Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Nintendo > Przenośne Nintendo

Przenośne Nintendo Dwa ekrany Nintendo w jednym dziale.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-11-2012, 23:07   #1
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12444

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie W co teraz grasz na NDS/3DS

Wiem, że zwolenników przenośnych konsolek Nintendo na tym forum jest bardzo mało ale może znajdą się nowi użytkownicy, którzy mają uwielbienie do Big N i będą chcieli się podzielić kilkoma zdaniami na temat nowych gierek.

Przyszła dzisiaj paczuszka a w niej Rayman Origins oraz Animal Crossing New Leaf.
To pierwsze zakupiłem za grosze z sentymentu bo wersja na Xboxa 360 zawładnęła mną swego czasu niesamowicie i postanowiłem się jeszcze raz udać do zwariowanego Raya. Kilka minut grania utwierdza w przekonaniu, że to ta sama gra tylko dostosowana do możliwości konsoli (mam wrażenie, że trochę wolniejsza ale to może na początku gry tak się wydaje).
Efekt 3D ok ale nie powala.

Drugiej gry na razie nie odpalam bo jest w pełni po Japońsku i dopiero za kilka dni zagram jak kolega mi będzie na Skype tłumaczyć do czego są różne opcje i co można robić. W poprzednika na DS grałem grube kilkadziesiąt godzin i nie mogłem się doczekać premiery nowej gierki.

W międzyczasie gram też w New Super Mario Bros 2 a także w Resident Evil Mercenaries.

Xbox Online Center Forum > Nintendo > Przenośne Nintendo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania