Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-07-2018, 18:46   #8461
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1046

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Monster Hunter World - 1000/1000

Jeżeli chodzi o grindowe gry to MHW stawiam najwyżej spośród wszystkich tego typu gier jakie miałem okazję zagrać. Wyżej niż Destiny, Division, Warframe czy Dark Souls. Głownym powodem jest perfekcyjnie przygotowany endgame i system progresu postaci, fantastyczny design, genialny gameplay, inteligentnie skonstruowany online i bardzo częste aktualizacje, które co jest tu również istotne są darmowe. Ciężko jest do czegokolwiek się przyczepić i każde rozwiązanie ze strony dewelopera po prostu się podoba. Jasne, ktoś tam narzekał na UI, ale kur,wa narzekać na UI to ja też ponarzekam bo widocznie do niczego innego nie można się przyczepić. Calak zrobiony absolutnie na spokojnie bez żadnej spiny, wolałem skupiać się na ewentach niż na farmieniu koron (farma koron zajmuje najwięcej czasu) i tak jakoś w końcu jak zostały mi 3 małe korony to załączyłem drobną farmę żeby dołożyć celu zniszczenia. Potwory są fajniejsze i bardziej upierdliwe, ale kurde jak się pogra z każdym trochę to gra jest tak skillowa, że każdy będzie dostarczał fun i wyzwanie. Daora której zdrowo nienawidziłem zaczęła mi się podobać jak zmodyfikowałem ekwipunek i założyłem charge blade które dają konkretny rozkurf. Ogólnie arsenał i design broni i zbroi to coś powodującego mocny ślinotok. Teraz w ogóle zaczną się pojawiać arch tempery (2 już za nami) to ogólnie wiem, że to dopiero mój początek zabawy z grą. Jebane 11/10 i pieczątka siursiursiursiur.

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-07-2018, 02:30   #8462
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12131

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Monster Hunter: World 1000/1000 - Z postem wyżej w większości się zgadzam, ale aż takiego entuzjazmu nie podzielam. Gra jest bardzo dobra, od siebie mogę dać 8,5/10. Z serią nigdy nie miałem do czynienia, nie zrobiłem żadnego rozeznania przed zakupem, myślałem, że to taki bardziej klasyczny rpg, a nie gra nastawiona typowo na loot, lol. Osobiście mogę się przyjebać chociażby do kampanii, która po przejściu do high rank jest zwyczajnie chujowa. Po pink rathianie musiałem znaleźć kogoś żeby mnie carryował, bo sam nie byłem w stanie rozjebać smoków, na szczęście dorwałem jakiegoś hamburgera. Ogólnie okres od wejścia do wysokiej rangi do zrobienia builidu, który pozwala w miarę komfortowo walczyć ze smokami jest mega zjebany, a w moim przypadku trwał z 50h , bo mi dekoracje nie chciały dropnąć. Mega props za system flar sos, znacząco ułatwiło i uprzyjemniło mi to grę.
Korony grindowałem cały ostatni tydzień, myślałem, że skisnę przy rathalosie i azure rathalosie jak mi te kurwyjebane nie chciały dropnąć, reszta ze zwykłych potworów poszła sprawie na eventach. Ze starszych smoków kirin, która jest zwykłąkurwa kobyłą z rogiem na czole, a nie smokiem mi nie chciała dropnąć (swoją drogą tempered kirin na lvl capie 49 to też jakaś pomyłka), reszta poszła w miarę sprawnie. Calak mi zajął 315h, mając dobrą ekipę myślę, że się można spokojnie w 250h wszystko ogarnąć. Jak zaczynałem to myślałem, że się w 150 wyrobię, bo jakiś debil na TA napisał, że on zna serię i tyle to mniej więcej zajmie. Nie zmienia to faktu, że czas przy tej gierce zapjerdala niesamowicie.
Ogólnie polecam, ale tytuł jest specyficzny także nie każdemu może się podobać.

Ostatnio edytowane przez Assassin : 24-07-2018 o 02:34
Assassin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-07-2018, 08:34   #8463
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądze

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2481

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Monster Hunter: World 1000/1000 - Z postem wyżej w większości się zgadzam, ale aż takiego entuzjazmu nie podzielam. Gra jest bardzo dobra, od siebie mogę dać 8,5/10. Z serią nigdy nie miałem do czynienia, nie zrobiłem żadnego rozeznania przed zakupem, myślałem, że to taki bardziej klasyczny rpg, a nie gra nastawiona typowo na loot, lol. Osobiście mogę się przyjebać chociażby do kampanii, która po przejściu do high rank jest zwyczajnie chujowa. Po pink rathianie musiałem znaleźć kogoś żeby mnie carryował, bo sam nie byłem w stanie rozjebać smoków, na szczęście dorwałem jakiegoś hamburgera. Ogólnie okres od wejścia do wysokiej rangi do zrobienia builidu, który pozwala w miarę komfortowo walczyć ze smokami jest mega zjebany, a w moim przypadku trwał z 50h , bo mi dekoracje nie chciały dropnąć. Mega props za system flar sos, znacząco ułatwiło i uprzyjemniło mi to grę.
Korony grindowałem cały ostatni tydzień, myślałem, że skisnę przy rathalosie i azure rathalosie jak mi te kurwyjebane nie chciały dropnąć, reszta ze zwykłych potworów poszła sprawie na eventach. Ze starszych smoków kirin, która jest zwykłąkurwa kobyłą z rogiem na czole, a nie smokiem mi nie chciała dropnąć (swoją drogą tempered kirin na lvl capie 49 to też jakaś pomyłka), reszta poszła w miarę sprawnie. Calak mi zajął 315h, mając dobrą ekipę myślę, że się można spokojnie w 250h wszystko ogarnąć. Jak zaczynałem to myślałem, że się w 150 wyrobię, bo jakiś debil na TA napisał, że on zna serię i tyle to mniej więcej zajmie. Nie zmienia to faktu, że czas przy tej gierce zapjerdala niesamowicie.
Ogólnie polecam, ale tytuł jest specyficzny także nie każdemu może się podobać.
Wreszcie się coś zmieni, bo za każdym razem jak patrzyłem ostatnio na Twój profil to ciągle tylko te Monstery i Monstery

New Account

The World Is Yours
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-07-2018, 19:58   #8464
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2900

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

taaa debily z TA Jak tam czasami doebią z czasem ukończenia to klękajcie randomy.
315 h no zacny wynik:P
Stary 17-08-2018, 16:37   #8465
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12131

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Wiedźmin 3 GOTY 2000/2000 - Fajnie, że dali osobne acziwmenty, mogłem drugi raz zrobić calaka w grze tej generacji (na poprzedniej też w sumie nic lepszego nie wyszło). 11/10

Batman (Return to) Arkham Asylum 1000/1000 - Tutaj też powtórka, trzeci calak, sama przyjemność, nie to co w drugiej cześci, od 6 lat się zbieram żeby challenge w City skończyć i raczej się nie zapowiada żebym to zrobił. AA zdecydowanie top5 poprzedniej generacji. 10/10
Stary 21-09-2018, 16:52   #8466
Shanga
Znajomy
Shanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znają

Shanga's Avatar

Reputacja: 621

Shadow of The Tomb Raider 1000/1000 bardzo przyjemna gra szkoda ze juz ostatnia czesc moze za jakis czas jeszcze powroci Lara Croft.
Shanga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-09-2018, 20:52   #8467
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2900

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Wow szybko.Choć pewnie za chwilę się jakieś dlcki wyklują.
Stary 23-09-2018, 02:11   #8468
Shanga
Znajomy
Shanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znająShanga Wszyscy go tu znają

Shanga's Avatar

Reputacja: 621

Pewnie tak ale no coz pozyjemy zobaczymy , jak bedzie to sie ogra.
Shanga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania