Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-03-2011, 17:55   #21
Bartozo
Nowy
Bartozo Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Konkurs Torchlight

Jeśli bym wygrał to wybrałbym na pewno alchemika , ponieważ nie ma to jak odrobina magi i czarów.Klasa ta posiada dużo dobrych czarów obszarowych i jest silna w walce z daleka.Moim zdaniem ta klasa jest dobra dla osób które chcą wygrać grę na najtrudniejszym poziomie bowiem nikt na pewno nie będzie chciał przeciwstawić się mu na drodze do celu.

Ostatnio edytowane przez Bartozo : 18-03-2011 o 17:58
Bartozo jest offline  
Stary 18-03-2011, 18:18   #22
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Wybór klasy postaci podam analizie.

1. Niszczyciel
+kupa mięcha = duże obrażenia
-duże obrażenia = przedrę się przez grę jak przez masło (przecież potrzeba mi wyzwania)
-wygląda śmiesznie, nie jest przerażający
-nie wydaje się być inteligentem (nie mógłbym się z nim utożsamić )

2.Alchemik
+magia jest zawsze najbardziej efektowna
-to facet (WHAT? gdzie moja czarodziejka?)
-nosi okulary (ponownie - jak miałbym się z nim utożsamiać?)
-wygląda na dwudziestolatka ale chodzi o lasce (niezbyt wiarygodna postać )

3.Pogromczyni
+to kobieta (z tym mogę się utożsamić )
+ma ładnego awatara
+i cyc
+jej strzały mogą odbijać się od ścian ( WIDZIELIŚCIE TO? REWOLUCYJNE! TO TAK JAKBYM... ZNOWU BYŁ W 1999 I GRAŁ W UT )
-HP spada jej jakby cały czas miała okres
-wydaje się zadawać najmniejsze obrażenia (Auć... )

...kogo ja oszukuję, może być najsłabszą postacią a i tak zawsze gram kobietą
vivi jest offline  
Stary 18-03-2011, 19:44   #23
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Mówiąc o Torchlight nie możemy zapomnieć o tym, na jakiej grze twórcy wzorowali się, aby dzieło mogło wyjść tak dobrze, jak jest opisywane przez recenzentów. Diablo 2, bo tą grę mam na myśli. Jako, że jeszcze nie dawno wiązałem się z BattleNetem i samą powyższą produkcją i po doświadczeniach mogę spokojnie powiedzieć, że wybrałbym Alchemika. Jego powiązanie z miksturami a co najważniejsze w takich grach - magią byłoby dla mnie priorytetem. Ogólna destrukcja i unicestwianie przeciwników na odległość to jak dla mnie największy atut tej postaci. Co ciekawe grając bohaterem związanym z umiejętnościami magicznymi zawsze przychodziło mi korzystać z płci pięknej, tak więc męskie odzwierciedlenie tej profesji może być nie lada ciekawostką. Myślę, że to własnie Alchemik byłby moją drogą do ukończenia Torchlight i uzyskania calaka

Gambas jest offline  
Stary 18-03-2011, 20:10   #24
Niko
Nowy
Niko Wkroczył na dobrą drogę

Niko's Avatar

Miasto: Płońsk
Reputacja: 14

Lista Osiągnięć
 Jakość, nie ilość 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Swoją przygodę z Torchlight zacząłem na PC. Od razu z miejsca wybrałem Niszczyciela i tak samo bym zrobił gdybym wygrał wersję na X360, ponieważ nie znam się na magicznych "cosiach", przeróżnych miksturkach itd. Wolę mieć w obydwu łapach miecze, młoty albo wszystko inne po których robią z hordy przeciwników jedynie jedną, wielką plamę krwi. Wprost uwielbiam te uczucie, gdy wchodzę w ogromny tłum przeciwników, zadawać każdemu ponad 1000 Damage (Przy 50 lvlu nawet do 15k Damage ! ;O) i tak kolejnemu i kolejnemu aż do następnego poziomu (Stairs down)

Niko jest offline  
Stary 18-03-2011, 20:14   #25
SkyPawel
Początkujący
SkyPawel Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0

Nie bójcie się dzielni mieszkańcy Torchlight, to ja - Nazaroth, najpotężniejszy alchemik jakiego kiedykolwiek widziała ta kraina. Potrafię uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwałę, a nawet zatrzymać śmierć.. Potwory wiją się w panice na sam dźwięk mego imienia, gdyż wiedzą że dosięgnie je gniew NAUKI (i smród mego psa - HumpLega). Uwolnie Was od tej plagi, choćbym miał zejść do czeluści piekieł i wydać wojnę demonom. Macie na to moje słowo!
Stary 18-03-2011, 20:36   #26
Pedobear90
Nowy
Pedobear90 Wkroczył na dobrą drogę

Pedobear90's Avatar

"Którą klasę postaci z Torchlight wybierzesz, jeśli wygrasz?"

Jest tylko jeden, jedyny słuszny wybór którym jest "Niszczyciel". Nie da się ukryć, że ta gra czerpie dużo dobrego z Diablo do którego wracam co jakiś czas. Średnio przynajmniej raz w roku musze wrócić do Diablo i przejść je na nowo : ) Grałem wieloma postaciami jednak zawsze najlepiej grało mi się "Barbarzyńcą" wiadomo siła, masa, góra steków itp. Natomiast nigdy nie miałem sympati do tych wszystkich "magików" i palladynów z wąskimi barami i scisniętmymi pośladkami. Babkami w sumie też źle mi się grało : D

Na gre miałem już odłożone 1200msp jednak narazie wstrzymam się z kupnem ponieważ w przyszłym tygodniu pojawa się "Swarm" i jeżeli demo mnie nie "odstraszy" to w pierwszej kolejności punkty powędrują na ten właśnie tytuł.

Podsumuwując: wybieram cię Niszczycielu!
Pedobear90 jest offline  
Stary 18-03-2011, 20:49   #27
Angrist
Nowy
Angrist Wkroczył na dobrą drogę

Moim wyborem była jednoznacznie Pogromczyni. Wprost nie mogę się na nią zapatrzeć xD Jest przepiękna, nie jest jakimś głupim osiłkiem, który zamiast mózgu ma mięśnie. I nie jest także jakimś alchemiczkiem który otoczony przez potwory musi pomieszać dwa składniki aby móc nimi zrobić cokolwiek.
Angrist jest offline  
Stary 18-03-2011, 20:53   #28
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Niedawno skonczyłem KZ3, teraz Bulletstorm, to w Torchlight pograłbym czymś bardziej wyrafinowanym, przed włączeniem jeszcze bym się zastanowił, ale na pewno nie był by to Niszczyciel
Stary 18-03-2011, 20:55   #29
suchy
Znajomy
suchy Wkrótce będzie sławnysuchy Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 104

Co prawda w Torchlight nie miałem jeszcze okazji zagrać ale wybrałbym Niszczyciela. A to dlatego, że zawsze w grach RPG wybieram magów, a ta gra podobno jest niezłą rozpierdółką, więc dla odmiany Niszczyciel pasuje tutaj idealnie.

suchy jest offline  
Stary 18-03-2011, 21:05   #30
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11075

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Minęła 20, więc zamykam. W ciągu kilku godzin powinny być wyniki.
Stary 19-03-2011, 14:29   #31
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11075

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Dzięki wszystkim za udział, sporo fajnych uzasadnień się pojawiło. Wygrywa Gambas.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania