Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zobacz wyniki ankiety: Gra roku 2014:
Dark Souls II 6 10.91%
Destiny 2 3.64%
Dragon Age: Inkwizycja 4 7.27%
Far Cry 4 5 9.09%
Forza Horizon 2 11 20.00%
South Park: The Stick of Truth 1 1.82%
Sunset Overdrive 1 1.82%
Śródziemie: Cień Mordoru 10 18.18%
Titanfall 12 21.82%
Wolfenstein: The New Order 3 5.45%
Głosujących: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-01-2015, 18:40   #81
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365
Domyślnie Odp: Gra roku 2014

Nie mam pojęcia. Mordor taki dobry ?
Stary 11-01-2015, 18:47   #82
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12444

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Zajebisty aż szkoda było kiedy się gra kończyła na szczęście zostało trochę arczy do wbicia to pobiegałem jeszcze sobie i polowałem na łby orków. Czekam na drugą część i wielkim kółkiem na czerwono oznaczę datę premiery kontynuacji.
Stary 11-01-2015, 22:56   #83
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

A Wolfenstein Wam się nie podobał? Dużo ludzi chwaliło, przynajmniej mój feed twitterowy na to wskazywał.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2015, 23:01   #84
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6671

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

No ja nie zrozumialem fenomenu, ale ja to ja

Oddalem glos na kijek, to kozacka giera byla, lyknalem jak mlody pelikan, nawet przerw na inne tytuly nie robilem glos taki z uwagi na to, ze nie wiedzialem na co sie zdecydowac, bo z jednej strony tytany, mordor z drugiej far cry czy horizon

A dlaczego ja sie pytam na liscie nie ma adwans worfer?

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2015, 23:04   #85
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Marcin nie lubi CoDa.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-01-2015, 00:21   #86
Progresywny
Fanatyk
Progresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny CelebrytaProgresywny Celebryta

Progresywny's Avatar

Miasto: Siedlce / Dublin
Reputacja: 3156

Lista Osiągnięć
4 The Players Celebryta Bogacz Ten jedyny 

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
A Wolfenstein Wam się nie podobał? Dużo ludzi chwaliło, przynajmniej mój feed twitterowy na to wskazywał.
Wolf Podoba sie bardzo. Zdecydowana wiekszosc na forum ma bardzo pozytywne wrazenia. Sam przechodze drugi raz. Wczesniej kanapowy coop na zmiane przy piwku. Podobno Drago Age, Mordor i wlasnie Wolf to pozytywne zaskoczenia tego roku. Dwoch pierwszych nie ogralem ale opinie na forum znasz. Szczegolnie Mordor jest chwalony. Nikt sie nie spodziewal, ze te gry beda az tak dobre. Wolf ma super klimat. Jak juz zaczniesz grac to czujesz, ze tam jestes. W kazdym kraju wliczajac Polske mamy oryginalne jezyki. Wstawki muzyczne w grze na plus. Zbierasz przeboje znanych kawalkow po niemiecku, odlusluchujesz na biezaco, czytasz notatki wojenne ze scian o danym atakach, kapitulacjach i nie tylko. Tutaj nawet chcialo mi sie o tym poczytac. Perki za wykonywanie poszczegolnych zadan. Bardzo wazne - strzela sie zajebiscie, czuc moc. Grafika jest poprawna, nadrabia wykonaniem artystycznym poszczegolnych lokacji np. miejsce w pewnym domu, po ktorym sie poruszamy i rozmawiamy/wykonujemy drobne przyslugi dla domownikow. Oldskulowa jest mechanika podnoszenia/zbierania przedmiotow, apteczek, leczenia sie, odnawianie energii jak i niektore akcje w gamepleju ale to zupelnie mi nie przeszkodza. Sa przerozne sekrety do znalezienia. Bardzo fajna fabula co nie zdarza sie czesto w FPSach. Gdyby kazdy wymienil swoje top 3 to pewnie uzbieral by sporo punktow. Jest dobry i zapada w pamiec. Dla jednego gra lub wyroznienie roku a dla drugiego shooter, ktorego skonczyl z obowiazku. Najlepiej samemu przetestowac

de gustibus non est disputandum.

Ostatnio edytowane przez Progresywny : 13-01-2015 o 06:40
Progresywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-01-2015, 08:35   #87
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6671

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

ja jak zobaczylem koncowe napisy w wolfie to odetchnalem z ulga, nie lubie zaczynac gier i ich nie konczyc, czasem trzeba przerwac przygode (np god of war ostatni, nie dalo sie tego skonczyc, nie wiem, jakos juz mi sie chyba kratos przejadl..), w wolfie mialem podobnie ale zacisnalem zeby i udalo sie skonczyc, tak samo mialem z ostatnim alienem i nie zaluje, ze skusilem sie na dalsza gre bo w pewnej chwili mnie wciagnelo na maxa, chociaz klimaty kosmiczne srednio lubie, obcy tez jest jednym z lepszych tytulow 2014

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2015, 03:31   #88
re4per
Znajomy
re4per Można na niego liczyćre4per Można na niego liczyćre4per Można na niego liczyć

re4per's Avatar

Miasto: Newcastle upon Tyne
Reputacja: 297

Calokowicie zapomnialem ze TWAU i TWD wyszly w sumie w 2014 roku. Dla mnie gry Telltate to najlepsze gry fabularne od naprawde wielu lat, oba sezony TWD to dla mnie poprostu istny majsterszczyk, koncowka pierwszego sezonu to jedyna gra na ktorej prawie uronilem lezke. Wolf tez jest swietny ale brakuje mu wlasnie tego za co kocham TWD, nie wydaje mi sie mozna sie tak zwiazac z postaciami ze bedziemy czuli ogromny smutek gdy one umieraja, Wolf to swietna kryminalna opowiesc ale do TWD jest mu bardzo daleko moim zdaniem. Gry o Tron i Borderlands jeszcze nie gralem ale o ile GoT moge jeszcze stwierdzic ze bedzie ciekawe tak Bordery to dla mnie uniwersum ktore wogole nie pasuje to tego typu gier, wszystkie normalne gry Borderlands mialy taka fabule dla "beki" i tu nagle ma byc ona jakas powazna? Widzialem pare gameplayi i w sumie mnie ono mocno odrzucily, poczekam jak wyjda wszystkie odcinki i wtedy zagram i w pelni ocenie, poki co niech TT pracuje nad 3 sezonem TWD.

Ostatnio edytowane przez re4per : 15-01-2015 o 02:58
re4per jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2015, 07:28   #89
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7621

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Mimo ,że oddałem głos na Titanfalla, to oczywiście dla mnie absolutnym i jedynym zwycięzcą jest Diablo 3 R.O.S., dziwię się wrogu, ,że nie ma go na liście.
Stary 25-01-2015, 09:40   #90
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
Mimo ,że oddałem głos na Titanfalla, to oczywiście dla mnie absolutnym i jedynym zwycięzcą jest Diablo 3 R.O.S., dziwię się wrogu, ,że nie ma go na liście.
Czemu miałby być, skoro pierwotnie Diablo 3 na konsole wyszło w 2013 roku.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2015, 09:48   #91
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Mylisz się ,premiera była 19.08. 2014 XONE
Stary 25-01-2015, 09:50   #92
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak, ale na Xboxa 360 premiera była we wrześniu 2013. Na Xbox One to wersja z podbitą rozdziałką (?) i dodatkiem, więc to żadna nowa gra, tylko wersja GOTY.
Stary 25-01-2015, 10:22   #93
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

zgadza się ale dla mnie wersja na łoniaka rządzi
Stary 25-01-2015, 10:46   #94
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Ale remasterów, remake'ów i next gen edycji nie uwzględnia się w tym zestawieniu
Grzegorzo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2015, 10:54   #95
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Grzegorzo Zobacz post
Ale remasterów, remake'ów i next gen edycji nie uwzględnia się w tym zestawieniu
A powinno,jak pisałem wcześniej oddałem swój głos na titanfalla.....myślę,że wygra
Stary 25-01-2015, 11:27   #96
Rob1N
Stały bywalec
Rob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiek

Rob1N's Avatar

Reputacja: 359

Jeśli się tego trzymać to gra wyszła w 2012 na pc
Stary 25-01-2015, 11:27   #97
Sokoov
Wariat

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
A powinno,jak pisałem wcześniej oddałem swój głos na titanfalla.....myślę,że wygra
Nie powinno... cały ten proceder z remasterowaniem gier, które wyszły < 1 rok temu jest dziwny. Rozumiem remaster gry sprzed 5-10 lat z naprawdę poprawioną grafiką i usprawnionymi duperelami, ale to co się teraz dzieje to jest przeginka. Powinni się zająć nowymi grami...
Stary 25-01-2015, 12:59   #98
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12444

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

Nowe swieze pozycje a nie zadne kotlety.
Zreszta Marcin zaraz zrobi manipulacje zeby Destiny wygralo
Stary 28-01-2015, 22:33   #99
SPEEDY85 PL
Stały bywalec
SPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumny

SPEEDY85 PL's Avatar

Miasto: Żory
Reputacja: 1138

Lista Osiągnięć
4 The Players Forever Alone Ten jedyny Hall of Fame SuperStar 

Śródziemie: Cień Mordoru- Za system Nemesis, system walki jak w Batmanie, aktywne wyzwania, które zachęcają do powrotu do gry i odblokowują grafiki koncepcyjne.Możliwość aktywowania wież bez potrzeby przechodzenia większej części gry.

SPEEDY85 PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania