Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Pomoc

Pomoc Wszelkie problemy natury technicznej rozwiązywane są w tym miejscu.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-05-2018, 10:19   #221
Shtv
Znajomy
Shtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innych

Miasto: Poznań
Reputacja: 899

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Lubiany 4 The Players Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 13

Domyślnie Odp: Pomoc przy wyborze TV

Cytat:
Napisał TomMeGusta Zobacz post
Oki. Jeszcze jedno, bo naprawdę od czytania tych recenzji jestem już całkowicie odmóżdżony i niezdecydowany. Czy jest sens aktualnie kupować serię Samsung KS7000 lub KS8000? To są telewizory prawie dwuletnie, ale w wersjach 49 calowych mają 120 Hz, czego brakuje ich następcom... Są jakieś aspekty, w których się one postarzały i są wyraźnie gorsze od linii z 2018 roku, czy też można śmiało brać? Chcę wybrać najlepsze 49 cali do 5000 zł dla konsoli, Netflixa oraz sportu i naprawdę już nie wiem, w którą stronę zmierzać...
Miałem podobnie, im więcej czytałem tym głupiałem i nie wiedziałem co mam zrobić i jaki model kupić.

Telewizor wymieniłem w lutym tego roku. Myślałem nad Sony XF90, ale że trafił mi się w dobrej cenie, z 5-letnią gwarancją, Samsung KS8000 49", wybór padł na niego. No i przy Sony bałem się Androida.
Nad QLED się zastanawiałem, jednak cena zdecydowanie przekraczała mój budżet i różnice nie warte dopłacania. KS8000 ma wszystko. Netflix śmiga, HDR w filmach i giereczkach jest TAKIE dobre.

Od lutego z telewizorem nic się nie dzieje. Nie rozkleja się, nie ma żadnych dziwnych rzeczy na matrycy. Jedyne co mnie drażniło to podświetlenie krawędziowe — przy napisach w filmach z HDR, ekran bardzo bladł, podświetlał się cały i bladł, było to widać, bardzo — wtedy żałowałem, że nie wziąłem XF90. Zmieniłem jednak ustawienia napisów na "trochę-przezroczyste" i już tego kłopotu nie ma.

Jeśli masz możliwość zakupu tego modelu, to z czystym serduszkiem polecam.
Stary 31-05-2018, 23:38   #222
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5842

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał TomMeGusta Zobacz post
U mnie na start jeden pokój 3,5 x 3,0 m, a potem ewentualnie sufity w łazience i kuchni, więc tragedii nie ma, aczkolwiek u mnie też ściany popękane i pewnie będę się wkurzać Brat poleca Beckers, ale jeszcze się nie zdecydowałem.
bardzo dobry wybór byle nie jakieś śnieżki duluxy i inne polskie wynalazki

na sufit polecam Tikkurila Anti-reflex white 2

Co do Tikkurilli świetnie trzyma barwę teraz zamalowywałem jedynie rysy na ścianie bez konieczności mazania całej ściany a w kuchni malowałem jakąś śnieżką do kuchni/łazienek i dupa będzie trzeba całą ścianę przemalować .

No dobra ale to temat o telewizorach to piszcie sobie dalej o telewizorach

PS. te całe 4K się skończy szybciej niż się zaczęło zobaczycie.
ja tam sobie czekam na 8K

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-06-2018, 09:53   #223
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 1528

https://hdtvpolska.com/motion-plus-g...na-dla-graczy/

Motion Plus Gra. Niezły bajer w tym roku wprowadza Samsung. A, że pod koniec roku planuję zakup czegoś naprawdę porządnego mocno zastanowię się na modelem 55Q9 a LG C8.
Stary 01-06-2018, 11:56   #224
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądze

TomMeGusta's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 2451

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Byłem pierwszy! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał Grzenio10 Zobacz post
https://hdtvpolska.com/motion-plus-g...na-dla-graczy/

Motion Plus Gra. Niezły bajer w tym roku wprowadza Samsung. A, że pod koniec roku planuję zakup czegoś naprawdę porządnego mocno zastanowię się na modelem 55Q9 a LG C8.
Ja najprawdopodobniej się przełamię z tym rozmiarem i zdecyduję na NU8072 55''. Zależy mi na 120 Hz, a ten wspominany Motion Plus i bardzo niski input lag mocno do mnie przemawiają. Z kolei w Oledach LG podobno może wystąpić problem, gdy w grach znajdują się elementy nieruchome na ekranie, a ja bardzo dużo gram w FIFĘ, gdzie znajdują się wszelakie paski z wynikami, nazwiskami piłkarzy itp., w związku z czym wolę nie ryzykować.

New Account

The World Is Yours

Ostatnio edytowane przez TomMeGusta : 01-06-2018 o 12:00
TomMeGusta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-06-2018, 15:14   #225
TomMeGusta
Uzależniony
TomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądzeTomMeGusta Sława i pieniądze

TomMeGusta's Avatar

Lista Osiągnięć

Pytanie ostateczne ostateczne ostateczne ostateczne ostateczne. Ta sama cena, który lepszy - 55 cali Samsung NU8000 czy Q6F?

New Account

The World Is Yours

Ostatnio edytowane przez TomMeGusta : 07-06-2018 o 15:18
Stary 07-06-2018, 16:22   #226
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4063

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Jeżeli cena ta sama to Q6. Trochę lepszy kontrast i szerszy zakres kolorów. Jest też nieznacznie jaśniejszy.
Stary 12-06-2018, 14:30   #227
TomMeGusta
Uzależniony

TomMeGusta's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Jeżeli cena ta sama to Q6. Trochę lepszy kontrast i szerszy zakres kolorów. Jest też nieznacznie jaśniejszy.
Wychodzi jednak na to, iż za 4999 oferowany jest model zeszłoroczny. W tej cenie dostajemy Q6FAM, natomiast jest jeszcze Q6FN, który jest na pewno z 2018 i on kosztuje już 7999. Trochę to dziwne, bo wydawało mi się, iż w 2017 roku nie produkowano Q6. No ale cóż, w takim razie pozostaje kupić NU8072. Wczoraj wyszła jego recenzja na HDTV Polska i na jej podstawię czuję, że będę zadowolony.

New Account

The World Is Yours

Ostatnio edytowane przez TomMeGusta : 12-06-2018 o 14:33
Stary 12-06-2018, 14:35   #228
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Było Q6 już w zeszłym roku. Natomiast NU8000 to bdb tv, będzie Pan zadowolony
Stary 12-06-2018, 18:15   #229
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12072

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Kup w końcu ten telewizor
Stary 12-06-2018, 20:25   #230
TomMeGusta
Uzależniony

TomMeGusta's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Kup w końcu ten telewizor
Nawet nie mam gdzie postawić

New Account

The World Is Yours

Ostatnio edytowane przez TomMeGusta : 12-06-2018 o 20:29
Stary 12-06-2018, 20:43   #231
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

powodzenia
Mi zostało rzucić tapetę w holu i glazurę w pralni oraz yebane listwy przypodłogowe nie nawidzę najgorsza robota przy remoncie jaka może być plastiki jeszcze jakoś idą ale drewniane to katastrofa

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
Stary 12-06-2018, 21:04   #232
TomMeGusta
Uzależniony

TomMeGusta's Avatar

Lista Osiągnięć

Ładniutko

New Account

The World Is Yours
Stary 12-06-2018, 21:59   #233
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Lg 55b7 wychodzi za 5300zł w euro agd przy 30 ratach.
Stary 25-07-2018, 20:11   #234
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

Mam takie pytanko Pany, co prawda TV już u mnie wylądował - LG 55B7 - ale pojawiła się pewna niedogodność, chciałem pod niego podłączyć jeszcze PC, tak, czasem z niego korzystam, i tutaj jest problem, nie jest to żaden cud techniki, karta graficzna to GT260, jak podłączam TV przez przejściówkę kablem dvi-d, to na ekranie widać tylko ekran startowy, dochodzi do logo windows i ekran robi się czarny, sprawdziłem ten kabel i tą samą przejściówkę na lapku i tak wszystko śmiga. Wyebalem kartę graficzną, jako, że mam jeszcze zintegrowaną I tv normalnie na niej działa, ale nie daje ona rady jeśli chodzi o rozdzielczość. Macie jakieś pomysły, co może być przyczyną?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Stary 25-07-2018, 21:22   #235
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12072

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Jedyne co mi przychodzi do głowy to sterowniki. Miałem kiedyś taki problem, że po zainstalowaniu najnowszych nie miałem w ogóle obrazu (też po logo windows) na starym laptopie. Jak masz najnowsze to zainstaluj starsze, a jak masz starsze to zainstaluj najnowsze . Nie mam innych pomysłów.
Stary 26-07-2018, 09:59   #236
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Może to być jeszcze rozdzielczość. Może masz ustawioną taka której tv nie wspiera.
Stary 26-07-2018, 23:17   #237
jaskier04
Wariat
jaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebrytajaskier04 Celebryta

jaskier04's Avatar

Reputacja: 3046

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Celebryta 
Liczba Osiągnięć: 20

Ale na laptopie to ez jest ustawione full HD i działa normalnie. Sterowniki i zmiany rozdzielczości próbowałem, ale nic nie pomaga.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Stary 04-09-2018, 08:09   #238
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

No i jak tam wasze nastroje. Pisałem że te 4K to na chwile :P za 2 lata standardem będzie 8K. szajsung już do sklepów jakieś pudło wrzucił

Stary 08-09-2018, 21:00   #239
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
No i jak tam wasze nastroje. Pisałem że te 4K to na chwile :P za 2 lata standardem będzie 8K. szajsung już do sklepów jakieś pudło wrzucił

no i co z tego ? potem bedzie 16K, kogo to obchodzi w ogóle nikt nie siedzi 1m od TV zeby dostrzec takie rozdziałki hehehe
Stary 12-09-2018, 12:35   #240
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał sobol Zobacz post
No i jak tam wasze nastroje. Pisałem że te 4K to na chwile za 2 lata standardem będzie 8K. szajsung już do sklepów jakieś pudło wrzucił
Na iPhony Cię stać a na tv nie? Biedak

Xbox Online Center Forum > Inne > Pomoc

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania