Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-11-2010, 18:24   #21
igor8472
da Sztig
igor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebrytaigor8472 Celebryta

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 4946

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Domyślnie Odp: Konkurs XBLA

Cóż jak mówią lepiej późno niż wcale. Na razie polski Live wygląda tak sobie jeśli chodzi chociażby o ofertę Marketplace, z jednej strony mogę to tolerować bo to dopiero poczatek etc. z drugiej na zachodzi jest tak bogaty że chyba nie było by problemu ze wrzuceniem od razu większość stuffu, Polska wszak nie należy do krajów z jakimiś specjalnymi obostrzeniami dotyczącymi brutalności etc. nie rozumiem dlaczego tak mało gier jest w GoD, przydałoby się też lepsze dostosowanie cen, kto kupi Fallouta 3 czy Halo Waypoint za 99zł (albo 2000MSP co przy cenach punktów w oficjalnej dystrybucji jest jeszcze bardziej śmieszne). Chętnie też zobaczyłbym czy to Netflixa, Facebooka, last.fm czy chociażby polskie odpowiedniki z polskich firm. Ciekaw jestem też kiedy ruszy to wspomniane granie z gwiazdami, z Kubicą w Forzę pograłbym chętnie

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline  
Stary 20-11-2010, 18:45   #22
Piaseczny
Nowy
Piaseczny Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Dla mnie najważniejsze usługi jakie oferuje live to Games on Demand oraz gry arcade, czasami Deal of the weak. Niestety właśnie te opcje są najbardziej uszczuplone względem zachodniego liva, co sprawiło, że ciągle nie przeniosłem konta (utworzyłem nowe konto, aby nasz oddział MS mógł odnotować jednego użytkownika więcej). Sam start polskiego live, jako gracza bardzo mnie cieszy, gdyż w końcu, po wielu latach starań wielu z nas, doczekaliśmy się tej usługi w naszym kraju. Sama możliwość płacenia kartą czy możliwość kupienia zdrapki w sklepie jest świetnym udogodnieniem, jednak MS powinien zastanowić się nad cenami. Spodobała mi się za to inicjatywa 1600 punktów MS dla osób, które się przeniosą. Jeżeli któregoś dnia nasz live nie będzie okrojony, aż w takim stopniu jak teraz (ciągle jest coś dodawane, także trzymam kciuki) i usługi takie jak Live League czy Live Play zdobędą odpowiednią popularność, to na pewno konto przeniosę.

Ostatnio edytowane przez Piaseczny : 20-11-2010 o 20:04
Piaseczny jest offline  
Stary 20-11-2010, 18:45   #23
Qest
Nowy
Qest Wkroczył na dobrą drogę

Qest's Avatar

Nie było XBL PL - akcje, tragedie, protesty, szantaże i porwania. Jest XBL PL - 80% wszystkich którzy tak bardzo chcieli, nagle chyba zapomnieli że krzyczeli najgłośniej i zostają w ambasadach. Mi nigdy nie przeszkadzał brak Live w polsce dlatego też główne konto nadal siedzi w stanach.Co do obciętych usług to Prawda jest też taka że od teraz nowi klienci microsoftu nie bedą narzekać. Czyli że załóżmy pan albert kupuje sobie dzisiaj xboxa. Dumny podłącza swoje cacko do internetu, ściąga patche, duperele i zaczyna zaznajamiać się z dashem. Wchodzi w dema "WPROST NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ TYLE DEM! AŻ 100", w arcade "WSPANIALE TYLE TANICH GIER" to samo w innych działach. Lecz gdyby pan albert kupił xboxa rok temu i migrował wyglądało by to inaczej w stylu "100 DEM ? A GDZIE POZOSTAŁY MILION?". Wiadomo głównym targetem Microsoftu nie jesteśmy więc uważam że pozostałe usługi i funkcje dojdą w swoim czasie. Im więcej opcji zostanie nam udostępnionych i usunięte zostaną straty jakie poniosą gracze w związku z migracją - tym graczy XBL PL będzie więcej i dopiero wtedy będziemy mogli się rozwijać jako kraj w świecie Live'a w tym samym tempie co inne kraje. Pozdrawiam
Qest jest offline  
Stary 20-11-2010, 18:49   #24
suchy
Znajomy
suchy Wkrótce będzie sławnysuchy Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 104

Start usługi trzeba zaliczyć do niezbyt udanych. Jak wiadomo na początku były kłopoty z migracją i towarzyszące temu obawy i zapewne u niektórych nerwy. W szkolnej skali ocen, na dzień dzisiejszy oceniam usługę na 3. Dema są ale brakuje sporo tytułów i obawiam się, że te starsze raczej już nie wrócą. Podobnie wygląda sytuacja z grami Arcade. Brak Indie Games również przyczynia się do niskiej oceny. Na pewno dla niektórych ten dział był nic nie wart ale dla mnie stanowił dużo zabawy. Jak na dzień dzisiejszy od czasu premiery sporo się niestety nie zmieniło. Mało aktualizacji.
Do plusów natomiast zaliczyć mogę to, że w końcu w kilku grach trafiłem na Polaków. Jak miło było usłyszeć polski głos.
Strona livelog.pl wg. mnie spełnia swoje zadanie. Zaczyna pojawiać się na niej coraz więcej materiałów, co zapewne pomoże nowym użytkownikom konsoli, jak i starym wyjadaczom. Turnieje zapowiadają się bardzo ciekawie, zobaczymy co, z tego wyniknie. Live Club, dla mnie pomysł zupełnie nietrafiony.
Libe Play to już inna bajka. Bardzo przejrzysty kalendarz, z którego na pewno będę korzystał.
Moim zdaniem usługa Xbox Live w Polsce ma szansę dogonić konkurencję ale na pewno zajmie to trochę czasu. Może w końcu doczekamy się własnego kanału "Inside Xbox", w którym będziemy mogli oglądać polskie materiały.
Nie na darmo była cała afera WeWantLive, żeby teraz olać usługę w naszym kraju. Musimy po prostu zaufać MS i dać im trochę czasu, a na pewno będziemy mile zaskoczeni.

suchy jest offline  
Stary 20-11-2010, 19:29   #25
Pedobear90
Nowy
Pedobear90 Wkroczył na dobrą drogę

Pedobear90's Avatar

Co Ty sądzisz o naszym Xbox Live?

Szczerze to spodziewałem się że ruszy to z trochę większą pompą. Pierwszy raz gdy zalogowałem się na polskiego live'a miałem wrażenie chyba takie samo jak większość z nas "-Pusto tu!". Jednak pomijając to i patrząc z drugiej strony to i tak mamy chyba najbogatszą zawartość z pośród wszystkich nowych członków usługi. Przynajmniej jeśli chodzi o ilość elementów dostępnych do pobrania. Więc może nie będzie tak źle i coś z tego wyjdzie...

Jak widzisz przyszłość usługi w Polsce?

Gdy ruszyła cała ta akcja (a w zasadzie kontrakcja) WeWantLive nie udzielałem się aktywnie, lecz bacznie obserwowałem z boku co piszą inni oraz wspierałem ją duchowo. Forum odwiedzałem nawet po kilkanaście razy dziennie i widząc zapał i poparcie byłem pewny że może to coś zmienić. Jednak teraz gdy patrzę na niektóre wpisy zaczynam zmieniać zdanie, wracam na ziemie i przypominam sobie że jednak mieszkam w Polsce, czyli w kraju który będzie zadowolony tylko wtedy gdy będzie miał wszystko najlepsze, oraz będzie miał wszystkiego najwięcej. Oczywiście najlepiej gdyby to się zrobiło samo, natychmiast i koniecznie za darmo! Jednak powinno być inaczej, aby coś dostać najpierw należy włożyć jakąś cegiełkę od siebie. Live sam się nie rozwinie i jeśli będziecie ciągle wspierać zagraniczny rynek, nasz rodzimy nigdy się nie zmieni! Ja swoje konto przeniosłem bez wahania i zachęcam was do tego samego. Im będzie nas więcej tym zajebistrzego Live'a będziemy mieli i wtedy to inni będą nam go zazdrościć!
Dziękuję, dobranoc.
Pedobear90 jest offline  
Stary 20-11-2010, 19:53   #26
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

Jak dla mnie wróżenie o przyszłości Live w naszym pięknym kraju mija się z celem . Będzie się rozwijał bo nie ma innego wyjścia , M$ po prostu zainwestował za dużo kasy , że by się wycofac . Narzekania na niedostatki niedoróbki też nie ma sensu w końcu nie mineły nawet dwa tygodnie . Zapewne oferta powoli i systematycznie będzie się wzbogacac . W tym momencie najważniejsze jest jak M$ będzie dbał o swój ogródek , na razie może nie wygląda to różowo - boli brak wiekszości Games on Demand , sporej liczby dodatków , ale też jest kilka pozytywów chociażby darmowe punkty za migrację . Dochodząc do sedna sprawy wszystko zależy od naszej współpracy z M$ , jeśli ich olejemy i polski Live oni wypną się na nas ; ale jeśli zainteresowanie będzie duże to na pewno nie poskąpią nam okazji do wydawania naszych pieniędzy.
Stary 20-11-2010, 20:20   #27
LowMen
Stały bywalec
LowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykład

LowMen's Avatar

Miasto: Malbork
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! Lubiany Hall of Fame n00b  
Liczba Osiągnięć: 11

Od premiery Xboxa 360 na Polskim rynku minęło kilka ładnych lat. Gdy planowałem kupno swej pierwszej nextgenowej konsolki uruchomiłem Google i wyszukałem kilka ciekawych forów do obadania tematu. Ludzie narzekali, że na różnego typu content jest blokada regionalna, brak obsługi polskich kart płatniczych itp. Nie wiedziałem w czym tkwi problem, ponieważ "jakiś tam" Xbox Live nie jest dla Polaków. Po pierwszym uruchomieniu tej usługi zdębiałem. Różnego typu filmy, teledyski, trailery, programy TV, serwisy społecznościowe etc. Wtedy zrozumiałem vxemu Polscy użytkownicy Xboxa mieli żal do Microsoft'u, że u nas tego nie wprowadził. Minęło kilka miesięcy i Pan Mirski z bura prasowego Xbox 360 w Polsce nie sprawiedliwie ocenił nas - graczy. Udzielając wypowiedzi godnej krytyki. Przeciw jego wypowiedzi zawiązała się "kontrakcja", która za wszelką cenę chciała wymusić na MS Polskiego Live. I stało się na tegorocznym E3 w Los Angeles Microsoft ogłosił rozwinięcie usługi Xbox Live na kolejne kraje Europy, w tym Polski. Premiera 10tego Listopada. Nadeszła wiekopomna chwila i My - Polacy mogliśmy się już cieszyć Polskim Live. Krzykacze, którzy chcieli Xbox Live w Polsce zamienili się w przeciwników. Nie rozumiem tego. Osobiście jestem szczęśliwy i dumny z tego, że już nie mieszkam w ambasadzie Polski w USA, tylko w Polsce. Oczywiście zawartością odstaje od zachodniego, ale dajmy szanse rodzimemu oddziałowi Microsoftu na uzupełnienie tego. Przyszłość w moich oczach klaruje się optymistycznie. Microsoft ciężko pracuje nad tym, żebyśmy dostawali to samo i mogli korzystać z tych samych rzeczy, co nasi zachodni koledzy. Przeciwników tępie i będę tępił, jak to mówią "Daj palec, a wezmą całą rękę."
Stary 20-11-2010, 20:34   #28
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Jak miał byc dopiero Polski live myślałem,że to będzie kicha,że nic się nie zmieni,nic nie zrobią nowego,ciągle będą głupie blokady regionalne. Lecz się trochę rzeczy pozmieniało jest Polskie menu,nie ma blokad regionalnych. Jeśli chodzi o blokady regionalne,to myślałem,że nigdy nie będzie można ściągnąc tych mapek do Gowa 1 i 2. Kiedy nareszcie jest Polski live sobie można pościągac map packi i porobic dodatkowe osiągnięcia. Minęło już kilka lat i myślałem,że nigdy nie będzie Polskiego live,ale nareszcie jest. Mam nadzieję,że będzie się rozkręcac ten Polski live i będzie więcej dodatków do gier i arcadówek. Chyba te 250zł za rok,będzie dobrą ceną.

Baczek PL jest offline  
Stary 20-11-2010, 20:38   #29
Siara PL
Nowy
Siara PL Wkroczył na dobrą drogę

Trzeba stanowczo zaznaczyć, żeby nie było tak cukierkowo - LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE. Jak na razie szału nie ma porównując np. zawartość rynku marketplace, i takie chochliki jak np. brak możliwości zakupienia live sezon do Fify 11.

Pomimo tego po wstąpieniu do Polskiej wersji live poczułem się jakbym narodził się w sieci na nowo, jakbym OSOBIŚCIE pokazał się na jakiejś globalnej mapie a nie podszywał się pod lokatora hotelu w NY Przyszłość widzę już tylko w różowych kolorach: turnieje z możliwością wygrania nagród, możliwość przedryblowania, albo wykoszenia Kuby Błaszczykowskiego - która inna usługa da Ci taką możliwość? To wszystko sprawia, że społeczność polskich livewowiczów tylko będzie się rozrastać.
Siara PL jest offline  
Stary 20-11-2010, 20:59   #30
wojtek234
Początkujący
wojtek234 Wkroczył na dobrą drogę

wojtek234's Avatar

Uważam, że wielkim postępem jest już samo wprowadzenie tej usługi do Polski. Jak widać Microsoft może nie odrazu, ale zwrócił uwagę na graczy w Polsce, którzy domagali się Live'a. Wielkim plusem jest także to, że udostępnił możliwość migracji kont. Nie sądzę, aby gracze byli zadowoleni musząc zakładać nowe konto, tracić cały swój wynik GS, abonament, zakupiony content. Wiele osób wtedy nawet by się nie zainteresowało startem tej usługi u nas w kraju. Mało tego, że Microsoft udostępnił możliwość migracji (przyznając się tym samym do tego, że wiedzieli o łamaniu regulaminu usługi przez osoby rejestrujące się na fałszywe adresy z innych krajów) to jeszcze nagradza za to punktami MSP. Zawartość rynku cały czas się powiększa, najważniejsze tytuły są, brak blokady regionalnej. Wszystko powoli zaczyna się kształtować. Nie przypominam sobie, żeby na Marketplace w innych krajach odrazu się wszystko znalazło i był wyładowany po brzegi. Mimo wszystko usługa działa u nas dopiero od 10 dni więc można powiedzieć, że dopiero raczkuje, a i tak wygląda naprawdę dobrze. Microsoft napewno będzie nadal uzupełniał zawartość rynku XBL. Nie będą także wyciągać zdrapek na DLC z pudełek co mogło wcześniej frustrować i zmuszać do zakupu gier za granicą. Jednak doczekaliśmy się momentu, że tak już nie jest. Organizowane są także liczne promocje i konkursy związane z tą usługą u nas w kraju. Przykładem mogą być chociażby turnieje Halo: Reach oraz innych gier (w ramach ligii turniejowej Xbox Live), karta klubowicza czy blog z aktualnościami livelog.pl. Moim zdaniem Microsoft się postarał i jak na start jest naprawdę bardzo dobrze. Przypuszczam, że usługa będzie prężnie się rozwijać chociażby dzięki użytkownikom, którzy migrowali swoje konta zarejestrowane na inne kraje oraz także dzięki tym, którzy dopiero teraz podłączą swoje konsole do sieci mogąc się oficjalnie zarejestrować. Trzeba pamiętać, że "nie odrazu Rzym zbudowano" , a tym bardziej jak usługa działa u nas tylko 10 dni. Niestety są także przeciwnicy, którzy sami nie wiedzą czego chcą i najpierw wyklinali Microsoft, że sprzedaje wybrakowany produkt; nie dają nam możliwości grania na Live; że obiecują, a nic nie robią; chcą, żeby kupować oryginalne gry, a sami nic nie dają itd., a teraz znowu, że Live jest ubogi, abonament Gold jest drogi, nie ma pełnej oferty na Markeplace jak w innych krajach itp. Takim ludziom nigdy nie dogodzi i będą szukali dziury w całym. Choćby Live był identyczny jak w innych krajach, Gold był za daramo itd. to zawsze się czegoś doszukają i będą mówić, że nie po to tyle czekali itd. Niestety tak jest. Mi się bardzo podoba start tej usługi i myślę, że nadal będzie się rozwijać ciesząc dużym zainteresowaniem
Stary 20-11-2010, 21:05   #31
Hunty
Początkujący
Hunty Wkrótce będzie sławny

Hunty's Avatar

Reputacja: 76

Lista Osiągnięć

Czekaliśmy na live w Polsce bardzo długo ... Przyszedł ten piękny dzień który pozwolił nam na dołączenie się do największej społeczności graczy na świecie. Sama usługa jest dobrze znana graczom z naszego kochanego kraju dając nam bardzo wiele ciekawych możliwości jak granie online czy ściąganie dem interesujących nas tytułów. Myślę ,że nie ma sensu w tym momencie rozwodzić się nad problemami i czasem oczekiwania na dołączenie Polski do grona użytkowników. Polski Live nabiera rumieńców coraz więcej dostępnych pozycji na rynku zaczyna zachęcać graczy do zakupu abonamentu Gold. Jestem optymistą dlatego mam nadzieję że usługa sprosta wymaganiom każdego z nas. Potrzeba troszkę czasu i cierpliwości . Wróżę Polskiemu oddziałowi MS jak najlepiej i może pomyślą o uruchomieniu jakiejś usługi tv np. N.
Pozdrawiam Hunty
Stary 20-11-2010, 21:37   #32
Dajman
Nowy
Dajman Wkroczył na dobrą drogę

Dajman's Avatar

Miasto: Wejherowo

Po przeniesieniu swojego konta, kiedy pierwszy raz miałem okazję zobaczyć polski live byłem pełen optymizmu. Cieszyłem się, że wiele gier arcade, dem i dodatków zostało udostępnione użytkownikom polskiego live'a oraz nie mogłem się doczekać zapowiedzianego już turnieju. Czekałem z niecierpliwością na nowe obiecane funkcje jedynie dla polskiej wersji usługi. Później emocje trochę opadły. Zawiodłem się, że materiały filmowe w "w centrum uwagi" nie były w ojczystym języku (podpisy mnie trochę zmyliły =(), oraz, że nie ma wszystkich hitów arcade. Mimo tego nadal mam nadzieję, że wszystko dosyć szybko się potoczy. Aktualnie występujące problemy nie są poważne - na naprawienie ich nie potrzeba dużo czasu. Pozytywnym aspektem jest jeszcze uruchomienie "Live Play" gdzie możne się umówić na potyczki online. Według mnie wszystko jest na dobrej drodze, a wszystkie braki w stosunku do kont amerykańskich, czy brytyjskich Microsoft wynagradza nam gratisowymi punktami i gadżetami. Myślę, że mimo wszystko warto migrować
Dajman jest offline  
Stary 20-11-2010, 22:14   #33
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3044

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Fatalnie rozwiązano też sprawę z historią pobranych plików, wciąż liczę, że postarają się przywrócić większość contentu. Jeżeli ktoś regularnie ściągał dema i triale arcade to ze swojego konta praktycznie nic nie ściągnie. O płatnych rzeczach nie wspominam bo były wyraźne ostrzeżenia ze strony M$.
Troche nie na temat ale musiałem to napisać:
Widze że na polski live nie przeszłeś bo pierd/olisz głupoty ja przeszedłem i wszystkie dema arcadówek tak samo jak pełne wersje pobierać moge bez problemu.Oczywiście te co znajdują się na polskim live.

Ostatnio edytowane przez Rashid PL : 20-11-2010 o 22:18
Rashid PL jest offline  
Stary 20-11-2010, 22:48   #34
orion50
Początkujący
orion50 Wkroczył na dobrą drogę

orion50's Avatar

Miasto: Starachowice

Od początku byłem i jestem za Polskim Live'em, ale to co zobaczyłem dzisiaj jak zalogowałem się na drugim koncie mnie załamało. Pustka i nuda. W spotlighcie starocie, w centrum uwagi pustka, no dramat. Niech dają jakieś lokalne reklamy, zapowiedzi, filmiki, całkiem inaczej by to wyglądało. To, że nie wszystkie gry trafiają na rynek to też duży fail imo. Mimo wszystko przeniółsbym swe główne konto, ale nie mogę bo Microsoft wmawia mi, że jestem niepełnoletni no cóż.. pozostaje czekać, miejmy nadzieję, że wszystko się rozwinie jak najlepiej dla nas - graczy.
orion50 jest offline  
Stary 21-11-2010, 00:04   #35
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Polski LIVE długo oczekiwany, będący obiektem westchnień teraz spędza sen z powiek wielu graczom. Trzeba pamiętać że nic na początku nie było ładne, piękne och i ach. Wszystko ewoluuje i z czasem napiera konkretnego kształtu. Jezeli założenia programowe będą systematycznie wdrażane na pewno szybko dogonimy resztę świata. Na pewno potrzebni są do tego gracze z jednej strony, którzy będą wytykać nie dociągnięcia, i błędy, natomiast z drugiej strony (tam gdzie kiedyś stało ZOMO ;-) ) muszą być ludzie chętni do współpracy. Jeżeli jedna grupa będzie działała przeciwko drugiej to wszystko się posypie.

To wszystko z mojej strony.
Tylko niech nie wstawiają mody na sukces i M jak miłość przez LIVE a powinno być dobrze ;-)
Stary 21-11-2010, 07:38   #36
Rezor66
Nowy
Rezor66 Wkroczył na dobrą drogę

Od początku było wiadomo, że Xobx Live w Polsce nie będzie posiadał wszystkiego od razu. Ja też miałem już kilka komplikacji ale nie narzekam. Sądze, że trzeba cierpliwie czekac i wkońcu nasz Live dorówna innym.
Rezor66 jest offline  
Stary 21-11-2010, 10:52   #37
Pawel1995k
Uzależniony
Pawel1995k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Pawel1995k's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
Konsekwentny 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Myślę, że polski live na pewno się rozwinie. Trzeba zauważyć, że coraz więcej rzeczy jest do kupienia na polskim live. Poza tym czy jak stworzyli live to też od razu wszystko było? NIE! To były początki u nas też są takie początki.
Jak najbardziej się cieszę, że jest w końcu polski live. W końcu nie ma blokad, nie ma tej świadomości, że grasz nieuczciwie i w końcu Brytyjczycy/Amerykanie nie śmieją się z ciebie, że nie masz własnego live'a.
Aktualna zawartość polskiego live'a jest średnio powalająca. Na start dostaliśmy w (większości przypadków) połowę zawartości działu (np.: arcade, dema, wideo) jakie ma już w pełni rozwinięty live. Moim zdaniem nie powinniśmy narzekać, że tak mało jest bo inne kraje, które live'a dostały później też tak zaczynały.
Polski live będzie miał coś czego inne nie mają. Będziemy mieli Live League, co mnie bardzo cieszy. Jednak mam nadzieję, że ta liga rozwinie się i nie będzie tak jak dotychczas, że jedna gra na miesiąc. Powinni wziąć przykład z gamebattles, gdzie rozgrywki są prowadzone non stop w każdą grę, która ma multi. A większe turnieje są rozgrywane raz na jakiś czas.
Oprócz tej ligi jest jeszcze Live Club, który póki co ma mało partnerów, ale myślę, że jeszcze się rozwiną.
Jednak polski live ma swoje wady. Zauważyłem, że od dłuższego czasu nie pojawiły się żadne newsy, filmy które są, to są po angielsku. To samo było na angielskim live. Tam też mam filmy po angielsku i w dodatku nowe. Powinni jak najszybciej dogadać się z 2-3 portalami, aby nowe wstawiały swoje filmy na polskiego live. Wiem, że to dopiero początki, Microsoft może jeszcze nie wkręcił się w polskiego live'a i sam wspominałem, że będzie lepiej.
Podsumuwując. Moim zdaniem polski live ma ambicje i tworzą go mądrzy ludzie. Kiedy oni się rozkręcą to polski live, będzie jednym z najciekawszych. Głęboko w to wierzę. Jednak póki co jest średnio. Poza tym jeśli chcecie tego live'a, tak go chcieliście to przenieście konta. W KOŃCU TO MAMY! TO CO OD DAWNA CHCIELIŚMY! I nagle co? Prawie nikt się nie rejestruje/migruje. Dajmy ludziom z polskiego MS powód, aby chciało im się nad polskim livem pracować.
Stary 21-11-2010, 11:15   #38
kubus230195
Znajomy
kubus230195 Wkroczył na dobrą drogę

kubus230195's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 14

Lista Osiągnięć
360 stopni Konsekwentny Pokaż się! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Nie rozumiem ludzi którzy na wszystko narzekają. Wydaje mi się że M$ Polska robi co w swojej mocy żeby jak najlepiej urozmaicić tą usługę w naszym kraju. Przecież każdy człowiek o zdrowym rozumie wiedział że od razu nie będzie 100% zawartości z serwerów Brytyjskich czy US. Osobiście jestem zdecydowanie na "+" z Polskich live. Promocja z rozdawaniem darmowych msp za migracje oraz sukcesywne, stopniowe dodawanie zawartosci rynku gier jest naprawde zachęcająca. Cieszę się że mamy w Polsce oficjalne wsparcie dla tej usługi i wydaje mi sie ze skoro jest taka mozliwosc to wypada sie przeniesc na Polski serwer.
Stary 21-11-2010, 14:23   #39
MikosSs
Nowy
MikosSs Wkroczył na dobrą drogę

Lista Osiągnięć
I love Apple Konsekwentny Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Z polskim LIVE jest tak, jak z polskim iTunes'm... niby jest, ale nie do końca. Wiadomo, że dobrze się stało, jak się stało, i że polski LIVE wreszcie powstał, mam nadzieję, iż będzie się on (LIVE w Polsce)prężnie rozwijał, ale z drugiej strony to wymaga odpowiednich osób na odpowiednich stanowiskach, co w Polsce nie zawsze ma miejsce, miejmy nadzieje, że w tym wypadku będzie inaczej

MikosSs jest offline  
Stary 21-11-2010, 14:25   #40
MiszczuAlex
Nowy
MiszczuAlex Wkroczył na dobrą drogę

Moim zdaniem XBL w naszym kraju się dopiero rozkręca, nie pojawiają się niestety takie tytuły jak Alien Breed 3, ale jest to też wina małego zbytu i małej jak narazie przeniesionej liczby kont. Ale i tak jestem bardzo wdzięczny Microsoftowi, że zainteresował się naszym małym rynkiem, choć też zawiedziony drogim "Goldem" porównywalnie do tej usługi w innych krajach, bo taki Anglik przy swojej dosyć sporej pensji może sobie pozwolić na wydatek 40 - 50 funtów rocznie, bo to jest dla niego jakaś dniówka, ewen. 2dniówka, zaś nie każdego Polaka stać na 250 zeta(oczywiście doliczam do tego kasę za zakup co najmniej kilku gier rocznie do popykania w sieci, bo to stanowi właśnie główny problem). Poza tym nie w każdym gospodarstwie domowym konsola ma dostęp do sieci i większość polskich graczy gra offlnie :P Sytuacja na szczęście poprawia się w szybkim tempie i w ciągu roku, może 2 lat nasz rynek rozwinie się do tego stopnia, by zacząć mieć jakieś większe znaczenie. (może stanie się tak już przy premierze nowego Wiedźminka xD)
MiszczuAlex jest offline  
Zamknięty Temat

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania