Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Halo

Halo Dział poświęcony w całości uniwersum Halo!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-11-2009, 20:39   #21
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Halo Waypoint

Fajnie, że jest ten latający bzdet dla osób które nie mają ODST ;ddd Tylko na nim mi zależało

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-11-2009, 21:30   #22
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10869

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Wampis, trzeba pamiętać, że to jest także "portal" newsowy i miejsce wypuszczania Halo Legends.
Stary 06-11-2009, 13:26   #23
szamann
Znajomy
szamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykład

szamann's Avatar

Reputacja: 489

Lista Osiągnięć
Ten jedyny 4 The Players Zapalczywy Wyginam śmiało ciało 
Liczba Osiągnięć: 23

Sam pomysł jest świetny z tą aplikacją,mnie się osobiście podoba.Nagrody są fajne szczególnie ten latający komputer, szkoda tylko że nie jest po polsku,ale i tak dobrze że wpadli na taki pomysł.
szamann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2009, 03:08   #24
Silencer PL
Stały bywalec
Silencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna auraSilencer PL Jest wokół niego pozytywna aura

Silencer PL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 241

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 6

nagrody dobre - wszystko zależy od tego jak ten projekt będzie się rozwijał - dla mnie na razie jest jak najbardziej obiecujący

Silencer PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2009, 12:52   #25
mat90
Początkujący
mat90 Wkroczył na dobrą drogę

mat90's Avatar

Miasto: Szwecja
Reputacja: 20

Oby wkrótce więcej gier oferowało nagrody dla avatarów. Mam nadzieję, że nie skończy się to wszystko na Halo Waypoint.
mat90 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2009, 13:35   #26
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Mnie najbardziej zainteresowala mozliwosc ogladania Halo Legends.Naprawde swietny feature.Jestem swiezo po obejrzeniu 'Babysitter' i jet to kawal calkiem fajne, animowanej roboty, laczacej stary styl z lat 80-tych z nowoczesna technika.Nice.

Jakies zczytywanie achivow z profilu, zdobywanie medali nie robi na mnie wrazenia, ale jesli pojawi sie wiecej filmow, screenshotow i czego tam jeszcze-jestem za.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2009, 20:38   #27
Vito2744
Nowy
Vito2744 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Całkiem fajna darmowa aplikacja. Przy okazji wreszcie nagrody dla avatarów. Już myślałem, że będzie to ghost option. Oczywiście przekonała mnie też możliwość oglądania Halo Legends.
Stary 10-11-2009, 21:54   #28
wornluki90
Nowy
wornluki90 Wkroczył na dobrą drogę

wornluki90's Avatar

Miasto: Jawor

Lista Osiągnięć

No właśnie To że można oglądać Halo Legends jest świetne tylko szkoda że przy moim necie (2 mb) mam jakość ale YouTube z kamerki :/

wornluki90 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2009, 22:03   #29
piotraz
Nowy
piotraz Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Czyli jesli ktos nie ma HALO: ODST to nie ma sensu tego sciagac ?
Stary 14-11-2009, 22:05   #30
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Umm, ODST daje Ci tylko jakieś głupie nagrody do awatarów, cała reszta jest dostępna normalnie. Tj filmiki i jakieś inne pierdoły.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-11-2009, 22:11   #31
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6259

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Wg. mnie większość odpalała Waypointa tylko po to żeby założyć szałową zbroję albo słitaśną koszulkje, bluzę z Halowym motywem. Tak więc jak chcesz darmowe ciuszki - przejdź ODST
Stary 15-11-2009, 11:26   #32
Vito2744
Nowy
Vito2744 Wkroczył na dobrą drogę

Ja mam takie inne pytanie. Czy to prawda, że w Halo Wars jest wbudowany Polski język i wystarczy mieć ustawiony jako Polski główny język konsoli i będziemy mieli Halo Wars PL? Tak się pytam bo znajomy może mi sprzedać tylko nie jest to Polska wersja (pudełko, instrukcja ENG).
Stary 19-09-2011, 03:37   #33
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Wszedlem sobie na Waypoint dzis, nie bylo mnie jakos tam od tygodnia;patrze-zakladka z panelami z Halo fest, ktory odbyl sie w ramach PAX.Masa contentu, tylko czesc obejrzalem, bo panele trwaja po godzinie:sa o Anniversary, sa o Halo 4, o zabawkach i figurkach z uniwersum-jest MacFarlane!!!-pada nawet sugestia o remaku Halo 2.
Stary 19-09-2011, 13:10   #34
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Wszedlem sobie na Waypoint dzis, nie bylo mnie jakos tam od tygodnia;patrze-zakladka z panelami z Halo fest, ktory odbyl sie w ramach PAX.Masa contentu, tylko czesc obejrzalem, bo panele trwaja po godzinie:sa o Anniversary, sa o Halo 4, o zabawkach i figurkach z uniwersum-jest MacFarlane!!!-pada nawet sugestia o remaku Halo 2.
LOL , ciekawe czy zrobią remake Halo 3
Stary 19-09-2011, 14:41   #35
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie sadze, ale Halo 2...byloby swietnie.Uwielbiam ta czesc, ma jedne z najlepszych fragmentow w uniwersumelta Halo anyone?, mozna grac Arbitrem, no i jest dual-wielding.I jest cholernie ciezka, nie udalo mi sie przejsc calosci na Legendary, ale teraz bylby co-op przez LIVE...
Stary 19-09-2011, 14:43   #36
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Moim zdaniem Halo2 było słabe, właśnie przez momenty, gdy sterowaliśmy tym kosmitą. Jedynka ftw.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-04-2014, 17:56   #37
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie wiem gdzie wrzucac , to moze tu. Kolejna rzecz z uniwersum jest w planach.

@Polygon: Ridley Scott and Battlestar Galactica director developing new Halo digital feature project http://t.co/w7jp0hTZWo
Stary 29-04-2014, 08:07   #38
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Miasto: Ghibalb
Reputacja: 1073

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

wrzucam tutaj od Majora

“Halo” television series
The “Halo” television series is a groundbreaking original series based on the award-winning “Halo” franchise. Award-winning filmmaker, director and producer Steven Spielberg will executive produce the live-action TV series, created in partnership with 343 Industries and Amblin Television

“Halo” digital feature
343 Industries and Scott Free Productions are creating a “Halo” digital feature to be released later this year. The project will be executive produced by Ridley Scott and Scott Free TV President, David Zucker. Sergio Mimica-Gezzan (“Battlestar Galactica,” “Pillars of the Earth,” “Heroes”) will direct.

może być nieźle
typfon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-08-2014, 15:32   #39
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie kumam, wprowadzaja Halo Channel zamiast jeszcze bardziej promowac znany juz Waypoint. Dziwna decyzja, bo w sumie to samo dostajemy.
Stary 05-08-2015, 23:58   #40
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5670

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

jak coś to Halo Chanel jest już dostępne na iOS https://itunes.apple.com/pl/app/halo...4348?l=pl&mt=8

ale jest tak choojowe że szkoda gadać nawet nie idzie sprawdzić statystyk

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana

Ostatnio edytowane przez sobol : 06-08-2015 o 00:10
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Halo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania