Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-09-2014, 10:29   #1
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5043

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Domyślnie W co teraz grasz na Xbox One?

Jako że podobne temaciki istnieją dla innych platform pozwoliłem go sobie i tu założyć. Wymieniajcie tytuły i chociaż krótki opisik, wrażenia itp.

Od kupna One wzbraniałem się wszystkimi członkami rok więc do ogrania mam tyle że ho ho. Na początek kilka oczywistych szlagierów i kilka mniej.

Forza 5
Kto grał w Forzę 2,3,4 może się spodziewać że szału raczej nie będzie i nie ma. Dalej to bardzo dobra 'sterylna' symulacja, w porównaniu z poprzednimi częściami to polona ewolucja ale zmieniać nie ma za bardzo co. Coraz lepsza grafika, detale itp. Na początku trochę zniesmaczył mnie jakiś 'dziwny' model jazdy w porównaniu do tego co znałem ale wczułem się szybko.

NFS Rivals
Niezła popierdółka na początek do której nie trzeba się za mocno angażować. W stosunku do X360 poprawione zauważalnie detale autek i otoczenia.

Max The Curse of Brotherhood
Technicznie bardzo dobrze wykonana platformówka z bardzo fajnym patentem na tworzenie sobie drogi przez otoczenie, na pewno bardzo ładna graficzka acz sama gra jest jakaś miałka i bez polotu.

Murdered
Obowiązkowa dla fanów przygodówek bo i do tego gatunku należy ją zaliczyć. Niezłe story ze sporą ilością kombinowania i dedukcji ale nie mam zamiaru psuć sobie zabawy i przejść ją bez guide'ów, najwyżej do calaczka zaliczę ją 2 razy. Graficznie to może uber szał nie jest alu tutaj być nie musi.

Warframe
Na deserek jeszcze jakieś MMO. Nie wiem jak opłacało im się wypuścić za free Taką grę. Bardzo ładna graficzka, coop do 4 osób, walka daje sporą satysfakcję i jest nieźle zbalansowana.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2014, 10:35   #2
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10969

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: W co teraz grasz na Xbox One?

Praktycznie tylko Destiny. Mimo wszystkich swoich wad tak wciąga, że na nic innego prawie czasu nie starcza. Kiedy udaje się wyrwać, włączam Forza Horizon 2.
Stary 26-09-2014, 10:55   #3
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 925

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

praktycznie tylko forza 5.

zbliżam się generalnie do końca, ale wcale mnie to nie cieszy. całe szczęście będzie fh2 w przyszłym tygodniu. później w oczekiwaniu na forzę 6 wezme się za gt6.
Stary 26-09-2014, 11:24   #4
dr M
Uzależniony
dr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumny

dr M's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 1235

Lista Osiągnięć
 Weteran Xbox Live Forever Alone Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 22

ja teraz gram w forze 5 i gry z ea access

dr M jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2014, 13:29   #5
litwin
Znajomy
litwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znająlitwin Wszyscy go tu znają

litwin's Avatar

Miasto: Toruń
Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 26

w oczekiwaniu na FH2 i NBA2k15 - FIFA 15, czasami zaległy Tomb Raider
Stary 27-09-2014, 16:22   #6
Asmadeusz
Nowy
Asmadeusz Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 23

FIFA 15, Tomb Raider , BF4
Asmadeusz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2014, 16:50   #7
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3109

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Kinect Rivals - spodziewałem się szczerze powiedziawszy czegoś lepszego. Po gierce widzę, że raczej MS poważnie nie podszedł do tematu i po za Dance Central i innymi grami fitnesowymi nie widzę przyszłości dla tej kamerki. Szkoda bo ponoć włożyli sporo w to kasy, technicznie też dobrze wygląda, a gier nie ma. Straszny średnia. Dobrze, że chociaż tańszy niż reszta gier na Xbox One.

Forza Horizon 2 -odkąd odpaliłem tą grę to ciężko mi się od niej oderwać i mógłbym w nią grać godzinami. Gram, gram i końca nie widać. Totalny killer moim zdaniem i wart każdych pieniędzy. Gra ma kilka małych minusów, ale cała reszta to bajka. Oj szykuje się sporo godzin spędzonych przy tej grze w singlu, a potem na multi.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2014, 17:08   #8
Roland666PL
Nowy
Roland666PL Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Świętokrzyskie
Reputacja: 29

A skąd macie Forze 2 jak oficjalna premiera 3 października :/ ?
Roland666PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2014, 17:13   #9
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12131

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

jasio nagrywa filmiki na jutube.
Stary 29-09-2014, 21:47   #10
FlyJackie
Nowy
FlyJackie Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 12

Aktualnie młócę:

Minecraft - z ekipą (szkot, amerykański czarny azjata oraz gościu z puuuerrrto rico!) fajnie się młóci nawet jeśli wcześniej grało się na innych platformach. O calaka wcale nie tak łatwo samemu!

Diablo 3 - Cud i Miód, mam już 4 postacie, które ciągle masteruję i ciągle szukam im fajni wyglądających legendarek. Też gram z kilkoma amerykanami i kilkoma polakami.

Plants vs Zombies - Ta gra jest po prostu genialna i nigdy mi się chyba nie znudzi. MINUS: aktualnie gram samemu, a voice chat w grze często szfankuje.
Stary 30-09-2014, 00:51   #11
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769

FlyJackie, czy da się ustawić język polski w Minecraft Xbox One Edition? Pytałem już o to ale znikąd nie dostałem odpowiedzi.
Stary 30-09-2014, 17:16   #12
djgromo
Nowy
djgromo Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 11

Na zmianę Defense Grid 2 i demo Forzy Horizon 2.
djgromo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2014, 19:19   #13
Claudeszz
Nowy
Claudeszz Wkrótce będzie sławny

Claudeszz's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 94

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Hall of Fame n00b PlayStation 3 is my Home Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 9

Destiny i w przerwach obie czesci Metro

Claudeszz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-09-2014, 19:38   #14
FlyJackie
Nowy

Cytat:
Napisał Czezare Zobacz post
FlyJackie, czy da się ustawić język polski w Minecraft Xbox One Edition? Pytałem już o to ale znikąd nie dostałem odpowiedzi.
Niestety, albo i stety Minecraft na Xbox One jest w całości po angielsku.
Jeśli jednak masz ustawiony w konsoli język polski to nazwy Achievementów są po polsku.
Stary 30-09-2014, 20:54   #15
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769

Cytat:
Napisał FlyJackie Zobacz post
Niestety, albo i stety Minecraft na Xbox One jest w całości po angielsku.
Jeśli jednak masz ustawiony w konsoli język polski to nazwy Achievementów są po polsku.
Wlasnie widzac, ze acziwy sa po polsku, sadzilem ze gra rowniez jest w naszym jezyku. Bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz.
Stary 30-09-2014, 21:18   #16
FlyJackie
Nowy

Może w przyszłości. Aczkolwiek po angielsku gra się wygodniej, gdyż i tak ja głównie gram z cudzoziemcami i nie muszę kminić jak tam nazwali redstone (nawet nie wiem jak po polsku to jest lol)

Mają zwiększyć liczbę graczy na serwerze do 24 czy 32 i dodać możliwosć wykupywania serwerów dedykowanych publicznych. Będzie ciekawie!
Stary 19-10-2014, 16:09   #17
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 30

Nie moge sie oderwac od Titanfalla na zmiane z Forza Horizon 2. Probuje jeszcze znalezc czas zeby dokonczyc kampanie w zajebistym nowym "Wolfie" a reszta czeka w kolejce...

Ps. jak ktos planuje grac w "PvsZ:GW", ktore wlasnie dolaczylo do ''EAA'' to chetnie sie przylacze.

de gustibus non est disputandum.
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-10-2014, 16:30   #18
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7528

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Destiny... Tylko i wyłącznie, a potem kodzik... No ale zobaczymy jak z tym będzie, najwyżej się wróci znów na destiny albo kupimy coś nowego.

Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2014, 09:53   #19
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3082

FORZA 5, FIFA 15, Crimson Dragons i Chariot, zapewne EA dojdzie i coś jeszcze na dniach

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2014, 10:41   #20
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6377

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Crimson Dragon spoko?

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania