Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Halo

Halo Dział poświęcony w całości uniwersum Halo!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-06-2011, 16:44   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 10869

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Halo 4 - temat ogólny

Cytat:
Microsoft od zawsze ma olbrzymie problemy z utrzymaniem informacji w tajemnicy. Na kilka godzin przed planowaną konferencją na Xbox.com, przez krótką chwilę, dostępna była zaktualizowana podstrona poświęcona E3. Co się na niej znalazło? Potwierdzenie, że powstaje Halo 4 oraz Halo: Combat Evolved Anniversary. Do tego Dance Central 2, Kinect Sports: Season 2, Kinect Fun Labs i coś kryjącego się za nazwą Ryse. W ostatnim przypadku najprawdopodobniej chodzi o tajemniczy projekt Crytek, do tej pory znany jako Codename Kingdoms, ponieważ w podpisie przewinęły się słowa "wojownik" i Kinect (ostatnie plotki mówiły, że to gra walki na sensor). Tutaj można zobaczyć jak to wyglądało. Konferencja zaczyna się o 18:30.
http://www.onlinecenter.pl/8212/Aktu...-Xbox.com.html

Stary 06-06-2011, 16:51   #2
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: Halo 4

Ta reedycja Halo: CE jest zaplanowana na 2011? Jeżeli tak, to praktycznie mamy już pewność, że Halo ma cykl wydawniczy jak CoD :/
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-06-2011, 16:54   #3
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Ciekawe czy w końcu zrobią z tego dobrą grę.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-06-2011, 17:32   #4
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Miejmy nadzieję ,że usuną te gówniane bieganie i jetpacki , Brs'a zrobią takiego samego jaki był w Halo 3 i dodadzą symetryczne mapy.

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-06-2011, 17:40   #5
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

hmm w sumie halo 3 dało pole do popisu aby powstało halo 4 mam nadzieje ze 343 tego nie spieprzy
Stary 06-06-2011, 20:00   #6
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

halo 4, new trilogy - fuck yeah =]
Stary 06-06-2011, 20:01   #7
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

aż mnie ciary przeszły . CZAAAAAAAAAAAD!

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-06-2011, 20:48   #8
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6259

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Fajnie, nowego Halo nigdy za wiele. No i Chief wraca, ciekawe ile razy w ciągu trylogii zginie i zmartwychwstanie
Stary 07-06-2011, 01:54   #9
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Wiadomo, nowe Halo, kazdy lubi, chyba ze nie lubi.Ma byc mniej 'pink', cieszycie sie?

[url="
"]Halo 4 Video Game, E3 2011: Halo Returns Interview (Stream) | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2011, 10:11   #10
Paqito
Stały bywalec
Paqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykładPaqito Daje dobry przykład

Paqito's Avatar

Miasto: Jelenia Góra
Reputacja: 463

Pozycja na pewno obowiązkowa, jaka by ta gra nie była. Pamiętam jak była prezentacja H2. To dopiero urywało łeb. A teraz?

----------------------------------------------------
This is how we live, every single night
Take that bottle to the head, and let me see you fly
Paqito jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2011, 10:25   #11
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

ja tam podniety nie mam, halo jak halo i kolejne to samo halo tylko z innym numerkiem.

MS słabo troszczy się o swoich wiernych graczy

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2011, 10:44   #12
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Nie zaszczycę tej pozycji nawet swoim spojrzeniem...

Ostatnio edytowane przez QBalu : 07-06-2011 o 10:48
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2011, 10:53   #13
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Cytat:
Napisał FireFlow Zobacz post
ja tam podniety nie mam, halo jak halo i kolejne to samo halo tylko z innym numerkiem.

MS słabo troszczy się o swoich wiernych graczy
Dokładnie chociaż ktoś jeszcze trzeźwo myśli i nie jest ślepy.
Przecież nawet nic nie wiadomo o tej grze oprócz tego, że nie tworzy jej Bungie. Sklecono krótki teaser byle tylko zatrzeć fatalne wrażenie braku gier w których nie jesteśmy kontrolerem. Żeby chociaż zapowiedzieli Halo Wars 2. W przyszłym roku znowu przez pierwsze 9 miesięcy konsola nie dostanie żadnej dobrej gry na wyłączność. Ja chyba kupie też Kinecta i dam konsole młodszym siostrą, niech sobie tańczą, a jak coś się pojawi ciekawego to zagram.
Stary 07-06-2011, 13:44   #14
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Miasto: Ghibalb
Reputacja: 1073

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

jak nic nie wiadomo... każdy kto choć trochę interesuję się serią i czytuję fora waypointa cokolwiek wie ^_^ + mamy Halo Fest gdzie Franki zapowiedział swoją obecność wraz ze swierzą dawką materiałów tak samo z Halo CEA jaki i H4

ja się jaram i jednym i drugim tytułem, co do propagandy o cyklu wydawniczym co roku to trochę może poczekajmy jak będa wychodzić następne tytuły ( w końcu Reach też wyszedł rok po ODST i jakoś nikomu nie przeszkadzało...)

Krul Frume
typfon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2011, 22:10   #15
Saszłyk
Znajomy
Saszłyk Komuś podpadł

Miasto: Warszawa
Reputacja: -5

Jak dla fana Halo super news chociaż jak wiele osób spodziewałem się tego. Microsoft nie zabije przecież kury znoszącej złote jajka. Podobno fabuła ma nawiązywać do książki Ghost of Onyx. Może spotkamy żywych spartan. Pewnie i tak gra zapewni masę funu więc obowiązkowy must have.
Saszłyk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2011, 22:27   #16
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Ja mam tylko nadzieje, ze tym razem Halo pojdzie w troche mroczniejsze klimaty, licze na zupelnie nowych przeciwnikow, nowy konflikt i brak kolorowych pistolecikow
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2011, 22:57   #17
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797

Cytat:
Napisał WiZi Zobacz post
Ja mam tylko nadzieje, ze tym razem Halo pojdzie w troche mroczniejsze klimaty, licze na zupelnie nowych przeciwnikow, nowy konflikt i brak kolorowych pistolecikow
Nie wiem jak Ty to sobie wyobrażasz , ale gra musi utrzymać klimat serii, jeżeli nie będzie różowych pistolecików , skaczący ludków, i cukierkowatego klimatu, to nie będzie to halo
Stary 07-06-2011, 23:16   #18
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Power armor is for pussies. Mi REACH nie leżał totalnie, ale każde hejlo z Chiefem było spoko. Uniwersum jest w porządku, raczej nie zje*ią nic, a może nawet będzie lepiej niż cała trylogia razem wzięta .
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-06-2011, 02:09   #19
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

jak dla mnie to multi w reachu > multi w trojce, aa byly swietnym pomyslem na powiew swiezosci i bardzo chetnie je zobacze w czworce. jesli zas chodzi o singla to 3 > reach, brakowalo mi tej epickosci i klimatu ratowania wszechswiata. najlepiej jakby z czworki takiego killzona jesli chodzi o jakosc grafiki + rozlegle tereny, walki ze scarabami, skoki na kilka metrow i rozowe needlery. no i jakichs nowych przeciwnikow byleby zabawne grunty zostaly : D
Stary 08-06-2011, 10:15   #20
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Miasto: Ghibalb
Reputacja: 1073

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

ja obawiam się tylko jednego - Kinecta ... nie chciał bym jego impelementacji (choć to co zaprezentowana w Future Soldier nie było głupie) mogło by to jednak całkowicie zniszczyć klimat serii...

Krul Frume
typfon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Halo

Tagi
halo, halo 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania