Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-01-2013, 19:22   #21
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

Domyślnie Odp: Wybieramy najlepszą grę 2012 roku!

1. Max Payne 3: jak Rockstar się za coś weźmie, to nie ma hooja we wsi Skończyłem grę chyba z 5 razy i za każdym razem grało się znakomicie. Gra w starym stylu, dla hardkorowców, a nie casuali. Genialny soundtrack - słucham w samochodzie do dziś.

2. Wiedźmin 2: najlepsza gra RPG tego roku. Wypasione wydanie dla Polski, obniżona cena. Świetna fabuła, charyzmatyczny bohater itd. Mozna długo wymieniać. Nawet osoby nie lubiące RPG powinny w to zagrać.

3. Mass Effect 3: tutaj rozpisywać się za dużo nie muszę. Poza słabym zakończeniem gra jest doskonała.

4. XCOM: jest to dla mnie największe pozytywne zaskoczenie. Wielki respekt za odwagę dla developerów tej gry: w zalewie dziadostwa i gier dla półmózgów wydać taką grę to nie lada odwaga. Świetna gra. Koniecznie dajcie jej szansę.

5. Sleeping Dogs: nudzą mnie sandboxy. Tego wymaksowałem, co mówi samo za siebie. Fajny główny bohater, niezła fabuła, piękny Hong Kong.

Ps. Ja bym dał wybieranie kategoriami. W tej piątce nie zmieściłem wielu pozycji, np. The Walking Dead, Resident Evil 6, które również mnie urzekły.

Ostatnio edytowane przez [InSanE] : 05-01-2013 o 19:25
[InSanE] jest offline  
Stary 06-01-2013, 13:43   #22
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 765

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

1. Borderlands 2
Wszystkiego więcej i lepiej, a nie odgrzewany kotlet.

2. Far Cry 3
Vaas i jego wykłady.

3. XCOM
Fajne odnowienie serii, można sobie przypomnieć stare lata.

4. The Walking Dead
Nie wiedziałem że klikanie po meblach może tak wkręcić.

5. Halo 4
Master Chief!!!
Stary 07-01-2013, 12:44   #23
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6259

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

1. Diablo 3

Czekałem kope lat i doczekałem się bardzo udanej kontynuacji, która potrafiła przykuć mnie do PC na dobre 40-50 godzin.

2. Far Cry 3

Podczas zamawiania myślałem tylko, że będzie to kolejna "fajna" gra, którą i tak nie przejdę i skończy jak reszta jej koleżanek - na półce kurząc się przez kolejny rok, ale..? okazało się, że trafiłem najlepszą grę tego roku na Xbox360. Od gameplayu, po fabułę, voice-acting i świetną grafikę, gra jest rewelacyjna.

3. The Walking Dead

Kawał fajnego, taniego i niedłużącego się kodu. Historia jak najbardziej interesująca, decyzyjność, która ma jako taki wpływ na grę, no i uniwersum Walking Dead - czego chcieć więcej?

4. Call of Duty: Black Ops 2

Bo jak co roku mam kupę frajdy z multiplayera.

5. Halo 4

Za świetny soundtrack i multiplayer ( kampanii jeszcze nie skończyłem ).
Stary 07-01-2013, 14:52   #24
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7621

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

1. Halo 4 - cudowna, megamiodna odsłona serii, z kapitalną grafą i klimatyczną muzą
2. Dead or Alive 5 - długie lata czekania ale warto było, postaci z Virtua Fighter ,zmianki w systemie , mniej lamerska niż czwórka
3. Ninja Gaiden 3 - zawsze Ryu Hayabusa .....uwielbiam, warto zagrać choćby dla lv.5- tego story mode
4.Warriors Orochi 3 - 120 postaci , każda z unikalnym zestawem kombosów...i wszystko jasne, dzieło sztuki
5.Virtua Fighter 5 Final Shodown - absolutnie fenomenalna, technicznie trudna

In loving memory of Charlie Ruggles<1886-1970>
YuSuzuki jest offline  
Stary 07-01-2013, 16:55   #25
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Bez kitu, tylku Kubers podał Dishonored, za to w co drugim poście się Black Ops 2 przewija, co się dzieje. Nie mowię, że BO 2 to zła gra, no ale negros please.

Ja póki co powierzchownie, bo mam jeszcze Max Payne 3 do ogrania i pewnie sporo to zmieni.

Gra roku: Dishonored - genialny, old-schoolowo steampunkowy świat, napędzany tranem wielorybów, z którego klimatem spokojnie można by obdzielić kilka kalek CoDa czy Battlefielda. Poza tym na przełomie generacji konsol, gdzie każda "nowa gra" ma numerek 2, 3 lub wyższy w tytule, robić nowe IP to jest nie lada wyzwanie. Czapki z głów.

Pozostałe gry wyróżniam, kolejność zupełnie przypadkowa.

DotA 2 - premiera w 2013, ale pograć można już od dłuższego czasu. Prekursor gier MOBA (wiem, była jeszcze Aeon of Strife do StarCrafta, ale mało popularna, to DotA wyniosła gatunek MOBA na wyżyny), więc gimbaza jarająca się LoLem, a nie znająca korzeni może generalnie sobie iść gdzieś (delikatnie mówiąc). Rywalizacja, czysty skill (nawet, jeśli się go nie ma ), kooperacja w drużynach - miodzik. No i kto nie beształ i nie narzekał na rusków na EUR serwerach ten nie zna życia.

Might and Magic: Heroes VI - od genialnej "trójki" różni się w zasadzie wszystkim, czym tylko może, ale to ciągle stare, dobre "Hirołsy". Ogromna (prawie 80h grania!) kampania, niezmiennie zajebisty klimat Erathii, po prostu - dobra gra.

Tu sobie zostawiam dwa miejsca na Borderlands 2 (czekam na GOTY) i Max Payne 3 (wszyscy się jarają, jak skończę kampanię Nekromantów w Heroesach VI to się za Maxia zabiorę).

A z arkejdów w tym roku mało ograłem (znowu...), ale Trine 2 za baśniowość i Dust: An Elysian Tail (za combosy liczone w setkach hitów i dość ciekawą historię) chciałem do swojej listy pobąkiwań doliczyć.

A skoro nie ma oficjalnego narzekania to sam sobie ponarzekam na Diablo III - po tylu latach dostajemy to? Pojebało. Mija 7 miesięcy od premiery, PvP ciągle nie ma, Blizzard słucha fanów tak samo, jak DICE+EA. Z tym że w przypadku firmy z Kalifornii nie dam się na to nabrać. + ciągły dostęp do sieci, żeby grać? Nie.
Stary 09-01-2013, 10:55   #26
flacha00
Znajomy
flacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumnyflacha00 Może być z siebie dumny

flacha00's Avatar

Miasto: Żnin
Reputacja: 1086

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Your e-penis must be huge! Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 15

1. TORCHLIGHT 2 - diablo to moze sie gleboko schowac
2. THE WALKING DEAD - nie trzeba komentowac

poza tym gralem jeszcze w kilka tytulow, ale nie uwazam zeby fifa 13 lub BO 2 zaslugiwaly na miejsce w pierwszej piatce
Stary 09-01-2013, 11:10   #27
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

1 Podróż
2 TTT2
3 BO2
chrono87 jest offline  
Stary 09-01-2013, 13:10   #28
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

1. THE WALKING DEAD

Nic więcej mnie nie przybiło w tym roku jak serial TWD.
Stary 10-01-2013, 14:18   #29
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1215

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Zdecydowanie na pierwszym miejscu Wiedzmin 2, za klimat, o dziwo dobry polski dubbing, fun płynący z rozgrywki i co najważniejsze za fabułę.

Numer 2 to The walking dead, za świetnie przeniesiony klimat serialu/komiksu.

No i oczywiście halo 4, tu chyba nie trzeba wyjaśniać
evlqpa jest offline  
Stary 10-01-2013, 16:16   #30
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Po przejściu dałem jednak łysego na pierwszą pozycję, majstersztyk.
MANDo jest offline  
Stary 10-01-2013, 23:30   #31
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 11829

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

1. Forza Horizon - W tym roku słabo u mnie z grami, za dużego wyboru nie mam, z retailów tylko w FH grałem. Rejser na pewno zawitałby na tej liście, gdybym ukończył więcej tytułów z 2012, bo jest świetny, najlepsza ścigałka na tej generacji i ogólnie chyba najlepsza samochodówka w jaką grałem. Naprawdę świetnie się bawiłem, rejsery przeważnie w połowie gry zaczynają mnie nudzić, tutaj tak nie było, dużo samochodów, malowania, modyfikacje, przyjemny model jazdy, polecam.

2. The Walking Dead - Nie miałem w planach zakupu gry, skusiła mnie promocja, za taką cenę dostałem najwyższej jakości tytuł. Wciągająca historia, wybory, wyraziści bohaterowie, których losy nas interesują, Clementine, która jako dziecko nie denerwuje. Gra strasznie mnie wciągnęła, koniecznie trzeba w ten tytuł zagrać.

3. Wiedźmin 2 - Nie grałem, ale jedynka była osom to niech będzie na trzecim.

4. Trials Evolution - W demko zagrałem, zajebiste jak poprzednia część.

5. Far Cry 3 - Mam zamiar kiedyś tam zagrać to niech ma punkt.

Trzeba podać pięć tytułów żeby wziąć udział w głosowaniu?

EDIT: Odpowiedzi nie uzyskałem, więc dopiszę.

Ostatnio edytowane przez Assassin : 11-01-2013 o 19:33
Assassin jest offline  
Stary 13-01-2013, 21:42   #32
dydol
Nowy
dydol Komuś podpadł

Reputacja: -3

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Złomiarz Go! Go! PSP/Vita 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 12

1.Far Cry 3-świetna wciągająca gra,niezły multi oraz edytor map
2.Forza Horizon-po ograniu demka musiałem zakupić grę, fajny odskok od serii oraz polska lokalizacja
3.Max Payne 3-trzecie miejce za poziom trudności oraz fun płynący z rozgrywki
4.Sleeping Dogs-fajna odskocznia od GTA oraz SR
dydol jest offline  
Stary 13-01-2013, 22:42   #33
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Czas i na mnie.

W tym roku postawiłem na dwie gry, obie mnie nie zawiodły, ba: spełniły wszelkie możliwe oczekiwania, zaskoczyły poziomem wykonania i gameplayem.
Pierwszego miejsca więc nie zamierzam przyznawać tylko jednemu tytułowi, ex aequo lądują na tej zaszczytnej pozycji:
1.XCOM:Enemy Unknown i Dishonored.

Ciężko sobie wyobrazić, aby w 2012 komuś chciało grać się w turówki na konsoli i płacić za taką przyjemność pełną cenę retailowego dysku. Studio Firaxis zobyło fundusze na wydanie bardzo oldskulowej rzeczy, która zdobyła sporą popularnośc i oddanie fanów; w czepku muszą być kolesie urodzeni, bo nijak nie idzie wyobrazić sobie, że ktoś dał zgodę, podpisał papiery, umowę i dał mamonę. A XCOM dostarczył, oj dostarczył wrażeń, które w obecnej generacji się nie przytrafiają, a mianowicie czystej radości i westchnień ulgi, gdy strzał na 35% wchodzi w przeciwnika, a shotgun na 85% nijak, mimo że odległość od przeciwnika to dwa pola. Już nawet nie idzie o samą walkę, ale o siedzenie w bazie, widok niczym na mrówczą farmę, gdzie wszystko widać na dłoni, prowadzone są badania, przesłuchania obcych, a gracz planuje sobie pomału rozbudowę - godziny można tak spędzić i nie nudzić się nawet minuty. Co prawda gra jest mocno okrojona od PC-owych poprzedniczek, lecz pokazuje, że są ludzie chcący łupać w coś, co niby nie istnieje i o czym Koticki tego świata próbują zapomnieć. Do calaka jeszcze długa droga, Impossible mnie przeraża, ale plan jest.

Dishonored opisywałem już w recce po calaku, więc pokrótce tylko: genialny śiwat i design, ogromne możliwości przechodzenia misji, przystępność sterowania i poznania zasad mechaniki. Gra nastawiona jest na stealth i kombinowanie, drugie przejście, tak jak w Deus Ex, dostacza zupełnie innych niż to z guns blazing. Mam nadzieję że za dwa-trzy lata Bethesda wypuści kolejną część.
Kubers, gra to przede wszystkim rozrywka a nie sztuka, chyba żę mówimy o sztuce programatorskiej, fachu, wtedy mogę się zgodzić. Gry dopiero teraz wchodzą w fazę, gdzie mogą, ale nie muszą, być określane jako sztuka, bo zaawansowanie technologiczne jest na tyle duże, iż sprokurowane przez deweloperów światy wydają się prawdziwe, problemy bohaterów czymś namacalnym a interaktywność przybiera takie formy, jak w Journey czy Dark Souls. Sztuka zmusza, przynajmniej mnie, do przemyśleń, ma podważać moje egoistyczne widzimisię, nawet obrażać, być trudną i nie zrozumiałą z początku. Żadna gra nie wzbudziła u mnie niepokoju emocjonalnego, wachnięcia filozoficznego, na ogół bajania devów można sobie w rzyć wsadzić, jaki to ich produkt głęboki i podejmujący ważkie problemy. Nawet taki Deus: jak wpłyną na człowieka wszczepy i nanotechnologia, wszystko ładnie-pięknie, ale liczy się gameplay, czy historia nie jest nudna, warstwa formalna, a nie rozterki. Rozrywka jednym słowem.

2.Far Cry 3.

Najlepszy shooter tego roku i basta! Recka też już była, co mogę więcej dodać z perspektywy czasu? Niewiele, warta pieniędzy i spędzonego czasu, mało frustrująca, gdzie najbardziej zachwyca ogrom świata i flora. Multi nad wyraz dobre, miałem grać w ten weekend na ostro, ale wygrały skrzydełka do GoW3.

3.Borderlands 2.

Przykład jak powinno robić się sequele nie będąc oskarżanym o wyciąganie kasy od fanów. Być może dropy przedmiotów już nie takie fajne, ale cała reszta, a zwłaszcza postaci zasługuje na brawa. randy, tym razem się spisałeś, pacanie, zobaczymy co będzie z Aliens.

4.Mass Effect 3.

Mnóstwo kontrowersji wyrosło wokół gry, a zwłaszcza jej zakończenia; jak bardzo można spieprzyć trylogię końcówką Bioware ma sobie odhaczyć, ale mimo wszystko ME3 to kawał kodu, epickie walki i lokacje, a cinematicsy z ogromną flotą statków działają zniewalająco, jak niegdyś Star Warsy.

Miejsc cztery, tytułów jednak pięć. Tiaaa, Walking Dead, wiem, wiem, ale nie mogę, mimo naprawdę pozytywnego odbioru gry, wrzucić jej na swoją listę.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 13-01-2013 o 23:59
lvizzz jest offline  
Stary 17-01-2013, 17:36   #34
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8103

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Ja niestety nie ograłem wszystkich sztosów ubiegłego roku, ale z tego co grałem:

1. Forza Horizon - nie wiedziałem kompletnie nic o grze, do momentu zassania dema, które mnie kompletnie zjadło, przetrawiło i wydaliło na podłogę. Później pograłem troszke u znajomego i moje pzrymuszczenia zostały potwierdzone: JEST MEGA MOC.

2. Deadlight - najfajniejsza arcadówka ubiegłego roku, z genialnym klimatem, takim którego dziś na próżno szukać w grach wideo.

3. Wiedźmin 2 - którego ciągle nie skończyłem bo dawkuje go sobie umiejętnie i z rozwaga, co by wszystkiego na raz nie łyknąć.

Lista zmieniła by sie na pewno gdyby w moim GT widniały takie tytuły jak: Far Cry 3, Assassin's Creed 3, Max Payne 3 i jedyny tytuł bez "3" w zestawieniu czyli Dishonored.

Ostatnio edytowane przez zarzykrulezzz : 17-01-2013 o 17:40
zarzykrulezzz jest offline  
Stary 17-01-2013, 18:46   #35
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 

1. Forza Horizon
Mimo praktycznie braku konkurencji na rynku ścigałek, gra okazała się być wyjątkowo dopracowana i pozbawiona poważnych wad. Wspaniała grafika, przyjemny model jazdy, świetny klimat.

2. Hitman: Absolution
Wciągająca zabawa w zabójcę. Zróżnicowane, pełne detali poziomy i udany gameplay tworzą wciągającą i zapadającą w pamięć całość. Poza tym gra jest całkiem długa.

3. Alan Wake's American Nightmare
Chociaż ten Alan Wake jest nieco inny niż oryginalna wersja, to i tak ciężko coś mu zarzucić. Przechodziłem fabułę z zainteresowaniem i dobrze bawiłem się w trybach arcade. Ogólnie - gratka nie tylko dla fanów Alana.

Więcej nie dopisuję. Nie grałem w parę wyjątkowo dobrze ocenianych gier, które prawdopodobnie też zyskałyby moje uznanie, a z kolei nie mam ochoty na siłę wypisać ogranych przez mnie pozycji.

Ostatnio edytowane przez Mustang : 17-01-2013 o 18:49
Mustang jest offline  
Stary 18-01-2013, 02:20   #36
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3098

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 

1. FORZA HORIZON
czyli zrecznosciowy spin-off serii Forza Motorsport na ktorym sie nie zawiodlem.
2. TRIALS EVOLUTION
Odrodzenie elastomanii w wielkim stylu. jako fan Trials HD spedzilem przy Evolution niezapomniane chwile. Swietne trasy, fizyka, otwarte przestrzenie, mozliwosc pobierania swietnych tras z netu, wyzwanie, satysfakcja, fun!
3. MAX PAYNE 3
Jeszcze nie skonczylem ale widac, ze gra jest wybitna, dopracowana, ma swietny mocny klimat, dialogi, wykonanie, muzyka! Przeciwnicy mowiacy po portugalsku to fajny zabieg. Dzieki temu nie mam dylematu jaka gre wlaczyc przy dziewczynie, ktora pochodzi z Sao Paolo
4. HALO 4
Swietne multi, kampania, coop na legendary z kumplem przy piwku, swietna grafika, mocnejszy mniej cukierkowy klimat sprawia duze lepsze wrazenie. Jako fan czesci pierwszej z pierwszego xboxa mam sentyment do serii
5. GHOST RECON: FUTURE SOLDIER
Niestety daleko tej grze do Advance Warfighter 1 i 2 ale gra mimo wszystko dala rade i bawilem sie przy niej swietnie. Coop z kumplem na weteranie to czysty miod.

Na wyroznienie zasluguje:
SPEC OPS:THE LINE: za swietny watek fabularny i zycze tego wszystkim shooterom. Pod tym wzgledem Spec Ops bije konkurencje.
THE WALKING DEAD: Nie spodziewalem sie kupujac pierwszy episod ze gra mnie tak wkreci. Mila odskocznia od innych gier i swietna, trzymajaca w napieciu przygoda

Ps. DISHONORED i FAR CRY 3 jeszcze nie odpalilem z braku czasu ale sa to gry, ktore pewnie by sie znalazly w pierwszej 5 po ich ukonczeniu.

(Post pisany w pracy wiec wybaczcie brak polskich liter)

de gustibus non est disputandum.

Ostatnio edytowane przez Progresywny : 22-01-2013 o 01:51
Progresywny jest offline  
Stary 18-01-2013, 14:30   #37
Skaterka885
Nowy
Skaterka885 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Skaterka885's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 9

Lista Osiągnięć
Kobiety też grają! 360 stopni Jakość, nie ilość Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 6

1. FIFA 13 – lubię całą serię fify, pomimo wielu błędów w poprzedniczkach ta część została naprawdę dopracowana. Największy zawód spotyka mnie w grze online, częste zacięcia i przycięcia ( i to nie z powodu mojego słabego neta). Bardzo podobają mi się treningi, bo naprawdę jest się wstanie coś bardzo dobrze dopracować.

2. Assassin's Creed 3 – bardzo lubię serie Assassinów i ta część również mi się podobała. Nie tak bardzo jak Brotherhood czy Revelations, ale również wspominam jej przechodzenie miło. Strasznie podobał mi się tryb multi, naprawdę ciekawie i miło się grało.
Skaterka885 jest offline  
Stary 18-01-2013, 17:16   #38
SPEEDY85 PL
Stały bywalec
SPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumny

SPEEDY85 PL's Avatar

Miasto: Żory
Reputacja: 1138

Lista Osiągnięć
4 The Players Forever Alone Ten jedyny Hall of Fame SuperStar 

1. Catherine - Wybrałem tą grę, bo jak tylko ją dostałem to z czytnika jej nie wyciągałem. Wciągnęła mnie jak bagno i bawiłem się bardzo dobrze przez cały czas. Gra ma ciekawą fabułę i osiem zakończeń. Nie prowadzi gracza za rączkę i jest trudna nawet na Normal. Posiada też świetnie dobraną ścieżkę dźwiękową.

2. Dishonored - W Dishonored też nie mamy narzuconego stylu gry i możemy jak rambo wykończyć wszystkich na swojej drodze lub po cichu jak duch nie zabijając i nie alarmując nikogo. Fajne też jest to, że gdy rozmawiałem z innymi osobami jak przechodzili poszczególne misje to mieli inny sposób.

3. Far Cry 3 - Mamy tutaj zabawy, co niemiara zaczynając od ogromnego świata do zwiedzania, posterunków przy pomocy zwierząt przejmowania, przedmiotów kultu i klimatycznych listów szukania. Będzie tego na 30 godzin intensywnego grania, a jak granie samemu znudzi się tobie to w Multi i Co opie przedłużysz ją sobie.

4. The Walking Dead - Najlepsza arcadówka ubiegłego roku, z wyrazistymi postaciami, ważnymi wyborami i wciągającą historią.

5. Borderlands 2 - Przykład bardzo udanej kontynuacji, czyli Bigger Badder Better szczególnie w kooperacji.

SPEEDY85 PL jest offline  
Stary 21-01-2013, 12:11   #39
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10869

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Niestety jeszcze nie udało mi się nadrobić zaległości z jesieni i zagrać wystarczająco długo choćby w Dishonored czy Assassin's Creed 3, ale kiedyś trzeba wreszcie zagłosować.

Moja piątka:
1. Forza Horizon
Idealnie Playground wstrzeliło się w moje oczekiwania, bo właśnie takiej gry wyścigowej chciałem od jakiegoś czasu. PGR 4 nadal stawiam odrobinę wyżej, ale Horizon niewiele zabrakło, by stać się najlepszą wyścigówką tej generacji.

2. Far Cry 3
Świetne zamknięcie zeszłego roku pod względem premier. Piękny, bogaty otwarty świat, mnóstwo rzeczy do zrobienia, a do tego twórcom udała się ważna rzecz - fabuła wcale nie uległa rozmyciu, co często zdarza się w tego typu grach.

3. Halo 4
http://www.onlinecenter.pl/Recenzje-...60/Halo-4.html - więc dodatkowo rozpisywał się nie będę. Po tych kilku miesiącach podtrzymuję zarzuty i pochwały z recenzji. No, może co do multi więcej negatywów dałoby się wymienić teraz, ale to normalne.

4. Hitman Absolution
Dla mnie spora niespodzianka i zaskoczenie, dlatego tak wysoko. Mechanika rozgrywki świetna, super zabawa i kombinowanie - to przykrywa w moich oczach marną fabułę czy kilka technicznych wpadek (np. jakość przerywników).

5. SSX
Bardzo dobry powrót jednej z moich ulubionych serii. Może z karierą i poważnym tonem poszli trochę za daleko, ale mnie i tak się podobało, a sam pomysł walki z naturą wcale zły nie był.

Inne gierki, które brałem pod uwagę (kolejność przypadkowa):
Mass Effect 3
Wiedźmin 2
Max Payne 3
Sleeping Dogs
XCOM

Do końca dnia można jeszcze pisać swoje zgłoszenia. Jutro zamknę temat i otworzę ponownie po podliczeniu głosów.
Stary 21-01-2013, 23:06   #40
TirecesIX
Nowy
TirecesIX Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 18

Echhh lista może okazać się nietypowa ale w wiele z hitów z 2012 póki co nie grałem. AND THE WINNER IS [werrrrrrrble] :

1) XCOM: Enemy Unknown - 30stka się zbliża wielkimi krokami a ja przez tydzień chodziłem spać koło 3 w nocy póki inwazja obcych nie została odparta. Takie rzeczy to się nie działy od czasów Halo 3 Gra świetna, może nieco uproszczona, dostosowana do dzisiejszych czasów ale wystarczająco oldscoolowa by się łezka w oku zakręciła - turowa walka i procentowo określone szanse na trafienie - dobrodziejstwa których w tak dobrym wydaniu od czasów fallouta 1 i 2 nie uświadczyłem. Szkoda, że multi w tym tytule zostało potraktowane jako ciekawostka. Reasumując, gra ambitna i dobrze zrobiona - świetnie się bawiłem.

2) Wiedźmin 2 - bo wypada choć czasem być patriotą zwłaszcza gdy chodzi o kawał tak świetnej produkcji. Aha i jeszcze jedno... bo to przecież WIEDŹMIN Kto czytał ten wie, kto nie czytał ten po zagraniu pewnie weźmie się za lekturę. Polecam

3) Transformers: Fall of Cybertron - za 2 świetne trailery
Całkiem dobra gra - dla tych, którzy pamiętają pełnometrażową animację transformers: the movie z 1986 +2 oczka do oceny. Dla tych którzy nie pamiętają.. cóóóżżż.... ehemm... patrz punkt 4.

4) Halo 4 - a trudno niech się znajdzie na liście, za elegancko wykonaną i bardziej niż poprawną kampanię - gdyby jeszcze multi przypominało choć odrobinę halo 3 to by był dla mnie murowany number one a tak IMHO wyszło trochę takie call of duty z overshieldami z kosmicznych care-package'ów. 343 niech spokojnie robi odnowionego singla z halo 2 - chętnie ponownie zagram - ale po 4-ce to ja z nadzieją czekam tylko na nową grę od Bungie - czymkolwiek się ona w ostateczności okaże.

5) Assassins Creed III - dlatego, że od lutego wspomnienia po Soul Caliburze V nieco już zblakły. Piąta lokata za delikatne zwiększenia poziomu trudności walk i mały krok w stronę pierwszej części gdzie templariusze w początkowej fazie gry mogli sprawiać problemy. By się jakieś poziomy trudności w tej serii przydały.

Lista wyszła taka a nie inna, bo na swoją kolej wciąż czekają: Dishonored, Hitman, Max Payne oraz Far Cry.

Z arcadówek: 1) The Walking Dead, 2) Alan Wake: American Nightmare 3) Deadlight

Ostatnio edytowane przez TirecesIX : 21-01-2013 o 23:17
TirecesIX jest offline  
Zamknięty Temat

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania