Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-04-2012, 10:51   #21
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: Spec Ops: The Line

Trailer Multiplayera :

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=7xHgMiKlAK0

army of two spotyka się z gyrosami xD
Stary 21-04-2012, 21:04   #22
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Multi widać ssie pałe, ale singiel będzie zajebisty co nie chłopaky?
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-04-2012, 03:34   #23
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Marcin mowi, ze nie bedzie w co grac, ale to nolife, calakuje wszystko, a u mnie Mafia zcwaj na polce sie kurzy od poltora roku.

lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-04-2012, 15:04   #24
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

bardzo dobrze Spec Ops się prezentuje z wyjątkiem oprawy video. jakoś grafika w tej grze mnie nie rusza, być może dlatego, że w podobnym settingu umieszczony był fragment Uncharted 3... a jak sie ta gra prezentuje, nie muszę mówić.
Stary 08-05-2012, 09:33   #25
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

"In Spec Ops: The Line, after combat, people are bleeding out on the battlefield, they’re dying in pain in a horrific way, and so we wanted players to have to encounter those situations, and we wanted to provide mechanics they could choose to use in those situations. For example, there’s a real gameplay element here in that enemies don’t give up weapons and ammo until their death.
A lot of times when you feel you want or need to grab some ammo, you’re going to have to kill someone who’s in a horrific situation. It’s been really interesting to see how some players react to that. Some will want to put them out of their misery quickly; others will run away and not interact with them; others will want to take revenge and brutalize them. As we get further into the game, the mental states of the characters break down and the executions Walker performs begin to reflect that.
"

Już jakiś czas temu wyobrażałem sobie, że prawdziwie dojrzała gra akcji musi stawiać gracza w sytuacji, w której na podłodze, pośród krwi i łusek,wiją się ciężko ranni wrogowie, z którymi coś trzeba zrobić. Wobec tego jestem zadowolony, że gra mieniąca się dojrzałą taki element zawiera.

I jeszcze to:

"...you’re not going to see loading screens in Spec Ops: The Line (unless you reload a section), and that was very important to us. It wasn’t a cheap and easy thing to do..."

Cały wywiad:

http://wolfsgamingblog.com/2012/05/0...rative-design/

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2012, 15:34   #26
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Lista Osiągnięć

Demo na XBL i PSN / 1,45gb
Stary 08-05-2012, 15:39   #27
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Grałeś już? Opłaca się zassać?
Stary 08-05-2012, 15:45   #28
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Ukończyłem demko, jak najbardziej się opłaca. Sceneria rodem z U3, ale mnie to nie przeszkadza, bo nie grałem akurat w trzecią część Jestem ciekawy jak fabuła się potoczy, bo jak na demo to niezłe wprowadzenie. Gierka must have, strasznie mi się rozgrywka podobała.

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2012, 16:06   #29
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

A na ile minut rozgrywki można liczyć?
Stary 08-05-2012, 16:59   #30
inX
Wariat

inX's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Jak na demo jest dosc w miare, dwie misje (tak jakby) przyjemna rozgrywka, faktycznie troche u3 przypomina, ogolnie warta sprawdzenia.

O dziwo pocichu liczylem na gre i po demie jedtem na spory plus.
Lecz pierwszenstwo ma mp3 i ghfs.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 08-05-2012, 17:02   #31
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

no demo faktycznie bardzo fajne, calkiem dlugie, strzela sie niezle, graficznie ladnie, zrobilo na mnie lepsze wrazenie niz ghost recon eheh
Stary 08-05-2012, 18:02   #32
inX
Wariat

inX's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
no demo faktycznie bardzo fajne, calkiem dlugie, strzela sie niezle, graficznie ladnie, zrobilo na mnie lepsze wrazenie niz ghost recon eheh

To prawda, wrażenie lepsze, ale szkoda, że nie dali choć troszkę spróbować MP w Spec Opsach bo po gejplejach niby girsy na sterydach w naszej rzeczywistości, ale eeh.. musiałbym to przetestować.
Stary 08-05-2012, 18:33   #33
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

z ta grafa to troche przesadzilem chyba, zaczyna sie fajnie ale potem niektore elementy sa tak paskudne, wygladaja jakby w ogole zapomnieli nalozyc jakas teksture na nie :f
Stary 08-05-2012, 21:08   #34
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

W demie dostałem gameplay jakiego się spodziewałem po tych wszystkich materiałach jakie widziałem. Ogólnie przypomina mi on Army of Two The 40th Day, zwłaszcza, że tam setting był podobny, czyli jest dobrze, ale bez szału (bo i tak najmocniejszą stroną gry jest fabuła i dorosły klimat).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2012, 22:13   #35
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

demo sprawdziłem tylko dlatego że ciekawiło mnie piaskowe środowisko tak rzadko pokazywane w grach i okazało się całkiem przyjemne sam gameplay mnie nie zaskoczył bo spodziewałem się kolejnej typowo konsolowej jatki gdzie poruszamy sie z punkty A do punktu B z palcem na spuście i to właśnie zobaczyłem ziew hehehe
Stary 09-05-2012, 00:41   #36
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Kurczę, zagrałem w demko i naprawdę fajna gierka z tego powinna wyjść. Może nie żaden wielki hit, ale dobra, rzemieślnicza robota, wyróżniająca się do tego ciekawą jak na strzelanki historią i settingiem. Na zwiastunach i innych materiałach gra prezentowała się nieźle, ale po becie multi, w którą grałem chyba dwa lata temu(!), byłem raczej sceptycznie nastawiony. Trzeba będzie kupić.

Demko jest długie i myślę, że dobrze przedstawia ten tytuł. Osoba odpowiedzialna za jego przygotowanie wywiązała się ze swojego zadania.
Stary 09-05-2012, 10:52   #37
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

W sumie ujdzie w tłoku ale strasznie mnie irytowalo to ze nonstop ktoś drze mordę. Cover, cover, I'm empty itp itd Po cholerę to? Nawet jak siedzę za zasloną to i tak kompani drą ryja, dzises.
Stary 09-05-2012, 14:26   #38
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
W sumie ujdzie w tłoku ale strasznie mnie irytowalo to ze nonstop ktoś drze mordę. Cover, cover, I'm empty itp itd Po cholerę to? Nawet jak siedzę za zasloną to i tak kompani drą ryja, dzises.
no jasne przecież na wojnie wszyscy siedzą cicho i tylko się strzelają , krzyki mogą być pod warunkiem ,ze sa urozmaicone bo kiedy slyszymy glosy jak w mass effect 2 ( atakuje ,juz biegne , ide) to jasna cholera trafia

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2012, 16:31   #39
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

O to, to! Trafiles w sedno, urozmaicone. Tu w kółko gadają to samo.

Generalnie demo mnie zaskoczyło bo spodziewałem totalnego crapa a wyszło całkiem niezłe. Jedyne co mocno słabuje to animacja postaci.
Stary 10-05-2012, 00:59   #40
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Zgadzam sie z przedmowcami.Iskierka ma racje porownujac do AoT:tez mam takie wrazenie, chcociaz tutaj sterowanie lepsze, mimo pewnych niedorobek i zmiany pracy kamery w czasie biegu.Gyrosy to to nie sa, ale jest calkiem niezle, tylko celownik jakis slaby dla mnie, niedzisiejszy, infantylny i archaiczny.
Animacje postaci faktycznie slabuja, znow Gyrosy postawily poprzeczke tak wysoko, ze nikt nie moze przeskoczyc.Rowniez otoczenie wyglada tak sobie, zwlaszcza to w oddali.Ale gierka ma cos w sobie, zadna rewelacja to nie jest, rzemieslniczo poprawnie, zeby tylko story bylo dobre;piarowcy gadaja o wplywach 'Jadra ciemnosci', ale kto by ich tam sluchal.Jestem bardziej na tak, ale pewnie i tak nie kupie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania