Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-01-2011, 19:04   #41
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Odp: Czego oczekujecie po następnej konsoli MS?

Z tego co czytałem posty lvizzza, to matrix ma właśnie na blu-ray świetną jakość, więc nie wiem komu tu już wierzyć :?

Co do tego czego oczekuję po nowej konsoli, to jedynie lepszej grafiki, mniejszej awaryjności i lepszej kultury pracy.
Stary 22-01-2011, 19:11   #42
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Parker Zobacz post
Z tego co czytałem posty lvizzza, to matrix ma właśnie na blu-ray świetną jakość, więc nie wiem komu tu już wierzyć :?

Co do tego czego oczekuję po nowej konsoli, to jedynie lepszej grafiki, mniejszej awaryjności i lepszej kultury pracy.
Matrix? Może to zależy od punktu widzenia i siedzenia
Z resztą, rozmawiamy o nowej konsoli
Stary 22-01-2011, 19:39   #43
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Lvizz, akurat Gladiator został wydany na nowo i jakość zabija. Argument z dodatkami w alienie raczej nietrafiony. Zreszta najgorszej jakości BD zjada DVD na dzień dobry, nie te szczegółowość ze o dźwięku niewspomnę. To ze jest masa ludzi którzy maja to w dupie i oglądają kinówki i inne szroty to Juz nie mój problem.

Natomiast wszelkie VOD itd tez nie ma co sie równać z jakością BD, bo nikt nie puści w kabel obrazu z bitratem 25MB/s i dźwiękiem 4-5MB/s.
Stary 22-01-2011, 19:54   #44
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Ja szczerze powiem, że jeszcze nie miałem przyjemności obejrzenia filmu na Blu-Ray, gdyż jeszcze go nie zakupiłem (jedynie co to w sklepie urywki jakichś filmów i było miodzio). Teraz mam zamiar niedługo zakupić PS3 głównie za sprawą właśnie napędu i mam nadzieję, że dostanę szoku. Na TV LED 40" obraz na DVD (nie podłączonym przez HDMI, tylko normalnie euro) jest średni. To znaczy, że nie ma masakry, ale niestety nie tego oczekuję.
Stary 22-01-2011, 21:22   #45
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Jak ktoś ma TV np 42 cale (co już jest raczej odbiornikiem sredniej wielkości) to od oglądania na tym DVD ropieją oczy. Może na monitorkach DVD nie wygląda jakoś tragicznie ...
Jaskier nawet nie wiesz jak w tych 2 postach widać, że twoja wiedza w temacie jest znikoma.
1) Wszystkie filmy jakie widziałem na Blu-Rayu oglądałem na 42";
2) co mają WRAŻENIA i indywidualny odbiór do wiedzy? Wole grac/oglądać film iż głowić się nad ilością pikseli. Nie musisz wiedzieć ile pikseli na ile to jest np. 1080i żeby móc powiedzieć "obraz mi się podoba" lub "cudów nie widzę".

---------- Wiadomość dodana 21:22 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 21:20 ----------

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Natomiast wszelkie VOD itd tez nie ma co sie równać z jakością BD, bo nikt nie puści w kabel obrazu z bitratem 25MB/s i dźwiękiem 4-5MB/s.
Teraz nie, ale kto wie jakie transfery będą standardem za 5 lat.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2011, 21:36   #46
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
1) Wszystkie filmy jakie widziałem na Blu-Rayu oglądałem na 42"
Mam TV większy od Twojego zaledwie o 4". Dziwi mnie trochę, że różnicy w jakości obrazu między BD a DVD nie dostrzegasz . Tu rodzi się pytanie - w jakiej odległości od ekranu siedzisz, gdy filmy oglądasz? Jeśli w okolicach 50 m., to wszystko jasne - usiądź bliżej i będzie GIT.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2011, 21:47   #47
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Lvizz, akurat Gladiator został wydany na nowo i jakość zabija. Argument z dodatkami w alienie raczej nietrafiony. Zreszta najgorszej jakości BD zjada DVD na dzień dobry, nie te szczegółowość ze o dźwięku niewspomnę. To ze jest masa ludzi którzy maja to w dupie i oglądają kinówki i inne szroty to Juz nie mój problem.

Wiem, ze zostal wydany na nowo, ale niesmak pozostaje, ze tak mozna spieprzyc wydanie na BD, duzego przeciez tytulu.
Jeszcze inaczej:LotR, ogladalem tylko pierwsza czesc-jak jest?Jest kiepsko:nie ma soczystosci kolorow, glebi obrazu, jakiej sie spodziewalem, a jaka widac np. w Braveheart, wiec ja bym sie klocil z ta 'fantastycznoscia' BD.Sa filmy swietnie wydane, sa sredniaki i sa szroty, jak wszedzie.

EDIT:
Nabroilem z Matrixem, bo widzialem na HD DVD, a nie na BD, i zmiazdzyl mnie jakoscia, ale podejrzewam, ze 'niebieskie' wydanie rowniez ma podobne parametry, co regula oczywiscie nie jest, bo taki Terminator 2 dostal lepsze wydanie-niemieckie, wydane przez....cholera, nie pamietam kogo- na HD DVD, ale wtedy bylo juz 'po ptokach'.
Ogolnie jest tak, ze kazdy broni tego, co ma, zeby sie uswiadczyc w przekonaniu, iz dokonal dobrej decyzji;nic zlego w tym nie widze, ot natura ludzka, ale glupoty juz nie lubie, a slepe bronienie czegos tylko za to, ze to bluraj, pod ta kategorie podchodzi.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 22-01-2011 o 21:55
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2011, 22:13   #48
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Czy mi sie wydaje, czy to nie temat o tym co jest lepsze DVD czy BD?
Wracać do tematu.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2011, 23:04   #49
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
Mam TV większy od Twojego zaledwie o 4". Dziwi mnie trochę, że różnicy w jakości obrazu między BD a DVD nie dostrzegasz . Tu rodzi się pytanie - w jakiej odległości od ekranu siedzisz, gdy filmy oglądasz? Jeśli w okolicach 50 m., to wszystko jasne - usiądź bliżej i będzie GIT.
Przecież on się pochwalił ostatnio w temacie w filmach, że gdzieś u kogoś zobaczył film czy dwa na Bluray i już jest ekspertem.
Tu nawet nie chodzi o BD, nawet zwykłe materiały wideo w 720p znacznie przyjemniej się ogląda.

I teraz wracam do tematu : dla mnie nowy Xbox może mieć napęd na 4-warstwowe DVD i lecieć na stereo, bo DTS to też pierdoła wciskana na siłę.
Stary 22-01-2011, 23:51   #50
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Z tego tematu rozumiem tylko tyle, że 42 cale to standard u każdego gracza - no to grubo.

A po nowej konsoli nie oczekuję nic - swoją mam roczek, zakochałem się w niej tak, jak w swojej kobiecie i nie muszę jej wymieniać na "nowszy model", bo jest jeszcze pierdyliard gier, których nie ograłem, a powinienem - więc dopóki konsola nie zrobi mi obiadu + dobrze na deser to olewam ten interes.
Stary 23-01-2011, 02:03   #51
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

1) wstecznej kompatybilności, którą zapowiadane procki AMD powinny zapewnić bez większych problemów
2) wydajnych podzespołów "na czasie"
3) Blu-ray'a (choć to już praktycznie obowiązek)
4) dopracowania i dobrego przetestowania pod kątem awaryjności, czyli żeby nie było powtórki RROD'a
5) pada co najmniej tak wygodnego jak ten do 360'tki
6a) darmowego grania online (choć to pewnie nierealne, bo równałoby się to z zabiciem kury znoszącej złote jajka)
6b) lub chociaż usługi podobnej do PS Plus, premiującej w jakiś realny sposób abonamentowiczów
7) zachowania dorobku graczy (GS) i ewentualnego wzbogacenia/unowocześnienia systemu achievementów

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-01-2011, 02:34   #52
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Przecież on się pochwalił ostatnio w temacie w filmach, że gdzieś u kogoś zobaczył film czy dwa na Bluray i już jest ekspertem.
Przepraszam, że jeszcze do offtopu dokładam, ale muszę się do aroganckich i oszczerczych wywodów ustosunkować. Chrono, jak masz sobie w durny sposób dopowiadać i idiotycznie przeinterpretowywać cudze wypowiedzi to lepiej żebyś zajął się czymś innym. Nie wiem - może liczeniem pikseli i zanoszeniem modłów do zjawiska HD...

Fuji - ależ ja zaznaczyłem, ze różnica w jakości jest, tyle tylko, że nie astronomiczna tak jak niektórzy głoszą.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 23-01-2011, 11:17   #53
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja chciałbym, żeby gry miały więcej GS
Stary 23-01-2011, 12:41   #54
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12625

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

@up: a co Ci to da? Jak teraz załóżmy wrażenie robi 100k gs to po podwójnym podniesieniu wartości punkcików 200k gs będzie czymś fajnym. Wszystko się wyrówna i nie odczujesz różnicy.
Stary 23-01-2011, 14:08   #55
mk00h
Underground

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale mimo wszystko, gry bardziej wymagające powinny mieć ich więcej, ewentualnie więcej osiągnięć.
Stary 23-01-2011, 14:23   #56
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12625

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Gry wymagające dają większą satysfakcję z calaka, więc nadal podtrzymuję, że jest to zbędne.

Zresztą jak to sprawdzić czy gra jest wymagająca? "O ja jestem słaby w bijatyki to chcę dostawać więcej gs'a za acziwy". Przykro mi, ale pierdolisz głupoty.

Ostatnio edytowane przez Assassin : 23-01-2011 o 14:27
Assassin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-01-2011, 14:27   #57
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał mk00h Zobacz post
Ale mimo wszystko, gry bardziej wymagające powinny mieć ich więcej, ewentualnie więcej osiągnięć.
Ale kto by to oceniał? MS? Nie, ciężko byłoby stworzyć jakiś sensowny i sprawiedliwy klucz, nie dający przy tym pola do nadużyć (kiepskim grom na siłę wciskano by więcej gs, żeby do zakupu zachęcić).
Tak jak jest teraz jest optymalnie - ze strony MS jest prawie pełna uniformizacja, a producenci już sobie sami w ramach dostępnej puli wyceniają co jest ile gs warte.

---------- Wiadomość dodana 14:27 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 14:25 ----------

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Gry wymagające dają większą satysfakcję z calaka, więc nadal podtrzymuję, że jest to zbędne.
Dokładnie- jak jest osiągnięcie trudne to nie każdy będzie je miał. Poza tym jest TrueAchievements, które dodatkowo jeszcze takie rarytasy "wycenia" i satysfakcja ma dzięki temu wartość liczbową .

Stary 23-01-2011, 14:30   #58
mk00h
Underground

mk00h's Avatar

Lista Osiągnięć

Dobra, dobra mądrale, już nic nie mówię
Stary 23-01-2011, 16:13   #59
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Dokładnie- jak jest osiągnięcie trudne to nie każdy będzie je miał. Poza tym jest TrueAchievements, które dodatkowo jeszcze takie rarytasy "wycenia" i satysfakcja ma dzięki temu wartość liczbową .
TA też nie jest do końca obiektywne - vide DLC dla Mirror's Edge. zrobienie 90 gwiazdek w czasówkach jest cholernie trudne oraz wymagające wiele treningu i poznawania mapy. a tam ratio raptem 1.86 (na moment, w którym to piszę). niemniej jednak dla podstawowego 1000/200 TA jest już jakimś wyznacznikiem, ale też przede wszystkim dla singlowych aczi.
Stary 25-01-2011, 22:37   #60
grizzzly12
Nowy
grizzzly12 Wkrótce będzie sławny

grizzzly12's Avatar

Miasto: Suwałki
Reputacja: 74

Mniejszej awaryjności, bezpłatnego GOLDa i żeby nowy xbox był cichszy od promu kosmicznego

grizzzly12 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania