Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > Trofea

Trofea Brązowe, srebrne, złote i platynowe.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-06-2014, 07:31   #1301
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365
Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

A no właśnie nie. Jak próbowałem to odpalić to coś nie łączyło i wysyłało na jakąś stronę internetową po więcej informacji. Warto zagrać ?
Stary 02-06-2014, 07:48   #1302
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie Mistrzowie Platyn

No właśnie nie wiem. Jeszcze nie grałem i liczyłem, że może ocenisz i polecisz lub nie ; ]
Faktycznie ja się rejestrowałem na www, żeby jakiś dostęp do tego uzyskać czy coś. Zrobiłem tam nawet jakąś ankietę i w sumie olałem, bo jeszcze nie był cały wątek odblokowany w marcu. Teraz jak drugi raz grę przejdę, to zajmę się Paper Trails. W założeniach wygląda to ciekawie, no i w samej grze brakowało bardzo jakiegoś wątku pobocznego niekoniecznie związanego z fabułą.
Stary 04-06-2014, 09:55   #1303
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7621

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

InFamous 2 - 100% w skrócie : akcja rozgrywa się w New Marais, mieście pełnym bezprawia i przemocy. Choć cel postawiony przez bohaterem jest szczytny - ocalenie świata, to metody, jakimi się posługuje, są... powiedzmy bardzo różne. Gracz musi nieustannie dokonywać moralnych wyborów, a każda decyzja zmienia fabułę i kieruje bohatera na inne tory. Niezależnie jednak od obranej drogi, trzeba będzie stoczyć niezliczoną liczbę walk ze zmutowanymi potworami. W tej przygodzie nie czujemy znużenia ani na chwilę, oprócz misji fabularnych mamy też w grze dużo zadań pobocznych.
Bardzo dobra gra z zróżnicowanym i ciekawym systemem walki i fajną grafą. Po szczegóły odsyłam do recenzji YORNEKA (trophyhunters)-zresztą nieźle napisanej http://trophyhunters.pl/recenzje/nieSlawny-inFamous-2/
moja ocena 8/10 ,polecam
Stary 04-06-2014, 11:29   #1304
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10945

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Kiedy filmik z lukkPL lub Swankiem (albo wspólne z nimi dwoma!)?

Stary 04-06-2014, 11:35   #1305
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Fajny materiał wrogu, może jak Lukk zdobędzie tysiąc platynek to gdzieś go zaproszą heeee
Stary 04-06-2014, 14:01   #1306
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Na psn'ie natknąłem się na produkcję polskich twórców, skupionych wokół grupy Plastic Demo Scene. Gra (raczej demo interaktywne) o ambitnym tytule Linger in Shadows 100%- posłużę się słowami(gryonline.pl):"Zabawa polega przede wszystkim na eksperymentowaniu i odkrywaniu potencjału oglądanych scen. Produkcja wyróżnia się niekonwencjonalną rozgrywką, w której nie liczą się czas oraz prawa fizyki. Całości wrażeń dopełniają hipnotyczna grafika i ożywiający podkład muzyczny." demo posiada , aż 16 trofików ,z czego już sześć wpada nam po obejrzeniu demonstracji i wykonaniu paru trzepnięć padem,natomiast reszta polega na znalezieniu kilku fotek, wiele fajnej grafy autorzy zmieścili na tych100 Mb, byłem bardzo zaskoczony. no i cena 11 zeta wydaje się bardzo atrakcyjna...kiedyś chyba Zeratul dał kilka porad na łamach ps3site,także zainteresowanych zapraszam. Fakt faktem warto wspierać naszych... ocena 3/10

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 04-06-2014 o 16:09
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2014, 14:15   #1307
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
Fajny materiał wrogu, może jak Lukk zdobędzie tysiąc platynek to gdzieś go zaproszą heeee

Ta zaproszą go na pole buraków a żeby platyna wbił w Farming Simulator hłehłe.
Stary 06-06-2014, 19:21   #1308
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

InFamous Festival of Blood 100% - całkiem udane rozszerzenie InFama,ale
nie jest w ścisły sposób powiązane z wydarzeniami mającymi miejsce zarówno w pierwszej, jak i w drugiej części przygód Cole’a McGratha. Troszkę odczuwam niedosyt, gdyż Sucker Punch nie miało zbyt wielu pomysłów na dodatek do inFamous 2, bo pomimo innowacyjnego pomysłu historii o super-bohaterze wampirze, dostajemy jedynie kilka misji, w których w znacznej mierze będziemy musieli kogoś zabić lub coś zniszczyć.
Fabuła kręci się wokół Krwawej Mary, która jest potężną wampirzycą wskrzeszoną w święto przez zgraję wampirów za pomocą krwi porwanego przez nich głównego bohatera. Cole został “dziabnięty” i ma 8 godzin (do świtu), zanim stanie się jednym ze sługusów Krwawej Mary. Cała historia przedstawiano jest z perspektywy przyjaciela protagonisty - Zeke’a, który podrywa dziewczynę w barze. Nie zabrakło oczywiście specyficznego humoru, a polski dubbing wykorzystuje dużo kolokwialnych zwrotów, tworząc bardzo przyjazna atmosferę - ta gra na pewno nie straszy, co moim zdaniem wyszło jej na dobre.
Główną ścieżkę fabularną inFamous 2: Festival of Blood można ukończyć w2godziny, ale dość satysfakcjonujące 2 godziny. Nie jest to jednak koniec zabawy, ponieważ po napisach końcowych gracz cofa się w czasie do północy i może dokończyć wyzwania, czy spróbować swoich sił w zadaniach stworzonych przez graczy.
Bardzo fajne trofea i całość pada w 5 godzin,dla fanów Infamousa i nie tylko...7/10
Stary 15-06-2014, 17:50   #1309
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

InFamous -100%

Wielkie, rewelacyjnie wyglądające miasto, w którym czuć niesamowity klimat destrukcji i kataklizmu, świetne animacje głównego bohatera, który potrafi się wspiąć po każdej lampie i budynku, stylowe animacje opowiadające fabułę, 16 różnych umiejętności bohatera ,to tylko niektóre z zalet "Infama".
W InFamous możecie iść linią głównego scenariusza i wykonywać zadania zlecane przeze kluczowe postacie, ale prawdziwą siłą tej pozycji są questy poboczne, których jest od zatrzęsienia. Nie są to trzy typy wyzwań na krzyż jak w innych grach z otwartym światem – równie dobrze przygotowane tutaj side-questy mogłyby zostać wplecione w oś głównego scenariusza i zapewniam, że nikt by nie narzekał.
Fabuła jest ciekawa, wciąga, a co najlepsze - jest opowiedziana w całości po polsku. Ludzie z Sony Polska po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i bardzo dobrze zlokalizowali grę na nasz ojczysty język.
Twórcom należą się gromkie brawa – za klimat, design, ukazanie moralnych wyborów, świetne misje,ciekawą muzykę.

Jeżeli chodzi o platynę ,to odsyłam do porad na hcgamer :
http://hcgamer.pl/gra/infamous-ps3-16150

Najbardziej irytującym trofeum jest znalezienie 350 odłamków, ja tego ostatniego szukałem caly dzień (trzeba przelecieć trzy mapy,milimetr po milimetrze),naprawdę można się wkurwić), ale i tak gra jest świetna i dla tej serii warto zainwestować w PS3 ,moja ocena 8/10
Stary 11-07-2014, 12:48   #1310
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Już koniec tej cudownej przygody....."Ni no Kuni"- warto wspomnieć o niesamowicie cennym partnerze dla Level 5 w postaci sławnego Studia Ghibli, zwanego również japońskim Disney’em. Znani za fantastyczne anime takie jak: Księżniczka Mononoke, Mój sąsiad Totoro.

Przepiękne krajobrazy pełne gór, jezior, kolorowych jesiennych lasów, zimowych krain, przeżartych trucizną bagien – wszystko okraszone jest znajomą kreską artystów Studia Ghibli. Wszystko w tej genialnej grze jest fantastyczne,a ci którzy wielbią anime będą zachwyceni. Krainy aż roją się od wrogów, po których pokonaniu zyskujemy nowe umiejętności, udoskonalamy już posiadane lub otrzymujemy nowe przedmioty. Jak nie trudno się domyślić, zabijając masę słabszych od nas stworków, zaczynamy mozolny rozwój postaci. Wkrótce pod swoją opiekę dostajemy… fantastycznego pokemona(pozdro królik- uwielbiam pokemony-wrogu chce specjalną rangę ), w grze zwanego familiars. Inicjując walkę, rzucamy nim w kierunku wroga i stworek bije się dzielnie za nas. System kontroli nad podopiecznymi, rozwój ich umiejętności, dbanie i karmienie, są bardzo rozbudowane. Fabuła trzyma cały czas poziom,miejscami wydaje się przewidywalna ,ale wtedy gra zaskakuje ,daje nam nowe wątki.
System walki przecudowny,takie pomieszanie różnych styli, finala ,pokemonów,he,he. Nie będę się już rozpisywał,powiem ,że gra jest u mnie w pierwszej piątce jrpg,znowu przypomniały mi się cudowne chwile z Blue Dragon (x360) , trofea fajne,różne ale czasochłonne ,platyna około 100g, ocena 9.5/10

ps. jeden trofik wymaga dłuuuugiego farmienia rzadkich składników do mikstur,a należy uzyskać 120 itemów,czyli około 90% receptur- dla niektórych może być to irytujące

;a to mój faworyt w grze

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 11-07-2014 o 13:03
Stary 18-08-2014, 20:07   #1311
wjehu
Uzależniony
wjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłość

wjehu's Avatar

Miasto: Pölitz
Reputacja: 1902

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny To drugie Wii I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Kiedy filmik z lukkPL ...
Stary 18-08-2014, 20:16   #1312
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Nic o widowiskowym ragequicie z Xboksa? Szkoda, ale rozumiem.

Ogólnie bardzo sympatyczny chłopak przed kamerą. Teraz czekam na Swanka
Stary 18-08-2014, 20:22   #1313
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

no wreszcie mamy naszą światową gwiazdę, szkoda jedynie mi jego gsa z iksa,teraz pewnie byłby blisko stalliona....

jego lv jest imponujący, jednak nie mogę sobie tego wyobrazić ,że pracuje nad tym jedna osoba....,wręcz jest to nierealne

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 18-08-2014 o 20:28
Stary 18-08-2014, 20:45   #1314
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12444

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Nic o widowiskowym ragequicie z Xboksa? Szkoda, ale rozumiem.

Ogólnie bardzo sympatyczny chłopak przed kamerą. Teraz czekam na Swanka
Jeżeli Swank wypowiadałby się tak jak pisał to nie ma opcji, żeby to poszło w internet

On grał dużo wcześnie na PC. Aż chciałoby się spytać - a Xbox? A nie wiem proszę pana co to jest nie znam się mi siostrzenica wbija pucharki w Hanna Montana

ps. Zawsze mówiłem, że lukk jest łysym grubasem
Stary 18-08-2014, 21:00   #1315
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Wiadomo, że mu Sony kazało udawać że takie coś jak Xbox nie istnieje. Niema co się go czepiać
Stary 18-08-2014, 21:04   #1316
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

A mi się wydaje, że lukk całkowicie wymazał ten trudny okres ze swojej pamięci.
Stary 18-08-2014, 21:09   #1317
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12025

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

I agree with lukkPL.
Stary 18-08-2014, 21:10   #1318
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12444

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Może o Xboxie nic nie wspomniał bo musiałby przy okazji zrobić reklamę Verbatimowi
Stary 18-08-2014, 21:11   #1319
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6671

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Sumienie go ruszylo ze tyle kasy na verbatimy wydal :|