Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Ustawki

Ustawki Umów się na wspólne granie.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-12-2013, 00:37   #41
beq92
Początkujący
beq92 Wkroczył na dobrą drogę

beq92's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Battlefield 3

Zrobię acziwki online. Chętni zapraszać beq92PL
Stary 18-09-2017, 12:41   #42
gta006eflc
Nowy
gta006eflc Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Zawiercie
Reputacja: 40
Domyślnie Odp: Battlefield 3

Witam kupilem wczoraj Premium do bfa3 za 21 zl z groszami wiec kto zainteresowany zapraszam, dodam takze ze ja bd gral z 2 xboxow takze ja jestem jako 2 graczy czyli bd lepiej jak ktos by sie znalazl z dwoma xami + reszta graczy bylo by nice,

Moje konta:gta006eflc -podstawowe
gta04eflc -stare
gta05eflc amerykanskie

JESLI KTOS CHCE COOPA TEZ ZAPRASZAM

---------- Wiadomość dodana 10:18 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 09:47 ----------

Wiec z ciekawosci stworzylem nowe konto na XONE (specjalnie dalem lokalizacje USA) i zalaczam bfa3 a tu znowu wszyskie dodatki free ktore musze pobrac osobno wiec to dla nas graczy lepiej i dla tych co przeczytaja ten post bo nie wiem czy caly czas jest free DLC na USA czy tylko przez ten 1 miesiac co jest bf3 takze jak ktos potrzebuje pomocy ja stworze nastepne konto pobiore za free dodatki wszystkie i dam komus to konto tylko wiadomo bez gry i bez golda tylko same wszystkie DLC

---------- Wiadomość dodana 11:41 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 10:18 ----------

Wiec tak kto nie ma dodatkow a chcialby miec niech napisze do mnie najlepiej na moj profil gta006eflc tam wysle passy do konta nowego stworzonego z dodatkami do tej gry potem ta osoba napisze tu na forum czy mu dziala. Jak tak to moze wiecej bedzie chetnych do gry i powracajacych graczy z kompatybilnoscia

Ważne: Na nowym koncie stworzonym, wchodze na x360 w historie pobranych plikow sa do pobrania dlc, tylko najpierw wiadomo, licencja, potem pobiera sie i powinno dzialac

Ostatnio edytowane przez gta006eflc : 18-09-2017 o 12:48 Powód: He nie wiedzialem ze jak napisze nowego posta to on sie dodaje automatycznie do poprzedniego - to jest nawet spoko :D
gta006eflc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Ustawki

Tagi
battlefield 3, co-op

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania