któryś z Was zrobi tam calaka, jest po prostu Bogiem. Są tam osiągnięcia, które wymagają wdrapania się na SAM SZCZYT tablic wyników online, a i sama kampania dla jednego gracza przyprawia o wyrwanie włosów ze łba.
Bejeweled 2 - osiągnięcia zarazem czasochłonne, jak i trudne, prawie niemożliwe do zgarnięcia dla początkujących (np. 17. lvl w Classic)

Ostatnio edytowane przez Robotmen : 01-05-2011 o 15:40 Powód: Poprzednio podano niewłaściwą informację.
Robotmen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-05-2011, 00:35   #46
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
gowno prawda, od kiedy grywalnosc = poziom trudnosci? ;f

a co girsow to jedynka ma ze 3 trudne momenty, w tym ostatni boss raam ktorego ze 100 razy odpalalem zanim mi w koncu zaliczylo (bez glitcha ze raam sie na lezacym domie scina).
Raam był easy ... gdy sie do ciebie zbliżal, leciałeś na pałe do przodu (trojka) i waliłeś do niego ile wlezie a gnida padała.
Stary 09-05-2011, 09:12   #47
Joker x PL
Początkujący
Joker x PL Może być tylko lepiej

Joker x PL's Avatar

Reputacja: -37

Ja w mojej karierze jestem dumny z 3 calaków

Gears of War konsolowy i windows (nabicie 10 000 osób na konsoli to nie jest takie wyzwanie jak na komputerze gdzie jest sporo oszustów, a grę rankingową się gra raz na dzień)

Street Figter 4 - Zrobienie wszystkich medali i kombinacji to jest nie lada problem, ale miałem szczęście ale zrobiłem to będąc na 4 tygodnie odciętym od internetu (medale wyskakują na grze lan)

Devil May Cry 4 - Grałem w nią 140h z tego co pamiętam pisało na save i zrobienie wszystkich misji na S to było coś.

Pomimo tego, że sporo się męczyłem z tymi grami polecam je wszystkim harcorowcom do scalakowania, daje satysfakcję.
Joker x PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2011, 10:45   #48
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Ninja gaiden 2 - Przejście na Master Ninja to nie lada wyczyn, kiedyś skończyłem na starym profilu teraz jakoś się nie mogę zabrać za tą gre.
The Dishwasher: Dead Samurai - Chyba najlepsza arcadówka tego typu ,a jeśli chodzi o stopień trudności to moge powiedzieć tylko że przechodzenie na poziomie trudności samurai tak mnie wkurzyło że złamałem pada na dwie części a zazwyczaj jestem spokojny.Polecam tą gierkę wszystkim hardcorowcom.
Stary 09-05-2011, 10:50   #49
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Alien Hominid HD - obok tej gry nie można przejsć obojętnie a jednak zrobić w niej 100% to pewien wyczyn
Stary 09-05-2011, 12:36   #50
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Alien Hominid HD - obok tej gry nie można przejsć obojętnie a jednak zrobić w niej 100% to pewien wyczyn
Zgodze się z tobą w stu procentach Alien Hominid do łatwych gier nie należał.
Stary 09-05-2011, 14:01   #51
coolbary
Stały bywalec
coolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innych

coolbary's Avatar

Miasto: Hrubieszów
Reputacja: 661

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 20

---------- Wiadomość dodana 14:01 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 13:58 ----------

Cytat:
Napisał Robotmen Zobacz post
Tom Clancy's GRAW - jeśli któryś z Was zrobi tam calaka, jest po prostu Bogiem. Są tam osiągnięcia, które wymagają wdrapania się na SAM SZCZYT tablic wyników online, a i sama kampania dla jednego gracza przyprawia o wyrwanie włosów ze łba.
Bejeweled 2 - osiągnięcia zarazem czasochłonne, jak i trudne, prawie niemożliwe do zgarnięcia dla początkujących (np. 17. lvl w Classic)
Bejeweled 2 - Faktycznie ta gra może napsuć nerwów, a ja ich nie mam, ale poprosiłem moją małżonkę i ten 17 lvl rozwaliła w jedno przedpołudnie. I niech Ktoś mi powie, że to słaba płeć.
Stary 18-06-2011, 14:38   #52
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

to musi być naprawdę trudne
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-06-2011, 22:57   #53
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Ninja Gaiden 2 - Master Ninja jest do zrobienia ale wszędobylskie projectile psuja fun z gry. Jako fan Ryu rozpłatałem wszystko w tej grze co możliwe jednak edycja NGB nadal stoi na podeście zadzierając nosa.
Yap jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2011, 09:32   #54
Yamada
Początkujący
Yamada Wkroczył na dobrą drogę

Yamada's Avatar

Reputacja: 41

Dokładnie Yap. NG2 jest trudne bo wszędzie latają jakieś kunaie itd. Nie można poszaleć. Jedynka jest znacznie, znacznie lepsza pod tym względem (i nie tylko tym z resztą).
Yamada jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-06-2011, 23:32   #55
antydsr
Nowy
antydsr Wkrótce będzie sławny

Miasto: Parczew, Polska
Reputacja: 70

To są jakieś gry, które są trudne? ;-)

Odpowiednia dawka samozaparcia oraz determinacji opanierowana grubą warstwą ciężkiej pracy to przepis na każdą grę. Tyle (i aż tyle) :-)
Stary 01-07-2011, 00:24   #56
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Virtua Tennis 3. Po 4 prawie latach powróciłem do tego tytułu. Ciężka ta akademia ale powoli idzie.
Stary 01-07-2011, 06:38   #57
Celt
Stały bywalec
Celt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiek

Celt's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 363

przeczytałem 3 strony tego tematu i widzę że nikt nie powiedział o grze Ridge Racer 6 - spróbujcie to wycalakować cwaniaki mnie to zajęło prawie 300 godzin + pad + zeżarte nerwy. NG2 jest spoko jak się człowiek wczuje w robienie izuna dropa i 360tki to się przejdzie. dmc4 dla mnie dużo trudniejsze od ng2, co do alien hominida to się zgadzam bo ja po prostu tej gierki nie ogarniam xX

Celt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-07-2011, 13:17   #58
OptiM360
Nowy
OptiM360 Wkrótce będzie sławny

OptiM360's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 76

Lista Osiągnięć
Złomiarz Jakość, nie ilość Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

To chyba nie graliście w Ninety-Nine Nights 2 na najwyższym poziomie, namęczyłem się nad tą grą nie lada czasu, na starym profilu i już jej nigdy nie odpale.
OptiM360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-07-2011, 16:25   #59
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Mój nowy typ to Heroes over Europe. Jak trochę w niego pograłem przypomniałem sobie co 'przeżywałem' przy Battlestations Midway. Gram dopiero na średnim a zastrzelić cholernie szybkich i zwrotnych Asów w kilku misjach już trudno, zazwyczaj sprowadza się do latania za nim naście/dziesiąt minut w oczekiwaniu na tą jedną sekundę gdzie będzie leciał na tyle długo prosto żeby załadował się pasek do bulletime'owego ace shoota a jeszcze najwyższy poziom trudności, bonusowe objectivy i bonusowe misje, będzie wesoło i następny pad do naprawy ^^.
Jak to mawiają anglosasi 'outnumberred & outgunned'. Totalnie.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-07-2011, 11:18   #60
Flapjack wald
Znajomy
Flapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innych

Reputacja: 802

Lista Osiągnięć
Forever Alone Top 10 Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał igor8472 Zobacz post
Mój nowy typ to Heroes over Europe. Jak trochę w niego pograłem przypomniałem sobie co 'przeżywałem' przy Battlestations Midway. Gram dopiero na średnim a zastrzelić cholernie szybkich i zwrotnych Asów w kilku misjach już trudno, zazwyczaj sprowadza się do latania za nim naście/dziesiąt minut w oczekiwaniu na tą jedną sekundę gdzie będzie leciał na tyle długo prosto żeby załadował się pasek do bulletime'owego ace shoota a jeszcze najwyższy poziom trudności, bonusowe objectivy i bonusowe misje, będzie wesoło i następny pad do naprawy ^^.
Jak to mawiają anglosasi 'outnumberred & outgunned'. Totalnie.

W pełni się zgadzam. Mi zostały na najwyższym poziomie trudności 2 misje w ostatniej kampanii plus kilka bonusowych obj. Odpuściłem jakiś czas temu ale jeszcze kiedyś do tego wrócę. Zbieram siły .

381 completed games
Flapjack wald jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Tagi
najtrudniejsze, trudne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania