Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zobacz wyniki ankiety: Gra roku 2014:
Dark Souls II 6 10.91%
Destiny 2 3.64%
Dragon Age: Inkwizycja 4 7.27%
Far Cry 4 5 9.09%
Forza Horizon 2 11 20.00%
South Park: The Stick of Truth 1 1.82%
Sunset Overdrive 1 1.82%
Śródziemie: Cień Mordoru 10 18.18%
Titanfall 12 21.82%
Wolfenstein: The New Order 3 5.45%
Głosujących: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-01-2015, 02:35   #41
Natan93PL
Fanatyk
Natan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innych

Natan93PL's Avatar

Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Reputacja: 838

Lista Osiągnięć
Swój! Na dobre i na złe Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Gra roku 2014

Assasin zawiódł bugami.Far Cry 4 jakoś tak tez nie wciąga.Dragon Age: Inkwizycja tak samo nie powala jak jedynka.Największe zaskoczenie roku i najlepsza gra jaką grałem w roku 2104 i dalej będę grał w 2015 roku jest Śródziemie: Cień Mordoru gra roku 2014 dla mnie

http://www.avpgalaxy.net/ Serialo Men
Natan93PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-01-2015, 11:43   #42
qbes
Stały bywalec
qbes Jest wokół niego pozytywna auraqbes Jest wokół niego pozytywna aura

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 175

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Old School Playaz  Ilość, nie jakość 
Liczba Osiągnięć: 12

Dalem głos na Ćień Mordoru swietna gierka. Chciałem na Titanfall ale jednak szkoda, że mecze tylko 6vs6 no i te boty.
qbes jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-01-2015, 00:07   #43
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał SHejk Zobacz post
Dalem głos na Ćień Mordoru swietna gierka. Chciałem na Titanfall ale jednak szkoda, że mecze tylko 6vs6 no i te boty.
Sa tryby gdzie jest wiecej graczy niz 6vs6. Chociazby ''8vs8 Pilot Only'' Mapy sa swietnie zaprojektowane i duze, ale nie ogromne. Niewiadomo jakby bylo gdyby dali 10vs10. Moglby sie chaos w gierce zrobic. Za duzo Tytanow na planszy i mniej udanych akcji pilotem typu rodeo czy bieganie po scianie, skakanie, karty, perki itp itd. Jak dla mnie jest zajebiscie. Moze ''Jesien Tytanow 2'' bedzie miala wieksze mapy, wiecej graczy i pozamiata. Jestem jak najbardziej za!

edit: moje ulubione gry z tego roku ida leb w leb, nice

de gustibus non est disputandum.

Ostatnio edytowane przez Progresywny : 05-01-2015 o 00:10
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-01-2015, 09:55   #44
qbes
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Faktycznie zapomnialem wspomniec o 8vs8 ktore dodali. Ale jak dla mnie to 24 osoby na serwerze bylo by ok. Mam nadzieje, ze Titanfall 2 pokaze cos innego i bez botow rozgrywki w wiekszosci.
Stary 05-01-2015, 10:50   #45
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11075

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

6vs6 było idealnie, może ze dwie osoby jeszcze by mogli ewentualnie wcisnąć, ale nie więcej. Za duży syf już teraz momentami potrafił się dziać, jak zaczęły tytany spadać.
Stary 05-01-2015, 11:29   #46
Mario10088
Znajomy
Mario10088 Po prostu miły człowiekMario10088 Po prostu miły człowiekMario10088 Po prostu miły człowiekMario10088 Po prostu miły człowiekMario10088 Po prostu miły człowiek

Mario10088's Avatar

Miasto: Głogów
Reputacja: 404

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
6vs6 było idealnie, może ze dwie osoby jeszcze by mogli ewentualnie wcisnąć, ale nie więcej. Za duży syf już teraz momentami potrafił się dziać, jak zaczęły tytany spadać.
W zupełności się zgadzam
Pamiętam jak na początku grałem i nagle w obydwu drużynach po 6 tytanów, środek mapy i nagle jedna wielka rozwałka na ekranie, człowiek nie ogarniał co się działo. Tylko za chwile słyszy jak odpalają nuklearną katapultę i szybko uciec, albo też sie katapultować
Stary 05-01-2015, 11:29   #47
qbes
Stały bywalec

Lista Osiągnięć

Dobrze by bylo aby zrobili zroznicowanie jak jest teraz 8na8 i zrobiliby 12na12 pelne serwery by byly wszedzie na bank niektorzy lubia mlocke.
Stary 05-01-2015, 12:19   #48
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Gameplay by się nie sprawdził na 12vs12. Za krótki TTK (time to kill), za małe mapy. Inna gra by się zrobiła z tego. Ale niektórzy lubią grać Battlefieldy w wersji hardcore, więc w sumie nic mnie już nie zdziwi
Stary 05-01-2015, 13:03   #49
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Gameplay by się nie sprawdził na 12vs12. Za krótki TTK (time to kill), za małe mapy. Inna gra by się zrobiła z tego. Ale niektórzy lubią grać Battlefieldy w wersji hardcore, więc w sumie nic mnie już nie zdziwi
A dlaczego tak Cię to dziwi, że ludzie grają w BFa hardcore? Ja tylko w takim trybie gram i jest bardzo ok (nie, nie kładę się ze snajpą w krzaczorach i czekam aż ktoś mi pod lufę podejdzie).
Stary 05-01-2015, 13:32   #50
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Czas zabicia zmniejszył się drastycznie przez ostatnie lata, zbliżając się do Call of Duty i innych twitch shooterów, więc dodatkowe zmniejszanie HP to już dla mnie w ogóle kosmos. Ja jestem ze starej szkoły BFa Do tego dochodzi oczywiście zwiększone kamperstwo i niepotrzebne utrudnienia (kamera w pojazdach choćby).
Stary 05-01-2015, 13:47   #51
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12503

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

Titanfall na pierwszym a Horizon 2 na drugim ale fanbojoza tutaj panuje

Żartuję ten rok naprawdę obfitował w porządne gierki

Ostatnio edytowane przez Snake : 05-01-2015 o 13:50
Snake jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-01-2015, 13:53   #52
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Czas zabicia zmniejszył się drastycznie przez ostatnie lata, zbliżając się do Call of Duty i innych twitch shooterów, więc dodatkowe zmniejszanie HP to już dla mnie w ogóle kosmos. Ja jestem ze starej szkoły BFa Do tego dochodzi oczywiście zwiększone kamperstwo i niepotrzebne utrudnienia (kamera w pojazdach choćby).
Ja w BC2 też grałem tylko na normalu w zasadzie (w BF2 był w ogóle jakiś wybór? bo nie pamiętam nawet ), ale jak w BF3 przerzuciłem się na hardcore, to mi się spodobało, że nie ma oznaczania w 3D i tak już zostałem, chociaż czasami trudno znaleźć jakiś serwer na hardcre w trybie który akurat chcę zagrać :/ Zablokowana kamera w pojazdach też nie jest dla mnie jakimś dużym problemem, przez to trzeba bardziej uważać na C4
jaskier04 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-01-2015, 18:35   #53
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Titanfall na pierwszym a Horizon 2 na drugim ale fanbojoza tutaj panuje

Żartuję ten rok naprawdę obfitował w porządne gierki
Titanfall nie jest exem Akurat te gry mnie najbardziej wkręciły w tym roku i świetnie się przy nich bawię cały czas.

---------- Wiadomość dodana 18:35 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 18:32 ----------

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Właśnie o tym pisałem wcześniej, że by się chaos w gierce zrobil a gra pilotem straciłaby sens. Zgadzam się w pełni. Jak zrobią w drugiej części większe mapy to mogą dołożyć graczy. Oby tylko nie przegięli z niczym.

Stary 05-01-2015, 20:39   #54
Rob1N
Stały bywalec
Rob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiek

Rob1N's Avatar

Reputacja: 359

Właśnie zagrałem w titanfalla po kilkumiesięcznej przerwie i przypomniałem sobie czemu już w niego nie gram. To strzelanie jest tak kiepskie że aż lamerskie. W pierwszej grze zostałem najlepszym graczem z 4 zgonami na koncie... Strasznie sztywna jest ta rozgrywka i trochę dostaję zawrotów głowy od tego trzęsienia się kamery. Z nowych zmian za wiele nie rozkminiam bo zagrałem 2 mecze tylko ale śmieszą mnie te unlocki z tyłka ( głos tytana po rusku? Wtf?). Do tego ten matchmaking rodem z jakiegoś budżetowego crapu. Takie 6/10 i tyle. Przy multiku w destiny wypada blado a singla nie ma wcale...
Stary 05-01-2015, 21:58   #55
Progresywny
Fanatyk

Progresywny's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Rob1N Zobacz post
Właśnie zagrałem w titanfalla po kilkumiesięcznej przerwie i przypomniałem sobie czemu już w niego nie gram. To strzelanie jest tak kiepskie że aż lamerskie. W pierwszej grze zostałem najlepszym graczem z 4 zgonami na koncie... Strasznie sztywna jest ta rozgrywka i trochę dostaję zawrotów głowy od tego trzęsienia się kamery. Z nowych zmian za wiele nie rozkminiam bo zagrałem 2 mecze tylko ale śmieszą mnie te unlocki z tyłka ( głos tytana po rusku? Wtf?). Do tego ten matchmaking rodem z jakiegoś budżetowego crapu. Takie 6/10 i tyle. Przy multiku w destiny wypada blado a singla nie ma wcale...
6/10 - Niszowa opinia na temat tej gry. Nie zaskoczyło u Ciebie ale to nie znaczy, że gra jest słaba, to po pierwsze. Po drugie - nie znasz się

ps. Destiny ostatnio odpaliłem i wrażenia bardzo pozytywne ale to zupełnie inny rodzaj rozgrywki.

Ostatnio edytowane przez Progresywny : 05-01-2015 o 22:15
Stary 05-01-2015, 22:00   #56
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Przy multiku w destiny wypada blado a singla nie ma wcale...
PVP w Destiny to dopiero śmiech na sali jest. Zero balansu, jeden grywalny tryb, lagi i połączenia P2P, większość map jest słabo zaprojektowana i premiuje jeden z zespołów (na Marsie tak poprawili, że chyba jest gorzej niż było). Titanfall to majstersztyk w porównaniu do PVP w D. Pograć, pobawić się superami czy nabić marki można, ale nic więcej.
Stary 05-01-2015, 23:36   #57
Rob1N
Stały bywalec
Rob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiek

Rob1N's Avatar

Cytat:
Napisał Progresywny Zobacz post
6/10 - Niszowa opinia na temat tej gry. Nie zaskoczyło u Ciebie ale to nie znaczy, że gra jest słaba, to po pierwsze. Po drugie - nie znasz się

ps. Destiny ostatnio odpaliłem i wrażenia bardzo pozytywne ale to zupełnie inny rodzaj rozgrywki.
Nie twierdzę że jest zła. Jest po prostu nijaka. Sama obecność w niej tytanów nie czyni z niej gry roku niestety. Strzelanie jest słabe, mapy są kiepskie, matchmaking jest kiepski i ogólnie gdyby nie update'y to serwery by świeciły pustkami. Na plus dynamika i bieganie po ścianach bo to dodaje jej nieco świeżości.

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
PVP w Destiny to dopiero śmiech na sali jest. Zero balansu, jeden grywalny tryb, lagi i połączenia P2P, większość map jest słabo zaprojektowana i premiuje jeden z zespołów (na Marsie tak poprawili, że chyba jest gorzej niż było). Titanfall to majstersztyk w porównaniu do PVP w D. Pograć, pobawić się superami czy nabić marki można, ale nic więcej.
Oczywiście że w grze nie ma takiego balansu jak w titanfallu bo broni mimo że jest mało to i tak kilkanaście razy więcej niż w titanfallu ale brzmi to trochę jak żale nieogara. Mimo że sam nie lubię shotgunów czy fusionów (poza vexem) czy hunterów to kto broni mi ich używać? Jeśli uważasz że nie ma balansu to czemu tego nie wykorzystasz? Pewnie okazałoby się że to nie brak zbalansowania a jedynie brak umiejętności przekłada się na wyniki. Na różne mapy przydają się różne ekwipunki i taktyki. W titanfallu nawet skilla nie trzeba mieć bo karabinkiem zdejmuje się gościa przez połowę mapy bez wysiłku. Ja rozumiem że moze się podobać ale do gry roku jej daleko i jeśli uważacie że nią jest to trochę smutne że tylko tyle można się spodziewać po "next" genach. Btw uważam że destiny nie jest nawet w top 10 gier roku a i tak jest o wiele lepsze od titanfalla.
Stary 06-01-2015, 00:05   #58
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja w Destiny mam ratio jakoś 2.0 na głównej postaci, więc myślę, że to jednak nie z umiejętnościami jest problem tylko z marnością Crucible'a. A mała liczba w broni w Titanfallu to akurat kolejna zaleta tej gry. Mi kolejne wariacje karabinków, pięćdziesiąt celowników i złote skórki nie są potrzebne.

Myślę, że najlepszy multiplayer od czasu CoD4 spokojnie zasługuje na miano gry roku, przynajmniej w kategorii właśnie multiplayera. Feeling strzelania jest świetny, całość praktycznie idealnie zbalansowano, Tytany to piękne urozmaicenie dotychczasowej formuły tego typu shooterów, a dynamika i szybkie przemieszczanie się to wisienka na torcie. Do tego prawie każda mapa jest dobra, ze dwie czy trzy może bym wskazał, które średnio mi się spodobały. Szkoda, że nie potrafisz docenić Titanfalla, ale trudno. Nie wiem, może granie w wersję 360 w tym przeszkadza. Oczywiście mogło Ci nie podejść, ale - obiektywnie do sprawy podchodząc - nazwanie PVP Destiny lepszym to nadal gruba przesada.
Stary 06-01-2015, 02:04   #59
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12503

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

Cytat:
Strasznie sztywna jest ta rozgrywka
Cytat:
Na plus dynamika i bieganie po ścianach bo to dodaje jej nieco świeżości.
Może się zdecyduj wpierw czy gra jest sztywna czy jednak dynamiczna?
Stary 06-01-2015, 10:36   #60
Rob1N
Stały bywalec

Rob1N's Avatar

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Ja w Destiny mam ratio jakoś 2.0 na głównej postaci, więc myślę, że to jednak nie z umiejętnościami jest problem tylko z marnością Crucible'a. A mała liczba w broni w Titanfallu to akurat kolejna zaleta tej gry. Mi kolejne wariacje karabinków, pięćdziesiąt celowników i złote skórki nie są potrzebne.

Myślę, że najlepszy multiplayer od czasu CoD4 spokojnie zasługuje na miano gry roku, przynajmniej w kategorii właśnie multiplayera. Feeling strzelania jest świetny, całość praktycznie idealnie zbalansowano, Tytany to piękne urozmaicenie dotychczasowej formuły tego typu shooterów, a dynamika i szybkie przemieszczanie się to wisienka na torcie. Do tego prawie każda mapa jest dobra, ze dwie czy trzy może bym wskazał, które średnio mi się spodobały. Szkoda, że nie potrafisz docenić Titanfalla, ale trudno. Nie wiem, może granie w wersję 360 w tym przeszkadza. Oczywiście mogło Ci nie podejść, ale - obiektywnie do sprawy podchodząc - nazwanie PVP Destiny lepszym to nadal gruba przesada.
Feelng strzelania? Ta gra pod względem strzelania jest tak sztywna i sztuczna że aż nie wiem o jakim feelingu mówisz. Bronie nie mają odrzutu. Z karabinków trafiasz gości jak ze snajpy chyba że właśnie to masz na myśli. W destiny również masz urozmaicenie w postaci skilli i granatów. W pojedynkach nigdy nie wiesz czym dostaniesz. Do tego strzelanie jest genialne. Trudne a więc dające satysfakcję i realistyczne jednocześnie. W destiny trudniej zabić z 10m niż w titanfallu z 50m. W destiny przede wszystkim ssie mała ilość map i że te z dlc nie przeplatają się z tymi z podstawki. Mamy do wyboru albo te, albo tamte.

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Może się zdecyduj wpierw czy gra jest sztywna czy jednak dynamiczna?
Od kiedy jedno wyklucza drugie? Jest dynamiczna tzn że szybka, szybko poruszają się postaci i dynamicznie reagują na zagrożenie ale sztywna bo strzelanie przypomina strzelanie pistoletem na kapiszony, fizyka postaci i ich animacja jest strasznie uboga i nierealistyczna. Trochę jak w grach free 2 play. Mam nadzieję ze teraz załapałeś.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania