Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-04-2013, 00:00   #41
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839
Domyślnie Odp: Co z osiągnięciami na nowym Xboksie?

Cytat:
Napisał Butch Zobacz post
Jak casual kupuje konsole to on nie wie nawet, co to GS jest. Ja z początku myślałem, że to jest jakaś forma waluty i że będę mógł za nią kupowac dodatki czy całe gry ,
dokladnie tak samo myslalem
nazbieralem troche wszedlem w marketplace i...dupa
potem patrze, ze to jakies tam punkciki nabija i 1 mysl - a *** to?

a co do tematu:
1 - wywalic osiagniecia za multi
2 - zadnego zerowania na nowej :P - ma normalnie przejsc razem z profilem
Stary 16-04-2013, 09:44   #42
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7841

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Snake... "jak ktoś kupuje teraz konsole, wchodzi na xbox live, widzi ze ma 0GS a jakiś Stallion ma prawie milion to rozumiem, że należy sprzedać xboxa, kupic ps3 i startowac od zera bo tam wszyscy są równi?"

....chodziło mi bardziej o "aczkowe dziwki", grające we wszystko co dostępne i którym zależy na tych wszystkich statsach,rankedach itd., tacy gracze nigdy nie będą mieli szansy powalczyć gsem z innymi ,i to jest wkurwiające,....a takich maniaków jest wielu...
Stary 16-04-2013, 12:04   #43
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
Snake... "jak ktoś kupuje teraz konsole, wchodzi na xbox live, widzi ze ma 0GS a jakiś Stallion ma prawie milion to rozumiem, że należy sprzedać xboxa, kupic ps3 i startowac od zera bo tam wszyscy są równi?"

....chodziło mi bardziej o "aczkowe dziwki", grające we wszystko co dostępne i którym zależy na tych wszystkich statsach,rankedach itd., tacy gracze nigdy nie będą mieli szansy powalczyć gsem z innymi ,i to jest wkurwiające,....a takich maniaków jest wielu...
zmierz sobie gorączke hehehe
Stary 16-04-2013, 14:00   #44
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Co ja pacze Żadnego zerowania, resetowania, to nie prestiż w CoD żeby takie rzeczy robić. W nowej generacji ma być na żywca przeniesiony GS (w końcu to część gamertaga jakby nie było). Żadne przy tym"powinien", "chciałbym", "liczę na to" - ma być i basta .

Czasem z zazdrością patrzę na PSowe "platinki", ale tylko czasem. Nie jestem zwolennikiem tego rozwiązania, ponieważ wg mnie pula osiągnięć i ilość gs w danej grze to niepodzielne wartości. Skoro twórcy chcą dodać gs i nowe osiągnięcia w DLC, to ogólna pula/ilość wzrasta i tyle. Nie widzi mi się dzielenie puli na podstawową i dodatkową, mimo tego, że na takim podziale pewnie skorzystała by moja kolekcja calaków.

Jeśli chodzi o zmiany to chciałbym żeby podniesiono ilość bazowych osiągnięć - limit powinien wynosić więcej niż 50, które z kolei powinno być zalecanym standardem. Podobnie powinno się zalecać "okrągłe" ilości gs, żeby nie było właśnie czegoś w stylu 1190/1190, ale nie powinno to być wymuszane.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-04-2013, 14:13   #45
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Frezer... zmierz sobie gorączke hehehe

...a ty przyciśnij se jaja do umywalki ,spójrz w lustro i zastanów się nad własnym zjebanym życiem..hehe
Stary 16-04-2013, 14:20   #46
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365
Domyślnie

Przy trofeach masz też procent wszystkich zdobytych "osiągnięć" w grze. Powiedzmy, że gra z dodatkami ma 1500 GS, wiec jak na ps3 zrobisz tylko platyne to masz ładny pucharek, ale obok niego wyraźnie podkreślone, że tylko np 75 % gry. Wiec od razu widać kto zbiera tylko platyny a kto calaki.
Stary 16-04-2013, 14:22   #47
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Banować dziwki (zerować) które nabiły GSa na Verbatimach. Fundament.
Stary 16-04-2013, 14:32   #48
YuSuzuki
Shenmue 3

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Przy trofeach masz też procent wszystkich zdobytych "osiągnięć" w grze. Powiedzmy, że gra z dodatkami ma 1500 GS, wiec jak na ps3 zrobisz tylko platyne to masz ładny pucharek, ale obok niego wyraźnie podkreślone, że tylko np 75 % gry. Wiec od razu widać kto zbiera tylko platyny a kto calaki.

Zgadza się, ps3 ma zawsze platynkę za podstawkę i to jest cool
Stary 16-04-2013, 18:39   #49
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Nie widzi mi się dzielenie puli na podstawową i dodatkową, mimo tego, że na takim podziale pewnie skorzystała by moja kolekcja calaków.
kolejne genialne rozumowanie, 'tak bedzie lepiej dla mnie ale tego nie chce'
Stary 17-04-2013, 10:54   #50
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

@kbrs - Ty tego nie zrozumiesz, bo to jest bardziej zaawansowany poziom moralności

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 17-04-2013, 12:04   #51
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Czyli tak sie teraz mowi na brak argumentow
Stary 17-04-2013, 12:18   #52
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
Czyli tak sie teraz mowi na brak argumentow
Jakby Ci to wytłumaczyć...wyobraź sobie urzędnika, który wie, że może przyjąć dowolną łapówkę i go żadne CBA za to nie dojedzie, nie straci pracy, nikt się nawet nie dowie. Wg twojej logiki powinien przyjmować łapówki jak leci, bo tak będzie "lepiej dla niego" i nie ma powodów żeby nie brać. Powodem oczywiście nie może być uczciwość, wiara w ideę nieprzekupności itp..
Przykład przerysowany, ale o to mi chodzi - ja uważam, że nie ma sensu dzielić gs na części (coś w stylu platynki jest takim podziałem) i choć rozwiązanie w stylu platyny sprawiło by, że ilość gier "skończonych" (o to się rzecz rozbija, że nie będą skończone póki przynajmniej gs, cały, nie "prawdziwy"/podstawowy, nie będzie pełen) w mojej bibliotece byłaby większa to nie chcę dla tego marnego zysku poświęcać idei, w która wierzę

Stary 17-04-2013, 13:03   #53
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta Celebryta

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2556

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Wszystko powinno zostać tak, jak było do tej pory. System działa sprawnie, zyskał wielu fanów, jak i również kumuluje w niektórych przypadkach dodatkowe zyski dla twórców gier (patrz - losowanie czarnego grajka w FIFIE za pieniądze; łatwy calak może podnieść sprzedaż). Niektóre konta działają od pierwszej generacji Xboxa, mimo że tam nie było jeszcze osiągnięć, ale uważam, iż resetowanie Gamescore'a nie ma najmniejszego sensu. Istnieje grono ludzi, którzy poświęcili temu sporą część swojego życia i uzbierali w tym czasie powiedzmy 500 tysięcy punktów. Pozbawienie ich tego dorobku mogłoby się dla nich wiązać z utratą sensu życia i wzrostem liczby samobójstw

Patrząc czysto z perspektywy mojego konta i podejścia do grania, miałbym cichą nadzieję na wprowadzenie przy migrowaniu jakiejś opcji, dzięki której moglibyśmy usunąć z profilu jakąś niewielką liczbę gier, które go zaśmiecają. Ja osobiście miałem nadzieję scalakować każdą grę, jaką posiadam, ale np. taki Dirt 2 stał się dla mnie nieosiągalny przez przeprowadzone w zupełnej tajemnicy wyłączenie usługi DirtNet, co wiąże się z zablokowaniem dwóch osiągnięć. Fajnie, jakby ktoś pomyślał o takiej opcji wyrzucenia powiedzmy pięciu gier, które gracze włączyli zupełnie przypadkiem i od lat ciąży im z tego powodu na koncie jakaś marna liczba GS (oczywiście chodzi mi o ludzi, których achievementy w jakimś stopniu jarają). To jednak tylko moje ciche życzenie, które Wam może się wydać zupełnie zbędne

New Account

The World Is Yours

Ostatnio edytowane przez TomMeGusta : 17-04-2013 o 13:05
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-04-2013, 13:09   #54
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

Gdyby nie kilka profili na fb ktore sledze i one wrzucaja rozne takie smieszne pierdoly, to bym napisal ze dawno takich glupot nie czytalem.
/oczywiscie to odnosnie postu Jaskiera
Stary 23-04-2013, 09:54   #55
gta04eflc
Nowy
gta04eflc Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Śląsk
Reputacja: 8

niech zostanie tak jak jest mi sie podoba. tylko ze jak np wyszly by dlc to mogli by to jakos poinformowac a nie sprzeda sie gre a tu trza znowu kupowac bo sie nie ma calaka
gta04eflc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-04-2013, 11:49   #56
naughtydog
Stały bywalec
naughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innych

naughtydog's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 860

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Swój! 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 9

Teraz to w ciemno możesz zakładać, że DLC wyjdzie i będzie miało osiągnięcia. Takie czasy mamy.
Stary 22-05-2013, 21:03   #57
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

nie podoba mi sie wizja nowych osiagniec.

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2013, 21:20   #58
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Ciekawe jaki będzie limit osiągnięć na gre. Jak ktoś gra cały rok w multi CoD to waszym zdaniem(zbieraczy) ma prawo nabić sobie np 5000 GS ?
Stary 22-05-2013, 21:33   #59
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Niech wszystkie gry na nowego X'a będą miały 2x więcej GS i acziwmentowe świry będą zadowolone i zmotywowane żeby już olać starego. MS to na rękę.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2013, 22:36   #60
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Mnie się wydaje, że czegoś nadal o tym systemie nie wiemy, bo te pomysły wydają się zbyt oderwane od tego, co funkcjonuje obecnie.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania