Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Sprzedam/Kupię/Zamienię

Powiadomienia

Sprzedam/Kupię/Zamienię Oferty forumowiczów. Tematy usuwane po około miesiącu.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-11-2006, 15:09   #1
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie WYCENA SPRZĘTÓW

No panowie znawcy, chciałbym wiedzieć ile za takie cuś mogę dostać

Zestaw nr 1 - PS2 :

http://img134.imageshack.us/img134/2...tawps21dc2.jpg
http://img222.imageshack.us/img222/6...tawps22tc5.jpg

Krótki opis :
PS2 SCPH-50004 v10 , nie przerobiona, z plombą, czyta wszytsko , czasem krztusi sie przy CD (LOL!). Odpali i najgorszy crap swapem
Do tego :
-6 oryginalnych gier:
1. Socom 2
2. Socom 3
3. Pro Evolution Soccer 5
4. Monster Hunter
5. Battlefield 2 : Modern Combat
6. Burnout : Revenge
Wszystkie gry sa PAL, po angielsku, pes5 ma okładke po francusku, nieporysowane, z pudłami i instrukcjami.

Dalej :
- Network Adaptor , wraz ze starym i nowym NADem, jest pudełko i kabel netowy, a nawet oryginalne druciki do związania kabla ^_^

- Dysk twardy Maxtor 160 GB, 5400 obrotów (ale w ps2 nie widac roznicy ;p), mieści około 40 gier po 3-4 gb. Mam na nim partycje z Save-ami, ponad 25 mb już się uzbierało + partycja z emulatorem Nesa i romami

- 3 oryginalne memorki Sony 8 MB czarne, na każdej wgrany jest folder SWAPMAGIC, zeby łatwo odpalać HDL pomocą płytki swap magic i kombinacji L1+góra [na memorce wgrany jest HDL 0.8b, HDD Format Tool do partycji, LaunchElf stary i LaunchElf 3.81 bodajze

- HeadSet V1 Logitecha (ten od Socoma 2)

- Klawiatura z padem, czyli Logitech NetPlay Controller, w pudełku. Ma jedną wadę - nadrukowane na nim są niemiecki litery. Zamiast Z jest napisane Y, ale klawiatura działa normalnie jak każda, więc dla znającego układ kalwiszy to nie problem

- Action Replay MAX - Najnowszy AR, nie potrzebuje dongle, wystarczy zwykła memorka do PS2, dwie płytki CD, jedna z AR druga z MAX Media Creator do PC

- Swap Magic 3.6 - CD i DVD, Oczywiście PAL

- HDAdvance 2.0 - CD i DVD , program do obsługi HDD, jednak mając HDL 0.8b na memorce, nie jest on już potrzebny Oczywiście PAL , CD nie chce się uruchamiac nie wiem czemu, ale jak już mówiłem, nie jest potrzebny ;p

- Dwa oryginalne DualShocki2 Sony, w jednym wciska sie czasem przycisk R1 i gałki mają już troche za sobą

- Zestaw gier do testowania dysku twardego , około 140-150, nie wiem, nie liczyłem ;d Ponad 40 z nich, to Verbatimy xD

- Podstawka pod PS2 pionowa, niebiesko-czarna, standartowa .

- Oryginalny Pilot do PS2 SONY, nie potrzebuje odbiornika IR, gdyż ten model konsoli ma go już wbudowanego.

- Kabel zasilający, kabel AV z kostką euro, z zestawu i kabel RGB MANTA (kolor w NTSC i ostrosc superowa)

- Płyty demo , sztuk 3 , Demo Disc 8 (YOU) od Sony za rejestracje konsoli.

-Instrukcja do PS2, karta rejestracyjna niewypelniona (rejestrowałem przez net)

To tyle, napiszcie ile to może być warte

Zestaw nr 2 - GameCube

Ten zestaw jest świeżutki, więc nieco uboższy

http://img146.imageshack.us/img146/4...awgacusuf9.jpg

Co my tu mamy :
-Konsola GameCube Dol-001 (EUR) PAL, koloru czarnego, wersja z wyjmowalnym kółeczkiem z logo NGC.

-Konsola jest przerobiona najlepszym czipem, QooB SX, nie będę się rozpisywał o jego zaletach, bo mozna by długo pisać. To taki DMS/Ripper w PS2. Jego wartość rynkowa to 150 zł, nie do dostania/lub rzadko w Polsce, trzeba sprowadzać

-Laser igła, wytrymowany na optymalną wartość czyta mi większość domowych wypieków ;p, zero DRE.

- Dwie karty pamięci, obie oryginalne Nintendo - 59 bloków i rarytas - 1019 bloków, sprowadzona z USA , wartość 150 zł , równiez nie do dostania w PL ;>

- Dwa oryginalne pady do konsoli od N, oba czarne, niewyrobione , chodza dobrze, postac sama nie skręca

- Około 40 gier, do testowania przeróbki ;>, w tym najwieksza hity (Pikmin, Zelda WW, F-Zero, Resident RE, Harvest Moon Magical melody itp)

-Klaser na 48 płyt, czarno-białego koloru

Oba zestawy są zadbane, wkoncu o moje zabawki dbam, czyszcze regularnie

To czekam na jakiś odzew, powiedzcie ile mogę na tym zarobić, czy warto ;p
Stary 27-11-2006, 01:06   #2
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 8

Za te wszystkie dodatki za PS2 mzoe ktos weźmie 1000zł ,ale patrz ... dokłada 600 i ma x0 ... chyba ze chce najpeirw poszpilać na currnetach takich ludzi jest sporo tak samo z GC, ja bym go nie sprzadawał, pozbył bym sie tylko tych rzeczy dookoła niego ;] bo do konsoli mam taki sentyment , mneisjzy jak do PS2 ale nadal.

Mam też do was pytanko ile dali byście za combo Driving Force Pro + GT3 + GT4

Wszystko w stanie lepszym niż idealny. Pozbył bym się tego za dobrą cenę w GT nie gram za dużo, a do PS3 i tak ma być nowe kółko (ze sprzęgłem ^^ i skrzynia w stylu "H")

a tego bym się pozbył chętnie, pieniądz jakiś wpadnie i wiecej mniesca w domu

Mógłbym jeszce Colina 04 dorzucić bo nie gram w to w ogóle ;]

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-11-2006, 15:11   #3
Yacolek
Wariat

Lista Osiągnięć

Ja swojego Driving Force Pro opyliłem za 450 zł, ale to było gdzieś tak na początku wakacji Teraz chodza za 300 zł niecałe :o nówki !

Myśle, ze jak 400 zł za całośc to będzie git.

1000 ? Nie jest tak źle, pozatym łatwiej będzie sprzedac oddzielnie, np. konsola z NA i dyskiem i padem, gry oddzielne etc... Nie zawsze chcą całość

100 + 500 i jest x360 :O Czuje sie lekko znudzony currentami, oblivion mnie kręci I wogóle z checią poaptrzyłbym na coś innego ;d PS3 za drogie póki co, może zaczekać

Sam już nie wiem ... Na gaca jedyne co mam do skolejkowania że jeszcze "kupie" to Zelda TP... A na PS2 już powoli przestają wychodzić aż tak fajne gry...

P.S. Proponuję zmienic nazwę tematu na WYCENA KONSOL i przykleić, żeby sie nie usuwał, przyda się takie coś
Stary 29-12-2006, 19:39   #4
Kropek
Znajomy
Kropek Zobaczymy co z niego wyrośnie

Kropek's Avatar

Reputacja: 5
Wyślij wiadomość przez AIM do Kropek

Lista Osiągnięć
Złomiarz 360 stopni Cztery ściany Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 5

No to teraz ja proszę o wycenę Zastanawiam się nad kupnem X360, a jak będzie za mało kasy, to Wii Zestaw nie jest mocarny, ale zbieram na niego ponad wszystko (bo jeszcze kieszonkowe i karta graficzna na sprzedaż).

No więc jest taki zestawik:

-PS2 slimka, SCPH-75004, V14, naturalnie PAL, używana od lipca 2006, jakieś przetarcie na tym pasku z napisem PS2 (na obudowie, nie wiem, czym to zmyć, wodą się boję i nie wiem, czy jest na to jakiś środek), kilka rys na obudowie- poza tym nic. Od strony technicznej- laser czyta wszystko w mig, nawet mocno zarysowane płyty DVD z filmami, działa, jak natura chciała. Nie przerobiona, raz użyłem Swap Magica z blokadkami zrobionymi przeze mnie (taśma klejąca+ karta telefoniczna RLZ :mrgreen. Regularnie ją odkurzałem (suchą ściereczką i odkurzaczem po otworach wentylacyjnych), żeby się za bardzo nie grzała (a co za tym idzie- nie wieszała).
-Dualshock 2 z zestawu
-Memory card 8mb 100% oryginał z save'ami (Burnout Revenge na 100% )
-NAD (użyty raz, nie łączyło mi się z Central Station, więc go nie używałem, troszkę pograłem w HOA)
-Kable, naturalnie ;P
-Pudło, książeczki, papierki itd.
-Dołączam także kabel sieciowy 3m, potrzebny do podłączenia PS2 do sieci i grania na internecie.

Gry:
-Burnout 3: Takedown (1 rysa, nic więcej, leciutko pognieciona instrukcja i coś tam pękło w rogu pudełka)
-Killzone (0 rys, instrukcja w stanie perfekcyjnym)
-Gran turismo 4 (średnio dużo małych rysek, grę kupiłem używaną, pognieciona instrukcja)
-The Getaway: Black Monday (0 rys, instrukcja OK)
-Soulcalibur 3 (no, jak można by porysować taką grę Oczywiście 0 rysek, instrukcja cała)
-Burnout Revenge (1 mała rysa+ stan instrukcji na 5+)
-Demo disc przysłany z Sony (coś tam pisze bonus demo 11 (you) ) z m.in. Fifą street 2, NFS: MW, Sonic Riders, Rachet Gladiator, We love Katamari ( :happy: ) i te ich wszystkie reklamy.

Stan całości oceniam na 5+.
Stary 29-12-2006, 20:16   #5
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 

hmmm.... no nie wiem... z 500 zł chyba
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2006, 20:52   #6
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Kropek
-NAD (użyty raz, nie łączyło mi się z Central Station, więc go nie używałem, troszkę pograłem w HOA)
hehe...CS przez NADa nie dziala juz od jakiegos czasu ...

hmm...za konsole jakies 400zl ;p...
bo za 499 jest bodajze nowka z MM ...

za gry cos miedzy 300-400...a to glownie przez to ze sa platinumy tych gier (B3, Killzone,GT4 i G:BM)

to tak tylko moim zdaniem ;p ...
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2006, 21:19   #7
Kropek
Znajomy
Kropek Zobaczymy co z niego wyrośnie

Kropek's Avatar

Reputacja: 5
Wyślij wiadomość przez AIM do Kropek

Lista Osiągnięć
Złomiarz 360 stopni Cztery ściany Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 5

Czyli mówicie, że oddzielnie dostanę 700zł? A razem to ile?

GT4 akurat jest w wersji "normalnej"

[size=9px][ Dodano: 07-01-2007, 17:05 ][/size]
Heej, może ktoś jeszcze wyceni konsolę! Jutro albo pojutrze dojdzie Black, za jakiś czas MGS3:SE, Jak 1,2,3, Shadow of the Colossus, ile razem wyjdzie?
Stary 25-01-2007, 21:06   #8
reqium91
Nowy
reqium91 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

:nie:

[size=9px][ Dodano: 25-01-2007, 20:07 ][/size]
850 zł tak mysle ...
reqium91 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2007, 21:15   #9
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

nono Yacek sprzedał za blisko 1200 heh
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-03-2007, 16:05   #10
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 

Dobra, to teraz ja bym prosił o wycene. A więce tak:
- Konsola PS2, PAL, "gruba", okablowanie, karton
- 2 memory card oryginalne
- dwa pady, równiez oryginalne
- Network Adapter w PS2
- eye toy srebrny
- przerobiona
Tyle gier :P
http://img157.imageshack.us/my.php?i...scn4366jw6.jpg
Ile byscie dali? Nie chce jeszcze sprzedawac, narazie sie tylko zastanawiam. Więcej kasy bym dostał osobno czy razem?
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-03-2007, 18:12   #11
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 

napewno oddzielnie tz.

zestaw konsola i tak dalej mzoesz probowac sprzedaćrazem reszta oddzieline, zreszta zobac zse sa,

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-03-2007, 14:54   #12
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6013

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

na ile byscie to wycenili za ile moge sprzedac taki zestawik PS2 SCPH-30004+NA+PAD+PAD PSX+MEMORKA 8MB+MEMORKA PSX+ http://img53.imageshack.us/img53/940/dsc00588dp1.jpg + http://img66.imageshack.us/my.php?image=dsc00589an9.jpg (kot nie jest czescia wyposazenia) , http://img249.imageshack.us/my.php?i...sc00591gd6.jpg , + kamerka EYE TOY + http://img75.imageshack.us/my.php?image=dsc00594lr9.jpg

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-03-2007, 15:32   #13
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11075

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć po ile teraz chodzą PS2 Slim? Sprzedałbym swój zestaw z memorką, małą biblioteczką gier (Socom, Socom II, Battlefield, PES 1 i 2, jakieś jeszcze inne), kontami z CS (9 sztuk). 500zl da się wyciągnąć?
Stary 24-03-2007, 15:35   #14
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał wrog
500zl da się wyciągnąć?
wiecej na pewno. wystaw na licytacje i już
Stary 24-03-2007, 15:35   #15
Yacolek
Wariat

Lista Osiągnięć

za slimki z modczipem + pad biorą jakieś 6 stówek, więc możesz spróbowac od zeta i najwyżej odwołać Ale myśle, że do 500 powinno dojsc.
Stary 24-03-2007, 16:23   #16
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6013

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

no dobra ale ile moj sprzet jest warty :twisted:

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2007, 15:54   #17
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11075

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Będę wdzięczny za realną wycenę i podanie faktycznej kwoty jaką wyciągnąć mogę za ten zestawik - http://allegro.pl/item183519926__son...estaw_bcm.html . Z góry dzięki
Stary 07-04-2007, 16:23   #18
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

ja bym taki zestaw sprzedal za ok. 480

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2007, 17:30   #19
Yacolek
Wariat

Lista Osiągnięć

No ja też myślę że z 500-max 600 zł powinieneś dostać
Stary 02-07-2007, 13:35   #20
c1n3k
Uzależniony
c1n3k Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 47
Wyślij wiadomość przez AIM do c1n3k Wyślij wiadomość przez MSN do c1n3k

Prosilbym o wycene mojego zestawu ^^

Mam do sprzedania PS2 model 30004-R przerobiona mesiashem (chyba ;P) + Network Adaptor + 2 oryginalne Dual Shocki + oryginalna karta pamieci do ps2 + 2 karty pamieci do PSX + mikrofony do Singstara + mata do tanczenia + sporo gier (oryginalnych ze 2, reszta jest mniej oryginalna ) + headset od socoma (po przejsciach, ale jak sie odpowiednio go ustawi to dziala ;]) + okablowanie (w tym kabel RGB)

wszystko w stanie bardzo dobrym, konsola dziala bezproblemowo, czyta praktycznie wszystkie plyty (dbalem o nia, tylko tdk lub verbatimy :})

[size=9px][ Dodano: 03-07-2007, 13:04 ][/size]
anyone? ;[

<br />www.GameOwn.com
<br />Wii Friendcode: 1369-9472-4352-4060
c1n3k jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Sprzedam/Kupię/Zamienię

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania