Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-12-2013, 18:08   #1
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Wybieramy najlepszą grę 2013 roku!

Rozpoczynamy wybieranie najlepszej gry 2013 roku według użytkowników OnlineCenter.pl!

Zasady:
1. Napisz post w tym temacie, w którym podasz listę pięciu Twoim zdaniem najlepszych gier, które ukazały się w 2013 roku na dowolnej platformie.
2. Możesz podać tylko pięć gier, wyraźnie ponumerowanych. Jeśli umieścisz więcej niż pięć pozycji, to wzięte pod uwagę zostanie pięć pierwszych z listy.
3. Przy co najmniej jednym tytule musisz umieścić jakieś krótkie uzasadnienie dokonanego wyboru. Wpisy bez takiego komentarza nie będą brane pod uwagę.
4. Nie można na liście podać kilka razy tego samego tytułu.
5. Każdy użytkownik może wziąć udział w głosowaniu tylko raz. Edytowanie posta jest możliwe do zakończenia głosowania.
6. Można swobodnie komentować, dyskutować o wyborach innych użytkowników.
7. Podawaj pełne tytuły gier, a nie skróty!
8. Koniec przyjmowania zgłoszeń: 21 stycznia 2014 roku.

Przykładowe zgłoszenie:
1. Gra nr 1
Komentarz:

2. Gra nr 2
Komentarz:

3. Gra nr 3
Komentarz:

4. Gra nr 4
Komentarz:

5. Gra nr 5
Komentarz:

Punktacja:
1. 5 pkt
2. 3 pkt
3. 2 pkt
4. 2 pkt
5. 1 pkt

Lista ważniejszych gier, które ukazały się w 2013 roku

Spoiler:
Amnesia: A Machine for Pigs
Antichamber
Arma 3
Assassin's Creed IV: Black Flag
Batman: Arkham Origins
Battlefield 4
Beyond: Two Souls
BioShock Infinite
Brothers: A Tale of Two Sons
Call of Duty: Ghosts
Call of Juarez: Gunslinger
Company of Heroes 2
Crysis 3
Dead Rising 3
Dead Space 3
DmC: Devil May Cry
Don't Starve
Dota 2
Eador: Masters of the Broken World
F1 2013
Fallen Enchantress: Legendary Heroes
Far Cry 3: Blood Dragon
FIFA 14
Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn
Football Manager 2014
Forza Motorsport 5
Game Dev Tycoon
Gears of War: Judgment
God of War: Ascension
Gone Home
Gran Turismo 6
Grand Theft Auto V
GRID 2
Injustice: Gods Among Us
Just Dance 2014
Killzone: Shadow Fall
LEGO Marvel Super Heroes
Mars: War Logs
Metal Gear Rising: Revengeance
Metro: Last Light
Might & Magic Heroes VI - Shades of Darkness
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst
NBA 2K14
Need for Speed: Rivals
Neverwinter
Outlast
Path of Exile
Payday 2
Pro Evolution Soccer 2014
Rayman Legends
Remember Me
Resident Evil 6
Resident Evil: Revelations
Resogun
Rocksmith 2014 Edition
Saints Row IV
Shadow Warrior
Shadowrun Returns
ShootMania Storm
SimCity
Slender: The Arrival
Starcraft II: Heart of the Swarm
State of Decay
The Bureau: XCOM Declassified
The Last of Us
The Stanley Parable
The Walking Dead: Season Two
The Wolf Among Us
Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist
Tomb Raider
Total War: Rome II
Wargame: AirLand Battle
World of Warplanes
WWE 2K14
XCOM: Enemy Within

----------------------------------------------------------------

Wyniki Głosowania:

Grą roku zostaje: GTA V

Pełne zestawienie (gry poniżej 7 pkt zostały pominięte):

1. Grand Theft Auto V- 21 pkt
2. Tomb Raider - 19 pkt
3. Bioshock Infinite - 15 pkt
4. The Last Of Us - 13 pkt
5. Devil May Cry- 8 pkt
6. Battlefield 4 - 7 pkt

Dzięki wszystkim za udział w zabawie.

Ostatnio edytowane przez mk00h : 22-01-2014 o 11:48
mk00h jest offline  
Stary 28-12-2013, 18:44   #2
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8161

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Domyślnie Odp: Wybieramy najlepszą grę 2013 roku!

To będe pierwszy. Nie ograłem zbyt wielu tytułów w tym roku, ale z tego co liznąć dane mi było:

1. Grand Theft Auto V - tutaj wybór może być oczywisty i wiadomy. Król może być tylko jeden i w tym roku było to właśnie GTA. Bla bla bla, wszyscy chyba grali.

2. Assassin's Creed IV: Black Flag - Ostatni szpil tegoroczny który trafił w moje ręce przez przypadek, bo po badziewnej trójce wcale nie zwracałem uwagi na kolejny odcinek tego tasiemca. Jakżesz ogromny opad szczęki mnie dopadł po pierwszych godzinach z grą. Rozbudowana w każdym aspekcie względem poprzedniczek, śliczna do tego i na maksa grywalna. Jedna z niewielu gier, do których chce się powrócic po ukończeniu wątku głównego w ostatnim czasie. Napewno NAJLEPSZY Assassin jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne. Miszcz.

3. Tomb Raider - Lara powróciła w wielkim stylu, tak wielkim że nie mogłem się oderwać od kampani. Do tego stopnia, że masa porównań do Uncharted płynących ze wszelakich stron spowodowała u wieeelu graczy niesamowity skok adrenaliny i podniesiony poziom hajpu. A porównanie do Uncharted wg mnie w pełni zasłużone, aż Drake zakiwał się stojąc na podium. Ja się nie zawiodłem, nawet do tego stopnia,że w multi (które jest superśrednie) doszedłem do 42lvlu bez boostingu.

4. Gears of War: Judgment - wiem, wiem gniot, spinoff, kampania z dupy, multi przemodelowane. Ale powiem tak: to są Gearsy i spędziłem z nimi mase czasu w multi. Tak to juz jest u mnie z tą serią.

5. Brothers: A Tale of Two Sons - wklejam jeden tytuł z XBLA co by skompletować listę. Bardzo przyjemna i odprężająca gierka mimo finału jaki przynosi ta historia. Myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić do zagrania.
Stary 28-12-2013, 19:17   #3
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

1. GTA V - gra prawie idealna. Największą wadą jest multiplayer, który do gier strite singlowych nie powinien być na siłę pakowany.

2. Bioshock Infinite - artyzm, świetna fabuła i klimat. Opłacało się czekać.

3. Tomb Raider - największe pozytywne zaskoczenie roku. Reset serii udał się znakomicie. Dla mnie nowy TR wciąga te Unchartedy i nudne TLoU bez popity.

4. Batman Arkham Origins - jestem fanbojem Batmana i mimo odtwórczości i zmiany developera to nadal znakomita gra. I znowu nie wiem, po co to dziadowskie multi do gry singlowej?

5. Metro: Last Light - jako fan twórczości D. Glukhovsky'ego bawiłem się świetnie. Szacunek także dla developera, który mimo trudnych warunków pracy i problemów oddał w ręce graczy tak świetną grę.

[InSanE] jest offline  
Stary 28-12-2013, 20:45   #4
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

1. Rayman Legends
Rewelacja, praktycznie dwie gry w jednej - mamy dołączone dodatkowe poziomy z Origins.

2. Ducktales Remastered
Wspomnień czar, pamiętam jak się zagrywałem nocami dzieciakiem będąc

3. Walking Dead Sezon 1 i początek 2
Jestem fanem w pierwszej kolejności komiksów, później gry a na samym końcu serialu, ale tej gry nie mogłem pominąć

4. Tomb Raider
Świetny reboot serii, porównania do Uncharted są jak najbardziej na miejscu

5. GTA V
Rewelacyjny singiel i... crapowate multi. Ale prawie 100 godzin grania mówi swoje. Warto nawet dla samej gry jednoosobowej

Ostatnio edytowane przez Malebolge PL : 28-12-2013 o 20:58
Malebolge PL jest offline  
Stary 28-12-2013, 20:52   #5
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Jest chyba błąd w punktacji, to raz a dwa może trzeba teleportować temat do innego stosownego działu?
Stary 28-12-2013, 22:21   #6
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10998

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Punktacja jest ok.
Stary 31-12-2013, 09:43   #7
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

1. GTA 5
O tej grze wszystko już zostało powiedziane, więc nie ma co się rozpisywać. Czekam na fabularne DLC. Szkoda tylko, że nadal panowie z R* nie potrafią zrobić fajnego multiplayera.

2. Tomb Raider
Takiego powrotu Lary oczekiwałem. Świetny gameplay, świat podzielony na huby, śliczna oprawa i sporo rzeczy do zrobienia.

3. Splinter Cell: Blacklist
Fisher również wrócił w pięknym stylu. Skradanie się, kombinowanie z gadżetami, światłem, chowaniem się i szukaniem odpowiedniej drogi dawno nie sprawiło mi takiej frajdy. Do tego całkiem przyjemny multiplayer.

4. Call of Juarez: Gunslinger
Po wpadce z Cartel Techland wrócił na prawdziwy Dziki Zachód i się opłaciło. Dawno nie bawiłem się tak dobrze w strzelance. Grze pomógł luźny klimat, arcadowe podejście i przyjemna narracja. Chętnie zobaczyłbym kolejną część.

5. Battlefield 4
Mimo że nie zasługuje, z powodu problemów technicznych, to jednak podam, bo wciągnął mnie strasznie. Wersja na Xbox One - z 60 fpsami, 64 graczami, dużymi mapami - to coś pięknego, kiedy działa normalnie oczywiście.
Stary 31-12-2013, 11:29   #8
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

1. The Last of Us - git, miód, malina, nic o grze nie wiedziałem, a emocji, które przy tej grze mną targały nie zaserwowała mi żadna gra od dawien dawna.
2. Tomb Rider - żadna rewelacja, żadne to GOTY, ale restart Lary w klimatach Uncharted to strzał w dychę jakich mało. Ani przez chwilę nie wieje nudą.
3. God of War Ascension - o tej grze powiedziano wiele niedobrego co po części rozumiem...ale ja jestem fanem absolutnym serii więc i ta odsłona pozamiatała mną jak nic. System, wk.urwiony Kratos, zło czai się wszędzie - God of War!
4. Nie, no nie wpiszę przecież GoW Judgement :P. Kampania mi się podobała, reszta (czym seria poniekąd stoi) już nie baudzo. Głos nieważny.
5. W serię GTA nie gram

...a reszty nowości tegorocznych nawet nie tknąłem. Za bardzo jestem przywiązany do taniego grania w roczne bądź starsze tytuły.
Stary 31-12-2013, 12:42   #9
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

rok podsumowuję jako jeden ze słabszych w mojej growej karierze. wiele tytułów tegorocznych w ogóle do mojej kolekcji nie trafiło, także wybór pięciu będzie zaiste ciężki. ale spróbuję...

1. Tomb Raider / gra która dostarczyła mi masę zabawy. znakomita oprawa, filmowa akcja, urocza i bardzo ludzka bohaterka, mimo że momentami mało wiarygodna. świetna acz ograniczona eksploracja.

2. DMC / absolutnie fantastyczna oprawa audio. znakomity design świata. zajebisty bohater zrywający kompletnie z wizerunkiem blondasa z mokrych snów japonek. no wszystko mi zagrało. długo rozważałem, czy dać goty Dantemu.

3. Dead Space 3 / fakt, że mało tu horroru znanego z pierwszej odsłony serii kompletnie nie przeszkodził mi w chłonięciu gry. najważniejsze, że atmosfera i klimat zostały zachowane. mikrotransakcje w tej grze kompletnie mi nie przeszkadzały. Carver !

4. Gunpoint / indie roku, nuff said.

5. Bioshock Infinite / tylko i wyłącznie za Columbię i mocny twist na koniec gry. gejmplej nudny, a walki mało porywające. facepalm roku za walkę z duchem - koszmarnie poprowadzona.

Sent from my iPad using Tapatalk
Stary 21-01-2014, 16:13   #10
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzisiaj ostatni dzień. Piszcie swoje propozycje.
Stary 21-01-2014, 16:53   #11
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

6 osób zagłosowało w tym roku. Śmiech na sali.
Stary 21-01-2014, 16:56   #12
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Dzis napisze, myslalem ze dam rade zagrac w TLoU, ale sie nie udalo.

A ze tyle osob napisalo, to faktycznie zenada.
lvizzz jest offline  
Stary 21-01-2014, 18:30   #13
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Jedyną grą wartą nagrody z roku 13 jest
GTA V nie wiem, czy warto coś dodawać, bo każdy wie, że jest to piękne zwieńczenie generacji. Kilka lat czekania, oglądania kilku zdjęć na krzyż, czytania tekstu w GI i hypu dało radę. Szum był wielki, oczekiwania również. Król wrócił na tron (sprzedaży), ale jak zwykle znaleźli się buntownicy, którzy narzekali. Wiadomo, że drugi raz koła się nie wymyśli, więc nie ma co czekać na drugie PS2 w kwestii gier.
Minusy są, ale to R*. W ich grach na nie nie patrzę. Teraz czekać tylko na dlc niczyn "undead" albo "the lost..."
Stary 21-01-2014, 19:29   #14
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Sam się sobie dziwię, że stawiam ta grę na pierwszym miejscu, ale nie mam wyboru.

1. Battlefield 4 - zmora graczy, produkt dziurawy jak ser szwajcarski, z legendarna już liczba bugów - dlatego chyba Titanfall nie kupuję na premierę, wolę zobaczyć jak będzie z serwerami EA - ale tak zabójczym multi, że tylko GoW3 może się równać miodnością. Śmieszne jest to, że nikomu bym tej gry nie polecił do zakupu.

2. Bioshock: Infinite - bo to Bio, czyli FPS, który tak naprawdę shooterem nie powinien być. Genialny setting, dobra historia, mega mind fuck.

3. GTAV - wcale nie uważam tej gry za coś wiekopomnego. Owszem, programistycznie to jest majstersztyk i naprawdę czapkę z głowy chylę przez Rockstar, ale mnie nie ujęło, jak przygody Nicko.

4. Brothers: A Tale of Two Sons - mała, krótka gierka, z ciekawą mechaniką, i bardzo smutną historią, czerpiąca garśćiami z twórczości braci Grimm.

5. State of Decay - znowu: bugi, niedoróbki, spadki animacji, a morda i tak się cieszy. Dla fanów zombie rzecz obowiązkowa.

Nie grałem w 2013 w zbyt dużo nowości, czasu coraz mniej, a też coraz mniej mi się chce; wolę wskoczyć na multi i zabijać się online.
lvizzz jest offline  
Stary 21-01-2014, 20:14   #15
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8583

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

1. TLOU - za całokształt. Grafa, klimat, postaci, rozgrywka. Szkoda że to ex, bo w ten tytuł powinni zagrać wszyscy.

2. Bioshock Infinite - za klimat i wyjebane w kosmos zakończenie, i jak napisał Nerd D: Bo to BIOSHOCK!

3. Tomb Raider - za najlepszy robot serii, zajefajną przygodę w świetnej oprawie, no i za godną konkurencję dla Nathana

4. Batman Arkham Origins - technicznie niedopracowany jak poprzednicy, ale ma świetny mroczny klimat i fajną fabułę.

5. Battlefield 4 - jeśli się nie zawiesza to oferuje zajebiscie miodne multi, mega grywalne. Oczywiście o ile nie wypierdziala do dasza :P
Stary 21-01-2014, 20:50   #16
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7621

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

1. Dead or alive 5 ULTIMATE najlepsza część serii,genialny,rozbudowany system walki,nowe ludki,mnóstwo frajdy i wreszcie dla każdego...
2.Dynasty Warriors 8 fantastyczny slasher dla takich popaprańców jak ja...70 postaci,nowe tryby i wreszcie grafa na poziomie
3.Soul Calibur II HD Online- gdyby nie skopany online...ale bitek zawsze mało
4.Injustice:Gods Among- nominacja za:
bogatą zawartość, interesującą historię, przyzwoitą oprawę audio-wizualną, głębię rozgrywki, solidny tryb wieloosobowy,całkiem udana produkcja
5.NBA 2K14- zawsze kochałem NBA,Bulls i air Jordana,heee

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 22-01-2014 o 08:52 Powód: szyk
YuSuzuki jest offline  
Stary 21-01-2014, 20:58   #17
igor8472
da Sztig
igor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebryta

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 4993

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Diablo 3 nie ma na liście. W tym roku coś mało gier wyznaczających nowe standardy, nie ma za bardzo czego wybrać.

Większość mainstreamowych pozycji nie ograłem albo widziałem po łebkach więc część miejsc 'na kredyt'.

1. Bioshock Infinite. Trzymająca klimatem poziom poprzednich części iajk wyżej, to w końcu Bioshock.

2. Remember Me. Nie rozumiem słabych zdań o tej grze, dla ta mnie to tytuł na najwyższym poziomie a jedyne co mu mogę zarzucić to duża liniowość. Grafika, story, klimat i muzyka na 5+.

3. Metro: Last Light. Dalej to świetne post apo z klimatem wylewającym się z ekranu.

4. Mars War Logs. Kolejny RPG deva od Gry o Tron i Of Orcs and Men i zrobiona w podobnym klimacie. Fajne story, wyboru moralne, sporo taktyki przy walkach i długa..

5. GTA V. Rockstar wciąż w formie. Jeszcze większe i lepsze GTA IV

Poza piątką 'wyróżnienia specjalne' dla Diablo 3 i Judgmenta bo jednak sporo w nie grałem, przez większość gryz przyjemnością i rewelacyjnego DD: Dark Arisen ale to tylko osobne wydanie a sama gra z 2012 a z next genów Ryse i Forza 5.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline  
Stary 21-01-2014, 23:59   #18
SPEEDY85 PL
Stały bywalec
SPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumny

SPEEDY85 PL's Avatar

Miasto: Żory
Reputacja: 1138

Lista Osiągnięć
4 The Players Forever Alone Ten jedyny Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 30

1. DmC Devil May Cry- Jest to gra z którą oprócz GTA V spędziłem najwięcej czasu ma fantastyczny soundtrack zachęcający do eksterminacji przeciwników, duży wskaźnik replayability poprzez 5 poziomów trudności, design świata oraz historia.

2. TLOU- Dlatego że gry od Naughty dog nie zawodzą a ta gra jest tego potwierdzeniem.

3. GTA V- Trzech bohaterów, fabuła, rozbudowane multi

4. Splinter Cell: Blacklist- Michael Ironside nie podkłada głosu pod Sama ale też jest zajebiście

5. Bioshock Infinite - Za klimat, fabularny twist, Columbię

SPEEDY85 PL jest offline  
Stary 22-01-2014, 11:52   #19
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Jakby ktoś nie zauważył, to mk00h podsumował całość w pierwszym poście:

Cytat:
Wyniki Głosowania:

Grą roku zostaje: GTA V

Pełne zestawienie (gry poniżej 7 pkt zostały pominięte):

1. Grand Theft Auto V- 21 pkt
2. Tomb Raider - 19 pkt
3. Bioshock Infinite - 15 pkt
4. The Last Of Us - 13 pkt
5. Devil May Cry- 8 pkt
6. Battlefield 4 - 7 pkt

Dzięki wszystkim za udział w zabawie.
Stary 22-01-2014, 12:22   #20
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Ahh po cichu liczyłem, że jednak TR zepchnie GTA z piedestału. No coż blisko było.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania