Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-02-2013, 23:12   #281
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182
Domyślnie Odp: W co teraz grasz na PS3 ?

Cytat:
Napisał KoBik Zobacz post
Yap - pamiętasz zdrowe soczyste gameplaye z pierwszego Ninja Gaide?
Czy pamiętam? Ja w to cały czas gram!! Brat zawiózł specjalnie dla mnie telewizor do mojego teścia na wioskę, żebym mógł zagrać na pierwszym Xbox'ie i PS2. NGB jest głównym gościem w napędzie.
Far Cry 3 to nie jest gra zła. Ma niepotrzebne pierdoły typu "zbierz wszystkie flagi w Damaszku". W dzisiejszych czasach wymagam od gier albo większej dynamiki, albo pominięcia głupawego zbieractwa.
Max Payne 3 to była dla mnie jednorazowa przygoda, ale na Xie. Zacząłem na Hard, powściekałem się na głupoty, które RockStar ma w zwyczaju implementować i pozamiatane. Drugi raz przez randomowe strzały w łeb nie chciało mi się przechodzić.
Myślę, że moim problemem jest fakt, że Gears of War 3 wypaczyło moje postrzeganie gier strzelanych. Ostatnio miałem masę zabawy przy Halo Anniversary. Żona sprawiła mi niesłychaną radość tym prezentem, w nagrodę olałem ją na tydzień zagłębiając się w świat "Obręczy". A FC3...jakoś nudzi. Zabicie tapira jest rajcujące mniej więcej tak jak kradzież kasy z sakiewki mieszkańca Florencji.
Czekam na bardziej rajcowne momenty.
Stary 07-02-2013, 11:45   #282
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Mando pijesz do MP3? Mnie chodzi o to że na razie więcej jest scenek niż grzania z gunów, a nie o to chyba chodzi w "szczelance" no chyba że Max to rpg :p
Jest dużo strzelania, nawet miejscami za dużo . Btw te cutscenki są zajebiste.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-02-2013, 14:12   #283
szamann
Znajomy
szamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykład

szamann's Avatar

Reputacja: 489

Lista Osiągnięć
Ten jedyny 4 The Players Zapalczywy Wyginam śmiało ciało 
Liczba Osiągnięć: 23

Aktualnie przechodzę Killzone HD. Nigdy wcześnie nie grałem, więc miałem okazje to kupiłem. Gra jest spoko ale trochę liniowa i obciążała (w sensie takim że wszystko co robisz jest wolne czy to strzelanie, przeładowanie, przeskoki przez ogrodzenia). Ale i tak gra się miodnie.
szamann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-02-2013, 14:46   #284
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Obecnie Uncharted 2 i Heavy Rain.
Stary 12-03-2013, 18:04   #285
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Lista Osiągnięć

ASSASSIN'S CREED II

Po prostu geniusz. Calak na Xboksie 360, teraz prób na Platyny na PS3. Jednak to najmniej ważne. Jako, że kocham Włochy, to właśnie przygody Ezio są dla mnie fenomeno vero.
Idealnie ułożony samograj z bajkowym, namacalnym klimatem. Perfekcyjna ścieżka dźwiękowa.

Mam pytanie do tych co grali lub widzieli grę na obu sprzętach. Mam wrażenie, że na PS3 jest wyraźniej i płynniej, jednak efekt zmieniającego położenie cienia względem słońca wygląda paskudnie. Na Xboksie było płynniej, druga rzecz która od razu rzuciła mi się w oczy to brak efektu pływających chmur na podłożu, brak cienia jakie dają chmury. Ogólnie jakby na PS3 nie było chmur, na Xboksie z tego co pamiętam to spoglądając w niebo widziało się przesuwające się chmury.
Stary 12-03-2013, 20:22   #286
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Sleeping Dogs - typowy sandbox, powtarzamy pewne czynności do utraty przytomności, lejemy po ryju wszystko i wszystkich, zabijamy przechodniów jako collateral damage, wykonujemy milion misji, z jednych coś wynika, z innych więcej.
Sleeping Dogs podają to wszystko w bardzo przystępnej formie. Jest po prostu fajnie i bez przesady.

Jedyne co mnie nieziemsko drażni to przypadkowe zabijanie przechodniów. Takich rzeczy wolałbym uniknąć bo nijak się to ma do pomocy przypadkowym ludziom. Jednym pomagamy, a w trakcie prób dotarcia do celu zabijamy kilku bogu ducha winnych nieszczęśników. Takie zagrywki a'la GTA są do d.upy.
Stary 13-03-2013, 00:54   #287
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

ja się zabieram za AC3, FC3 i GOW:Wstąpienie, bo mam zaległości. Trochę mi tez do końcówki SD zostało, a tak to w uj pozycji, które warto zagrać, a ja olałem po kilku godzinach :/ Menda ze mnie. Zresztą ja nigdy dla pucharków nie grałem.

Cytat:
ASSASSIN'S CREED II

Po prostu geniusz. Calak na Xboksie 360, teraz prób na Platyny na PS3. Jednak to najmniej ważne. Jako, że kocham Włochy, to właśnie przygody Ezio są dla mnie fenomeno vero.
Idealnie ułożony samograj z bajkowym, namacalnym klimatem. Perfekcyjna ścieżka dźwiękowa.
Włochy dla mnie to poezja była, i do tego klimacik Watykanu... cudowny język. a w 3 Dali jakiegoś Indianina, i tylko grałeś i czekałeś aż założysz nowe fraki. No i AC:B. AC:Rev... taki sobie, ale wrócę do niego. Bo skoro tamto przelazłem to muszę wiedzieć co się stało na końcu.

Ostatnio edytowane przez Foxter : 13-03-2013 o 01:07
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2013, 01:04   #288
Yap
Uzależniony

Yap's Avatar

FC3 to gra śśśśśśśświetna. Po pierwszych niezbyt rajcujących momentach nastało pasmo doświadczeń z miodu, ptasiego mleczka i zayebistości. Muszę odszczekać wszelkie zło, które mi się skojarzyło z grą.
Stary 13-03-2013, 10:13   #289
KoBik
Uzależniony

KoBik's Avatar

Lista Osiągnięć

Foxter, ja po pierwszych godzinach z Revelations chciałem płytę wywalić i też to zrobiłem. Po jakimś czasie znów zakupiłem i po prostu rewelacja. Do tego Jesper Kyd poleciał w Revelations po całości. Ogólnie świetny klimat i bardzo polecam.
Stary 13-03-2013, 12:36   #290
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

To muszę ograć, w każdym razie pierwsze wrażenie miałem złe. Zacznę od początku, bo nie pamiętam co tam wyprawiałem.

Ogólnie w serii od AC2, mimo polskich napisów nie wiedziałem o co chodzi czasami.

Stary 13-03-2013, 14:39   #291
KoBik
Uzależniony

KoBik's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak już złapałem bakcyla na Konstantynopol to nie mogłem się oderwać, a że lubię latać po mapie i szukać pierdół to byłem wniebowzięty, do tego jak EZIO - jedna z najlepszych postaci jaką kierowałem w grach wideo. Tak zapadająca w pamieć jak Solid Snake, swego czasu. Dla mnie mistrzostwo, teraz ogrywam znów dwójeczkę i liże ściany.
Stary 13-03-2013, 19:20   #292
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie

powoli InFamouse 2 ( druga wyspa ) i Uncharted 3 kiedyś skończe.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 13-03-2013, 21:38   #293
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Joe Danger 2, rewelacyjna kontynuacja szalonego kaskadera
Jak mi się w to przyjemnie gra.
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2013, 23:21   #294
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6377

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Oczywiście Wstąpienie
Graficznie i muzycznie cudnie, ale.. nie ma już tego #japierdolecozagra. Jest OK, ale niestety nie urywa dupy, jak kiedyś.
Stary 13-03-2013, 23:44   #295
KoBik
Uzależniony

KoBik's Avatar

Lista Osiągnięć

Czyli niemal 3 paczki w kieszeni. Najs.
Stary 14-03-2013, 13:45   #296
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Yep, wstapienie nie urywa dupy, ale niczego wiecej sie nie spodziewalem po tasiemcu Rutyna, imo powinni zmienic postac glowna, bo kratos nudny juz jest

----------
Wysyłane z iPada przy użyciu TapTalk, wiec zapomnij o polskich znakach i sensownej wypowiedzi.

Stary 25-03-2013, 17:24   #297
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

po God of war HD i platynce w Sleeping Dogs chyba czas na Mass Effect3 :P
Stary 25-03-2013, 21:14   #298
Yap
Uzależniony

Yap's Avatar

Tomb Raider - super gierka. Klimat TRowski został lekko podpompowany tym z Uncharted, ale to nie ma znaczenia bo gra się świetnie.
Stary 24-01-2014, 13:23   #299
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7640

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

....ostatni post z marca 2013,zajebiście

Ja teraz postawiłem na całą trylogię Tekkena,czyli pogrywam w Tekken 6, Tekken Tag T. 1,2 , Tekken Hybrid, proste przyjemne trzy platynki i jedno 100%, jak ktoś chce pobustować to zapraszam
Stary 25-01-2014, 00:30   #300
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Czekam na FFX & FFX-2 HD A no i jeszcze na dodatek do TLoU. Mam z tysiąc gier do ogrania dzięki PS+ ale jakoś grać mi się nie chce. Szkoda, że więcej exclusivów nie dają...
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania