Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-11-2010, 17:15   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11146

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Konkurs XBLA

Po krótkiej przerwie wracamy do rozdawania kodów na gry z Xbox Live Arcade. Dzisiaj mamy dla Was trzy bardzo dobre tytuły: Castle Crashers, Shadow Complex oraz Trials HD. Każdy dla jednego z naszych użytkowników.

Polska wersja Xbox Live jest już dostępna od 10 dni. Emocje opadły, niektórzy zdecydowali się przenieść swoje konta, pozostali czekają na rozwój sytuacji. Jak pokazał ostatni tydzień, nie wszystko trafia na polski Rynek (np. Alien Breed 3), a osoby opłacające abonament nie zawsze skorzystają z promocji "Deal of the Week". Z drugiej strony jest płacenie kartą, brak blokady i inne korzyści. Co Ty sądzisz o naszym Xbox Live i jak widzisz przyszłość usługi w Polsce? Odpowiedz w tym temacie. Trzy najciekawsze wpisy nagrodzimy kodami.

Na zgłoszenia czekamy do 21 listopada, do godziny 20:00. Wyniki zapewne pojawią się w ciągu kilku godzin od zakończenia.

Ostatnio edytowane przez wrog : 20-11-2010 o 19:04
wrog jest offline  
Stary 20-11-2010, 17:21   #2
michael89
Znajomy
michael89 Wkrótce będzie sławnymichael89 Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 126

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Konkurs XBLA

Wg mnie polski xbl bedzie sie caly czas rozwijaj. Z czasem zostana dodane dlc i arcadowki, ktore jeszcze nie zagoscily na naszym xbl. Skoro livelog jest oficjalnym blogiem, to moze niech tvgry tworza magazyn dedykowany tylko xbl i tam emitowany. Fajna opcja byloby vod np grupy onet. Strzalem w stope moze byc jednak duze opoznienia premier i brak aktualnych promocji.

Parafrazujac "Nie od razu Rzym zbudowano", a blizsze nam "Nie od razu polski xbox live zbudowano".
michael89 jest offline  
Stary 20-11-2010, 17:26   #3
Ralf Dragon
Nowy
Ralf Dragon Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Dolny Śląsk
Reputacja: 10

Nie wiem dlaczego ale tęsknie za moją brytyjską torzsamością o której mi przypomina mój region wyswietlany w Need for speed ( według niego jestem z wielkiej brytanii ) ale chyab najbardziej mi brak codziennych zmian na xbox live, to co się dzieje z nami to jakaś lipa brak informacji o nowościach i premierach, brak jakiejkolwiek aktywności ze strony microsoft polska, jest suuper faktycznie mamy zdjętą blokadę Sorki ale jak dla mnie emocje nie opadły dalej mamy niepełnowartościowy produkt za całkiem sporą kasę , ale za to dostałem wiadomość żebym przeniósł konto to mam szanse dostać jakieś punkty- tyle że ja już ją przeniosłem super przynajmniej z polskimi znakami Pozdrawiam wszystkich
Ralf Dragon jest offline  
Stary 20-11-2010, 17:28   #4
inoobiPL
Wariat
inoobiPL Wkrótce będzie sławnyinoobiPL Wkrótce będzie sławny

inoobiPL's Avatar

Reputacja: 129

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Your e-penis must be huge! Zapalczywy Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 20

Liczę na reklamowanie danych produktów poprzez różnego rodzaju promocję jak i akcję np. możliwość gry w Halo z jakimś sławnymi osobami z branży.
Jednak to czego najbardziej oczekuję to możliwość kupna tych samych rzeczy co inne rynki np. amerykański, oczywiście nie mówię tu o grach które by za nic nie przeżyły będąc na polskim rynku, lecz o takich jak właśnie wyżej wymieniony AB 3 .
Ciekawą sprawą było 1vs100 na XBL, dlaczego nie zrobić by takiej konsolowej wersji jakiegoś polskiego teleturniej takiej familiady, z wirtualnym Sztraszącym Burgerem który rzuca kawałami gorszymi niż w wersji oryginalnej.
Fajne by były też akcje typu możliwości zagrania 11vs11 w Fife przeciwko takiemu składu Lecha czy innej Wisły. Albo możliwość pogrania w Call of Duty naprzeciwko komandosom (wiem to jest niemożliwe).
Liczę po prostu aby była to usługa warta tych 250 zł rocznie...

Myśl trzeźwo i miej swoje zdanie.
inoobiPL jest offline  
Stary 20-11-2010, 17:33   #5
kidler1111
Nowy
kidler1111 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 31

No cóż do Polskiego XBL nie byłem zbytnio przekonany, konto miałem utworzone na Anglię. Angielski XBL miał strasznie dużo rożnych gier Arcade, demówek i gier na żądanie , były filmy, stroje dla awatarów i takie tam . Działały kody na MS Points. Po przeniesieniu okazuje się że dużo rzeczy brakuje, szkoda maiłem wielkie nadzieje. Jednak według mnie to tylko przedsmak , mam taką cichą nadzieję że Microsoft szykuje dla nas Polaków coś naprawdę bombowego ! Podsumowując XBl w Polsce to tylko dziesięciodniowe dziecko które potrzebuje opieki czyli nas graczy , moim zdaniem im więcej będzie użytkowników Polskiego XBL tym więcej promocji i nowości wprowadzą ludzie Microsoftu.

Takie jest moje zdanie.
kidler1111 jest offline  
Stary 20-11-2010, 17:36   #6
Gizmo94pl
Początkujący
Gizmo94pl Wkrótce będzie sławny

Gizmo94pl's Avatar

Miasto: Sulejówek
Reputacja: 71

Lista Osiągnięć
360 stopni Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Polski Xbox live powoli się rozrasta i liczę na to że kiedyś będzie tak wielki jak jego zagraniczni przyjaciele, nie będzie problemów z niektórymi usługami (np: Uplay) i ludziom będzie się żyło lepiej.Całą usługę zaleją Polacy i będzie się można normalnie porozumieć.Będą emitowane Polskie materiały i obniżą cene Golda i MSP by ludziom żyło się lepiej.
Stary 20-11-2010, 17:39   #7
Marekdob1984
Nowy
Marekdob1984 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Marekdob1984's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 7

Fajnie, że jest polski xbox live, ale to co sobą teraz reprezentuje jest zabawne. Cieszy mnie informacja, że wpisy o naszych zakupach nie zostały całkowicie wymazane z profili i, że istnieje opcja, że w przyszłości po uzyskaniu odpowiednich certyfikatów na polskim live, możliwe będzie ponowne ich pobranie. Osobiście na razie wstrzymuję się z przenoszeniem konta, chociaż 1600 punktów jest kuszące. Poczekam do stycznia bo w styczniu ma się promocja skończyć i wtedy zadecyduję na podstawie rozwoju wydarzeń. Jeśli polski live będzie się szybko rozwijał to czemu nie. Ale jeśli wszystko stanie w miejscu i raz na miesiąc wrzucą nowe DLC i grę Arcade to podziękuję za taką usługę.

Marekdob1984 jest offline  
Stary 20-11-2010, 17:48   #8
lehlerex
Nowy
lehlerex Wkroczył na dobrą drogę

Konto na forum nie jest połączone ze stroną główną? A to psikus.

W temacie polskiego liva to miałem konto założone na USA i tak mocno denerwowały mnie tam rzeczy, do których i tak nie miałem ( albo nie chciałem bo i po co ? ) dostępu i reklamy skierowane typowo dla amerykanów. Co chciałem to zobaczyłem, z demkami się zapoznałem (kto się trochę interesuje grami ten i tak będzie polował na aukcjach na interesujące go tytuły, a nikogo stare demka nie zachęcą do ich kupna, bo i tak w sprzedaży sklepowej większości już nie ma) i nie widziałem powodu dlaczego nie mam się przenosić. Faktem jest że obecnie polska wersja liva nie jest jakaś "wypasiona". Całkiem nowym użytkownikom i tak nie robi to różnicy co jest, a czego nie ma bo nie mają porównania :> byle nowości pojawiały się jak gdzie indziej. Z drugiej strony im więcej pojawi się rzeczy do kupienia arcade albo gier na żądanie to lepiej dla samego MS, przez możliwy większy potencjalny zysk.

Szkoda tylko że sporej grupie osób, które tak chciały mieć tego polskiego liva i angażowały się lub popierały akcje wewantlive dalej się nic nie podoba ot taka wrodzona wada narzekactwa.
lehlerex jest offline  
Stary 20-11-2010, 17:53   #9
monk
Nowy
monk Wkroczył na dobrą drogę

monk's Avatar

Powiem jak to wygląda w moim przypadku - przeniosłem na Polskę wszystkie moje profile (z USA, Japonii i Korei) oprócz głównego. Powodem nie są problemy z Deal of the Week, nie jest to też nieco zubożona oferta przeznaczona na nasz rynek. Problemem jest (jak pewnie u większości użytkowników) brak przeniesienia historii kupionych gier. Bardzo się boję, że gdy konsola "zejdzie" nie będę mógł przenieść licencji na nową. To jedyny powód, który mnie powstrzymuje przed przeniesieniem głównego konta.

Jeśli jednak na sprawę spojrzeć bardziej ogólnie, to trzeba przyznać, że uruchomienie oficjalnie usługi w Polsce jest niemałym argumentem dla wszystkich malkontentów (głównie użytkowników PS3), którzy przy każdej możliwej okazji wypominali fakt, że de facto Xbox Live w Polsce nie ma, a PSN jest. No więc od teraz taki argument znika i można już spokojnie obydwie usługi porównywać i być może z tego właśnie powodu zdecydować się na tę a nie inną konsolę.

Na koniec zostawiłem najważniejszy argument, który moim zdaniem jest wciąż niedoceniany (również przeze mnie, bo jak już pisałem nie zdecydowałem się jeszcze przenieść konta). Wreszcie dzwoniąc na infolinię z jakimkolwiek pytaniem bądź reklamacją dotyczącą XBL nie usłyszymy: "ale proszę pana, w Polsce nie ma tej usługi, przykro mi ale nie możemy pomóc. Może Pan najwyżej zadzwonić na infolinię w UK". Od teraz możemy być spokojni, że zostaniemy wysłuchani, a nasze wątpliwości rozwiane

PS. Ostatecznie pewnie zdecyduję się przenieść również główne konto, muszę to chyba po prostu w sobie "przegryźć"
monk jest offline  
Stary 20-11-2010, 17:54   #10
Manolito
Stały bywalec
Manolito Wkrótce będzie sławny

Manolito's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Reputacja: 98

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Złomiarz Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 19

Czekali, czekali i się doczekali, nie Xbox Live PL, tylko 1/2 Xbox Live PL. Chciałbym coś pozytywnego powiedzieć, ale nie chcę kłamać, bo na naszym Live jest straszna bida, wielu rzeczy nie ma itd. Podsumować to mogę więc jednym, mało wyszukanym rymem - "Morał z tej bajki jest krótki i niektórym znany, polski Xbox Live to produkt wybrakowany". Tyle ode mnie.
Stary 20-11-2010, 17:55   #11
ActereQ
Nowy
ActereQ Wkroczył na dobrą drogę

ActereQ's Avatar

Miasto: Zamość

No to zacznę od początku. Moim skromnym zdaniem na starcie Xbox Live w Polsce był całkiem ubogi , jak inni sądzą i nazywają go Niedopracowanym, Okrojonym ze wszelkich ciekawych rzeczy bo to Polska i wszystko co dostajemy jest beznadziejne i słabe. Może to i prawda gdyż bardzo długo czekaliśmy na live ale należy cieszyć się ze wszystkiego i dlatego nie rozumiem ludzi, którzy nie migrują na Polskę z przyczyn takich jakie wymieniłem wyżej. Jaki będzie Live Polska w przyszłości ? Dobre pytanie. Na pewno z czasem zostaną pododawane coraz to nowe rzeczy a stare z pewnością zostaną uzupełnione, live będzie się rozwijał pod warunkiem, że MY GRACZE będziemy go wspierać za pomocą kupna kont Gold , Microsoft Points oraz poprzez kupowanie Oryginalnych gier. Tak jak Wrog napisał dzięki migracji nie mamy blokad regionalnych, możemy kupić gold za pomocą karty kredytowej dzięki, której jest nam po prostu wygodniej. Wracając jeszcze do przyszłości Polskiego live... w głębi serca mam nadzieję, że gracze nie oleją Microsoftu i przeniosą konta na Polskę oraz będą go wspierać poprzez kupno oryginalnych gier a wtedy i on z pewnością odwdzięczy się nam tym samym i będzie traktował nas na równi siebie a nie jako kraj 3 świata .

Pozdrawiam ActereQ

ActereQ jest offline  
Stary 20-11-2010, 17:59   #12
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Polski Xbox Live to temat o którym mówi się od czasów pojawienia się Xboxa na ojczystym rynku. Ciche manifestacje miały miejsce aż do czasu wielkiego manifestu przed jeszcze przed E3 2010. Microsoft zareagował, zapowiedziano nam legalny dostęp do usługi. Od 10 dni możemy nacieszyć się tym, o co tak długo prosiliśmy. Wiele narzekań słuchać na forum OC jak i w "tłumie" posiadaczy Xboxa. Brak tego, brak tamtego itd. Ale czy słuszna jest taka rozmowa? Polski Live musi wybić się, i niedługo to zrobi, jestem tego przekonany. To, że teraz nie jest najlepiej z zawartością w porównaniu do rynku UK/US nie znaczy, że za pół roku nie dorównamy naszym sąsiadom. Mam cichą nadzieję, że usługa zaskoczy tych, którzy od dawna skandowali o jej powstaniu, a dziś się jej wypierają.

Gambas jest offline  
Stary 20-11-2010, 18:00   #13
tytus_pl
Nowy
tytus_pl Zobaczymy co z niego wyrośnie

tytus_pl's Avatar

Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
I love Apple Achievement Whore Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 7

Jeśli chodzi o polski Live to myślę pozytywnie Z czasem pojawią się wszystkie gry arcade jakie pojawiły się w brytyjskich i amerykańskich odpowiednikach usługi, pojawi się swojskie, polskie "Inside Xbox", będzie "deal of the week" i różnego rodzaju promocje np. jak w amerykańskim Live, czyli jakieś Burger Kingi rozdają darmowe Microsoft Points itd. Liczę też na to, że pojawi się coś w stylu Netflixa - chociaż nie koniecznie płatnie. Jest już kilka serwisów internetowych z filmami, serialami vod (darmowe onetu, albo iplex, a może nawet dla posiadaczy Gold darmowe filmy z tvscreen ?!)a może coś na wzór Sky Player? Polski Live ma dużo do nadrobienia, ale ma też dużo możliwości i wzorów z odpowiedników innych krajów, więc jestem dużym optymistą
tytus_pl jest offline  
Stary 20-11-2010, 18:15   #14
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Nie trzeba być bardzo spostrzegawczym, aby zobaczyć, że polski live jest po prostu pusty. Praktycznie brak w nim jakichkolwiek filmików, wywiadów, informacji o najnowszych premierach etc. OK, jest duża szansa, że coś się w tej kwestii zmieni. Może tvgry.pl zostanie zaangażowane, czy inna Gamezilla, jednak w chwili obecnej po zalogowaniu się do lajwa wieje nudą. Rynek też jakoś przebogaty nie jest. Brakuje wielu erkejdówek, jeszcze większej ilości dodatków, a i ze starszymi demami cieniuśko. Nie ma blokady? Owszem, ale nie ma też większości gier, które ją miały... Gry na żądanie to ponury żart - 6 tytułów, z czego tylko Mass Effect ma akceptowalną cenę (jak ktoś chce szybko). Fatalnie rozwiązano też sprawę z historią pobranych plików, wciąż liczę, że postarają się przywrócić większość contentu. Jeżeli ktoś regularnie ściągał dema i triale arcade to ze swojego konta praktycznie nic nie ściągnie. O płatnych rzeczach nie wspominam bo były wyraźne ostrzeżenia ze strony M$. Trochę ponarzekałem, ale jednak kilka rzeczy jako tako gra. Na początku cieszy sama zmiana regionu i spolszczony rynek gier - choć jakość tego spolszczenia najwyższych lotów nie jest... Nawet zgrabnie rozwiązano sprawę transferu członkostwa gold, co wcale nie musiało być takie oczywiste. Dla wielu osób dużym plusem będzie możliwość korzystania z polskich kart kredytowych lub kupienia zdrapek w swoim mieście. No i darmowe 1600msp, które obiecał Microsoft też jest miłym gestem, który pewnie wiele osób przekonał do migracji. Podsumowując - polski live był nam średnio potrzebny do szczęścia, ale jakieś tam plusy ma. Osobiście jestem do niego nastawiony neutralnie z dużą dozą nieufności.

r1p jest offline  
Stary 20-11-2010, 18:18   #15
jordan 23
Banned
jordan 23 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 8

Lista Osiągnięć

Polski live....hmmm... mam to głęboko w d.....e.., teraz ? po tylu latach czekania??? żałosne..., zostaję na koncie US.
jordan 23 jest offline  
Stary 20-11-2010, 18:26   #16
Bender
Uzależniony
Bender Jest wokół niego pozytywna auraBender Jest wokół niego pozytywna aura

Bender's Avatar

Reputacja: 167

Lista Osiągnięć
No-life? Your e-penis must be huge! Achievement Whore Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 18

Polski Xbox Live jest jedyny w swoim rodzaju i to niestety w negatywnym znaczeniu. Tylko u nas jest możliwa sytuacja, że mamy do kupienia grę arcade, ale nie możemy sprawdzić jej wersji próbnej (Scott Pilgrim). Co więcej, możemy wypróbować Plants vs Zombies, ale nie możemy kupić pełnej wersji! Ale oczywiście pierdoły - takie jak rzeczy dla awatara czy temat z Plants vs Zombies - są jak najbardziej do kupienia. Nie da się nie zauważyć wielkich braków wśród gier arcade: Monkey Island 2, Shanka (a co za tym idzie nici z deal of the week), Pinball FX2, Alien Breeda 3 czy w końcu wspomnianego Plants vs Zombies. Dodatkowo brak podstawowych dodatków do gier - jako przykład podam FIFĘ 11 (sezony live, brak możliwości zakupu online pass). Bardzo ubogo jest też w dziale filmów, aplikacji (facebook, twitter, last fm itd.) czy też dodatkowych materiałów (inside xbox, porady, krótkie programy).

Pomimo wszystkich tych niedociągnięć, nie żałuję jednak decyzji o migracji swojego konta. Mam nadzieję, że wszystko jeszcze wróci do normy. No i co tu dużo gadać, jestem Polakiem i chcę wspierać polski Xbox Live. Polska często traktowana jest jako kraj drugiego, a może nawet trzeciego świata - jak widzimy również przez Microsoft, ale to nie zmienia faktu, że nie wstydzę się bycia Polakiem. Jeżeli będę zmuszony "jeść same okruchy wrzucane przez Microsoft na XBL, to będę je jadł ze smakiem, bo będą to własne, polskie okruchy". No dobra, może przesadziłem z tą metaforą, ale myślę, że wiecie, o co mi chodzi

Ostatnio edytowane przez Bender : 20-11-2010 o 18:30
Bender jest offline  
Stary 20-11-2010, 18:32   #17
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Polski Live to obecnie tylko fundamenty tego co może być w przyszłości ,może ale wcale nie musi .
Moim zdaniem i przeczuciem dostaliśmy live tylko z łaski aby uciszyć ogólne poruszenie w kraju ze M$ sprzedaje w polse nie pełny produkt czyli x360 bez możliwości rejestracji na Polskę i gry okrojone z kodów promocyjnych i dodatków .
Teraz już nikt nie powie ze M$ "oszukuje" konsumenta XBL jest kody są ,ale jakość XBL to zaledwie podstawy na dzień dzisiejszy .Nie ma wielu nowości ,zalwedwie 7 gier w GoD w dodatku starych i z ceną zaporową 99.99zl ...
Opłaty za roczny GOLD także z kapelusza niby cena taka sama jak na zachodzie ale XBL dużo gorszej jakości.
Kolejna sprawa to ilość migracji kont na Polskę ,nie każdy się pali do tego a obecnie większość zdecydowało się na migrację tylko dla tego za M$ daje 1600msp za przeniesienie ... polska mentalność .
Jeśli nie będzie jakiegoś znacznego ruchu na polskim XBL to nie będzie żadnego rozwoju tej usługi w naszym kraju bo po co .. ..
M$ bedzie miał doskonałą wymówkę ze mało użytkowników ,ze zyski małe ... market może pozostać w tej postaci przez długi czas ,uzupełniany jedynie o jakieś nowsze arcadówki . .Czego osobiście bym nie chciał .
Pierwszą próbą polskiego marketu bedzie premiera Alan Wake na GoD mam nadzieję ze gra ukaże się w tym samym czasie co na marketach USA i UK .

Ktoś napisał ze " nie od razu rzym zbudowano " owszem ale nie budowano go tak mozolnie i leniwie tylko z pasją i zawzięciem .
Od dnia premiery market nie zmienił się nic ,te same reklamy , informacje .... smutne to .
Ale jak widać liczy się tylko kasa i zysk z usług . Oby było lepiej .
Stary 20-11-2010, 18:42   #18
drOrkan
Nowy
drOrkan Wkroczył na dobrą drogę

Mam szczerą nadzieje ,że XBL PL będzie przede wszystkim działał na bieżąco i bez opóźnień co do gier xbla i dem. Bardzo fajnie by było gdyby część kasy która idzie na golda wracała do nas w jakiś szczególny sposób np. przez częstsze konkursy z kodami, czy mniejsze turnieje nie koniecznie ligowe (mała rzecz a cieszy i aktywizuje środowisko). Fajnie by było także zobaczyć jakieś Polskie materiały z poziomu dashboardu, relacje z targów, zawodów, czy pobrać i odsłuchać EPIC FAIL
drOrkan jest offline  
Stary 20-11-2010, 18:52   #19
Jimmy_PL
Nowy
Jimmy_PL Wkroczył na dobrą drogę

jak to mówią dobre bo Polskie dla mnie największy plus to zdjęcie blokady regionalnej, inni pewnie ucieszą się z możliwości płacenia kartą, jak by nie patrzył to jednak jakaś wygoda. Może jest mniej demówek, gier arcade ale powoli to się rozkręci, przyszłość xbox live w Polsce widzę w biało czerwonych barwach
Jimmy_PL jest offline  
Stary 20-11-2010, 19:22   #20
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1046

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Uwazam, ze Xbox Live w Polsce bedzie rozwijal sie w tym samym kierunku co Live w innych krajach. Nie bedzie dostepu do calego contentu jak np. UK vs USA, ale w niedlugim czasie oferta polskiego Live bedzie na tym roznorodna, ze bedzie w czym przebierac. Oczekuje tez, ze Polscy uzytkownicy w oficjalny sposob dostana niedlugo dostep do Twittera, Facebook. Przydalaby sie jakies regionalne rzeczy np. zamiast ESPN wrzucic Canal+ albo Radio Maryja, alo to projekt dopiero za kilka lat. Fajnie bedzie jezeli polski Live skupi sie na graczach hardcorowych i ligi i rozne konkursy dla ludzi zarejestrowanych w Polsce beda czyms na porzadku dziennym i stalym. Dzieki temu wiele brakow mozna zastapic.

Chce Trials HD bo inne gry mam, chociaz pewnie jak zawsze zostane zignorowany przez wroga

Zeratul jest offline  
Zamknięty Temat

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania