Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-03-2014, 17:54   #21
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Domyślnie Odp: "Epic moments"-niezapomniane sceny z gier

Sokoov dajesz filmiki,nie grałem w ME (lol) a chce zobaczyć
Stary 27-03-2014, 18:23   #22
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Teraz już nie robią takiego wrażenia ale jak się było gówniarzem i zaczynało zabawę z poważniejszymi gierkami..

Resident 2
Intro i finałowa walka z Birkinem

Homeworld 1
Intro i odpalenie Mothershipa ale de facto cała gra była epicka i mega klimatyczna

Mafia 1
Finałowa 'ścieżka zdrowia' w muzeum.

Ace Combat 6
Cała finałowe misja z obowiązkową superbronią. Spora w tym zasługa klimatycznego radio chata i muzyka.
Misja nr. 9 ze zdejmowaniem latających fortec, Aigaionów.

Skyrim
Pierwsza walka ze smoczkiem oczywiście.

GRID 1
Trochę nietypowo ale pierwszy wyścig kapitalnie wprowadzał do gry oraz Le Mans 24 minuty .

Ze szlagierów jeszcze oczywiście "Czy mógłbyś.." z pierwszego Bioshocka
Jak o Sookoova ME 3 oraz starcie po skoku przez Omega Relay z 'dwójki'.

oraz sporo cut scenek z Finala XIII

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-03-2014, 18:26   #23
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Przemowa Hacketa + wszystkie floty:
Jednak myślę, że większy efekt robi oglądając to i grając, niż "na sucho"

Mega klimatyczna jest też Mafia II - postaci, otoczenie, dialogi, wszystko buduje świetną atmosferę. Nie zapomnę jednak pierwszych minut gry, kiedy jedziemy autem z epoki, na dworze pada śnieg, a w radiu leci klasyczna wersja "Let it Snow", istny majstersztyk

Ostatnio edytowane przez Sokoov : 27-03-2014 o 18:30
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-03-2014, 18:34   #24
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

No tak Mass Effect mimo wszelkich głosów krytyki seria ma ogrom momentów "wow". Choć ja "najmilej" wspominam intro i początek ME2. Na widok zniszczonej Normandii zbierałem szczęke z ziemi.

Ostatnio edytowane przez Luke86PL : 27-03-2014 o 18:48
Luke86PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-03-2014, 19:09   #25
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Racja, początek ME 2 również kozacki. Ogólnie w całej trylogii jest wiele epickich momentów, jak np. końcówka drugiej części i ucieczka z bazy-matki Zbieraczy. Cytując klasyk - "Mają rozmach skurwysyny"
Stary 27-03-2014, 22:33   #26
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
Sokoov dajesz filmiki,nie grałem w ME (lol) a chce zobaczyć
Ja nigdy nie grałem w gry serii FF prócz trzynastki, która po prostu podłamała moją wiarę w gry z Japonii. Ku#@a twoja niewyp^%^%#*ona mać! Kto pisał dialogi? Połowa tych pierdół, które wypowiadają bohaterowie nic nie znaczy. Poza tym rozgrywka turowa...sorry, nie dla mnie. Ziewałem non stop. Zamieniłbym wszystkie odsłony i pododsłony FF za jedną grę z serii Mass Effect. Nie piszę tego Yu, żeby skrytykować Twój gust. Nie. Wyrażam raczej mój brak zrozumienia dla całego szumu wokół FF. Wolę raczej DSy. Niczego tam nie muszę słuchać. Fabuła zarysowana tyle o ile, miecz w przeszczep i jechane.

Sokoov zapodał moją ulubioną scenę z serii ME choć jest tam ich od zajehuhu. Ot taka np. KTO NIE GRAŁ, NIE OGLĄDAĆ!!!!

NO KUUUUTWA!!

Ostatnio edytowane przez Yap : 27-03-2014 o 22:49
Yap jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-03-2014, 23:02   #27
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

MGS3, pierwsze wejście Ocelota

no i mgs2, campbell-troll

Ostatnio edytowane przez solidnys : 27-03-2014 o 23:12
solidnys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2014, 01:55   #28
Sokoov
Wariat

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

@Yap - bo ta trzynastka to dramat jest... Grałem w FFX za czasów PS2 i gra była mega (ponad 500h natłukłem). W FFXIII ugrałem kilka godzin i podziękowałem.
Stary 28-03-2014, 08:42   #29
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

ostrzał z moździerzy w Spec Ops. mocna scena. ogólnie Spec Ops miał parę takich momentów, które zrobiły na mnie wrażenie, ale ten jeden wątek wybił się zdecydowanie ponad resztę. musiałem odłożyć na chwilę kontroler i ochłonąć.

no i finał RDR, ale to był fuck up imho.
Stary 28-03-2014, 10:17   #30
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

batman AC i śmierć Jokera
Stary 28-03-2014, 10:27   #31
Luke86PL
Uzależniony
Luke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumnyLuke86PL Może być z siebie dumny

Luke86PL's Avatar

Miasto: Białystok / Goniądz
Reputacja: 1051

Lista Osiągnięć
Bogacz 4 The Players Ilość, nie jakość Handlowiec 
Liczba Osiągnięć: 16

To ja dorzucam banał: Bioshock Infinite. Zakończenie a później łaczenie w całość wszystkich wątków. Jedno wielkie "o żesz kur*a" ;-)
Stary 28-03-2014, 10:56   #32
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Miasto: Ghibalb
Reputacja: 1073

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

dodam jeszcze Halo Wars (jak ja strasznie chcę cz 2 )

typfon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2014, 11:07   #33
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
ostrzał z moździerzy w Spec Ops. mocna scena. ogólnie Spec Ops miał parę takich momentów, które zrobiły na mnie wrażenie, ale ten jeden wątek wybił się zdecydowanie ponad resztę. musiałem odłożyć na chwilę kontroler i ochłonąć.

no i finał RDR, ale to był fuck up imho.
Spec ops to naprawdę kawał dobrej historii, gameplay'owo też było nieźle, ale wątek fabularny zdecydowanie grał tu pierwsze skrzypce. Jeśli ktoś nie widział/nie czytał polecam Jarhead podobny klimat, antywojenne przesłanie
Stary 28-03-2014, 13:10   #34
Radius
Początkujący
Radius Wkrótce będzie sławny

Radius's Avatar

Reputacja: 72

The Elemental Stars Chamber w Golden Sun - głównie z powodu OST oraz miejscówki, która wyglądała fenomenalnie. Ogólnie cała gra jest świetna, aż żałuje że sprzedałem GBA z dwoma częściami

Stary 28-03-2014, 18:00   #35
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Sokoov Zobacz post
@Yap - bo ta trzynastka to dramat jest... Grałem w FFX za czasów PS2 i gra była mega (ponad 500h natłukłem). W FFXIII ugrałem kilka godzin i podziękowałem.
Mimo ,że trzynastka w opinii wielu była przeciętna,to jednak ponad dwa miliony sprzedanych kopii w ciagu miesiąca (Japan) robi wrazenie,ale Yap dziesiątka deklasuje wszystko i w to koniecznie musiałbyś zagrac...
natomiast ja chyba rozpocznę serię ME
Stary 29-03-2014, 01:05   #36
doom
Nowy
doom Wkrótce będzie sławnydoom Wkrótce będzie sławny

Miasto: Częstochowa, Warszawa
Reputacja: 135

Powinniście doprecyzować swoje numery 1, co do konkretnej konsoli. Np.

PS2 - MSG2 - prolog na tankowcu podczas burzy.
Xbox - Halo 2 - intro, w którym poznajemy, w końcu, cywilizację Covenantów oraz upadek Arbitra.
Xbox360 - Bioshock demo - witajcie w Rapture.

Weźcie też pod uwagę chronologię. Np. jeśli wcześniej grało się w MGS2, to świetne sceny z MGS3 nie robiły tak piorunującego wrażenia. Nie były już takie świeże.
Stary 29-03-2014, 01:20   #37
Sokoov
Wariat

Sokoov's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał doom Zobacz post
Weźcie też pod uwagę chronologię. Np. jeśli wcześniej grało się w MGS2, to świetne sceny z MGS3 nie robiły tak piorunującego wrażenia. Nie były już takie świeże.
Nie zgodzę się. Grałem najpierw w MGS2 i MGS3 zdecydowanie większe wrażenie na mnie wywarł.
Stary 29-03-2014, 09:07   #38
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

To co wyżej. Walka z The End'em ma się nijak do jakiegokolwiek starcia z dwójki. Nie spocząłem dopóki nie rozwaliłem Extreme w MGS2 na drobne, bawiłem się setnie rozkminiając nawet te rozrzedzone ciągnące się jak flaki z olejem dialogi.
Nic jednak z dwójki, powtarzam NIC, nie przebije dwóch godzin biegania za The End'em z mikrofonem i pistoletem usypiającym. The Boss? W życiu nie wyobraziłbym sobie scenerii, patosu i mocy bijących z momentu kiedy zadawałem ostatni cios. Epickość w trójce jest "bardziej wiarygodna" jeśli ktoś wie o czym mówię. Dwójka mimo tego, że jest świetna ma tych mizernych bossów, którzy, prócz ostatniego, nie wywarli na mnie takiego wrażenia jak cała kadra trójki. Głupi Kojima zamiast pójść za ciosem i stworzyć coś na miarę trójki dał nam...Guns of the Patriots. Epickość na miarę dwójki niestety.
Stary 29-03-2014, 09:55   #39
ad1kx
Nowy
ad1kx Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 66

Mafia 2.
Klimat i zakończenie epickie.
ad1kx jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-03-2014, 07:37   #40
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie można zapomnieć o absolutnym mistrzostwie w dziedzinie growej rozrywki ,czyli mojej ukochanej i najlepszej grze/serii w jaką grałem w swoim zyciu,czyli SHENMUE...
(epickość, kultowość ,rewolucyjność)

W sieci pojawił się film promujący PlayStation 4 w Japonii, na którym można zaobserwować poruszanie się po menu konsoli niezidentyfikowanej osoby o tajemniczo brzmiącym nicku Ryo H. Fanom serii nie trzeba przypominać kim jest rzeczona postać, a dla laików tłumaczymy, że główny bohater gry nazywa się Ryo Hazuki.
Jezu czekamy na tę chwilę....

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania