Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-01-2017, 02:24   #381
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Nerdownio-geekownia

Gry kupujecie w pudełkach? Czy juz cyfra? Jak pudełka, to sprzedajecie czy na polce trzymacie?
Pytam, bo mnie miota czy odkurzać dalej pudełka czy robić wyprzedaż. Wrocic nie wrócę, fajnie wyglada na polce i nic wiecej...
Stary 25-01-2017, 09:12   #382
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Gry kupujecie w pudełkach? Czy juz cyfra? Jak pudełka, to sprzedajecie czy na polce trzymacie?
Pytam, bo mnie miota czy odkurzać dalej pudełka czy robić wyprzedaż. Wrocic nie wrócę, fajnie wyglada na polce i nic wiecej...
zawsze możesz brać cyfrę i drukować sobie okładki

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2017, 09:45   #383
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Dla mnie cyfra to porażka. Jak bedzie tylko cyfra, to oleje ten biznes. Nie zachęcają mnie ta forma w żaden sposób. RE7 na Stemie 50 euro- to jakis żart? Pudełko 139...ceny to jakaś porażka. A jak nie bedzie alternatywy, to nie wiem jakie ceny dadzą. 3 lata po premierze, a GTAV na psstore 299. Żenada.
Stary 25-01-2017, 12:10   #384
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Takie czasy Luck. Ja powoli będę likwidował swoją kolekcję całkowicie z trzech platform, ale to wielki znak zapytania jeszcze jest. Nie mam miejsca i już mniej czasu.

PS. W DC się normalnie wkręciłem i pora teraz na Marvela się przerzucić, czyli dwie serie i miejsce szykować na to wszystko: https://naekranie.pl/aktualnosci/rus...a-cena-1535368

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-01-2017, 20:45   #385
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

19 gier na XO. 14 mogę od razu odsprzedać. Potem mi zostaję wiiu, ale tu mam dwie Zeldy i 3 w drodze. Więc poczeka.
Do gier nie wracam, nie chce mi się już z calakami męczyć.
Co robić i jak tu żyć.
Stary 01-02-2017, 21:56   #386
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Zapewne nie znają, ale teraz poznają. Ja jestem rozwalony na łopatki, co oni tam odwalają. Taki kunszt wymaga jednak poświęcenia

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2017, 00:21   #387
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

moze mi to ktos wyjasnic?

http://allegro.pl/cs-go-karambit-cri...at1%2110079294

na fb pokazuja mi sie linki z allegro i wlasnie wyskoczylo mi takie cos, myslalem na poczatku ze to jakas realna repilka noza z jakiegos nie wiem, zajebistego materialu, a okazalo sie ze to skin za 8,6 k zł. gram dosc sporo w WoTa i tam tez widze ze mozna czasem kupic jakiejs pierdoły i ze sa ludzie ktorzy wydaja na to calkiem spory hajs, ale ponad 8,5 tysiaca za skórkę?
Stary 27-02-2017, 00:29   #388
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Co tu tłumaczyć? Pojebało się ludziom we łbach, niektóre skiny po kilkanaście tysięcy dolarów chodzą, najdroższy bayonet m9 chyba za 32k $ poszedł. A cena zależy od różnych aspektów, masa informacji w necie o tym jest. Jeszcze te gamblingowe strony miały duży wpływ na to, były afery z tym związane, jakiś jutuber czy strimer z hameryki na miliony ludzi wyjebał mając jakiś skrypt chyba, który zapewniał mu iluś tam procentowy przychód, nie pamiętam dokładnie jak to wyglądało.
Stary 27-02-2017, 00:42   #389
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

no ja czytalem o akcjach gdzie ktos kupil jakas np. jaka stacje kosmiczna w jakiejs grze za taki hajs ze te 8,6 k zl to przy tym nic, ale to mialo jakiejs sensowne przelozenie w grze na cos wartosciowego, a nie skin na nozyk lel

jak w ogole gosc takie cos zdobyl? wylosowal w grze?
Stary 27-02-2017, 02:12   #390
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

W skrzynkach się trafiają skórki, klucz do jednej skrzynki kosztuje 2,5 euro. Niektórzy potrafią otworzyć 1000 skrzynek i noża nie trafić także valve wie co robi. Ostatnio wyszła aktualizacja ze skrzynkami, w których trafiają się rękawiczki...

Tak jak mówiłem cena zależy od tego czy np. dane skrzynki nie zostały wycofane, od jakości skórki (są chyba 4) od tego czy jest w stat tracku czy nie, ile skinów danego rodzaju jest na rynku, jeszcze jest jakiś float, który jakoś się tam sprawdza, ale dokładnie nie wiem.

Pare lat temu były chyba naklejki z jakichś eventów np. dreamhack (turnieje co prosy grają) i można je było kupić za chyba kilku dolców, a teraz chodzą po kilkaset.

Ostatnio edytowane przez Assassin : 27-02-2017 o 02:17
Assassin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2017, 11:52   #391
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

jezusie nie wiedziałem że takie ceny to osiąga, z drugiej strony ludzie potrafią wydać na kawałek szmaty czy buty pare tyś to czemu nie skiny w końcu to też jakiś lans hehehe
Stary 12-07-2017, 03:23   #392
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

https://www.starbricks.net

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-07-2017, 01:37   #393
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Chciałbym zwrócić uwagę na Oats Studios, i to co robi. Kawał dobrej roboty, fakt że ogromne zapożycznenia, ale da się z tym żyć, zwlaszcza jak wali się tak dobrymi efektami. Trochę weszli w body horror niczym z Croneberga ze wszystkimi okropnościami na skróty, ale mogę wybaczyć, bo idzie o formułę.

Wielki fuck off do hollywood skierowany. Wesprzycie ich gdzieś tam. No chyba, że chcecie oglądać klony komiksowe do nieskończoności.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania