Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-05-2011, 12:07   #61
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie Odp: Brink

Bez szału ogólnie, oceny nawet słabsze niż myślałem, że gra otrzyma. Może recenzenci powoli dają znać, że też już mają dość strzelanin.
Stary 10-05-2011, 12:25   #62
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

dość dosadnie redaktor Ars Technica skomentował dlaczego recki nie będzie... na razie. niestety tak to już jest z grami stricte multipalyerowymi - wymagają poprawek i usprawniania infrastruktury sieciowej na żywym organizmie. największy tuzy na rynku gier sieciowych sporo czasu przepracowały nad poprawą tego trybu w swoich grach.
trzeba się z tym liczyć. a jak nie będzie grywalne - cóż poczekamy na patcha/patche. takie życie gracza w dobie możliwości łatania gier po premierze.
Stary 10-05-2011, 12:30   #63
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Ten recenzent odmówił, a inni nie, byli w stanie napisać recenzję, w której w dodatku jadą po grze z botami, a zachwalają multi (np. Webb z X360A lub Sterling), jak to jest?

Swoją drogą to Destructoid odmówił zrecenzowania Metro 2033, bo recenzent uznał, że nie będzie grał w grę, w której czterema strzałami z shotguna nie można ubić przeciwnika .

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-05-2011, 14:50   #64
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Swoją drogą to Destructoid odmówił zrecenzowania Metro 2033, bo recenzent uznał, że nie będzie grał w grę, w której czterema strzałami z shotguna nie można ubić przeciwnika .

nie słyszałem tego. ledwo udało mi się powstrzymać ryknięcie ze śmiechu w robocie. a w open-space by się rozniosło po połowie firmy : D

ale tu masz rację - jedni oceniają wysoko grę w multi. ba, określają ją jako jedyną słuszną. a Ci tu odmawiają recenzowania. jakkolwiek argumenty brzmią racjonalnie, to być może problem leżał raczej po stronie ich łącza. no ale tego się już nie dowiemy, dopóki sami gry nie odpalimy.
Stary 10-05-2011, 15:11   #65
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

na ultimie juz maja, ja sobie w saturnie obczaje dzisiaj czy juz nie ma ;f
Stary 10-05-2011, 21:02   #66
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Rozterkę mam nielichą, ale pewnie jutro sfinalizuję transakcję z Muve.pl i za 120zł sobie łyknę.
Stary 10-05-2011, 23:52   #67
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Ten recenzent odmówił, a inni nie, byli w stanie napisać recenzję, w której w dodatku jadą po grze z botami, a zachwalają multi (np. Webb z X360A lub Sterling), jak to jest?

Ze sie nie dalo ubic kilkoma strzalami to pikus, ze sie W OGOLE ubic nie dalo-to juz jest bug zakrecony niczym wlosy juve.

Tutaj ciekawostki, fajna inicjatywa:

http://epicbattleaxe.com/brink-tv-de...aunching-soon/

http://www.thebrink.tv/launch/
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-05-2011, 11:59   #68
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Dobra, nie mam odwrotu - Lvizzz, Kbrs - ciśniemy bez litości po weekendzie, jak dostanę grę.
Stary 11-05-2011, 12:08   #69
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Jutro powinienem miec, dostalem esa, ze wyslali.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-05-2011, 16:16   #70
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

wlasnie zamowilem, z muve.pl ze znizka 126zl wyszlo wiec super
pewnie najpozniej w piatek pocisniemy buczu :}
Stary 11-05-2011, 18:13   #71
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

piątek mam caaały wieczór wolny, wiec wbijam do Was... oczywiście jak tylko mi gra przyjdzie. na gram.pl niezmienne info, że wysyłka jutro.
Stary 11-05-2011, 22:08   #72
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Splash Damage już zdążył wydać patcha do Xboxowej, PS3kowej i PCtowej wersji. Łatkę można pobrać bez PSN jeżeli chodzi o PS3, konsola podłączona do internetu oczywiście niezbędna

http://www.splashdamage.com/content/...-splash-damage

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-05-2011, 22:27   #73
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

przynajmniej szybko sie uwineli heh

czytalem troche recek i lagi sa ponoc dosc czeste
Stary 11-05-2011, 22:34   #74
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Ej no ja dziś zamówiłem i już wysłane, zajebiście pozytywna niespodzianka ze strony Muve.pl.

Btw. nie było ostatnio jakiejś aktualizacji na XBoxie, bo nic mi się nie ściągnęło, lol.

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
lagi sa ponoc dosc czeste
Nawet mnie nie wk*rwiaj, że drugiego Crysisa 2 kupiłem, haha.
Stary 11-05-2011, 22:55   #75
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

a co ci sie mialo sciagnac skoro jeszcze nie masz gry pacanie ;f
Stary 11-05-2011, 22:57   #76
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja mówię o aktualizacji dasha, lordzie dżedaj *****...
Stary 11-05-2011, 23:03   #77
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

jakiej aktualizacji w ogole o czym ty piszesz, 19ego ma byc jedna ale nie wiem co to do tematu ma w ogole
Stary 11-05-2011, 23:03   #78
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

DLa mnie to niestety okazal sie niewypal , mozna zobaczyc nawet recki , a tak sie napalilem :/
Stary 11-05-2011, 23:33   #79
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Już grałeś?

Kbrs, zimzvm: to ja w piątek godzinę wcześniej do pracy pocisnę, żeby potulnie wrócić i od 20 możemy łupać, o ile dostanę swoją kopię. Już jutro by się przydało, w sumie pograłbym, jak już Live zakupiony, hue hue hue.
Stary 11-05-2011, 23:36   #80
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 8

Mnie ciotka w juesej kupiła, ale przywiezie dopiero w sobotę. LEcz to co dzisiaj przeczytałem i zobaczyłem wprawiło mnie w zakłopotanie. Zapowiadało się epicko wyszło jak zwykle. No nic, więcej się nie wypowiadam, dopóki nie dostanę w swe łapska. Cenowo wysżło ok 160zł, najwyzej wymienie pierwszy raz w zyciu grę, na takiego LA Noire np.

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania