Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-12-2010, 19:17   #41
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Świąteczny konkurs

Rymowanka na konkursik:

Giereczka na zimowy wieczorek oto
zapytasz kto to?
odpowiem to proste ciemnoto
Black Opsiki z padem w ręku
dają więcej radości niż moc prezentu
więc kodziki na Limbo prosze
bo inaczej was roztarmosze
Shadow Complexem też nie pogardze,
ale mocno wierze i twierdze,
że jak na alfie i omedze
Black Opsik dobrym wyborem Będzie.

BY ME !!! Pozdrawiam
Stary 18-12-2010, 19:20   #42
orion50
Początkujący
orion50 Wkroczył na dobrą drogę

orion50's Avatar

Miasto: Starachowice
Reputacja: 10

Najlepszą grą na zimowe wieczory jest............ NFS HOT PURSUIT. Taaak, dokładnie tak. Spytacie czemu taki wybór ? Już spieszę z odpowiedzią. Na dworze ziąb i śnieg. Aż się nie chcę wytchnąć nosa poza ciepły pokój, w którym ciepło od farelki (xbox'a) wnika w nasze nozdrza. My chcąc się zrelaksować odpalamy grę, która jest stworzona do relaksowania się przy niej. NFS HP. Zero stresu. Piękna grafa, uber szybkie auta i setki kilometrów dróg, okraszonych w piękne krajobrazy. Mmm. aż się rozmarzyłem. Ryk wyjącego silnika spod maski Lamborghini LP-640 powoduje szybsze bicie serca u karpia, który radośnie pływa w misce, czekając na Judgement Day

Interesuje mnie Trials HD
orion50 jest offline  
Stary 18-12-2010, 19:45   #43
marcelkl
Początkujący
marcelkl Wkroczył na dobrą drogę

marcelkl's Avatar

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Achievement Unlocked! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

IMHO najlepszą grą na ciemne, zimowe wieczory jest Call of Duty: Black Ops.

Treyarch odwaliło kawał naprawdę świetnej roboty. Zagrywanie się w ich produkcję na multi jest po prostu relaksujące. Świetna grafika, bardzo dobrze zbalansowane killstreaki... Długo można by tak było.

Wieczór bez BO, wieczorem straconym!

Wcześniej: Protagonista PL
marcelkl jest offline  
Stary 18-12-2010, 20:14   #44
NikoBe
Stały bywalec
NikoBe Jest wokół niego pozytywna auraNikoBe Jest wokół niego pozytywna aura

NikoBe's Avatar

Reputacja: 178

Mimo wielu różnych opinii na temat Fable II, uważam że to wyśmienita pozycja na świąteczne wieczorki. Ten sielankowy klimat, ale zarazem całkiem ciekawa fabuła, powodują że gra jest naprawdę bardzo przyjemna i świetnie wkomponuje się w świąteczny klimat. Do tego jest dostatecznie długa, aby zająć nas na kilka wieczorów . Dlatego na święta śmiało mógłbym polecić Fable II, a jeżeli ktoś już ją zaliczył to śmiało można sięgać po sequel .

Shadow Complex .
NikoBe jest offline  
Stary 18-12-2010, 21:25   #45
Dajman
Nowy
Dajman Wkroczył na dobrą drogę

Dajman's Avatar

Miasto: Wejherowo

Najlepszymi grami na długie zimowe wieczory są zdecydowanie zajmujące, wciągające rpg'i. Osobiście poleciłbym grę DRAGON AGE, która potrafi zrelaksować do tego stopnia, że można zapomnieć o nudzie i o otaczającym świecie. Gra wciąga na sługie godziny zapewniając przy tym przeżycie niesamowitej przygody. Dragon Age dzięki swojej mechanice i klimacie przywodzi na myśl klasyki Bioware, a w takie zimne wieczory warto powspominać stare dobre czasy...

Z wymienionych gier interesowałby mnie jedynie CASTLE CRASHERS i LIMBO, bo inne już mam

Ostatnio edytowane przez Dajman : 18-12-2010 o 21:47
Dajman jest offline  
Stary 18-12-2010, 21:28   #46
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12025

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Według mnie najlepszym wyborem będzie Trials HD. Jak wiadomo w święta nie ma za dużo czasu na siedzenie przed konsolą (wyjazdy do rodziny, pomoc w przygotowaniach itp.), więc ta gra jest idealna na ten okres, dlaczego? A dlatego, że przejście jakiegoś etapu nie zajmuje więcej niż kilka minut, można spokojnie włączyć konsolę na godzinkę i zdobyć kolejne złoto lub pobić wynik znajomego, jest to bardzo satysfakcjonujące i można dzięki temu sprawić sobie drobny prezent pod choinkę.

Prosiłbym o Limbo lub Shadow Complex
Stary 18-12-2010, 21:54   #47
grudniowie
Nowy
grudniowie Wkroczył na dobrą drogę

Według mnie idealną grą na zimowe wieczory jest...LIMBO.
Już się niedługo zbliżają się święta, będzie miła atmosfera w domu, a szczęśliwy gracz, usiądzie sobie na foteliku i zagra w jakże mroczną grę, tylko po to żeby stracić ducha świąt.
Jakie to jest chore , ale niektórzy ludzie, (w tym ja) mają tak narąbane w główce :P

Prosiłbym o grę limbo, gdyż w nią grałem tylko w demko

PS Chociaż jakbym dostał inną grę wcale bym się nie obraził
Pozdrawiam, wesołych świąt!

Ostatnio edytowane przez grudniowie : 19-12-2010 o 19:41
grudniowie jest offline  
Stary 18-12-2010, 21:54   #48
qwerty
Nowy
qwerty Wkroczył na dobrą drogę

Według mnie najlepszą grą na zimowe wieczory jest Forza Motorsport 3. Według mnie nie ma nic lepszego, niż w mroźny, zimowy wieczór odpalić tę grę, i odstresować się po ciężkim dniu, jadąc trasą nad brzegiem morza w słonecznej Italii. Aż człowiek zapomina, że na zewnątrz jest zima

Jeśli mnie wybierzecie, to nie pogardzę żadną z tych gier
qwerty jest offline  
Stary 18-12-2010, 23:03   #49
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Na zimowe wieczory najlepszym tytułem jest Juiced 2. Można się świetnie bawić ze znajomymi robiąc karierę online.

Trials HD.
Stary 18-12-2010, 23:44   #50
Kacio
Nowy
Kacio Wkroczył na dobrą drogę

FIFA jest najlepszą grą na zimowe wieczory.
Nie ma to jak dać w turnieju kumplom fory.
Dobrze jest usiąść całą ekipą w pokoju
i przeżywać emocje, niczym w prawdziwym futbolu.
A gdy golda na koncie mamy,
To po live pomykamy.
Tak więc chyba wyjaśniłem,
Dlaczego na FIFĘ swe pieniądze roztrwoniłem!

.Zależy mi na TRAILS HD oraz na Shadow Complex ;x

Ostatnio edytowane przez Kacio : 18-12-2010 o 23:46
Kacio jest offline  
Stary 19-12-2010, 08:42   #51
truetatsu
Nowy
truetatsu Wkroczył na dobrą drogę

Smile Odp: Świąteczny konkurs

Njalepszą grą na długie zimowe wieczory jest : Red Dead Redemption. Niem ma to jak dziki zachód , gorące pustynie pełne kaktusów : ) piekna grafa, pełno misji i humoru tego trzeba dla każdego , dobra fabuła a do tego niezłe dodatki - kto by nie chciał walnąc zombiaka , uratować piękną dziewczyne lub się pośmiać , gra w grze - długa , ciekawa , wyjątkowa : ) tuzin FPS'ów każdy już zna ale GTA na dzikim zachodzie to już ekstra kombinacja : ) Wesołych świąt życze każdemu graczowi
truetatsu jest offline  
Stary 19-12-2010, 09:02   #52
LowMen
Stały bywalec
LowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykładLowMen Daje dobry przykład

LowMen's Avatar

Miasto: Malbork
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! Lubiany Hall of Fame n00b  
Liczba Osiągnięć: 11

Najlepszą grą na długie wieczory jest FIFA11. Dzięki udoskonaleniu tej produkcji przez EA Sports gra w czasie rozgrywki daje takie same emocje, jak prawdziwy mecz w TV.

TRIALS HD.

Ostatnio edytowane przez LowMen : 19-12-2010 o 14:44
LowMen jest offline  
Stary 19-12-2010, 10:18   #53
Sztajniec
Nowy
Sztajniec Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Oczywiscie ze najlepsza gra na zimowe wieczory jest Oblivion Pamietam jak na swieta chyba ze 3 lata temu zakupilem Xboxa, mialem juz przygotowanego Obliviona zeby czekal na mnie. Odpalilem go i bylo ... pieknie Swieta, super klimat, przez kilka dni nikt nie rusza sie z domu, za oknem snieg - wiec spokojnie mozna bylo zatopic sie w swiat 'Adamantytowej wieży'. Bardzo dluga gra, mnostwo questow, mistrzowska grafika, widok z pierwszej osoby, ogromne polacie terenu - zatopienie sie w te realia nie moze byc trudne Warto zainwestowac w obliviona na zimowe wieczory, chocby dlatego, zeby posmigac na wierzchowcu przez lasy podczas gdy za oknem -20

Prosilbym o kodzik na Castle Crashers : )
Stary 19-12-2010, 11:04   #54
bylun1995
Nowy
bylun1995 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: bydgoszcz
Reputacja: 8

Lista Osiągnięć
360 stopni Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

gra na zimowe wieczory musi być prosta, przyjemna, zabawna coś jak bomberman, ponieważ po ciężkim dniu (w pracy, szkole itp.) nie chcemy się już więcej denerwować. przy tej właśnie grze się nie zdenerwujemy, jedynie pośmiejemy się z tego jak w głupi sposób sami się zabiliśmy z naszej bomby. gra ma możliwość grania w cztery osoby na jednej konsoli więc możemy zaprosić znajomych i odstresować się po ciężkim dniu w gronie przyjaciół grając moim zdaniem w najlepszą grę na zimowe wieczory. a cena najnowszej części bombermana wynosi zaledwie 800MS, więc każdy kto zrobił migrację i nie wydał jeszcze swoich punktów może kupić sobie tą grę. życzę udanego grania w zimowe wieczory.
Stary 19-12-2010, 11:26   #55
KAYEN
Nowy
KAYEN Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 14

Lista Osiągnięć

DRAGON AGE to najlepszy gra nie tylko na zimowe wieczory ale na cały okres zimowy. Bardziej wciągającej gry jeszcze nie widziałem. Rewelacja każdemu polecam.

Najbardziej chciałbym dostać Castle Crashers
KAYEN jest offline  
Stary 19-12-2010, 12:06   #56
Qest
Nowy
Qest Wkroczył na dobrą drogę

Qest's Avatar

Nie wiem jak u was, ale moja partnerka wybitnie nie interesuje się grami.
Nie wiem jak u was, ale split-screen na telewizorze mniejszym niż 40 cali się dla mnie nie sprawdza.
Nie wiem jak u was, ale moi znajomi którzy konsoli nie posiadają, mają problemy z opanowaniem sterowania w grach mniej casualowych, Halo, GOW, Army of Two, zwłaszcza wpadając raz na jakiś czas.
I nie wiem jak u was, ale WSZYSTKIE te, moim zdaniem popularne, problemy rozwiązuje CASTLE CRASHERS. Całkiem niedawno pomęczyłem tę grę u kumpla (jak na ironie było to w późne popołudnie a za oknem nieźle sypało) i zaskoczyłem się wielce. Sterowanie do opanowania z kilka minut a do tego sam pomysł i wykonanie genialne. Ściągnałem demo i namówiłem dziewczynę żeby zagrała. Po trzykrotnym przejściu, co chwilę pyta się kiedy zaopatrzę się w pełną wersję. W zimowe wieczory samotnie każda gra się sprawdzi. Ale usiąść ze znajomymi czy dziewczyną i móc się tak dobrze bawić bez tłumaczenia do czego służą przyciski co 30 sekund? To kunsztowne. A nawet morowe.
Oczywiście mam skromną nadzieję że jeżeli którąś z gier uda mi się wygrać będzie to właśnie Castle Crashers bo bądź co bądź to pierwsza gra w którą chce grac niejedna dziewczyna

Cześć
Qest jest offline  
Stary 19-12-2010, 12:10   #57
eretom
Nowy
eretom Wkroczył na dobrą drogę

Lista Osiągnięć
 Achievement Whore Jakość, nie ilość Złomiarz 
Liczba Osiągnięć: 6

Nba 2k11 to według mnie najlepsza gra na zimowe wieczory.Można grać z przyjaciółmi w sieci i na jednej konsoli.Gra bardzo wciąga(tryby Jordan challenge,My player) oraz gra ma bardzo ładną grafike.

Chiałbym dostać Shadow Complex lub Castle Crasher

eretom jest offline  
Stary 19-12-2010, 12:55   #58
FoXeR
Nowy
FoXeR Wkroczył na dobrą drogę

FoXeR's Avatar

Hmm... na zimowe (świąteczne) wieczory najbardziej wydaje mi się pasować PoP 2008. Taki baśniowy, lajtowy klimacik pasuje w 100% Gra łatwa, przyjemna i przede wszystkim lekkostrawna po sytej wigilijnej kolacji

Trials HD
Stary 19-12-2010, 13:19   #59
gacu360
Nowy
gacu360 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Pabianice

konkurs GacuX360pl
Najlepszą grą jest Gears of War 2 z pakietem snowblind- siedzimy w ciepłym domu a na ekranie szaleje zima, widok ciętego piła przeciwnika i krew na śniegu ociepla atmosferę
Takim LIMBO lub TRIALS HD bym nie pogardził :P
gacu360 jest offline  
Stary 19-12-2010, 14:43   #60
elimiko
Znajomy
elimiko Wkrótce będzie sławny

elimiko's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 51
Send a message via Skype™ to elimiko

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! Złomiarz Janko Muzykant Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 15

Ja śmiało polecam Bomberman Battlefest. Pozycja jakże prosta, a ile zabawy przysparza w trybie online, do którego została głównie stworzona
Do 8 graczy na planszy, zestaw broni został wzbogacony o kolejne nowe, co daje więcej unikalnych możliwości na obejście się z przeciwnikiem. Dodatkowo mamy kilka świeżych trybów, również takich w których możemy grać w drużynie.
Banan na twarzy murowany, a chęć zasadzenia kolejnej bomby jeszcze większa

* LIMBO

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania