Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-02-2013, 14:15   #41
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365
Domyślnie Odp: Jaka powinna być odpowiedź Microsoftu?

O ile z multi w Wietnamie nie byłoby problemu, tak o dobry scenariusz do kampanii już ciężej
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2013, 14:31   #42
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7924

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Nie sądze, że zrobili by grę o wojnie, którą przegrali A gdyby sobie zrobili fabułę, że wujek sam wygrywa to by się zaraz podniosły głosy, że leczą kompleksy czy coś

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2013, 19:08   #43
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Moim zdaniem Gold nie zniknie, ale MUSI ewoluować do następnego poziomu na wzór PS+. Granie online wraz z kilkoma grami w cenie. Oczywiście podnieśli by cenę abonamentu, aby wyrównać sobie "straty" choć w dzisiejszych czasach żadna nowość. W przypadku, gdy opłata zostanie w niezmienionej formie nie wróżę Microsoftowi dobrej renomy wśród hc-graczy...
Stary 24-02-2013, 19:22   #44
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7841

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Abonament gold mógłby być droższy, ale miesięcznie chciałbym np. jedną grę retail i dwie arcade gratis....pobożne życzenia ....
Stary 24-02-2013, 22:01   #45
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
Abonament gold mógłby być droższy, ale miesięcznie chciałbym np. jedną grę retail i dwie arcade gratis....pobożne życzenia ....
No prosze .... jeszcze drozsze abo ...a tak naprawdę to za co my płacimy ? za dostęp do internetu/multi które powinno być darmowe .
Zeby opłata abonamentowa gwarantowała brak lagów ,dawała jakieś zniżki np na gry arcade to ok a tak to nie widzę sensu tego abonamentu wyciąganie kasy .

Mogli by coś zrobić z GS np dali by wymianę punktów na jakieś gry /dodatki ( marzenia )

Jednak dobrze zrobiłem z miesiąc temu sprzedałem swoją Elitkę z 2008 za dobre pieniądze ... miałem zamiar brać nowego klocka ,ale bo ostatnich doniesieniach coraz bardziej pesymistycznych zastanowię się jeszcze 3 razy zanim kliknę kup
Stary 24-02-2013, 22:14   #46
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał raiders Zobacz post
No prosze .... jeszcze drozsze abo ...a tak naprawdę to za co my płacimy ? za dostęp do internetu/multi które powinno być darmowe .
Zeby opłata abonamentowa gwarantowała brak lagów ,dawała jakieś zniżki np na gry arcade to ok a tak to nie widzę sensu tego abonamentu wyciąganie kasy .

Mogli by coś zrobić z GS np dali by wymianę punktów na jakieś gry /dodatki ( marzenia )

Jednak dobrze zrobiłem z miesiąc temu sprzedałem swoją Elitkę z 2008 za dobre pieniądze ... miałem zamiar brać nowego klocka ,ale bo ostatnich doniesieniach coraz bardziej pesymistycznych zastanowię się jeszcze 3 razy zanim kliknę kup
ja wiem za co płace po tygodniu na PS3 wróciłem z podkulonym ogonem do x360 i golda hehehe

---------- Wiadomość dodana 22:14 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 22:12 ----------

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post

ja nieche dostawać na siłe gier które mnie nie ineteresują albo już dawno je ograłem to raczej dobre dla casuali twojego pokróju którym się nie spieszy i mogą czekać pół roku, dla hardcoru jest to mega sałebe jak na moje hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 24-02-2013 o 22:18
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2013, 22:17   #47
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12519

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
ja wiem za co płace golda po tygodniu na PS3 wróciłem z podkulonym ogonem do x360 i golda hehehe
Zgodzę się w 100% tutaj. Sam przez jakiś czas miałem kryzys grania i chciałem pograć sobie na Ps3 z uwagi iż dawno nie odpalałem. Kilkanaście sesji w multi z Killzone 3 czy Modern Warfare 3 szybko mnie przekonały, że jednak chce mi się grać na Xboxie. Gold to nie jest płatność za widzimisię MS tylko za jakość ale osoby zapatrzone w Sony nie potrafią tego dostrzec.
Stary 24-02-2013, 23:40   #48
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Killzone 3 na serwerach dedykowanych śmigał aż miło, a MW3 miałem na obie konsole i nie widziałem różnicy. Z rozmowami jest ok, niema już charczenia i buczenia jak w CoD4. W CoD4 gram do dziś na PS3, moje ulubione multi ever, a na X360 było tak zcheatowane, że szkoda nerwów. Nie wiem po co dalej te gadki jakby PSN to było jakieś dno co może konkurować z online z Wii. Gram zawsze po premierze cod na x360 ze starymi znajomymi to wszyscy narzekają na lagi, że nie da się grać, za co ja płace, kto ma hosta, wyjdzmy itd. Wspomnę, że mimo wszystko CoD chodzi lepiej niż 4/5 gier na multi. Większość gier to niegrywalny szrot w multi, tryb wrzucony na siłę i przekonywałem się o tym przez te wszystkie lata. XBL jest najbardziej dopracowaną usługą, kompletną , jest party chat, zintegrowany system zaproszeń w każdej grze itd, Ale prawda jest taka, że gdyby te funkcje były warte swojej ceny to M$ nie musiałby wrzucać tam też online za które placimy kupując grei z którego zresztą na PC się śmieją i często po tygodniu z xboxem ze "skulonym ogonem" wracają na PC i serwery , nie p2p które minimalizuje koszty utrzymania gier i dlatego króluje na konsolach gdzie przechodzi wszystko.
Niedługo nextgeny, Sony widzi zalety XBL i dostaniemy te i inne nowe funkcje w PS+. XBL już nie będzie niczym nadzwyczajnym, teraz jest ważniejsze czy mają odpowiedz na PS+ i nowe funkcje które zapowiedziano na PS4. Walka XBL 2.0 vs PSN 2.0 dopiero się rozpoczęła i o starych usługach można zapomnieć.
Frezer czy Snake mogą być zadowoleni bo grają dużo i 120 zł rocznie to czasowo niewiele, ale są ludzie którzy grają 3 godziny w tygodniu w swoje ulubione multi i wiecej czasu nie mają.Oni też muszą tyle płacić. Oni chcą darmowego online, niech chociaż dostaną jakiś limit np 5 godzin gry za darmo tygodniowo. Tak jak jest teraz nie powinno być. A Frezer po tygodniu uciekł z PS3, bo akurat wyszła łatka która zablokowała jailbreaka Detektywa nie trzeba, żeby pozbierać fakty do kupy. Jak spiracą tylko PS4 to nikt go na XBL prędko nie zobaczy, bo jak wiadomo on głosuje verbatimem

Ostatnio edytowane przez chrono87 : 24-02-2013 o 23:43
Stary 24-02-2013, 23:42   #49
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Są dedyki (np. BF3) - mogę płacić za multi... Jest granie p2p (CoD i 3/4 gier) - NIECH SPIERD*LAJĄ.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2013, 23:47   #50
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Niedługo nextgeny, Sony widzi zalety XBL i dostaniemy te i inne nowe funkcje w PS+. XBL już nie będzie niczym nadzwyczajnym, teraz jest ważniejsze czy mają odpowiedz na PS+ i nowe funkcje które zapowiedziano na PS4. Walka XBL 2.0 vs PSN 2.0 dopiero się rozpoczęła i o starych usługach można zapomnieć.
Microsoft zawsze był o krok lub dwa do przodu jeśli chodzi o funkcje i sam pomysł na usługi online, bo ma w tym większe doświadczenie. Sony musiało i dalej musi gonić. W tej generacji postawili na social, filmiki i chmurę. Zobaczymy jakie asy ma MS
Stary 24-02-2013, 23:51   #51
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7841

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

chrono87
...Frezer po tygodniu uciekł z PS3, bo akurat wyszła łatka która zablokowała jailbreaka Detektywa nie trzeba, żeby pozbierać fakty do kupy. Jak spiracą tylko PS4 to nikt go na XBL prędko nie zobaczy, bo jak wiadomo on głosuje verbatimem

...święta prawda, już nikomu nie będzie pieprzyć smuty o "żelowym gejmskorze"
Stary 24-02-2013, 23:58   #52
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
Są dedyki (np. BF3) - mogę płacić za multi... Jest granie p2p (CoD i 3/4 gier) - NIECH SPIERD*LAJĄ.
I to jest logiczne myślenie Ale płacić wydawcy gry, nie np M$ którego koszty są zerowe. Dobry dashboard z partychatem(p2p) nic ich nie kosztuje.
Stary 25-02-2013, 00:08   #53
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Trochę przesadziłeś. Utrzymanie całej infrastruktury, serwerów z profilami, backupami, chmurą nic nie kosztuje? Do tego dochodzą ludzie tego pilnujący, support itd.
Stary 25-02-2013, 00:18   #54
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Microsoft zawsze był o krok lub dwa do przodu jeśli chodzi o funkcje i sam pomysł na usługi online, bo ma w tym większe doświadczenie. Sony musiało i dalej musi gonić. W tej generacji postawili na social, filmiki i chmurę. Zobaczymy jakie asy ma MS
Wiadomo, wymyślą coś o czym nam się teraz nie śniło. Ale teraz Sony będzie łatwiej kopiować funkcje
Na PS3 nie skopiowali wielu rzeczy, bo coś tam skopali w "wnętrzu" konsoli i się nie dało, nie dlatego, że nie umieli.
W sumie myślę, że już kilka rzeczy w PS4 jak usypianie konsoli czy granie w gry które nie są pobrane do końca, M$ powinien mieć i u siebie. Może Sony tym razem będzie bardziej twórcze.

---------- Wiadomość dodana 00:18 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 00:11 ----------

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Trochę przesadziłeś. Utrzymanie całej infrastruktury, serwerów z profilami, backupami, chmurą nic nie kosztuje? Do tego dochodzą ludzie tego pilnujący, support itd.
No ale te koszty są oczywiste. Nintendo w swojej usłudze która nie wiem jak sie nazywa, też je ponosi. Mają swoje marże, sklepiki więc zarabiają.
Stary 25-02-2013, 03:33   #55
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Obawiam się, że MS może się nie wybronić, Sony, mimo kilku potknięć, wyskoczyło z potężną maszyną, której nowy Xbox może nie sprostać. Owszem, nie idzie tylko o wykresy i grafikę, ale developerzy już się ślinią, i być może to konsola Sony będzie tą preferowaną przez studia developerskie. Czy MS może coś poradzić? No może: może powiedzieć że będzie wspierało i współpracowało, że będzie przyjazne dla devów, że to, że tamto, ale potężniejszą maszynką raczej nie będzie.
Mnie tam grafa wali na ryj, byle byłyby standardy utrzymywane. Czas eksów się skończył już dawno, żadne third party nie będzie sobie zamykać drogi do większej ilości klientów. Też średnio widzę dominację na następną generację ze strony MS. Wiadomo: będzie Halo, mam nadzieję Gyrosy -to jest jedyny eks który mi robi dobrze, Sony tego nie ma, i jeśli mieć nie będzie, to wybór jest oczywisty. Będzie nowy Alan, będą wyścigi, może coś na XBL, ale na chwilę obecną, przed konfą MS, nic potwierdzonego nie ma. Tutaj na OC liczą się eksy, i która konsola ma ich więcej i jakiej jakości, ale zastanówcie się jakie to ma za znaczenie dla zwykłych zjadaczy chleba, którzy grają w Koda czy BFa. Z drugiej strony eksy Sony nigdy się nie sprzedawały dobrze, więc być może mocne promowanie 2-3 marek jest dobrą strategią dla Microsoftu, z Halo się udało.
Pytanie co z XBL, płacenie haraczu za abonament mi niespecjalnie przeszkadza, ale zgadzam się, iż w porównaniu z PS+ to pomału jest żart. MS coś z tym robi? Średnio to widzę, obecnie trzeba mieć golda i opłacać dodatkowe usługi, jak Netflix, żeby z nich korzystać, więc może być jak Wizi pisze: diamentowy status, więcej kasy, ale Netflixy i ska 'za darmo'. Jakie dodatkowe usługi można wprowadzić? MS zaczął ze swoim serwisem do muzyki, może czas na filmy, z mocną biblioteką tytułów? Streamowanie gameplayu i statusy na FB i Twitterze to będzie norma, więc co jeszcze? Odpowiedź jest jedna: Kinect, czyli coś co absolutnie mnie nie interesuje, co mi się nie podoba i uważam ten chłam za zmarnowany potencjał.
Więc tak: gry, gry i jeszcze raz gry, ulepszenie XBL, szybkość interfejsu.

Dużym tematem są w dalszym ciągu używki, Sony wcale nic nie powiedziało, że secondy handy będą śmigać tak samo jak nówki, powiedzmy że od teraz każda używana kopia będzie grywalna za skromną opłatą, powiedzmy 5 dolców. Przewidywania są takie, żę co będzie w tym temacie na jednej platformie, będzie na drugiej, ale MS troszkę by ugrał sobie piaru gdyby używki chodziły normalnie.
Wsteczną kompatybilnością nie ma się co przejmować, bo powiedzice misie, w ile gier graliście tak naprawdę z poprzedniej generacji na obecnej. Stare gry nikogo, jeśli nie ma czasu nawet ograć tych nowych. Mnie osobiście interesują tytuły z XBLA, trochę ich mam, chciałbym mieć do nich dostęp, DLC to już inna inszość, bo jeśli nie będzie wstecznej, to cała biblioteka DLC do piachu.
Więcej funkcji społecznościowych plis! Sam na konsoli nie korzystam, bo są szybsze sposoby, i takie chciałbym zobaczyć. Tyle, może najdzie mnie jeszcze ochota na pisanie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2013, 07:54   #56
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Z używkami może się skończy że będą co najwyżej jednorazowy kod do każdej dodawać i sprzedawać na XBL po 800 czy 1200. Gry na nowe konsolki są już w produkcji od dobrych 2 lat i w ciągu pół roku tak szybko nic się nie zmieni.

Martwi mnie tylko że ich tworzenie na nowe bebechy może się okazać zbyt zasobo i czasochłonne dla mniejszych devóv i skończy się że głównie nowe Fify, CoDy i Gyrosy będziemy dostawać be jednak trochę czasu trzeba żeby te wszystkie uber hd teksturki itp. zrobić.
Mniej gier na tym plastikowym i statycznym Unreal Engine please.

Kokodżambo i do przodu.

Ostatnio edytowane przez igor8472 : 25-02-2013 o 08:00
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2013, 10:10   #57
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Jeżeli ktoś gra głownie multi w CoD'a czy Gyrosy to zawsze bedzie piał z zachwytu nad XBL. Ja gram multi na ps3 głownie w ścigałki i różnicy z płatnym XBL nie ma żadnej. Dodatkowo teraz w każdym ps4 bedzie hs więc i jakość czatu bedzie znormalizowana.

M$ ma bardzo ciężki orzech do zgryzienia i potrzebuje czegoś naprawdę mocnego. Wiara w społeczności w to ze pokażą coś poza pontono shitem jest mała i same Halo i Forza tego nie zmienią.

Nie zgodzę sie tez ze exy już nie robią. Robią tylko nie na klocu, dlatego musi sie to zmienić, tak jak XBL. Nie nam zamiaru płacić za samo multi skoro konkurencja oferuje dużo wiecej w tym względzie.
Stary 25-02-2013, 10:55   #58
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post

Nie zgodzę sie tez ze exy już nie robią. Robią tylko nie na klocu, dlatego musi sie to zmienić, tak jak XBL. Nie nam zamiaru płacić za samo multi skoro konkurencja oferuje dużo wiecej w tym względzie.
Nintendo to tylko exy, na PS to bardzo ważna część gdzie każdy ma swoje ulubione serie dla których kupuje konsole.
A na X360 ? Exów jest mniej ale sprzedają się świetnie. Jak zobaczyłem ponad 4 mln dla Fable to byłem w szoku Jakim cudem to prawie tyle co Gears of War. Co prawda M$ jest niecierpliwy i by chciał żeby każda gra sprzedawała sie w 5 mln, ale to już ich problem.
Stary 25-02-2013, 11:12   #59
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Obawiam się, że MS może się nie wybronić, Sony, mimo kilku potknięć, wyskoczyło z potężną maszyną, której nowy Xbox może nie sprostać. Owszem, nie idzie tylko o wykresy i grafikę, ale developerzy już się ślinią, i być może to konsola Sony będzie tą preferowaną przez studia developerskie. Czy MS może coś poradzić? No może: może powiedzieć że będzie wspierało i współpracowało, że będzie przyjazne dla devów, że to, że tamto, ale potężniejszą maszynką raczej nie będzie.
Sony najpierw musi tym wszystkim deweloperom udowodnić, że u nich będzie co najmniej tak samo dobrze. Konsola to jedno. Jest jeszcze cały support, narzędzia, współpraca i wszystko inne, co dzieje się w tle.

Cytat:
Exy w tej generacji się skończyły. Ile tych dużych gier na wyłączność wychodzi teraz w ciągu roku? Dwie, trzy? I to tylko od deweloperów first party, bo żaden inny wydawca nie ograniczy sobie zysków w trudnych czasach, kiedy sama produkcja kosztuje majątek. Pomijając premierę konsoli, kiedy exy muszą nakłonić do zakupu, obecnie liczy się cała reszta. Przyjemność użytkowania, dodatkowe usługi, płatności, jakość gier third party, DLC itd. Tym muszą przekonywać do siebie platform holderzy.

Cytat:
A na X360 ? Exów jest mniej ale sprzedają się świetnie.
Mniej? Ile Sony wydało ważnych exów w 2012 roku? Sześć miesięcy Microsoftu wygląda następująco: Forza Horizon, Halo 4, Gears of War: Judgment (pomijam Kinecta, chociaż Dance Central i Nike+ to hity). Na PS3 można w tym czasie pomachać różdżką do Wonderbooka, powalczyć w All-Stars i zagrać w God of War. Coś pominąłem? Sam kupuję na PS3 wyłącznie exy i od czasu Uncharted 3 nie miałem na co pieniędzy wydać i po co włączać konsoli. Nawet jeśli na przestrzeni dwóch lat Sony wygrywałoby ilościowo (w co nie wierzę, ale nie chce mi się sprawdzać), to dodajmy do tego jakość różnych produkcji Sony: Resistance, Motorstorm Apocalypse, Starhawk, Twisted Metal... Nie chcę robić żadnej wojenki i czytać zaraz, że Uncharted jest lepsze od Halo albo, że Kratos to super bohater, a Master Chief pizdeczka. Po prostu pisanie, że na Xboksa nie ma gier jest nieuzasadnione albo uzasadnione tak samo, jak w przypadku PS3.

Ostatnio edytowane przez wrog : 25-02-2013 o 11:26
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2013, 11:22   #60
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

M$ miał lepszy 2012, sony 2011 i ma lepszy 2013. W ogólnym rozrachunku ilości dobrych exów wygrywa sony, nie ma co na ten temat dyskutować. Gdyby nie Forza i miejmy nadzieje PGR oraz nowy Alan, nowego klocka pewnie bym nie kupił. Obie konsole m$ przekonały mnie do siebie grami, cała reszta jest mniej ważna.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania