Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-11-2010, 19:00   #41
Saszłyk
Znajomy
Saszłyk Komuś podpadł

Miasto: Warszawa
Reputacja: -5
Domyślnie Odp: Konkurs XBLA

Szczerze powiedziwszy nie czekalem na polskiego live'a poniewaz usuga usa byla i jest swietna. Problem z blokada mnie nie dotykal poniewaz nauczylem sie ja omijac, ceny golda i mps na allegro tez nie sa najgorsze. Na jadym z moich imprezowych profili dla ciekawosci zmienilem kraj na polske i szcze troche sie zawiodlem. Otoz uboga oferta gier, wysokie ceny i brak filmikow z IGN czy tez Majora Nelsona drastycznie minusuje oferte Micro$oft PL. Zdaje sobie sprawe, ze w przyszlosci wszystko sie rozwinie. Chcialbym zeby MS zaczal wspolprace z tvgry i zaczeto wrzucac zabawne minirecenzje, przeglady tygodnia itp. W przyszlosci powinni tez zainwestowac w rozwijanie spolecznosci graczy tworzac ligi, turnieje sponsorowane w najpopularniejsze gry typu: CoD, GoW itp. Mogliby tez przeniesc Twittera, Last FM i Facebook'a ktory byl fajnie zrobiony na koncie stanowym. Ciekawa opcja byloby tez udostepnianie polonizacji kinowych. Duzo graczy narzeka na spaprane tlumaczenie i przy takim rozwiazaniu nie musieliby sie bawic z wylonczaniem. Druga strona tez by byla zadowolona. Powinni tez robic jakies konkursy i loterie dla posiadaczy golda kupiionego karta. No ale sa oczywiscie plusy jak np: brak blokady, legalnosc grania, nie czucie sie pokrzywdzonym, latwosc zakupu mps i golda i jak dla mnie najwazniejsze wspomoc polskiej sceny konsolowej, tak zeby rosla w sile i stawala sie coraz bardziej popularna. I mimo malej zawartosci naszego rynku Live zachecam do predzej czy pozniej zmiany regionu na nasz rodzimy poniewaz tym samym pomagamy w pierwszej kolejnosci sobie samym.
Saszłyk jest offline  
Stary 21-11-2010, 19:51   #42
KaziodarPL
Nowy
KaziodarPL Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Witam, jest to mój pierwszy post, a więc proszę o wyrozumiałość.

W ekscytacji migracjami przeniosłem konto Xbox live z USA na Polskę, nie zastanawiając się ani chwili. Po pierwsze nie mogłem się doczekać dodatków do Gears of War 2, na które tak bardzo czekałem.Wątpiłem powoli w ich sens w związku z nadchodzącymi Gearsami 3. Jednakże premierę przesunięto, przez co życie GoW 2 przedłużyło się o dobre kilka miesięcy. Kupiłem kiedyś edycję kolekcjonerską tej gry jednakże o dziwo kod na złote bronie nie działa po migracji. Przed przenoszeniem konta działał ale pojawiał się komunikat o blokadzie regionalnej. Będę wyjaśniał tę sprawę z Microsoftem. Kolejnym aspektem jest to, że odkąd jestem w polskim livie w interfejsie, a więc internetowych zakładkach nie zmieniło się absolutnie nic. To co jest pochodzi z Wielkiej Brytanii. Nie ukrywam, że od usługi live w Polsce oczekiwałem codziennych nowinek (tak jak to ma miejsce w USA) i osoby w stylu polskiego Majora Nelsona, która PO POLSKU mówiłaby o grach. Może liczyłem na zbyt wiele. Ponadto zaczynam wątpić w to, że dostanę 800 microsoft punktów za migrację. Był to jeden z powodów dla których przeniosłem konto. Myślałem, że wyjdę z siebie gdy przeczytałem o tym, że Kinect nie będzie obsługiwał komend głosowych w Polsce. Nie oczekuje przecież rozumienia polskiej mowy, jednakże blokowanie nawet angielskich komend na innym niż USA i UK koncie to absurd. Następna sprawa to FIFA 11. Na profilu EA nadal jestem mieszkańcem USA. Dobra, przejdźmy teraz do plusów. Czuję się wreszcie Polakiem! Żaden hamburger nie napisze mi wiadomości w stylu, „wynoś się z mojego kraju złodzieju” co niejednokrotnie miało miejsce. Podsumowując mam nadzieję, że aktualizacja z polskimi komendami do Kinecta kiedyś wyjdzie, jacyś ludzie zajmą się nowinkami na polskim livie a halo 3 nie będzie kosztowało 100zł

Pozdrawiam, KaziodarPL
KaziodarPL jest offline  
Stary 21-11-2010, 19:55   #43
InsertCoin7
Nowy
InsertCoin7 Wkroczył na dobrą drogę

Jestem zadowolony z naszego Live'a, problemów technicznych jak narazie nie uświadczyłem (nie migrowałem konta, czekałem 3 lata ze swoim prawdziwym kontem) Live League to strzał w dziesiątkę ale za to Play with Fame i Live Club wcale mnie nie interesują.
Xbox Live w Polsce już się przyjął, moi znajomi też się zarejestrowali i nie żałują. Generalnie myślę że nie ma co liczyć na jakieś cuda, Live jest, działa bez problemów i będzie wolnym tempem ulepszany. Ja sam jak wchodze na Live to praktycznie olewam wszystkie newsy i odpalam Halo, bo od newsów mam kompa i przeglądarke ^^
InsertCoin7 jest offline  
Stary 21-11-2010, 20:54   #44
NikoBe
Stały bywalec
NikoBe Jest wokół niego pozytywna auraNikoBe Jest wokół niego pozytywna aura

NikoBe's Avatar

Reputacja: 178

Ja konto przeniosłem jeszcze tego samego dnia co wystartował Polski Live i w sumie jestem zadowolony. Głównie cieszy mnie fakt zdjęcia blokady regionalnej, która była niezwykle irytująca. A jak widzę przyszłość rodzimego "Lajwa"? Przede wszystkim zachęcam do emigrowania na Polskie konta, ponieważ im jest nas więcej tym będziemy dostawać lepsze promocje i oferty. Nie po to tak długo domagaliśmy się Polskiego Live'a żeby teraz z tego nie korzystać.
NikoBe jest offline  
Stary 21-11-2010, 21:03   #45
Veok
Nowy
Veok Wkroczył na dobrą drogę

Jestem zadowolony z polskiego live. W końcu nie ma rejestrowania kont na ambazadę polską, mcdonaldy itp w Londynie lub innych zagranicznych miastach gdzie jest XBL. Odczuwam brak filmików Inside Xbox ( przez pewien czas były, a teraz jest tylko jeden), jak i zdarzają się różnie wpadki. W Marketplace w oczy rzuca się zła czcionka. Dobry ruch ze strony Microsoft jest z rozdawaniem darmowych MSP. W przyszłości powinno być lepiej. Jak coraz więcej osób będzie członkami polskiego XBL, to będą przygotowywane różnie promocje, konkursy ze strony M$, a zawartość Marketplace zostanie uzupełniona. Liczę na to że dostaniemy również możliwość korzystania z Facebooka, Twittera, LastFM, tak jak Wielka Brytania. Może kiedyś nawet będzie możliwość oglądania jakiejś polskiej stacji typu TVN czy Polsat. Ogólnie widać że M$ się stara i nie pozostaje nam nic jak czekać.
Veok jest offline  
Stary 21-11-2010, 21:09   #46
Arni PL
Nowy
Arni PL Wkroczył na dobrą drogę

Arni PL's Avatar

Cóż ja czekałem i sie doczekałem polskiego liva i mam nadzieje ze z tygodnia na tydzien bedzie coraz wiecej rzeczy na naszym rynku!!!!! wkońcu doczekamy sie tego co maja inne kraje,mam taką nadzieje,poczekajmy a sie przekonamy na co stać Polskę !!!!
Arni PL jest offline  
Stary 22-11-2010, 02:29   #47
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11075

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Wygrywają: monk, wojtek234, KaziodarPL.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania