Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Nintendo > Przenośne Nintendo

Przenośne Nintendo Dwa ekrany Nintendo w jednym dziale.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-01-2011, 14:40   #41
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Nintendo 3DS

Wątpie by była możliwość odpalenia 3D na zwyklych grach z DSa.

Jeżeli ten DoA nie jest zwykłym portem tylko oddzielną częścią to stawiam go wyżej niż SSF4. Zwłaszcza, że SF4 i SSF4 mam u siebie na półce.
Stary 11-01-2011, 18:50   #42
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1903

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
A jak ta kompatybilnosc bedzie wygladac?Odpalisz tylko gre, czy moze bedzie mozliwosc jej zaapgrejdowania do 3D?

A jak do DS wsadzimy gre z Advance , to mamy cos do roboty stylusem ?
no ,to wiadomo jaka wspolpraca bedze
Stary 12-01-2011, 00:48   #43
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Beda regiony:

http://epicbattleaxe.com/3ds-reportedly-region-locked/
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-01-2011, 16:57   #44
Monika85PL
Znajomy
Monika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innychMonika85PL Wzór dla innych

Monika85PL's Avatar

Miasto: dolny śląsk
Reputacja: 826

Lista Osiągnięć
 Old School Playaz Kobiety też grają! Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał szamann Zobacz post
Dobra mniejsza już oto.Ważne jest to że konsolka będzie droga bo 850zł. jak nie więcej na nasze realia polskie oraz nikt nie będzie tak kupował tego jak np:Kinect.A.
lol, Co ma kinect do przenośnej konsoli? dlaczego uważasz, że nikt nie będzie tego kupywał? Przeprowadziłeś sondę? PSP było równie drogie... czyżby nintendo tym razem nie dało się zpiracić i stąd ten lament? :> Kinect to popierdółka za 500zł (tak dobra to nie jest drugie Wii, jasne) więc porównywanie go do 3DSa, który będzie miał normalne gry jest dla mnie śmieszne. 850zł to marzenie... obawiam się, że greedy Poland zaśpiewa nam 1k+. Zapowiedziany MGS i RESIDENT to "OMFG!".
Stary 14-01-2011, 18:35   #45
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Jakies plotki widzialem na sieci, ze konsolka mialaoby kosztowac 1300 zyli,a gry na nia 170, ale wielkie N i tak za kilka dni oglosi ceny, wiec nie ma sie co spinac.
Ja 3DS chce kupic na premiere, zalezy jak bede stal z kasa, ale taki SSF4 mnie zmiazdzyl, to samo przygody Snake'a.Kto kupuje 3DS?Fox, nie pytam Ciebie.
A Kinecta ludzie chyba kupuja, ja sa braki w sklepach.
Stary 14-01-2011, 23:54   #46
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Myśle, że do wakacji powinienem sobie takowego 3DSa sprawić. Kwestia jak bede stał z hajsem i czy bedą inne warianty kolorów (chce zielone jabłuszko). Z gier to pewnie RE i Zelda oraz DoA. SSF mnie nie interesuje bo mam na Xa.
Stary 16-01-2011, 17:44   #47
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Pojawiaja sie informacje, ze bateria w nowej konsolce od N bedzie wystarczala na 3,5-4 godziny intensywnego grania.Niby nic, zwlaszcza posiadacze produkow od Apple grajacy np. w Infinity Blade moga wzruszyc ramionami, idzie jednak o to, ze ladowanie tez mialoby trwac owa ilosc czasu.
Nie wiem, co Nintendo zrobi z tym fantem:moga wydac 3DS, jak zamierzaja, a pod koniec roku rzucic na rynek kolejna wersje z ulepszona bateria.Ech, a przeciez posiadacze poprzednich wersji chwalili DS'a za zywotnosc baterii.
Stary 19-01-2011, 01:18   #48
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Wielkie N mialoby wprowadzic system achiv/trophy na swojej konsolce, natomiast plotki sa takie, iz mielibysmy do czynienia z osiagnieciami, ktore sie nie dodaja do siebie, czyli brak GS'a itp.Mialyby one przypadac tylko na gre, ale nie sumowac sie, pewnie troche na zasadzie Game Center ze sprzetu Apple.Zobaczymy, czy to prawda.
Stary 19-01-2011, 18:02   #49
Kacio~
Nowy
Kacio~ Wkrótce będzie sławnyKacio~ Wkrótce będzie sławny

Kacio~'s Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 120

Relacja na żywo z pokazu 3DSa w Europie:
http://live.nintendo3ds.nintendo-europe.com/
Stary 19-01-2011, 19:07   #50
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

filmik o grach na 3dsa, nie wiem czy to sa premierowe ale jesli tak to zaczalem sie wlasnie zastanawiac nad nim :>
ssf4, mgs, re i paper mario wygladaja super, szczegolnie street fighter mi sie podoba, jedynie sterowanie to troche loteria bo jak bedzie niezbyt wygodne to lipa po calosci :F
Stary 19-01-2011, 19:42   #51
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

SSF 4 byl pokazywane, tak samo jak inne gry, wiec najwazniejsze w tej konferencji byla informacja o cenie i dacie premiery.Ja pre-ordera zlozylem na HMV, bo maja jako pierwszi w UK, ale zawsze mozna odwolac, a ta opcje biore pod uwage.
Czekam na potwierdzenie informacji o tak slabym zyciu baterii;moze pojawia sie plotki, ze N wyda poprawiona wersje na swieta, co na dzisiejszym rynku nowoscia nie jest, patrz:Apple!!!
Chcialbym bardzo miec ta konsolke na premiere, ale zobaczymy jeszcze.
Stary 19-01-2011, 20:54   #52
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

no wiem ze bylo juz wczesniej zapowiadane ;f
no ta bateria to tez mnie ciekawi, nie wiem czemu nie moga wyebac tam czegos o wiekszej pojemnosci
Stary 19-01-2011, 21:59   #53
Marekdob1984
Nowy
Marekdob1984 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Marekdob1984's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 7

Ciekawie się zapowiada. Czekam do 25 Marca. Line-up gier zachęcający. Zwłaszcza MGS:SE i RE

Marekdob1984 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2011, 22:50   #54
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Kubers, ludzkosc po prostu slabe baterie robi;zobacz, wyswietlacz, jak ten w 3DS musi pozerac kupe energii, konsolka bedzie laczyc sie w czasie spoczynku z innymi-znow pobor mocy.
Sprzet od Apple tez na dlugo nie wystarcza, podejrzewam ze inne smartphony-nie wiem, bo nie mam- trzeba ladowac codziennie przy wiekszym uztkowaniu.
Stary 19-01-2011, 23:01   #55
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12503

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Szkoda, że taka słaba pojemność baterii. Ja w obecnej chwili na NDS mogę pograć ok 2h ale to jest spowodowane tym, że mam baterię już zajechaną. Nie mniej jednak boli takie coś. No i czas ładowania.
Stary 19-01-2011, 23:04   #56
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał Marekdob1984 Zobacz post
Ciekawie się zapowiada. Czekam do 25 Marca. Line-up gier zachęcający. Zwłaszcza MGS:SE i RE
Muszą czymś zachęcić ludzi do kupienia drugiej wersji 3DSa, która pojawi się ~rok po premierze tej pierwszej i znów każdy będzie udawał zaskoczenie, że nie spodziewał się takiego ruchu ze strony Nintendo
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2011, 23:12   #57
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak to udawac, Tomek?To jest akurat najbardziej spodziewana rzecz, co, jak znow podkreslam, staje sie modelem rynku DS/iP/reszta.
Poniewaz napisales cos w temacie o tej zacnej platformie, to dam Ci plusa.Znaj moja dobroc.
Stary 19-01-2011, 23:35   #58
Marekdob1984
Nowy
Marekdob1984 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Marekdob1984's Avatar

Reputacja: 7

Cytat:
Napisał juve26 Zobacz post
Muszą czymś zachęcić ludzi do kupienia drugiej wersji 3DSa, która pojawi się ~rok po premierze tej pierwszej i znów każdy będzie udawał zaskoczenie, że nie spodziewał się takiego ruchu ze strony Nintendo
Z tych informacji których się doczytałem w internecie to 2,5 miliona ma opuścić Japonię na start. Tych nie kupię na pewno bo albo po prostu nie znajdę albo będzie jak z kinectem że jak ktoś go dostanie to doliczy sobie 20% i będzie po tyle sprzedawać (kinekty po 800zł na allegro w święta chodziły). Po za tym pierwsze serio często ujawniają jakieś usterki. Poczekam do czerwca i zobaczymy.

Marekdob1984 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-01-2011, 01:29   #59
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Ups, trochę zepsułem, bo miałem zacytować post odnośnie mało żywotnej baterii i dopiero wtedy walnąć tekst o zachęcaniu ludzi do drugiej wersji 3DSa ;P Dopiero teraz zauważyłem.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-01-2011, 02:13   #60
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Wow, just wow!SSF4 wyglada przekozacko, tak sie nawet zastanawialem nad kupnem wersji na normalna konsole, jakos po 15 quid chodzi nowka w Uk, ale nie mam za bardzo z kim ciorac, a ja jakims wymiataczem nie jestem, a podejrzewam, ze online siedza tylko pojebane Japonce.
Tak czy inaczej:

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Nintendo > Przenośne Nintendo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania