Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-12-2010, 02:18   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10869

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Świąteczny konkurs

Po dłuższej przerwie wracamy z nowym konkursem. Mamy dla Was cztery kody na pełne wersje świetnych gier z Xbox Live Arcade: Castle Crashers, Limbo, Shadow Complex oraz Trials HD.

Co trzeba zrobić, by wygrać któryś z tych tytułów? Wystarczy, że w tym temacie odpowiesz w kilku zdaniach na proste pytanie: "Jaka jest najlepsza gra na zimowe wieczory?" Może to być pozycja z Xbox Live Arcade lub normalna gra.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, do godziny 20:00. Wówczas wybierzemy cztery najciekawsze wypowiedzi i ich autorów nagrodzimy jedną z wymienionych wyżej produkcji (wspomnij w poście którą z nich najbardziej chciałbyś dostać).

Nagrody:
1x Castle Crashers
1x Shadow Complex
1x Trials HD
1x LIMBO
Stary 18-12-2010, 02:45   #2
MikosSs
Nowy
MikosSs Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
I love Apple Konsekwentny Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: Świąteczny konkurs

Najlepsza gra na zimowe wieczory, to taka, przy której można ogrzać się w ciepłej i miłej, żeby nie powiedzieć rodzinnej, a raczej "ziomkowej" atmosferze. U mnie obecnie to CoD BO, Trials HD i rywalizacja z kumplami, czasami co-op w Castle Crashers na insane i jeszcze parę innych :]

MikosSs jest offline  
Stary 18-12-2010, 03:21   #3
Veok
Nowy
Veok Wkroczył na dobrą drogę

Najlepsza gra na zimowe wieczory to oczywiście Bad Company 2. Tej gry nie trzeba przedstawiać. Każdy który gra fps chociaż raz w nią zagrał. Mimo ze mapy są już znudzone, to na ratunek przychodzi dodatek Vietnam który wyjdzie we wtorek. Właśnie w niego zamierzam pogrywać w zimowe wieczory. Poczuć zapach napalmu o poranku, to jest to ! Nowe mapy, nowe bronie i wiele więcej. Zresztą trzeba będzie pomóc nabić te 60 milionów asyst drużynowych by odblokować nowa mapę. Wiec Battlefield zajmie moje zimowe wieczory. Wraz z przyjaciółmi będzie świetna zabawa.
Zapewne jeszcze pogram w Black Opsa, ale Vietnam zajmie mi najwięcej czasu.
~~
Najbardziej chciał bym dostać Shadow Complex lub Castle Crachers, gdyż Limbo już mam, a Trials mi się nie podoba.
Veok jest offline  
Stary 18-12-2010, 05:12   #4
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innychZeratul Wzór dla innych

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 923

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Halo Reach! Uber gra, uber grafa, uber gameplay!

Zeratul jest offline  
Stary 18-12-2010, 08:22   #5
HalVa
Znajomy
HalVa Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Poznań
Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do HalVa

Lista Osiągnięć

Jak dla mnie, na zimowe wieczory to nie ma to jak spędzić kumpli w jedno miejsce, np. do któregoś do domu i rozegrać jakiś turniej w FIFĘ 11. Emocje gwarantowane, a wieczór zimowy na pewno będzie o wiele bardziej atrakcyjny niż siedzenie przed TV i oglądanie filmów
Ja ten zwyczaj ostatnio reanimowałem ze świetnym efektem, dlatego że wcześniej z moimi kumplami ostatnio graliśmy chyba w liceum (kiedy to było

Którą grę chciałbym dostać najbardziej? Zdecydowanie LIMBO, żeby się uspokoić po jednym z w/w turniejów
HalVa jest offline  
Stary 18-12-2010, 08:34   #6
GordonG8
Nowy
GordonG8 Wkroczył na dobrą drogę

GordonG8's Avatar

Witam

Moim zdaniem najlepszą grą na zimowe wieczory jest Monopol (ten w wersji oldschoolowej planszowej) dlatego, że może świetnie się przy niej bawić cała rodzina nie zależnie od wieku poza tym nie jest to pozycja na kilka godzin lecz na kilka dobrych wieczorów. Gra ma też walory edukacyjne uczy kreatywnego myślenia, ma też jedną podstawową zaletę której nie ma żadna gra na X-sa jak nie ma prądu dalej można w nią zagrać Jeżeli chodzi o rozrywkę elektroniczną to wydaje mi się że dobrą pozycją na święta jest Castle Crashers ze względu na tryb kooperacji dla czterech graczy, w końcu długie zimowe wieczory jak i święta najlepiej spędzić w większym gronie z rodziną lub znajomymi.

Ps. to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość jeżeli popełniłem jakieś błędy
GordonG8 jest offline  
Stary 18-12-2010, 08:44   #7
koalos
Początkujący
koalos Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 85

najlepsze na te zimne wieczory bedzie Polar Panic-zabawa w zimowe klimaty w cieplym domku przy piwku.
Stary 18-12-2010, 08:55   #8
WscieklyPL
Nowy
WscieklyPL Wkroczył na dobrą drogę

WscieklyPL's Avatar

Elo
najlepsza gra na zimowe wieczory to Dead Space (w szczególności granie w nocy ) jak ktoś nie ma wykupionego golda to może spróbować gra nie pozwala się oderwać od pada
WscieklyPL jest offline  
Stary 18-12-2010, 09:24   #9
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12235

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Wg mnie najlepsza gra na takie wieczory to Scene It! Box Office Smash. Idealna na grupową rozrywkę i jedyne co jest wymagane to szybki paluch, znajomość anglika i świata kinematografii (chociaż ja na wiele pytań nie znam odpowiedzi to i tak często trafiam na ślepo) Na grach mi nie zależy tylko chciałem pospamować i dobić kolejnego posta (siedzę ci na plecach Wrog)Pzdr
Stary 18-12-2010, 10:01   #10
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3109

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Dla mnie odpowiedź jest prosta: MONOPOLY. Jako dzieciak poświęciłem tej planszowej grze naprawdę mnóstwo godzin z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. To samo mam teraz na swojej konsoli z możliwością zagrania na 4 padach lub na zasadzie podawania pada. Radość z tej gry jest ogromna jednocześnie miło jest wspominać stare dobre czasy. Gra jest w sam raz na zimowe. Taka odskocznia od strzelanek i wyścigów w które zagrywamy bez względu na porę roku.

Trials HD lub Shadow Complex.

Ostatnio edytowane przez jasiopatryk : 18-12-2010 o 22:12
jasiopatryk jest offline  
Stary 18-12-2010, 10:09   #11
szuldi82
Nowy
szuldi82 Wkroczył na dobrą drogę

Na zimowe wieczory najlepsza jest gra zabawna, dająca wiele pozytywnych emocji, przy której nie sposób się nudzić, a najlepiej gra się w Worms 2 Armageddon wraz z żonką, która bardzo lubi grać ze mną w takie oto wieczory.

Najbardziej chciałbym dostać Limbo.

szuldi82 jest offline  
Stary 18-12-2010, 10:11   #12
Siara PL
Nowy
Siara PL Wkroczył na dobrą drogę

TRIALS HD - jednym słowem!

Dopiero od niedawna uprzyjemniam sobie wieczorki z tym tytułem. Wcześniej słyszałem, że jest grubo ale jakoś nie było okazji no ale jednodniowa promocja "Black Friday" i wysokie pozycje w rankingach "najczęściej pobierane" i "najwyżej oceniane" zrobiły swoje.

Dostępność, muza adrenalina i to wszystko w HD. Miodu z tej gry wystarczyło by do herbaty dla całej ligi żużlowej w Polsce! Prosta w obsłudze i zabójczo wciągająca. Ostatnio razem z żoną zaprosiliśmy kilka osób, wieczorem posiedzieć i pogadać. Znajomi, którzy nigdy w życiu nie mieli do czynienia z grami, konsolami a tym bardziej nawet z padem. Tak się złożyło,że zanim przyszli odpaliłem właśnie Trialsa HD. Uwierzycie, że spokojne spotkanie "na chwilę" przerodziło się w prawdziwe kilkugodzinne zawody? Każdy lepszy dzwon wywoływał falę śmiechu na chacie, FUN gwarantowany - polecam! Każdy chciał właśnie TERAZ grać, ten ostatni raz, ten ostatni przejazd. Opanowanie sterowania nie stanowiło żadnego problemu i okazało się, że najlepsza technicznie była dziewczyna mojego kumpla To chyba najlepszy dowód na to jak rozgrzewający jest Trials na długie zimowe wieczory, wszyscy bawili się świetnie! A ja dzisiaj dzwonie po kumpla i jego pannę - poziom Extreme jeszcze nie ruszony

P.S. Najbardziej chciałbym Shadow Complex lub Castle Crashers.

Ostatnio edytowane przez Siara PL : 18-12-2010 o 10:15
Siara PL jest offline  
Stary 18-12-2010, 10:19   #13
orlano
Nowy
orlano Wkroczył na dobrą drogę

orlano's Avatar

Jeszcze dwa dni temu bym powiedział, że każda dobra gra z trybem współpracy ale po wczorajszym obcowaniu z Kinnectem u znajomego zmieniłem zdanie. Zima jak wiadomo to zimno, gracz trzymając pada w ręce i sadzący (_!_) na kanapie co najwyżej rozgrzeje paluchy, spasi brzuch i rozwinie garba. Jeżeli zaś "zasiądzie" w Pontonie wyginając śmiało ciało rozrusza wszystkie mięśnie oraz członki i spali kilka zbędnych kalorii. Jedyny minus to że spoci się jak świnia i będzie musiał wietrzyć pokój a to wiąże się z zimnem i kolejnym rozgrzewaniem na Pontonie.

Interesuje mnie JEDYNIE Limbo.
orlano jest offline  
Stary 18-12-2010, 10:28   #14
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Jeżeli mówimy o zimowym wieczorze to z mojego arsenału wybrałbym Doritos Crash Course. Gra od niedawna jest za darmo, ale myślę, że i tak warto by było wydać na nią MSP. Nic nie daje mi tyle radości jak skakania między platformami, unikanie baniek wodnych czy gumowych młotów! A najlepsze jest to, że w tej grze główną rolę odgrywa przeze mnie stworzony, pixelowy człowieczek z hełmem husarii od wroga. Od dawna nic mnie tak nie przyciągało do konsoli jak właśnie ten Arcade.

Chętnie bym przygarnął Trials HD

Gambas jest offline  
Stary 18-12-2010, 10:41   #15
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Zawszę w sobotę przyjeżdża do mnie kuzyn i gramy w Buzza,przez internet z ludźmi. Miło się bawimy,dowiadujemy się zawsze czegoś i przede wszystkim się śmiejemy. Właśnie takie wieczory można spędzac przy tej grze,zabawa dla całej rodziny!

Gdybyście mnie wybrali obojętna mi jest gra.

Ostatnio edytowane przez Baczek PL : 18-12-2010 o 14:03
Baczek PL jest offline  
Stary 18-12-2010, 11:00   #16
bartek88
Nowy
bartek88 Wkroczył na dobrą drogę

Jak dla mnie to na zimowe wieczory jak najbardziej jest FIFA 11 czy to ze znajomymi na Livie czy z kumplami zawsze jest udana zabawa te bramki które wpadaja czasami cos pieknego i okrzyki "Ale Urwał" emocje w wirtualnej piłce zawsze gwarantowane.

Chętnie bym przygarnął Trials HD
bartek88 jest offline  
Stary 18-12-2010, 11:01   #17
Pawel1995k
Uzależniony
Pawel1995k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Pawel1995k's Avatar

Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
Konsekwentny 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Najlepszą grą na zimowe wieczory jest prawdziwe życie. Pogadać z przyjaciółmi przez gg,telefon,skype lub gdzieś z nimi pójść. Świetna grafika, świetne opcje dialogowe, świetna akcja i jaka interakcja.

A drugą fajną grą jest Fallout 3. Gra na długie godziny, z piękną fabułą, świetnymi misjami pobocznymi. Gra na długie godziny, dobra na zimowe wieczory.

P.S
Jeśli mnie wybierzecie, to obiecuję, że będę cieszył się z każdej gry, którą mi dacie.
Stary 18-12-2010, 11:09   #18
TJg6rIm
Nowy
TJg6rIm Wkroczył na dobrą drogę

Na sniezne wieczory zdecydowanie najlepsza gra jest FIFA. W kazdej postaci albo 11 albo World Cup. Z ogarnietymi ludzmi i czyms do picia mozna grac i cieszyc sie calymi nocami i dniami. Kazdemy polecam!!
TJg6rIm jest offline  
Stary 18-12-2010, 11:20   #19
ReachPL
Początkujący
ReachPL Jest wokół niego pozytywna auraReachPL Jest wokół niego pozytywna aura

ReachPL's Avatar

Reputacja: 179

Lista Osiągnięć

Na wieczorki jakże mroźnej zimy polecam grę HALO:Reach. Jest to bardzo prosta gra ale jakże wciągająca. Potrafię nawet w nią grać przez całą noc Multiplayer jest bardzo rozbudowany, posiada innowacyjne zmodyfikowania (niewidzialność, plecak odrzutowy i inne ciekawe urozmaicenia). Jest to gra można już powiedzieć "stara" ale jara Stara ponieważ już staniało do ceny 100 zł max. Ale nadal mam chęci w nią grania. Również jest możliwość zagrania z kolegą na split screenie co bardzo ułatwia zabawę a w szczególności męczenie się na legendarnym poziomie trudności W porównaniu z poprzednimi częściami jest to najlepszy tytuł. Czas gry mija bardzo szybko bo zabawa jest przednia.

Czemu żółty kolor? Bo śnieg.

A teraz z innej beczki. HALO:Reach jest nie tylko grą, która bardzo różni się (pozytywnie) od innych części ale także mamy do wyboru split screen jak już wyżej napisałem. Więc mroźne wieczorki można posiedzieć z bratem a nawet niedawno grałem z ojcem! Wyobraźcie sobie że siedzę z moim ojcem na kanapie i gramy sobie kampanię Bardzo miło się spędzało czas. Byłem bardzo zdziwiony gdy o 23 nie kazał mi się zbierać spać tylko prosił a wręcz kazał włączyć Reach-a. Pozdrawiam serdecznie mojego ojca! Jest to jedna z niewielu gier, która wciągnęła jak i mnie jak i członka rodzinki

Wybieram:
Castle Crashers lub LIMBO ponieważ mojej siostrze wersja próbna przypadła do gusta .

Ostatnio edytowane przez ReachPL : 19-12-2010 o 21:25
ReachPL jest offline  
Stary 18-12-2010, 11:53   #20
ArniHell
Stały bywalec
ArniHell Jest wokół niego pozytywna auraArniHell Jest wokół niego pozytywna aura

ArniHell's Avatar

Reputacja: 194

Lista Osiągnięć
Szybko i wściekle No-life? Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 17

Najlepszym tytułem na zimowe wieczory jest Assassin's Creed: Brotherhood. Na dworze -15 stopni Celsjusza. Człowiek wraca zmęczony do domu po pracy lub po szkole, siada sobie przed konsolą. Na godzinę lub dwie przenosi się do renesansowego Rzymu. Zapomina o tym że dzisiaj mało co nie zabił się na oblodzonym chodniku. Nie trzeba przechodzić głównego wątku wystarczy sobie po skakać po dachach i zwiedzać Rzym, od razu się cieplej robi.

Trials HD/Limbo

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania