Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-01-2013, 00:50   #41
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12503

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Wybieramy najlepszą grę 2012 roku!

Pora na moje przemyślenia. W zeszłym roku grałem w wiele produkcji AD2012 i ciężko było naprawdę wybrać pierwszą piątkę ale po przeanalizowaniu plusów i minusów werdykt jest taki:

1 - Halo 4
Master Chief wrócił i robił to w mocnym stylu. Pierwsza akcja w grze i widzimy ogromną różnicę jaką poczyniła gra od części 3ej. Grafika wygląda naprawdę świetnie i zasługuje na najwyższą notę ze wszystkich gier z poprzedniego roku. W dzień premiery gra kupiona i 3 dni później już skończona fabuła. Jak dla mnie bardzo dobry powrót człowieka w niezniszczalnej zbroi. Dobrze zaaranżowana muzyka, która inna od tej z poprzednich części pasuje do nowej odsłony gry. Fabuła wg mnie wypada bardzo dobrze mimo iż nie tak dobrze jak w Halo 2 ale nadal stoi na bardzo wysokim poziomie. Pierwszy raz też pograłem trochę więcej w multi, które mi bardzo przypadło do gustu i zamierzam do niego wrócić tylko ogram kilka tytułów, które teraz czekają w swojej kolejce. Jak dla mnie numero uno zeszłego roku chociaż naprawdę miałem ciężki wybór.

2 - Far Cry 3
Duuuuuuże zaszkoczenie. Po drugiej część, która miała potencjał ale była strasznie nudna nie spodziewałem się zbyt wiele po trzecim FC. Co prawda w fabule nie jestem nadal zbyt daleko ale wystarczająco daleko aby wsadzić tą grę w top 5. Świetna grafika, wspaniałe tereny, możliwość polowania na zwierzęta i robienia sobie z ich skóry dodatków do ekwipunku a przede wszytkim - Vaas. Raptem kilka kontaktów w grze wystarczyło abym polubić tego gnojka i mieć pewność, że to jeden z najlepszych czarnych charakterów stworzonych na potrzeby gier wideo. Co prawda do baddasów z MGS czy MGS3 mu daleko ale pokazuje klasę no i jak wspomniałem wcześniej - miałem z nim raczej drobny kontakt. Pewnie im dalej w grę wejdę tym bardziej będę przekonany o słuszności swojego wyboru.

3 - Borderlands 2
Bordery wróciły i są takie same! Skandal? NIE! Gra wiele się nie zmieniła, twórcy dodali niewiele nowych rozwiązań ale te zastosowane dają radę. Grafika niemal identyczna ale w przypadku cel shadingu nie ma to większego znaczenia. Nadal wygląda to bardzo dobrze. Gra się świetnie a masa przeciwników, których trzeba rozwalić tylko sprawia, że rozgrywka jest przyjemniejsza. Masa broni, duża ilość questów, chyba nawet większy świat niż w jedynce i świetny Borderowy humor. Po tym tytule nic tylko zacierać rączki na Aliens Colonial Marines.
Sama gra w co-opie daje kopa ale po to została stworzona. Granie samemu nie ma sensu.

4 - Max Payne 3
Nie mogło tutaj zabraknąć tytułu, który mocno mną pozamiatał w połowie roku. Świetna fabuła, dobrze przedstawiony Max jako skończony pijak, który z szanowanego gliny stoczył sie do poziomu ochroniarza ludzi, którzy maja więcej pieniędzy niż prawdziwych przyjaciół i taka sytuacja się w końcu obraca przeciwko nim. Zajebiste dialogi zwłaszcza te siedzące w głowie Maxa, kilka mocnych akcji (cmentarz i stadion), świetne udźwiękowienie i dobry kawał strzelania. Tego oczekiwałem od tej gry i dokładnie to dostałem. Rockstar kolejny raz nie zawiodło a wierze, że w tym roku dostaniemy prawdziwą bombę.
ps. o dziwo pierwsze naprawdę grywalne multi od Rock* w którym spędziłem trochę czasu i świetnie się bawiłem.

5 - Assassin`s Creed III
Ostatnie miejsce w głosowaniu zajmuje zamknięcie "trylogii" AC. Jak sobie przypomnę pierwsze sesje z Altairem przy okazji pierwszej części i jedno wielkie WTF w głowie nie wiedziałem co sądzić o tej grze. Dzisiaj mamy koniec pewnej historii i oczekiwanie na to jak Ubi rozwiąże kwestię kolejnych części. Ezio to najlepsza postać dla tej serii ale Connor spisał się dobrze. Historia co prawda momentami przypomina tą z pierwszej części (czyli jedno wielkie WTF) ale zakończenie mnie nie zawiodło. Misje na statku to majstersztyk w czystej formie i czekam aż Ubi zdecyduje się wydać grę o samych bitwach okrętów na morzu.

Zabrakło miejsca dla wielu tytułów. Dla Mass Effect 3, który mną zawładnął swego czasu i postawił Sheparda na półce "Najlepsze postacie w grach". Zabrakło dla The Walking Dead, które mimo pewnego geniuszu (fabuła i voice acting) nie było jednak tak wspaniałym tytułem. Maskowanie tego, że na główną fabułę nie mamy zbyt wielkiego wpływu mnogością wyborów nie dało się ukryć. Jednak bawiłem się przednie podczas tego samograja. Chętnie bym też tu dał Black Ops II, które w moim odczuciu jest najlepszym CoD od czasów pierwszego MW. Multi miażdży i do dzisiaj kampanii nie tknąłem. Zabrakło miejsca dla wielu dobrych tytułów a takiego Hitmana np. nie ograłem bo nie było jak. Jednak ta pierwsza piątka jest niczym znana złota piątka z Pegasusa. W pełni zasługująca na to miano.

Ostatnio edytowane przez Snake : 22-01-2013 o 01:28
Snake jest offline  
Stary 23-01-2013, 12:24   #42
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11075

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Wyniki głosowania:

Grą roku 2012 zostaje: Far Cry 3

Pełne zestawienie (gry, które nie uzyskały 10 pkt zostały pominięte):
1. Far Cry 3 - 43 pkt
2. Forza Horizon - 41 pkt
3. The Walking Dead - 34 pkt
4. Wiedźmin 2 - 32 pkt
5. XCOM - 28 pkt
6. Halo 4 - 27 pkt
7. Call of Duty: Black Ops 2 - 24 pkt
8. Borderlands 2 - 23 pkt
9. Max Payne 3 - 20 pkt
10. Dishonored - 16 pkt
11. FIFA 13 - 15 pkt
Hitman Absolution - 15 pkt
13. Mass Effect 3 - 14 pkt
14. Journey - 10 pkt

Dzięki wszystkim za udział w zabawie.
Stary 23-01-2013, 12:43   #43
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12503

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

Marcin połknąłeś nr 12

Szkoda, że nie zagłosowało więcej użytkowników. Wtedy głosowanie byłoby bardziej miarodajne. Pewnie jakbyś wśród wybierających miał rozlosować jakąś nagrodę miałbyś liczenia głosów na kilka dni
Stary 23-01-2013, 12:55   #44
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7640

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Halo 4 na tak odległym miejscu...to jakiś żart???, faktycznie musiało bardzo mało osób zagłosować
Stary 24-01-2013, 19:49   #45
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Marcin połknąłeś nr 12

Szkoda, że nie zagłosowało więcej użytkowników. Wtedy głosowanie byłoby bardziej miarodajne. Pewnie jakbyś wśród wybierających miał rozlosować jakąś nagrodę miałbyś liczenia głosów na kilka dni
Nie pominął, są dwa miejsca 11
Co do frekwencji to masz rację, mało forumowiczów uczestniczyło w wyborach, ale myślę, że wyniki nie są jakieś
przesadzone" albo kontrowersyjne (zaskoczyła mnie tylko wysoka pozycja Forzy)
Stary 24-01-2013, 20:22   #46
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Co nie zmienia faktu, ze jakby byly nagrody, nawet skromne, to uczestników byłoby więcej. Cieszy wysoka pozycja XCOM, mniej cieszy pozycja Dishonored, ale co jest zaskoczeniem to fakt, iż brakuje ACIII. Czyżby było więcej ludzi, którzy się tak na tej odsłonie zawiedli?

Halo 4 rewelacyjne nie jest, ot dobra gra Halo, świetne multi, ale żadnej rewelacji i rewolucji nie ma.
lvizzz jest offline  
Stary 25-01-2013, 08:57   #47
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6013

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Jak Halo 4 nie jest rewolucyjne ? Co Ty na CRT w trybie SD grałeś no przecież H4 w końcu wygląda jak trzeba a nie popierdułkowate z czapy jakies potworki, i szefuncio w plastykowej zbroi co do multi jest totalnie bezstresowe ja tam się cieszę że 343 przejeło markę Halo bo teraz może być już tylko lepiej

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline  
Stary 25-01-2013, 09:29   #48
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8161

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał GrgrPL Zobacz post
(zaskoczyła mnie tylko wysoka pozycja Forzy)
el oł el (znaaaaaaaaki)
Stary 25-01-2013, 09:39   #49
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7640

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
Jak Halo 4 nie jest rewolucyjne ? Co Ty na CRT w trybie SD grałeś no przecież H4 w końcu wygląda jak trzeba a nie popierdułkowate z czapy jakies potworki, i szefuncio w plastykowej zbroi co do multi jest totalnie bezstresowe ja tam się cieszę że 343 przejeło markę Halo bo teraz może być już tylko lepiej

Zgadzam się , Halo 4 jest genialne mam 450 godz. i prawie setny lv i ciągle mi się chce....Halo 4 to wypas graficzny, najlepsze cutscenki, mimika twarzy rozpier...a, i cudowna oprawa dźwiękowa, nie wspomnę o miodnym multi..to powinna być gra roku
Stary 26-01-2013, 17:11   #50
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 

1) Wiedźmin- W zasadzie za wszystko. RPG w zasadzie idealny. I tutaj nadmienię iż dlc się brzydzę zazwyczaj tutaj bardzo był bym wdzięczny gdyby jakieś wyszło.

2) Halo 4- przed premirą często słyszałem wątpiące głosy w to iż 343 da radę, moim zdaniem dało i skierowało serię na częściowo nowe tory ale podoba mi się to bardzo.

3) (tutaj niespodzianka) Resident Evil 6- PSX ogłosił tą grę crapem roku. zewsząd z pism i z internetu wylewają się nagatywne opinie na temat tej gry.
Sory mi się ta gra na prawdę podoba, nie zatrzymałem się w 98 roku i nie będe wymagał izometrycznej pracy kamery i braku udogodnień typu poruszanie się i strzelanie jednocześnie.
Co do samej gry to 4 całkowicie różne kampanie w których fani każdej z części residenta znajdą coś dla siebie. Gra mimo wcześniej wspomnianych udogodnień nie stała się łatwa.
Ostatnim plusem jaki przekonał mnie również do tego tytułu, to w czasach gier na 4 godziny jest sama długość kampanii 30 h przez które na prawdę coś się dzieje.
Stary 26-01-2013, 18:13   #51
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Spóźnione na głosowanie a szkoda. Wiedźmak mógłby otrzymać więcej głosów, na co zasługuje.
Marcin, może za rok dasz jakieś nagrody?
Wspominasz nie-raz że to nie jest małe forum, ale właśnie jest to jest mała społeczność aktywnych użytkowników.
Może trzymać osobników, którzy sa zwiazani z OC?
lvizzz jest offline  
Stary 26-01-2013, 18:15   #52
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11075

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Jak zasponsorujesz, to dam, nie ma problemu
Stary 26-01-2013, 18:27   #53
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Jak zasponsorujesz, to dam, nie ma problemu
Możemy. Zrób tak kilka razy na forum i masz.
lvizzz jest offline  
Stary 26-01-2013, 21:56   #54
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8642

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Prześlij Wrogowi kilka angielskich alkoholi na przyszłe nagrody i bawimy się dalej
Stary 27-01-2013, 02:17   #55
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

http://jastawiam.pl/ i po sprawie.
MANDo jest offline  
Zamknięty Temat

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania