Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Pomoc

Pomoc Wszelkie problemy natury technicznej rozwiązywane są w tym miejscu.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-07-2008, 02:44   #21
Joni
Stały bywalec
Joni Wkroczył na dobrą drogę

Joni's Avatar

Miasto: Polska
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Cztery ściany Wiisi mi to PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Odp: Która konsolka lepsza?

Niech kolega bierze xa, moze i na Ps3 online jest darmowy ale jest do dupy, malo graczy kiepskie gry do onlina i pady ktorymi nie darady grac w Fpsy. Po 2 jak kolega wezmie xa bedziecie mogli sie grami wymieniac, robic se playery itp ogolnie bedziecie mieli przyjemna zabawe.PS3 ma brzydsze gry, nie ma ani 1 ladniejszej gry niz na xsie, MGS kicha pod wzgeldem grafy no moze Uncharted ale przejdziesz i sie znudzisz. Moj kolega mial psa i sprzedal nie mial w co grac kupil..............wii ale jest zadowolony sam mam wii i mowie polecam ale jak ma sie juz ps3 lub xa. Na xsie masz mase gier ktore daja po prostu fun a nie nude, kozackie HALO 3 Gearsy, Dead Rising itp. co najwazniejszej XBOX LIVE i miliony ludzi na serwerach. Pokaz koledze moc 360 i niech ja KUPI. Xbox jest najtanszym next genem a narazie generuje napiekniejsza grafike a ps3 dziwnym trafem oczekuje na przyszlosc ponad 2 lata i jeszcze nic nie pokazala. Darnok czemu masz pretensje ze jest to xboxowy serwis? jak ci nie pasi to wypad na ps3site.pl lub gdzie chcesz. Jestes tu glownie po to by wtracac fanboyskie teksty i wnerwiac milosnikow xa.

Completed Retail: 795
Completed Arcade: 239

Ostatnio edytowane przez Joni : 09-07-2008 o 02:50
Joni jest offline  
Stary 09-07-2008, 09:36   #22
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

No wypowiedział się znafca, po przeczytaniu pierwszego zdania odpuściłem sobie reszte czego i Wam radze Dzoni jest jak Darnok tylko że lvl. 2 wyższe stadium rozwoju

Ostatnio edytowane przez Gawlick : 09-07-2008 o 09:42
Gawlick jest offline  
Stary 09-07-2008, 09:50   #23
Spootn1k
Uzależniony
Spootn1k Wkroczył na dobrą drogę

Spootn1k's Avatar

Miasto: Lubawka
Reputacja: 12

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem! Own3r! 360 stopni Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 8

Gawlick, to dlatego że młody, młodszy od darnoka
Stary 09-07-2008, 12:02   #24
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 

Cytat:
Napisał Joni Zobacz post
Niech kolega bierze xa, moze i na Ps3 online jest darmowy ale jest do dupy, malo graczy kiepskie gry do onlina i pady ktorymi nie darady grac w Fpsy. Po 2 jak kolega wezmie xa bedziecie mogli sie grami wymieniac, robic se playery itp ogolnie bedziecie mieli przyjemna zabawe.PS3 ma brzydsze gry, nie ma ani 1 ladniejszej gry niz na xsie, MGS kicha pod wzgeldem grafy no moze Uncharted ale przejdziesz i sie znudzisz. Moj kolega mial psa i sprzedal nie mial w co grac kupil..............wii ale jest zadowolony sam mam wii i mowie polecam ale jak ma sie juz ps3 lub xa. Na xsie masz mase gier ktore daja po prostu fun a nie nude, kozackie HALO 3 Gearsy, Dead Rising itp. co najwazniejszej XBOX LIVE i miliony ludzi na serwerach. Pokaz koledze moc 360 i niech ja KUPI. Xbox jest najtanszym next genem a narazie generuje napiekniejsza grafike a ps3 dziwnym trafem oczekuje na przyszlosc ponad 2 lata i jeszcze nic nie pokazala. Darnok czemu masz pretensje ze jest to xboxowy serwis? jak ci nie pasi to wypad na ps3site.pl lub gdzie chcesz. Jestes tu glownie po to by wtracac fanboyskie teksty i wnerwiac milosnikow xa.
Nie mogę, po prostu NIE MOGĘ!!! buahahahaaa

a mówicie, że Darnok jest fanbojem?

neo_angin jest offline  
Stary 09-07-2008, 13:33   #25
ULTRAVIOLET
Stały bywalec
ULTRAVIOLET Wkroczył na dobrą drogę

ULTRAVIOLET's Avatar

Miasto: Bieruń Śląsk
Reputacja: 26

Temat jest bez sensu jak napiszesz zeby brał x'a to cię zjadą ci od ps3 i na odwrót. Jednym kurzy się Ps3 a drugim 360 - obydwa stany są naprawdę nienormalne bo oba systemy mają tyle dobrych tytułow że gadanie "druga konsolka się tylko kurzy" zakrawa o kpinę. Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem takiego stanu rzeczy jest albo niewiedza co to tego co robić z kasą albo czysty fanboizm: patrzcie mam dwie konsole ale i tak gram na jednej bo Y jest do odbytu. Racjonalny posiadacz obu systemów nigdy tak nie powie bo poświęca czas jednej i drugiej konsoli. Oczywiście owe poświęcanie czasu nie należy rozumieć jako spędzanie go po równo dla każdego systemu, wiąże się z tym problem na której grać w tytuły multiplatformowe, chodzi tu o ogólne czerpanie przyjemności z użytkowania obu systemów. Tylko więc takich użytkowników (racjonalnych) należy pytać o zdanie i tylko oni powinni się wypowiadać w tym temacie. Niestety takich użytkowników tego forum jest niewielu, a tym z kolei nawet nie chcę się wypowiadać bo wiedzą, że nie ma to sensu.

Ostatnio edytowane przez ULTRAVIOLET : 09-07-2008 o 13:37
ULTRAVIOLET jest offline  
Stary 09-07-2008, 13:37   #26
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Dlatego dla mnie posiadanie 2 systemów jest zupełnie niepotrzebne. Kiedy ktoś juz wczesniej kupił PS3 to, i dam se łeb uciąć, nie bedzie poświecał tyle samo czasu 360 i odwrotnie. mam 360 na chacie załącze se czasem forze albo co innego, ale i tak non stop gram na PS3.
Gawlick jest offline  
Stary 09-07-2008, 13:43   #27
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał P4tR1oT4 Zobacz post
Ja już chce się po kimś pojechać to można to zrobić na poziomie...Żal Hosen...
A gdzie tu pojazd widzisz? lol. Chodziło mi o to by przejrzał i przestał rzucać te bezsensowne teksty typu xbot nie wiem, cokolwiek. Od tego jest takie forum onetu czy coś. Tam dzień w dzień trwa nieustająca i bezsensowna walka. I radzi Pejbo by kumpel sobie kupił ps3 bo za rok będzie cośtam i cośtam, kiedy takie funkjce już dawno xbox oferuje. Wybór w tym przypadku dla mnie byłby jasny. Jakby kumpel miał ps3 to kupił bym ps3 by z nim grać.
Stary 09-07-2008, 13:46   #28
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Niestety, ale Joni pisze 100% prawdę, poddaję się, zwracam honor, winszuję, Joni ma na sobie zieloną czapkę modyfikator 10+ do charyzmy i perswazji, nie mam szans.
Kup żesz tego xboxa i nie męcz nam kasku, przecież i tak go kupisz (czy tam twój znajomy), bo ci rodzice nie dadzą na ps3.
Joni, jeżeli tak wygląda fanboi, to teraz będę uważał to określenie za obraźliwe...

Ostatnio edytowane przez Darnok : 09-07-2008 o 13:51
Darnok jest offline  
Stary 09-07-2008, 13:49   #29
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale on dla kolegi chce darnok, oj nie czytasz ze zrozumieniem
Temat do kosza?
Gawlick jest offline  
Stary 09-07-2008, 13:55   #30
ULTRAVIOLET
Stały bywalec
ULTRAVIOLET Wkroczył na dobrą drogę

ULTRAVIOLET's Avatar

Miasto: Bieruń Śląsk
Reputacja: 26

Darni spokojnie wyluzuj, nie popadaj od razu w skrajność.
Stary 09-07-2008, 14:03   #31
Spootn1k
Uzależniony
Spootn1k Wkroczył na dobrą drogę

Spootn1k's Avatar

Miasto: Lubawka
Reputacja: 12

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem! Own3r! 360 stopni Go! Go! PSP/Vita 

Takie tematy zazwyczaj nie maja sensu, bo to jakby spytać "co kupić? bmw czy merca? :O"

Nie wiem ile twój kolega ma lat, ale powinien sam sie skapnąć ze może sobie powypisywać co oferuje każda z konsol przejrzeć listę gier, czy chce piracic czy sie wymieniac czy grac online z kolega bla bla bla itd
Stary 09-07-2008, 14:06   #32
Darnok
Wariat
Darnok Zobaczymy co z niego wyrośnie

Darnok's Avatar

Lista Osiągnięć

Przecież napisałem "czy tam dla kolegi", wiadomo, że chce dla siebie
UV, jestem wyluzowany, cały czas :>
Stary 09-07-2008, 14:12   #33
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Zazwyczaj takie tematy tworzone sa do siania zamętu, a sam autor nawet nie interesuje się nim
Gawlick jest offline  
Stary 09-07-2008, 16:37   #34
Frezer
Banned
Frezer Zobaczymy co z niego wyrośnie

Lista Osiągnięć

najlepsze to jest Wii hehehe
Frezer jest offline  
Stary 09-07-2008, 20:57   #35
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 

Powiedział co wiedział
Amen!

neo_angin jest offline  
Stary 09-07-2008, 22:09   #36
pejblo
Znajomy
pejblo Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Lublin --> Czechów
Reputacja: 27
Send a message via Skype™ to pejblo

Lista Osiągnięć
Pokaż się! Na dobre i na złe Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał Darnok Zobacz post
Przecież napisałem "czy tam dla kolegi", wiadomo, że chce dla siebie
UV, jestem wyluzowany, cały czas :>
Jasne dla mnie bedzie ta konsolka, tylko w tym problem że ja już MAM XBOXA. Myślałem że na OC jest mniej Fanboy'i albo wogóle ich nie ma, a tu jest ich multum,
pejblo jest offline  
Stary 09-07-2008, 22:21   #37
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

wszyscy sie spuszczaja a fanboj to kolejne modne slowo, kupilem konsole to co, mam jej nienawidzic? od zawsze kazdy chwali to co ma, a nie to o czym czytal a w ogole z tego nie korzystal, zreszta sorry za stwierdzenie ale trzeba byc idiota zeby zakladac takie tematy, to tak jakbys zalozyl temat czy dzis mam ubrac majtki czy nie, z reguly takie tematy spisane sa z gory na strate, 100 osob 100 roznych opinii, samemu sobie najlepiej radzic i nie pytac sie nikogo