Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-10-2014, 13:09   #21
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 2980
Domyślnie Odp: W co teraz grasz na Xbox One?

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Crimson Dragon spoko?
Jak na gre w Goldzie ujdzie, tylko troszkę trzeba opanowania w tej grze, bo jest dobrze zrobiona zręcznościowo Multi jeszcze nie testowałem, tylko singla na ten moment.

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2014, 13:15   #22
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12105

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Duchowy spadkobierca Panzer Dragoon Orta. Spoko jak na GWG nie ma co narzekać przynajmniej są 3 wymiary
Stary 20-10-2014, 13:17   #23
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6259

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Velocity na PS4 lepsze

Spoiler:
P.S. nie grałem
Stary 20-10-2014, 23:24   #24
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3098

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Duchowy spadkobierca Panzer Dragoon Orta. Spoko jak na GWG nie ma co narzekać przynajmniej są 3 wymiary
Moze i spadkobierca ale gra nie umywa sie do poprzedniczki, ktora byla prawdziwym i do tego przepieknym graficznie killerem na pierwszego xboxa.

de gustibus non est disputandum.
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2014, 19:47   #25
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narody

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7407

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

U mnie Forza 5 i jest rewelka , pro ,komar i aczik w niedzielę mam wolne do 20 tej ,możemy zająć się medalami

In loving memory of Charlie Ruggles<1886-1970>
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2014, 19:53   #26
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Lista Osiągnięć

U mnie Titanfall, CoD:AW i Forza Horizon 2. Mam też w planach zacząć Sunset Overdrive i dokończenie Wolfensteina.

@Yu: Ja mogę dzisiaj albo jutro po 20-tej. W niedzielę mam czas tylko do wieczora. Najwyżej beze mnie zaczniecie.

Ostatnio edytowane przez Progresywny : 21-11-2014 o 20:02
Stary 21-11-2014, 19:55   #27
dr M
Uzależniony
dr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumny

dr M's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 1235

Lista Osiągnięć
 Weteran Xbox Live Forever Alone Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 22

ja teraz grom GTA V, Far Cry 4, Forza Horizon 2 i FIFA 15

dr M jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-11-2014, 20:29   #28
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narodyYuSuzuki Klękajcie narody

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Progresywny Zobacz post
U mnie Titanfall, CoD:AW i Forza Horizon 2. Mam też w planach zacząć Sunset Overdrive i dokończenie Wolfensteina.

@Yu: Ja mogę dzisiaj albo jutro po 20-tej. W niedzielę mam czas tylko do wieczora. Najwyżej beze mnie zaczniecie.

ja dziś i jutro mam nockę, także myślę, że w niedzielę zagramy

Stary 22-11-2014, 20:09   #29
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
ja dziś i jutro mam nockę, także myślę, że w niedzielę zagramy
Zapodaj godzine w temacie od Forzy, bo ja nie wiem czy do konsoli się doczłapie po dzisiejszym dniu, raczej to wątpliwe, ale spróbuje

U mnie na tapecie Diabołek i inne różności, które mam

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Stary 22-11-2014, 20:19   #30
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Też rozpocząłem Diablo 3,wspólnie z masterbkb (arigato),gra jest genialna i długa i rozpie.dolę ją na części pierwsze

Stary 23-11-2014, 09:29   #31
igor8472
da Sztig
igor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebryta

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 4946

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Po prześwietnym Warframe postanowiłem spróbować Destiny ale nie była to najlepsza. Nudno i monotonnie. Albo lecisz na bossa/minibossa w którego właściwie wystarczy tylko wpakować wiadro ołowiu bez żadnej jako takiej finezji albo bronisz jakiegoś punktu. Gdzie tej grze do zróżnicowania wyżej wspomnianego.. Zawiodłem się.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-11-2014, 09:32   #32
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8103

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Horizon 2, w przerwach BF4 lub na odwrót. Wczoraj miał być far kraj, ale nie zastałem go tam gdzie miał być.
Stary 23-11-2014, 16:40   #33
Czezare
Fanatyk
Czezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innychCzezare Wzór dla innych

Czezare's Avatar

Reputacja: 769

Teraz gram tylko i wylacznie w Call Of Duty Advance Warfare na multi. Mam jeszcze Diabolo 3, na ktore kiedys mialem duze cisnienie, kupilem i chcialem grac ale niestety gra przez bardzo dlugi czas na XOne byla agrywalna, a teraz z kolei uszlo ze mnie powietrze i nie moge sie za nia zabrac zeby kontynuowac. Jakas nudna i schematyczna sie ona zrobila. Poza tym na Normalu jest zdecydowanie za latwa. Jednak na wyzszy poziom trudnosci nie wejde, ze wzgledu na punkt pierwszy - nuda.Kolko sie zamyka.
Wczoraj gralem tez w Sunset. Fajna gierka. Kiedys zdobede pelniaka, ale jeszcze nie teraz.
Aha...chcialem sobie sciagnac triala Destiny niestety...nie moge tego uczynic i nie wiem z jakiej przyczyny Jutro zadzwonie do supportu Mikrosoftu w tej sprawie...
Stary 24-11-2014, 22:07   #34
Roland666PL
Nowy
Roland666PL Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Świętokrzyskie
Reputacja: 29

Witam. Gra ktoś może w Far Cry 4 w trybie współpracy lub dołączał do czyjejś kampanii ? Pytam bo nie wiem jak wygląda sprawa z savem czy się nadpisuje tam gdzie gram solo ?
Roland666PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2014, 10:23   #35
Progresywny
Fanatyk

Progresywny's Avatar

Lista Osiągnięć

Titanfall na rogrzewke przed graniem w Titanfalla. Potem relaks przy Titanfallu, a na zakonczenie dla urozmaicenia Titanfall...

Stary 06-12-2014, 10:44   #36
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3044

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Roland666PL Zobacz post
Witam. Gra ktoś może w Far Cry 4 w trybie współpracy lub dołączał do czyjejś kampanii ? Pytam bo nie wiem jak wygląda sprawa z savem czy się nadpisuje tam gdzie gram solo ?
Jak dołączysz to ino znajdzki ci sie zapisują a reszta na swojej grze trza robić.

BTW. Titanfall potem Titanfalll no chyba że bedzie beta Halo 5.
Stary 06-12-2014, 19:45   #37
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Titanfall, Fifa 15 i Killer Instinct.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2014, 10:21   #38
mluc83
Stały bywalec
mluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiekmluc83 Po prostu miły człowiek

mluc83's Avatar

Miasto: Polkowice
Reputacja: 400

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Wyginam śmiało ciało Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 14

po dłuższej przerwie wróciłem do konsol i na mikołajki kupiłem synkowi pod choinkę XO szpilamy obecnie w Never Alone na boku robię fife 15 i forze 5
Stary 08-12-2014, 20:48   #39
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

ja szpilam tylko i wyłącznie w Diablo,gra urywa łeb ,mam około 100 godzin i dopiero 40 procent ukończenia, miodzio

Stary 09-12-2014, 22:53   #40
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Ostatnio Twitch, COD i inne tytuły ruszam, ale coś jednak innego mnie odciąga, może i na lepsze mi to wyjdzie, ale zobaczymy

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania