Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-02-2012, 22:52   #101
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: The Walking Dead

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
nie wiem czy to jakis rasistowski tydzien trwa czy co ale troche to dziwne heh :d
Nie miałbym niczego przeciwko, gdyby takie manewry stały się w serialach - i nie tylko - świecką tradycją. Wszak nie od dziś wiadomo, że ulepione z kupy maszkarony i cygańskie patafiany to zakała ludzkości...

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-02-2012, 14:46   #102
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

A mnie się poprzedni odc podobał, nareszcie akcja była, a nie pie*dolenie o spóźnionym okresie Lori i ruchaczu Shanie..
Stary 22-02-2012, 16:19   #103
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

W sumie to ostatni odcinek jeszcze ujdzie, ale też bez rewelacji. Więcej akcji proszę i niech w końcu ktoś zostanie wyeliminowany z obecnej ekipy, od razu zrobi się ciekawiej

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2012, 12:26   #104
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

elwis w ksiazce zombiaki zżerają w koncu lori? w serialu juz tak wkurza, dawno zadna postac nie byla dla mnnie tak irytujaca jak ona.
Stary 28-02-2012, 14:23   #105
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

W komiksie zombie nie zjadly jeszcze Lori, ale jestem dopiero na trzecim tomie, a mam swoje podejrzenia ze kiedys odpadnie z druzyny.Ale o czym mowa, serial tak sie rozni od komiksu-Shane zyje i ma sie dobrze-ze pewnie Lori bedzie sobie zyla i umrze ze starosci.
Trzeci tom to w ogole jest masakra pod wzgledem przemocy:poznajemy postac Governora, jednego z fajniejszych badassow jakich bylo mi przyjemnosc poznac, miejscowka w wiezieniu, o ktora tak walczono w tomie drugim, idzie praktycznie w pizdziec.Micchone coraz bardziej swiruje, ale po tym co zrobil jej Governor-i po tym, co ona zrobila jemu, hehe-to nie dziwota.
Nie wiem jak w serialu, ale Glenn wydaje mi sie bardzo sympatyczna postacia, tak samo Dale, szkoda zeby zgineli.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2012, 01:35   #106
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

idealnie pasuje do ostatnich odcinkow
Stary 07-03-2012, 07:04   #107
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Hehe, so true. Dziwię się, że nie dają T-Dogowi więcej czasu na ekranie (tak jak było w pierwszym sezonie), w końcu to postać jak każda inna.

Swoją drogą to ostatni odcinek był całkiem mocny:

Spoiler:
prócz śmierci Dale'a, poruszał istotną tematykę tego ile jest warte życie w sytuacji kryzysowej, no i zdołał wzbudzić moją głęboką niechęć od dzieciaka
.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2012, 09:52   #108
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Hehe, so true. Dziwię się, że nie dają T-Dogowi więcej czasu na ekranie (tak jak było w pierwszym sezonie), w końcu to postać jak każda inna.

Swoją drogą to ostatni odcinek był całkiem mocny:

Spoiler:
prócz śmierci Dale'a, poruszał istotną tematykę tego ile jest warte życie w sytuacji kryzysowej, no i zdołał wzbudzić moją głęboką niechęć od dzieciaka
.
Spoiler:
W tym dziecku jakaś niesamowita demoralizacja i zła się przypałętała, po samym jego wzroku na ich "więźnia" czułem, że coś jest nie tak.
btw. Rick powinien mu wpierdolić, ale to tylko moje zdanie ^^
Stary 12-03-2012, 18:41   #109
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Odcinek mistrzowski, na tyle że nie mogę się doczekać następnego. Dziwi mnie jedna sprawa, chyba mi coś umknęło
Spoiler:
jakim cudem Shane i ten chłopak stali się zombiakami bez ugryzienia?

No i sytuacja z dziecakiem kiedy
Spoiler:
nie umiejąc strzelać, bez problemu załadował headshota Shane'owi...
dobre, nie ma co

Stary 13-03-2012, 01:10   #110
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

calkiem niezle 2 ostatnie odciny, cos sie w koncu dzieje
Stary 13-03-2012, 08:53   #111
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

No nareszcie moze zobaczymy te dwa helikoptery z pierwszych trailerow drugiego sezonu pewno yebna napalmem i pozamiataja ta wesola gromadke i w koncu skonczy sie ta żenada, dramat i oby 3 sezon nie dorównał obecnemu.

@Gambas oni wszyscy juz to maja
Spoiler:
znaczy sie wirusa...

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2012, 10:21   #112
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
No nareszcie moze zobaczymy te dwa helikoptery z pierwszych trailerow drugiego sezonu pewno yebna napalmem i pozamiataja ta wesola gromadke i w koncu skonczy sie ta żenada, dramat i oby 3 sezon nie dorównał obecnemu.
Czy przypadkiem ta scena ze szwadronem śmigłowców nie była na początku 3 lub 4 odcinka? Jak była retrospekcja przedstawiające korki pod Atlantą, którą postanowił Pentagon wypalić.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2012, 12:03   #113
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Czy przypadkiem ta scena ze szwadronem śmigłowców nie była na początku 3 lub 4 odcinka? Jak była retrospekcja przedstawiające korki pod Atlantą, którą postanowił Pentagon wypalić.
Ba ja nawet nie jestem pewien czy to aby na pewno w tym serialu bylo
Nigdzie nie moge znalezc tego trailera

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2012, 19:15   #114
OddThomasPL
Początkujący
OddThomasPL Jest wokół niego pozytywna auraOddThomasPL Jest wokół niego pozytywna aura

OddThomasPL's Avatar

Miasto: Prawie w Krasnymstawie
Reputacja: 175

Lista Osiągnięć
Złomiarz 360 stopni PlayStation 3 is my Home Platynki jak dziewczynki 
Liczba Osiągnięć: 8

To w końcu ile odcinków już było w drugiej serii??
Obejrzałem 10-ty i myślałem,że jestem do przodu...

Xbox Gamercards
OddThomasPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2012, 19:52   #115
karol191
Stały bywalec
karol191 Wkroczył na dobrą drogę

karol191's Avatar

Reputacja: 43

Lista Osiągnięć
Zapalczywy Konsekwentny Swój! Mister Chief 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał OddThomasPL Zobacz post
To w końcu ile odcinków już było w drugiej serii??
Obejrzałem 10-ty i myślałem,że jestem do przodu...
http://www.filmweb.pl/serial/Walking...pisodes#sezon2
Stary 13-03-2012, 20:25   #116
Gambas
Wariat

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Ehh, ja właśnie sobie uświadomiłem, że następny odcinek kończy 2 serię. Szkoda, właśnie kiedy zaczęło się rozkręcać...

Stary 14-03-2012, 02:12   #117
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

no tutaj to juz taki standard, nic sie dzieje, nuda, potem nagle yeb cos sie kroi ciekawego to albo dajemy przerwe albo sezon sie konczy : d

ja po skonczeniu tego odcina myslalem ze to byl wlasciwie ostatni, musze przyznac ze koncowka byla ciekawa
Stary 14-03-2012, 17:41   #118
OddThomasPL
Początkujący
OddThomasPL Jest wokół niego pozytywna auraOddThomasPL Jest wokół niego pozytywna aura

OddThomasPL's Avatar

Miasto: Prawie w Krasnymstawie
Reputacja: 175

Lista Osiągnięć
Złomiarz 360 stopni PlayStation 3 is my Home Platynki jak dziewczynki 
Liczba Osiągnięć: 8

Dzięki. Znaczy się jestem 3 odcinki w plecy. Fajnie

Xbox Gamercards
OddThomasPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-03-2012, 17:27   #119
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

true =p
Stary 19-03-2012, 18:03   #120
Gambas
Wariat

Gambas's Avatar

Lista Osiągnięć

Ostatni odcinek i raczej mieszane uczucia.
Spoiler:
Uśmiercili tych, którzy żadnej specjalnej roli nie odegrali, oprócz T-Doga. Jego to zupełnie nie wykorzystują w tym serialu a mimo to żyje. W ogóle nie ogarniam tej nowej postaci z dwoma umarlakami na smyczy...kiczowata stylizacja postaci IMO. Rick jak to Rick, drugi Shane się z niego zrobi w 3 sezonie zapewne. Najbardziej z całego epizodu interesuje mnie co to za budowla w ostatniej scenie została pokazana...

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania