Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-12-2010, 12:06   #21
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834
Domyślnie Odp: Świąteczny konkurs

Zimowe wieczory najlepiej umili nam bezapelacyjnie Halo: REACH. Bungie dostarczyło grę która wciąga jak bagno swoim rozbudowanym trybem sieciowy w sam raz na długie zimowe wieczory oraz noce.Trzeba jednak uważać żeby się nie zatracić odpalając REACH na chwile, bo nim się obejrzymy minie parę godzin wiem z własnego doświadczenia hehehe

Trials HD
Stary 18-12-2010, 12:18   #22
Leito
Nowy
Leito Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Najlepszym tytułem na zimowe wieczory jest Assassin's Creed: Brotherhood

Najbardziej chciałbym dostać Limbo.
Leito jest offline  
Stary 18-12-2010, 12:37   #23
kuba12345
Nowy
kuba12345 Zobaczymy co z niego wyrośnie

kuba12345's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 5

Lista Osiągnięć
Konsekwentny  Złomiarz 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 6

Moim zdaniem najlępszą grą na długie i zimowe wieczory jest Sniper:Ghost Warrior można się przy tym ogrzać w nabijaniu 2000 kili z kolegami i najważniejsze polska produkcja ;] pozdrawiam {wszystkie nagrody są mile widziane }
Stary 18-12-2010, 12:38   #24
Gizmo94pl
Początkujący
Gizmo94pl Wkrótce będzie sławny

Gizmo94pl's Avatar

Miasto: Sulejówek
Reputacja: 71

Lista Osiągnięć
360 stopni Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Moim zdaniem najlepsze są dwie części Serious Sama szczególnie na podzielonym ekranie.Ta gra ma tak abstrakcyjny humor że mało kto jest w stanie być "serious" podczas grania w nią.Do dziś nie mogę zrozumieć jak samobójca bez głowy może krzyczeć.Zawsze kochałem zabawę z byczkami które cie wywalały aż do samego nieba.Polecam jak najbardziej na zimowe wieczory zwłaszcza gdy się gra na split-screenie.

W razie co to najbardziej bym chciał Castle Crashera
Stary 18-12-2010, 12:39   #25
SonnyTRK
Nowy
SonnyTRK Może być tylko lepiej

SonnyTRK's Avatar

Reputacja: -24

Lista Osiągnięć

Według mnie najlepszą grą na długie zimowe wieczory jest gra, która wciąga od samego początku i pozwala na zagłębienie się w świat gry. Moim typem na tegoroczne święta jest Assassin's Creed: Brotherhood. Gra oferuje dużo zabawy, jest wciągająca i daje możliwość zwiedzania pięknego świata w niej przedstawionego. Grając w AC:B można spędzić dużo czasu i ciągle odkrywać nowe urokliwe miejsca w np. pięknym Rzymie. Dodatkowo wszystkim polecam książkę Olivera Bowdena "Assassin's Creed: Renesans", która z pewnością wciągnie was równie silnie jak gra

Pozdrawiam!!!
--------------------------------------

Z wymienionych nagród wybrałbym Limbo.
SonnyTRK jest offline  
Stary 18-12-2010, 13:34   #26
marekgtw
Stały bywalec
marekgtw Po prostu miły człowiekmarekgtw Po prostu miły człowiekmarekgtw Po prostu miły człowiekmarekgtw Po prostu miły człowiek

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 392

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Ponieważ nadochodzi czas świąt i powinien być on jak najbardziej rodzinny a nie koniecznie konsolowe to wybieram Państwa Miasta. Gra z czasów odległej młodośc która przypomina mi czasy kiedy przed Pasterką każdy zgadywał nazwę miasta na ... b... d.. e...

Pozdrawiam

A prezent od Was? ucieszę się z każdego.

Ostatnio edytowane przez marekgtw : 18-12-2010 o 13:35 Powód: ,,,
marekgtw jest offline  
Stary 18-12-2010, 13:34   #27
Arcio84
Nowy
Arcio84 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 9

Kluczowym rozwiązaniem na tego typu zagadki jest oczywiście gra o wyróżniającym się od innych gier charakterze, gra która potrafi nie tylko świetnie zaprezentować graczu historie, ale potrafi zabrać go wraz ze sobą z czego wynika ogromny wpływ emocji - Alan Wake niewątpliwe dziedzictwo Maxa Payne'a który miał w sobie TO COŚ.
Co do gierek nie jestem wybredny z miłą chęcią zaadoptuje nawet wszystkie cztery naraz hłe hłe !
Arcio84 jest offline  
Stary 18-12-2010, 13:55   #28
igorek23
Nowy
igorek23 Wkroczył na dobrą drogę

Według mnie najlepsze gry na zimowe wieczory to gry z ciekawym singleplayer'em i dobrym multiplayer'em. Sa to takie gry jak : Assassin's Creed Brotherhood , Halo : Reach , NFS Hot Pursuit , oczywiście troche sportu też sie przyda więc FIFA 11 lub NHL 11 i ostatnia to Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2 (Ostatnie święta spędziłem grając w Naruto The Broken Bond i byłem bardzo zachwycony To tyle ode mnie !

LIMBO lub Trials HD
igorek23 jest offline  
Stary 18-12-2010, 14:17   #29
balon666
Znajomy
balon666 Wkrótce będzie sławnybalon666 Wkrótce będzie sławny

balon666's Avatar

Reputacja: 146

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Dla mnie najlepsza gra na dlugie zimowe zimne wieczory jest gra JENGA! Zabawa jest przednia jest adrenalina smiech i emocje stres , jak sie gra z kilkoma kumplami to zabawa na kilka dobrych godzin gwarantowana !

1 Trials HD
balon666 jest offline  
Stary 18-12-2010, 15:16   #30
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Najlepszą grą na zimowe wieczory jest Bomberman z kumplami lub rodzinką. Bombowa zabawa gwarantowana. Można sie rozgrzać od ognia bomb, wybuchać śmiechem i wysadzić w powietrze kogoś bliskiego. W tej grze nawet porażka może śmieszyć.

Z gier zależy mi tylko i wyłącznie na Limbo, bo jest to jedyna gra której nie mam w tych wymienionych.
Skyline14 jest offline  
Stary 18-12-2010, 15:23   #31
KAI09
Nowy
KAI09 Wkroczył na dobrą drogę

Gra na zimowe wieczory, to taka która trzyma klimat i daje dużo zabawy, a dla mnie taką jest właśnie BIOSHOCK. Wszystkie odgłosy i muzyka nadają aure tajemniczości, fabuła trzyma nas w napięciu i niepewności, sama oprawa graficzna sprawia, że każdy atak przeciwnika podnosi nam adrenalinę! Sama sceneria z lat 50-tych jest genialna, umieszczenie akcji pod wodą, gdzie widzimy jak pękają szyby i woda zalewa pomieszczenia według mnie jest świetne. Groza jaka panuje w Bioshocku idealnie pasuje na zimowe wieczory, jako że jest to gra z gatunku survival-horror :]

Wszystko to co tam umieścili potęguje i tak już świetny klimat, a sama myśl o tej grze sprawia, że czuje dreszcz ekscytacji i nie mogę już się doczekać kolejnych części. Bioshock jest grą mroczną i nie wyobrażam sobie innej pory na granie w nią jak tylko w nocy. Takiej atmosfery jak tam nie znalazłem nigdzie indziej, ta gra w sam raz pasuje na zimowe wieczory ^_^

Z gier najbardziej pasowałby mi Castle Crashers

Ostatnio edytowane przez KAI09 : 19-12-2010 o 14:33
KAI09 jest offline  
Stary 18-12-2010, 16:00   #32
Xzaara
Znajomy
Xzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innych

Xzaara's Avatar

Reputacja: 985

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Konsekwentny Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 11

Najlepsze gry na zimowe wieczory to takie w których jest ciekawa fabuła, dużo zróżnicowanych zadań do wykonania a do tego ciepła, słoneczna oprawa wizualna, np. Assasin's Creed 2, Assassin's Creed: Brotherhood, Red Dead Redemption.

Natomiast na długie świąteczne zimowe wieczory dobrze pasuje bajkowy klimat, który kojarzy się z dzieciństwem: cała seria Fable oraz Lego Harry Potter Years 1-4.

Z nagród wybrałabym cokolwiek, oprócz Trials HD.
Stary 18-12-2010, 16:18   #33
carl_driver
Początkujący
carl_driver Grabi sobiecarl_driver Grabi sobie

Miasto: Biedrzychowice
Reputacja: -134

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Promotor Złomiarz Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 9

Najlepsza gra na zimowe wieczory to Fable III.
Klimatyczna fabuła i oprawa graficzna, możliwość grania w co-op to największe zalety tej gry.

Trials HD
Stary 18-12-2010, 16:29   #34
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

Dla mnie najlepszą grą na te paskudne zimowe wieczory jest Forza 3 . Powiem bez bicia , że to chyba jakiś fetysz , zboczenie czy cuś W moim wypadku ostatnio granie w forze sprowadza się do kupowania nowych autek tuningu / malowania i puszczaniu ich na aukcji . Potrafię tak siedziec godzinę , dwie i nawet wyścigu nie odpalic .
Jako odwyk od forzy poprosiłbym Trials HD
Stary 18-12-2010, 17:21   #35
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Wiadomo, że Fifka 11. Wiele razy już pisałem czemu - takie bzdety jak najlepiej wyglądająca piłka nożna i miażdżąca grywalność ;]

Nie chcę nic bo i tak nie wygram ;]

r1p jest offline  
Stary 18-12-2010, 17:56   #36
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Bez dwóch zdań, najlepszą gierką, nie tylko na zimowe wieczory, jest Juiced 2: Hot Import Nights. Tytuł ten zawiera wszystko, co konieczne, by rozgrzać nawet pozbawionego dobrego gustu buca. Są szybkie autka, skąpo odziane babki oraz "doskonała" (ziomalsko-murzyńska) otoczka. Do tego, jeśli ruszysz zadek i szybko skombinujesz sobie ten tytuł, będziesz miał niepowtarzalną okazję spotkać "rejserową" czołówkę Naszego Kraju, buszującą aktualnie po serwerach "Soczusia".

Nieważne, którą gierkę dostanę. To, co napisałem nie było czynione z myślą o jakiejkolwiek nagrodzie. Chciałem jeno przybliżyć miłośnikom produktów z górnej półki Juiced 2: HIN.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline  
Stary 18-12-2010, 18:23   #37
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4346

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Moim zdaniem najlepsza gra na zimowe wieczory to Call of Duty: Modern Warfare 2 w Spec Opsach w misjach we śniegu. Cicho, klimatycznie, pięknie ośnieżone drzewa. Najlepsze jest to, że patrzę za okno widzę to samo
LIMBO
Stary 18-12-2010, 18:34   #38
monk
Nowy
monk Wkroczył na dobrą drogę

monk's Avatar

Mając na względzie to, że mówimy o najlepszej grze na świąteczne wieczory, to nasuwa mi się na myśl tylko jeden tytuł. Nie ma fajerwerków, nie jest to też moja ulubiona gra, ale w świątecznym czasie zdecydowanie wygrywa od kilku lat, bo między innymi dzięki niej spełniany jest główny warunek udanych świąt - ciepła i wesoła rodzinna atmosfera.

Co roku gdy brat ze swoją rodziną odwiedza nas na święta, nie może obyć się bez kilkunastu partyjek w CARCASSONNE. No i budujemy te swoje zamki, kapliczki, drogi i zagradzamy tereny. To duży plus tej gry - potrafi w nią zagrać każdy - ja, brat, bratowa, ich dwie córki, a nawet nasza mama. No każdy. Dlatego nie FIFA, nie Need For Speed, ani nawet mój ukochany 3d Ultra Minigolf 2. Nie, bo w święta trzeba wykorzystać to, że jest okazja zagrać z własną rodziną, a nie kimś obcym na drugim końcu świata.

W sumie ciekawie się składa, bo od 21 do 31 grudnia CARCASSONNE będzie miało obniżoną cenę do 400 MSP. Moja skromna sugestia - sprawdźcie chociaż demo, pokażcie rodzinie, a może im też się spodoba i w końcu będziecie mogli w coś zagrać na X360 z dosłownie każdym z rodziny. U mnie doszło do tego, że do gry jest zawsze więcej chętnych, niż miejsc.

Sami więc rozumiecie, że nie mogłem wskazać żadnej innej gry. Na całą resztę będzie czas po świętach, jak rodzinka sobie pojedzie.

P.S. Gdybym miał wybrać w co nowego chciałbym zagrać po świętach, to byłby to TRIALS HD
monk jest offline  
Stary 18-12-2010, 18:45   #39
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyćSawyer1 Można na niego liczyć

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 263

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

wedlug minie najlepsza gra na dlugie zimowe wieczory to JUST CAUSE 2, poniewaz nie ma to jak przniesc sie na tropikalna wyspe (choc w grze sa terz tereny gorzyste) ale wracajac do sedna nie ma to jak pochasac po plazy wsrod palemek no a sama gra to juz nie bede pisal takich wygibasow nie bylo jeszcze w zadnej innej grze, wesolys Swiat i szczesliwego nowego roku
aha chce dostac Castle Crashers
Stary 18-12-2010, 19:02   #40
MiszczuAlex
Nowy
MiszczuAlex Wkroczył na dobrą drogę

Na zimowe wieczory? Z nowości ja polecałbym Assassin's Creed Brotherhood i Fable III, jako że obie gry są świetne; mają ciekawą fabułę, są dosyć długie, lecz na tyle ciekawe, by nie nudzić. Jeśli mamy z kim grać, czy to na jednej konsoli, czy na XBL - Halo: Reach. Jak scalaczyliśmy tą grę totalnie, to NFS: Hot Pursuit lub Fifa 11. Dla osób z zasobnym portfelem i dużą powierzchnią mieszkalną - Kinect. Dance Central, a jak ktoś (podobnie jak ja ) ma alergię na Lady (Z)Gagę to Kinect Sports.

---------- Wiadomość dodana 19:02 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 19:01 ----------

PS Jeśli chcemy się rozgrzać (ze złości ) to Star Wars: TFU !! .
MiszczuAlex jest offline  
Zamknięty Temat

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania