Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-03-2019, 18:03   #10801
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Domyślnie Odp: Xbox One - Temat ogólny

Mam, 55 Sony
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-03-2019, 21:02   #10802
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12576

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

W sumie to nie wiem czy bym kupił, chyba wolałbym grać na biedzie i kupić Switcha, nawet jakbym miał już odpowiedni TV. Tyle tylko, że dla mnie grafika nigdy nie miała znaczenia.

A co do nowej generacji to się jakiś ekspert musi wypowiedzieć, który śledzi branżę. Ja tylko gram w gierki i wbijam acziwmenty.
Stary 30-03-2019, 21:27   #10803
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Wrogu może Ty się wypowiesz?

500 postów jak to zleciało. 9 lat na forum..

Ostatnio edytowane przez marekgtw : 30-03-2019 o 21:28 Powód: Szok
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-03-2019, 22:12   #10804
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11472

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Trudne pytanie i chyba nie za bardzo pomogę. Przeskok w temacie grafiki i wydajności na Xie jest naprawdę duży, ale z drugiej strony obecna generacja powoli się kończy. W najbliższym czasie premier znaczących brak, więc może do czerwca i E3 lepiej poczekać? Jakoś w nową konsolę w 2020 nie wierzę, ale kto ich tam wie. W czerwcu sytuacja powinna być bardziej klarowna.
Stary 17-04-2019, 11:04   #10805
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7841

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Cudna informacja dla fanów serii NINJA GAIDEN...od paru godzin pojawiła się wsteczna kompatybilność tej najlepszej chodzonej bitki na Xbox ONE, troszkę poprawiona grafika ,ładniejsze tekstury...CONGRATS MS
Stary 18-04-2019, 21:38   #10806
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Meh, 2 nijaka. Aczkolwiek trudniejsza od jedynki. A 3.... minuta ciszy.
Czasy remasterów, to mogliby dać NG Black remaster
Stary 22-04-2019, 14:38   #10807
s0bol
Nowy
s0bol Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Dzień dobry
Czy ktoś wie jak to będzie z tym nowym X Box One Only Digitall ? Czy to będzie odpowiednik XBox One X czy raczej XBox One S ? W tej chwili XBox One S kosztuje w sklepach poniżej 1K. Tak więc jeżeli to będzie XBox One S to moim zdaniem będzie to strzał w kolano, chyba że MS bada rynek pod przyszłą generację i liczy się z potencjalną porażką.
Pozdrawiam
s0bol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2019, 15:47   #10808
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

To jest S bez napędu.
Stary 21-05-2019, 21:56   #10809
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Ostatnio żeby wklepać zdrapki na Turcję musiałem VPNa użyć (na konsoli, na stronie nawet z VPN nie przechodzi). Od dawna tak jest?
Stary 22-05-2019, 00:04   #10810
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7924

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Ta, porobili z tym problemy, szczególnie z turcją i argentyną, trzeba sie nagimanstykować

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2019, 11:15   #10811
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Ostatnio żeby wklepać zdrapki na Turcję musiałem VPNa użyć (na konsoli, na stronie nawet z VPN nie przechodzi). Od dawna tak jest?
Jakoś krótko po banie metody z Revolutem się za to zabrali.
Stary 24-05-2019, 17:53   #10812
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

siema dawno mnie nie było
z racji, że w końcu xox zawitał u mnie - to jak to jest z tym game passem?
jak ja ściągnę gre - to ona jest moja tak dlugo jak jej nie usune z dysku? czy jak np skonczy mi się gold albo gamepass to już dupa i sobie nie pogram?

i pytanie 2 - czy jak mam aktywnego gamepassa do czerwca to mogę teraz wpisać już kod, który mam i to mi z automaty wydłuży czy czekać aż tamten się skończy i wtedy wpisać nowy?
Stary 24-05-2019, 22:38   #10813
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Wiadomo, że jak się gamepass skończy to nie pograsz, to usługa abonamentowa. Możesz wklepać kod, chyba, że korzystasz z tego czternastodniowego triala to nie wiem.
Stary 26-05-2019, 15:29   #10814
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

wklepywał ktos ten kod za monstery???
wpisałem w piątek do tej pory cisza,
napisałem do nich na tego maila - kontakt@conceptstudio.pl
i przyszedł mi zwrotny, że nie można dostarczyć maila... :/
Stary 27-05-2019, 13:48   #10815
noxx
Początkujący
noxx Można na niego liczyćnoxx Można na niego liczyćnoxx Można na niego liczyć

noxx's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 256

Cytat:
Napisał marekgtw Zobacz post
Czy jest sens obecnie kupować Xbox one x ? Cenowo jest znośnie. Nie wiem na ile MS nie wyskoczy z kolejną wersją lub w nową generacją, co sądzicie ?
Ja na One X jestem od czasu jego premiery i nie żałuję.
W końcu konsola nie odstaje na kilometr od rynku PC i za całkiem przyzwoitą kasę naprawdę można pograć w 4K z HDRem i często nawet 60fps.

Początkowo nie miałem TV 4K ale różnica względem Ski czy nawet zwykłego PS4 nawet w 1080p jest znacząca - przykładowo calakowałem AC Origins i AC Odyssey na obu konsolach - wersja X to po prostu inna liga w kwestii czasów ładowania, stabilności framerate i... żylety, bo obraz jest właściwie perfekcyjny.

Naprawdę na tym przykładzie doskonale widać czym jest supersampling i jak nawet natywne 1920x1080 wygląda względem obrazu wygenerowanego w wyższej rozdzielczości i zmniejszonym do full HD.
Dodatkowo na X1X efekt "czystej" grafiki bez ząbków i szumów wzbogacają tekstury i zawsze wysoko ustawione filtrowanie.
-no i gry ze wstecznej podniesione do 4k, czyli z dziewięciokrotnie wyższą rozdziałką niż na x360 to po prostu bajka ; )

Ogólnie co do samego systemu Xbox One ma wiele zastrzeżeń..... i tak już zostanie, natomiast One X jako kawałek hardware'u naprawdę polecam.
Exy jak exy - jest ich kilka, ale to 6TF naprawdę daje radę w multiplatformowych tytułach.
Telewizor 4K z widocznym już HDRem oczywiście znacznie wpłynie na wrażenia i obserwuję to każdego dnia, ale nawet przepinając konsolę pod monitor fHD nie zamieniłbym X na nic innego :P

Ostatnio edytowane przez noxx : 27-05-2019 o 13:51
noxx jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2019, 02:44   #10816
Shanga
Znajomy
Shanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innychShanga Wzór dla innych

Shanga's Avatar

Reputacja: 703

Tak z ciekawosci jak moge zapytac czemu zostalem wyrzucony z rankingu xbox live? Jesli nie w tym temacie to sorry.
Shanga jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2019, 08:57   #10817
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Jakiś czas temu przestał działać.
Stary 05-06-2019, 22:16   #10818
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Ma być podobno jakaś zmiana z gamertagami, coś w stylu battle neta chyba, że można mieć taką samą nazwę jak ktoś inny, tylko system Ci dodaje unikalne cyferki w hasztagu (potrzebne żeby kogoś znaleźć, normalnie ich nie widać). Mi by w sumie to pasowało, ale na TA widzę, że niezła gówno burza się zrobiła i ludziom się nie podoba.
Stary 07-06-2019, 12:57   #10819
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta CelebrytaTomMeGusta Celebryta

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2556

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Ma być podobno jakaś zmiana z gamertagami, coś w stylu battle neta chyba, że można mieć taką samą nazwę jak ktoś inny, tylko system Ci dodaje unikalne cyferki w hasztagu (potrzebne żeby kogoś znaleźć, normalnie ich nie widać). Mi by w sumie to pasowało, ale na TA widzę, że niezła gówno burza się zrobiła i ludziom się nie podoba.
Dla mnie też to jest trochę bez sensu, że nagle będzie sto osób o nazwie Stallion83 albo inny Andrzej i weź se szukaj, który jest który. Teraz każdy, nawet najdziwniejszy gamertag, jest unikatowy i moim zdaniem tak powinno zostać...

New Account

The World Is Yours

Ostatnio edytowane przez TomMeGusta : 07-06-2019 o 13:08
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2019, 15:01   #10820
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Jak ktoś z 2k gamerscora nazwie się Stallion83 to chyba się skapniesz?

Dla mnie w sumie bez różnicy, używałem battle neta, steama (tutaj musisz podać unikatową nazwę przy rejestracji, ale poźniej możesz zmienić i znajomi na liście Cię widzą pod tą zmienioną) i mi ich system nazw gracza odpowiadał, ale jak zostanie tak jak jest to też spoko.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania