Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-05-2017, 18:25   #21
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Destiny 2

po obejrzeniu tych materiałów jak dla mnie bez rewelacji. Wygląda to jak destiny 1 z drobnymi modyfikacjami gdzie w wielu grach mmorpg takie zmiany zostają wprowadzone co 2,3 miesiące i nikt nie robi z tego wielkiego halo. Szczerze mówiąc nie wiem czy kupię bo jedyne co mnie w miarę interesuje w tej grze to pvp a całe grindowanie 3 strików na krzyż i jednego raidu mnie nie kręci. Jak mam robić coś takiego to wolę już pograć w jakieś porządne mmo gdzie ma to ręce i nogi.

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-05-2017, 00:00   #22
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 7958

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Prawda li to, że ten średniak będzie śmigał na konsolach w 30 fps, nawet na Scorpio?

Marcin, broń!
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-05-2017, 00:25   #23
wrog
El Presidente
wrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca świata

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 9750

Lista Osiągnięć
Forever Alone Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 45

Prawda. Co zrobisz? Mnie to nie przeszkadza, ale zawsze jest wersja PC dla spragnionych fpsów.
Stary 25-05-2017, 20:58   #24
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Spoko, wszak w 2017 30 fps to standard. Bungie sobie jaja robi, czy już kompletnie osiedli na laurach, bo Blizzard i tak kasę zarobi.

Słaba ta obrona, Marcin. Nie idzie o otwartość jak na PC, ale mogą zrobić te 60 spokojnie. Wierzysz devom jeszcze? Blizzard mowił, że nie dało rady z D3 bez online. Dało radę, to samo ze sklepikiem. Z Sim City to samo. 343 mówiło, że split screena nie da rady.Same kłamstwa.

Czekam na CD3 z tymi wszystkimi zniszszeniami i możliwością chmury...

Nawet VR się nie sprzedało, nie ma killer appa, ta sama bajka jak z Kinkietem, ale co tam, ważne że debile kupują.
Stary 25-05-2017, 21:45   #25
wrog
El Presidente
wrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca światawrog Władca świata

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Feeling strzelania czy ogólnie gunplay w Destiny jest jednym z najlepszych w tej generacji i 30 fpsów jakoś w tym nie przeszkadza. Woleli dać efekty, może silnik nie do końca wyrabia - jakiś powód mieli. Nie wiem, nie znam się. Oddam głos komuś z większym doświadczeniem (kolejne tweety).

No i ziomeczku nie wszystko jest kłamstwem. Nie da się w konkretnych warunkach, założeniach, przy danym budżecie, wybranej technologii. Proces tworzenia gry nie jest z gumy, są priorytety, coś może się zmienić trakcie. To nie lata 80., gdzie trzech kolegów w garażu robi grę.

Ostatnio edytowane przez wrog : 25-05-2017 o 21:49
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-05-2017, 22:47   #26
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Feeling strzelania czy ogólnie gunplay w Destiny jest jednym z najlepszych w tej generacji i 30 fpsów jakoś w tym nie przeszkadza. Woleli dać efekty, może silnik nie do końca wyrabia - jakiś powód mieli. Nie wiem, nie znam się. Oddam głos komuś z większym doświadczeniem (kolejne tweety).

https://twitter.com/RiotRMD/status/867655251217788928

No i ziomeczku nie wszystko jest kłamstwem. Nie da się w konkretnych warunkach, założeniach, przy danym budżecie, wybranej technologii. Proces tworzenia gry nie jest z gumy, są priorytety, coś może się zmienić trakcie. To nie lata 80., gdzie trzech kolegów w garażu robi grę.
Ależ oczywiście, ale jak dev mówi, że nawet na Scorpio nie będzie 30 fps, to coś tu nie gra. Nie jestem gostkiem od technikaliów, dla mnie takie BC2 to był jeden z najlepszych BF-ów, ale na miłość boską: jest to tłumacznie z dupki.

Blizzard i tak ciągnie tą całą maszynkę, a tak się nabijasz że gram w SC2. Bo Blizz to geniusze, a Bungie już nie.
Stary 26-05-2017, 00:58   #27
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Ależ oczywiście, ale jak dev mówi, że nawet na Scorpio nie będzie 30 fps, to coś tu nie gra. Nie jestem gostkiem od technikaliów, dla mnie takie BC2 to był jeden z najlepszych BF-ów, ale na miłość boską: jest to tłumacznie z dupki.
Domyślam się, że chodziło Ci o 60. Ja też na technikaliach się nie znam, ale wiem, że CPU ma tutaj duże znaczenie, a ten w Scorpio to nadal niewiele szybszy Jaguar. A nawet jeśli da się wyciągnąć potrzebną moc, to pozostaje kwestia tego, czy deweloper chce parytetu (choćby w tej samej rodzinie konsol) i tematy poruszane przez tego gościa z Remedy, którego linkowałem. Jednego jestem pewny - to nie jest prosty temat i nikt nam na złość nie chce robić tymi 30 fpsami.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania