Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Nintendo > Przenośne Nintendo

Przenośne Nintendo Dwa ekrany Nintendo w jednym dziale.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-04-2012, 18:07   #1
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12503

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Metal Gear Solid Snake Eater 3D

Ściągnąłem wczoraj demo gry i jestem pod ogromnym wrażeniem. Wykonanie 3D powala a sama grafika za bardzo nie odstępuje tej z znanej z PlayStation 2. Sterowanie jest ok ale jak się ma przystawkę na drugiego analoga to nie sprawia ono żadnych problemów. W przypadku jej braku zamiast gałki używamy 4-ech klawiszy X,Y, A, B jako rozglądanie. Na pewno w najbliższym czasie pudełko z grą wyląduje u mnie na półce

Poniżej kilka grafik z samej gry:

Spoiler:

Stary 09-04-2012, 18:11   #2
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Metal Gear Solid Snake Eater 3D

Nie odstaje? Przecież to profanacja, o samym frame racie nie wspominając. Owszem tu i tam 3D wyglada miło, ale przez grafe i sterowanie gra sie kiepskawo.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2012, 19:25   #3
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Peace Walker na PSP też latał w 20fps i jakoś płaczu nie było, MGS:SE na ekranie 3DS nie wygląda wcale tak źle.

http://www.eurogamer.net/articles/di...ear-remastered
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2012, 19:35   #4
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Ta PW miejscami w 20, ale tu czasami nawet 20 nie ma przecież... Sterowanie pomine... kto co lubi, kto co lubi.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2012, 20:16   #5
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak dla mnie gra się bardzo dobrze. 5 minut i można się przyzwyczaić do sterowania. Spadającego frame nie uświadczyłem za bardzo ale pewnie w pełnej grze przy większych akcjach można to odnotować. Nawet mimo pewnych niedociągnięć jest to MGS i trzeba zagrać
Stary 09-04-2012, 20:18   #6
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post

Poniżej kilka grafik z samej gry:

Spoiler:

Stary 09-04-2012, 20:31   #7
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja jebie co za debil z Ciebie naprawdę Dopiero co kubersa zjechałeś za brak jakichkolwiek argumentów słownych bo wstawił sam obrazek z kwejka a teraz robisz to samo
Stary 09-04-2012, 21:00   #8
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Snake, oczywiscie fanboya nie przekonam-dla mnie to jest zalosc, bez dodatkowej przystawki nie da sie grac, nie po to kupuje gre, zeby sie uczyc sterowania jedna galka.Demko poszlo do pieca po 5 minutach.Nie polecam nikomu, chociaz na OC i tak nie ma wielu posiadaczy 3DS.

Dla mnie gra numer jeden na ta platforme jest Ghost Recon-znow sobie ogrywam, bo wyszlo ze poza kampania-skonczona na najwyzszym poziomie-jest jeszcze sporo fajnych misji i teraz sobie przechodze.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2012, 21:21   #9
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Ja jebie co za debil z Ciebie naprawdę Dopiero co kubersa zjechałeś za brak jakichkolwiek argumentów słownych bo wstawił sam obrazek z kwejka a teraz robisz to samo
Nie mam nic na swoją obronę, ale mniejsza o grafikę, przyjemność z gry jest na pewno duża. W końcu to MGS3.
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Nintendo > Przenośne Nintendo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania