Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Konkursy, turnieje i inne! Przedsięwzięcia i ciekawe okazje od Online Center.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-04-2011, 23:25   #21
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Wygraj kod na betę Gears of War 3!

Kurcze, dopiero po rozmowie telefonicznej z CCC obczailem temat.

Blood Drive, misie, i koniec!Klasyk nad klasyki, mapa, ktorej zadna inna, mimo mojej wielkiej milosci do Jacinto i River, przebic miodnoscia nie jest w stanie.Kilka osob juz w temacie o niej wspominalo, wiec cos jest na rzeczy, zreszta w glosowaniach czesto wyskakiwala ku naszej, CCC i mojej, radosci.Gyrosy to multi ktore autentycznie kocham, mimo lagow, przewagi hosta;sam wymiataczem nie jestem, ale przez te 200 godzin spedzonych na sieci, wlasnie Blood Drive najbardziej zapadl mi w pamiec.Mimo, iz przez bardzo dlugi czas gralem niczym ostatni noob, z odpalana pila, nadziewajac sie na turlajacych sie palantow z szotami, to zawsze;wygrywajac, przegrywajac, pilujac-zwlaszcza wtedy!-albo gdy bylem pilowany, morda mi sie cieszyla.

Moimi ulubionym trybami zawsze byly tryby zespolowe, czyli Annex, King of the Hill, wiec ponizszy opis do nich sie glownie sprowadza.

Jak opisac mape, na ktorej spedzilo sie tyle czasy, ginelo i zabijalo?Po zolniersku, krotko, z miesem i rubasznie.Respawn, bieg po schodkach, turlamy sie, jestem pierwszy?, taa, jestem, dobrze, to po granaty, a nie *****, teraz 'inki', a zreszta tez wezme, gdzie jest punkt?, u nich czy u nas.U nich.To *****, zajeli juz, dobra, nic to!CCC krzyczy do HS:'Wbijamy?', no pewnie, *****, ze wbijamy, rzucam granat przez okienko, 'Wbijaj', mowie i zachodze te lajzy od drugiej strony.Hehehe, dusza sie, *****, od granacika, musialy wyjsc, i juz bitwa na szoty sie zaczela.Ooo, ktos ma jeszcze miotacz od nas.Pieknie!Smazyc sie.Gdzie teraz punkt?Ooo, snajpa/luk, nie lubie tego miejsca, sieczkarnia tam jest, czasem cala druzyna wpada, szot za szotem pada, chaos i zniszczenie.Dobrze, przejelismy, pilnowac, kuzwa.Ej, gdzie idziecie, nie zostawiajcie mnie, biegna na mnie z respa, ej, chlopaki, koledzy, kurwagghhhhh!.Spilowany.Tiridi, tiridi, czekam na respawn, jest, i to od drugiej strony, slicznie, zobacze jeszcze czy sa granaty...Taaa, byly, udusilem sie 'inkiem'.Koniec zartow, *****, teraz punkt jest u nas, przejelismy, trzeba tylko wybronic.Kolejna runda-bieg z respawna, schodki, prosze, teraz to sie kazdy do granatow pcha.No nie, zajebales, a nie jednak nie, dawaj 'fragulce', punkt na miotaczu, poczekam.Sa, jeden, drugi, trzeci, czwarty, caly team tam jest!Whoosh, whoosh, whoosh, poszlooo.Cala druzyna do piachu*.Dobrze im, tym kurvom, jeszcze wbije fraga, na schodkach zeby nikt nie widzial, to jakis biedaczek lecacy z respa sie nadzieje.Yyyy, co, blearghh!Hm, nie lubie luku, a jeszcze bardziej nie lubie jak mnie ludzie z luku potrafiacy strzelac zarzynaja.Ok, respawn, schodki, biegiem, biege....Ktos mial podobny pomysl z granatami.Nice.CCC krzyczy:'Dawaj tutaj, bronimy, bronimy, mozemy to wygrac, zabraknie im punktow i beda musieli przejac kolejny'.Ok, ja lece na miotacz, mysle ze bedzie tam kolejny okrag, CCC juz biegnie na granaty.Sa granaty, juz biegne, juz biegne, co?!Juz wchodza?*****!Dawaj ich dawaj, uwazaj, koles z luku sadzi z gory, masz fragi?,wbiles?, pewnie ze tak.Strzelaj, strzelaj do tego po lewej, tiaaa, wybor Hammerburstow to byla swietna zmiana.Padl, ide go dobic, egzekucja z miazdzeniem glowy bucikiem i....padlem, Kamil, podnies mnie, podnies mnie, cofam sie, 'Podnosze', dobra, dzieki.Slyszales?O ku(!!!)Frag przez okienko, ale wygralismy, nie udalo im sie przejac, bo sie na fraga napatoczyli.

Moglbym jeszcze tak dlugo, staje sie to pomalu nudne, nawet dla piszacego.Takie sa moje wspomnienia z Blood Drive:malej, symetrycznej mapki, ze schodkami, dwoam pomieszczeniami i respami, gdzie czasem bywalo tak, ze druzynie przeciwnej nie dawalo sie wyjsc z respa, skutecznie blokujac ich szotami, gdzie kille z fragow gdzies tam zamontowanych wpadaly czesto, gdzie flankowanie na srodku zawsze bylo dla mnie uber trudne, i gdzie haslo 'Okienko' padalo w headsecie zbyt czesto.
Flaki, rozbryzgujaca sie krew, pilowanie-esencja gyrosow.Do zobaczenia na serwerach.

*Autentyczna sytuacja, jeden z najlepszych momentow w multi, gdzie krzyczalem jak dziecko.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 16-04-2011 o 23:39
lvizzz jest offline  
Stary 16-04-2011, 23:53   #22
ArchieG
Nowy
ArchieG Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Witam szanowne żyri.

Wybór jest prosty aczkolwiek nie ja go dokonałem tylko wybrała go historia jaka polega na fenomenie tej gry.
Udowodnie to na pare sposobów.
Zaczne od samego Epic dlatego,że oni zmontowali Unreal Engine a to dało nam narodziny naszych
"Gears of War".Swojego czasu pojawienie się tego tytułu dawało nam odpowiedź na racje bytu nowej generacji konsol i pierwszy namacalny dowód next genowej ery.
Większość kampanii reklamowej oraz filmików prezentujących moc i przyszłość silnika odbywała się na przykładzie wybranych postaci oraz lokacji Gears of War.Natomiast po premierze gry oraz przed premierą sequela,prezentowanie poprawek odbywało się w głównej mierze na przykładzie
mapy,której nazwę zdradzę już za chwile..
Moc Unreal Engine zawsze powalała podczas prezentacji infrastruktury w połączeniu murów ze stalowo metalowymi elementami.W przypadku Locustów ich pomarszczona chropowata skóra daje nam pochodną technike tworzenia (murów).Dowodem na to jest znakomicie maskujący się Locast odziany jedynie w spodnie wykorzystujacy zasłone z czystego muru lub betonowych elementów.Cog natomiast napakowany jest zbroją z odcieniami i odlaskująca na wzór (stali lub metalu).Dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę,że od początku rośliność kiepsko wypadała i nie jest mocną stroną przy tworzeniu gry na tym silniku.
Te wszystkie powody sprowadzają nas do faktu że najwiekszy opad szczeny przy pierwszym kontakcie z grą daje nam mapa GRIDLOCK z Gears of War 1.
Marmurowo,betonowa przeplatana metalowymi elementami mapa wyciągała z nas najlepsze doznania poniewasz w tym zestawieniu silnik gry pokazuje do czego został stworzony.
Na koniec napiszę,że gram w tą grę od premiery i jak każdy odstawiłem ją na półkę w swojej karierze z 2-3razy.Każdy też przyzna,że po każdym powrocie do multi po dłuższej przerwie po odpaleniu mapy GRIDLOCK to przypominał sobie za co tą gre kocha.Dowodem na to w chwili obecnej jest fakt,że jak chce zagrać szybko meczyk bez długiego czekania aż wzyscy się zbiorą jest nic innego jak mapa GRIDLOCK:-)
ArchieG jest offline  
Stary 16-04-2011, 23:56   #23
damiantc
Znajomy
damiantc Wkrótce będzie sławny

damiantc's Avatar

Miasto: .ılı..ılı.
Reputacja: 97

Wg mnie najlepszą mapą jest Bezpieczeństwo.
Jako ze lubię biegać z szotem a także ginąc trafiony ta bronią to drugie lubię troszkę mniej :P właśnie na tej małej mapce z wąskim tunelem "gdzie trup ściele się gęsto i często" dość rzadko giniemy z jakiejkolwiek innej broni. Grajac najczęściej strażnika mało kto używa broni ukrytych za laserami .Z tymi 3 czerwonymi liniami jest często dość śmieszna sytuacja gdzie gracz w ferworze walki sam w nie wpada lub biegnąc prosto z respa jak i innego miejsca na mapie z okrzykiem zdążę czy nie zdążę (przy wyjącej syrenie) na nie sam wpada : )
Stary 17-04-2011, 01:05   #24
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10869

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Dzięki za zgłoszenia. Rozwiązanie wkrótce.

---------- Wiadomość dodana 01:05 ---------- Pierwotna wiadomość Wczoraj opublikowana 23:59 ----------

Ciężki wybór, ale ostatecznie zdecydowaliśmy, że kod wędruje do lvizzza.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Konkursy, turnieje i inne!

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania