Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-01-2011, 16:08   #21
coolbary
Stały bywalec
coolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innych

coolbary's Avatar

Miasto: Hrubieszów
Reputacja: 661

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 20

Domyślnie Odp: Czego oczekujecie po następnej konsoli MS?

Ja mam nadzieję, że nasze(skromne punkty GS przejdą z profilem na nową konsolę. Nie wiem jak było to poprzednio z przejścia z xboxa na xbox 360, bo nie miałem wcześniejszej konsoli, ale bez sensu żeby trzeba było zaczynać od nowa .
Stary 21-01-2011, 16:19   #22
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał coolbary Zobacz post
Nie wiem jak było to poprzednio z przejścia z xboxa na xbox 360, bo nie miałem wcześniejszej konsoli, ale bez sensu żeby trzeba było zaczynać od nowa .
Na starym seXie nie było GS'a. Natomiast konto przenosiło się bez najmniejszych problemów.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-01-2011, 16:27   #23
coolbary
Stały bywalec
coolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innych

coolbary's Avatar

Miasto: Hrubieszów
Reputacja: 661

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 20

Ano właśnie. Nie wiedziałem o tym bo wtedy byłem na poziomie PS1, czy PS2, a o internecie to mogłem pomarzyć . A wracając do tematu, skoro wcześniej z migracją nie było problemu to myślę, że i tym razem razem z całym inwentarzem pociągną profil na nową konsolę.
Stary 22-01-2011, 01:46   #24
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

W **** dobrych gier. Amen. No i odpowiednia ilość pamięci RAM coby te gry pokazały klase bo jak wsadzą 1Giga ramu to bedzie lipa.
Stary 22-01-2011, 01:48   #25
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12519

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

W sumie to tylko BD, możliwość podpięcia dowolnego HDD to konsoli, mniejszej awaryjności i mniejszej ilości decybeli
Stary 22-01-2011, 01:51   #26
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Na chój oczekiwać czegoś, co jest oczywiste - BD-ROM muszą dać, nie ma innej możliwości.

Stary 22-01-2011, 01:54   #27
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Fuji ale to jest MS Po nich można się wiele spodziewać. Jako iż nie ma BD w obecnej konsoli oczekuję, że w Xbox 720 będzie
Stary 22-01-2011, 01:58   #28
Fuji
Wariat

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

Do czasu wyjścia nowego seXa, DVD przestanie istnieć .

Stary 22-01-2011, 02:12   #29
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie byłbym tego taki pewien Chyba że X ma wyjść za 10 lat to ok ale wg mnie DVD jeszcze przez długi czas będzie na rynku pierwszą siłą. Rynek DVD jest zbyt potężny i zbyt dochodowy aby go nagle zamknąć
Stary 22-01-2011, 02:22   #30
Fuji
Wariat

Fuji's Avatar

Lista Osiągnięć

DVD to kupa. Ludzie, mający dobry gust nie bawią się tym. Wierzę, że stanowią oni większość populacji. Tym samym daję DVD maksymalnie 2-3 lata życia .

Stary 22-01-2011, 03:06   #31
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

Acziwmentowa boziu, proszę o brak blokady regionalnej na gierki wideo tak jak na PS3
Stary 22-01-2011, 11:01   #32
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Ja oczekuję, że konsola od Microsoft będzie totalną klapą i będzie padać po 2 dniach jak wersje Core bo i tak kupię konsolę Sony
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2011, 14:32   #33
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Nie byłbym tego taki pewien Chyba że X ma wyjść za 10 lat to ok ale wg mnie DVD jeszcze przez długi czas będzie na rynku pierwszą siłą. Rynek DVD jest zbyt potężny i zbyt dochodowy aby go nagle zamknąć

Nie dodałeś że tylko w Polsce i innych biednych krajach. W normalnych krajach nikt nie zajmuje sie juz tym formatem, płyty BD sprzedają się jak ciepłe bułeczki i nikt nie oglada crapowatej jakości filmów na DVD. Taki napęd jest oczywistością w nowej konsoli M$, dodatkowo musza powrócić do bezawaryjnej pracy sprzętu, jak za czasów pierwszego x'a.
Stary 22-01-2011, 14:45   #34
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Nie dodałeś że tylko w Polsce i innych biednych krajach. W normalnych krajach nikt nie zajmuje sie juz tym formatem, płyty BD sprzedają się jak ciepłe bułeczki i nikt nie oglada crapowatej jakości filmów na DVD. Taki napęd jest oczywistością w nowej konsoli M$, dodatkowo musza powrócić do bezawaryjnej pracy sprzętu, jak za czasów pierwszego x'a.
Mhm, dlatego reklama każdej nowości głosi: "available on DVD and Blu-Ray"?
Mnie ta cała "kosmiczna" jakość Blu-Raya musiała jakoś umknąć, bo póki co większość filmów na Blu-Ray wygląda minimalnie (o ile w ogóle) lepiej od porządnie wydanych DVD. Być może jakieś Avatary i inne wydania robione pod "graphic whores" wyglądają oszałamiająco, ale trzeba wziąć poprawkę na to, ze percepcja statystycznej istoty ludzkiej jest ograniczona, w skrócie: od pewnego progu wyższa rozdzielczość Twojej zdolności postrzegania zwisa, bo różnicy nie da się zauważyć.
Opinie o powalającej jakości filmów na Blu-Ray sa chyba w większość tworzone prze chcących utwierdzić się w słuszności dokonanego zakupu, bo nie wierzę, ze aż tylu ludzi na świecie ma wzrok absolutny. Pokolenie snajperów i Wilhelmów Telów przez ostatnie lata wyrosło, czy jak?
Natomiast pojemność płyty Blu-Ray jest niepodważalna. Dlaczego tylko "The Pacyfic" zajmuje 6 dysków Blu-Ray, podczas kiedy wydanie na DVD zajmuje tyle samo płyt?

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 22-01-2011 o 15:37
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2011, 15:11   #35
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 

Nie wiem na czym ty ogladasz te filmy, ale jeżeli film w 1080p wyglada tylko "troche" lepiej niz DVD to nie mam pytań.
Stary 22-01-2011, 15:15   #36
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Zebym musial sie z Kotickiem zgadzac, ale przeciez prawi dobrze, wiec co mam robic.
Mieszkam w UK, a takim miescie zwanym Londynem, wchodze sobie do HMV, a tam kupa polek z filmami na DVD i jakas osobna sekcja na BD.Moze UK jest biednym krajem, ja nie wiem, moze ten sklep jakis specyficzny, tylko dla fanow umierajacego formatu.Moze.

Wczoraj bylem w Blockbustrze pozyczyc sobie jakies filmy na Blu-Ray, to samo:wiekszosc stuffu to DVD, chociaz 'niebieska' sekcja powieksza sie, co cieszy.
Na pewno nie mamy do czynienia z taka zmiana jakosci, gdy nastapila przesiadka z VHS na DVD, ale roznice sa, w niektorych filmach naprawde kolosalne, ale trzeba wiedziec tez, jaki film warto kupic, a jaki zostal przetransferowany w sposob niegodny, vide:Gladiator-jakosc DVD, nic poza tym.Wazny tez jest sprzet, na ktorym ogladamy/gramy interesujaca nas rzecz.
Co do napedow:czy nastepna generacja jeszcze bedzie w ogole takie posiadac, bo nie rozumiem tego zachwytu nad BD, ze niby to bedzie standard za 10 lat jeszcze?No prosze, w czasach gdy coraz wiecej ludzi chce miec wszystko 'in a a go', cyfrowa dystrybucja sie upowszechnila i zajmuje coraz wieksze polacie rynku, gdy nie trzeba juz czegos sciagac, bo jest streaming, gdy filmy ogladamy na YT, gdy fizyczne nosniki maja sie coraz gorzej-moze napedy nie beda potrzebne?Moze beda nam potrzebne duze napedy Flash, bo sobie szybko cos sciagniemy, podepniemy do naszej konsoli i wio.
Mamy czasy instant, liczy sie szybkosc, niekoniecznie oszalamiajaca jakosc.Wiekszosc moich znajomych, Polakow i Anglikow-to 'normalni' ludzie:ich nie interesuje, ze ten i tamten film moza wyswietlic w 1080i, a ten inny, o tam, na polce stoi, to smiga w 1080p, nie slysza roznicy miedzy 7.1, a 5.1, bo ich to gowno obchodzi.Kupa ludzi sciaga w dalszym ciagu kinowki, ripy zajmujace 700mb, i jest im z tym dobrze, bo nie jakosc jest dla nich najwazniejsza, tylko przezycie czegos.My sobie siedzimy na nerdowym forum, myslimy jacy to nie jestesmy swiatli i madrzy, a z kazda sekunda ktos klika na YT na filmik w sredniej rozdzielczosci, bo chce sobie owo cos zobaczyc, a to pewnie Justin B. albo Lady G.Rzeklem.

EDIT:Mataman, czyli uwazasz, ze kazdy film na BD ma rozdzielczosc 1080p?Hm, obejrzyj 28 dni pozniej albo wspomnianego Gladiatora.Albo dodatki do Alienow, bo same filmy to swietna jakosc-chociaz 'dwojka' sie zawiodlem-wydane przeciez na BD:nie chodzi o nosnik, tyko o to, jak sie ow nosnik wykorzystuje, przeciez mozesz na plyte BD wrzucic i 10 filmow DVD, i co?Beda w full HD?Blue -Ray Blu-Rayowi nierowny, mozesz miec mega jakosc w Matrixach, a mozesz miec, nie powiem- dobra, w Ojcu Chrzestnym, bo ciezko transferowac film, ktory ma kilkadziesiat lat, zwlaszcza sekwencje krecone w nocy, gdzie czernie sa wyblakle, i zadowolic wszystkich.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 22-01-2011 o 15:24
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2011, 15:44   #37
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

No, Lvizzz, ciekawe i raczej trafne spostrzeżenia. Rzeczywiście - w dobie upowszechniających się VOD i GOD, szybkiego internetu i rosnącej niechęci do ruszania zadu z fotela, być może jedynym co będzie potrzebne za dekadę to wielki i szybki dysk twardy.
Masz całkowita rację, że normalnym ludziom jakość obrazu i dźwięku zwisa w dużej mierze (popularność Wii). Mnie aż tak doznania wizualne nie są obojętne, ale fascynacji coraz większymi możliwościami w zakresie wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości nie podzielam. Z drugiej strony, ewolucja którą opisałeś wcale nie wyklucza spadku jakości obrazu i dźwięku. Może nawet byłyby warianty: taniej i szybciej (bo mniejszy plik), ale brzydziej lub drożej, ściągać trzeba dłużej, za to 1080p i dźwięk 15.6 (tak sześć subwooferów, jak ma być na maksa, to ma być na maksa ).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2011, 17:44   #38
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Jak ktoś ma TV np 42 cale (co już jest raczej odbiornikiem sredniej wielkości) to od oglądania na tym DVD ropieją oczy. Może na monitorkach DVD nie wygląda jakoś tragicznie ...
Jaskier nawet nie wiesz jak w tych 2 postach widać, że twoja wiedza w temacie jest znikoma.
Stary 22-01-2011, 18:28   #39
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Ja mam 40 cali i mi nie ropieja, a pamietaj, ze teraz standardem w kazdym odtwarzaczu stal sie upscaling i lacze HDMI, wiec cos mozesz ze zwyklego DVD wyciagnac.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2011, 18:48   #40
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

Zależy jeszcze jaki telewizor, jakie dvd itd. poza tym porównajcie sobie Matrixa na Blu-ray i DVD, na DVD wygląda lepiej!
A np. najnowszy Batman jest nakręcony specjalnymi kamerami i póki co miażdży całą resztę.
Ja osobiście nie jestem zwolennikiem Blu-ray'a, miałem PS3 i może raz włożyłem film na Blu-ray a to, ze gry mają na tym nośniku, to tylko chyba po to żeby się chwalić, że Hevenly Sword na ścieżkę dźwiękową zajmującą 21GB, bo tak było z tego co pamiętam.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania