Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-11-2011, 21:09   #1121
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

Domyślnie Odp: Call of Duty: Modern Warfare 3

ja mam juz zlotego scara i wedlug mnie bron mega

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-11-2011, 21:28   #1122
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 
Liczba Osiągnięć: 7

ACR i Type95 są mega , Type95 z szybkim ogniem potrafi ściągać jedną szybciutką seryjką , a P90 z powiększonymi magazynkami i szybkim ogniem miazga , zero przeładowywania
Stary 11-11-2011, 21:35   #1123
bartosz88
Uzależniony
bartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyćbartosz88 Można na niego liczyć

bartosz88's Avatar

Reputacja: 287

Lista Osiągnięć
Lubiany Jakość, nie ilość Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

W P90 szybki ogien jes imo zbędny i tak nieźle sieje na bliskie i dalekie odległości . Jeszcze z SMG to PPcośtam(nie pamietam nazwy) z tumikem jest mega mocne i jak naradzie to z tym najczesciej biegam )

XBOXLIVE:RoBBareK
bartosz88 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-11-2011, 23:22   #1124
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Nie no nie ma lipy! wystrzeli się 3 seryjki na multi i koniec nabojów!

Modern Warhuj 3 rox.
Stary 11-11-2011, 23:39   #1125
R4ZOR
Fanatyk
R4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykład

Miasto: Warszawa
Reputacja: 477

Jest już na to patch! Nazywa się Scavenger Pro
Stary 12-11-2011, 01:33   #1126
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

Kampania skończona na dwa razy i muszę powiedzieć, że najpierw mniej mi się podobała niż Black Ops, ale później jest tylko lepiej i ostatecznie MW3 wygrywa porównanie. Czas sprawdzić multi i platynę wbić

A tak btw. nie wydaje wam się, że collectible są łatwiejsze do znalezienia niż ostatnio?

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2011, 01:49   #1127
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Domyślnie

Ci ktorzy pisza ze bez problemu szuka im mecze na ps3 niech sobie zrobia sklad, a nie graja samemu i wejda np na hardkor, zobaczymy czy polaczy w 10 sekund, grajac samemu mnie laczy w 2 sekundy co i tak nie zmienis faktu, ze teamowy mm jest zjebany, czesto gra sie z tymi samymi osobami itd. do burgerow tez dorzucalo nas ale sporadycznie i nie wiadomo dlaczego

Sent from my GT-I9000

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2011, 02:08   #1128
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Domyślnie

Ja chyba ta gre sprzedam jak tylko zrobie singla i co-opa. Multi mnie meczy:/ i jestem rozczarowany. Ginie sie co 10 sek( gram bez chowania sie po katach) pelno kamperow i wogole jakies to nijakie. Moze mam zly dzien.
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2011, 02:19   #1129
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

no ja mam podobnie, co do polaczen to z godzine temu probowalismy sie w 3-4os. polaczyc do tdm z potwierdzeniem zabojstwa to za uj nie szlo, w dwojke nawet tez. potem wyszedlem z lobby, sprobowalem w pojedynke zwyklego tdma tez juz kompletnie matchmatching mi zdechl.
Stary 12-11-2011, 03:16   #1130
fragipl
Stały bywalec
fragipl Wkroczył na dobrą drogę

fragipl's Avatar

Reputacja: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do fragipl Send a message via Skype™ to fragipl

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Your e-penis must be huge! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Najgorszy matchmaking ever ! Nie wiem co za idiota wpadł na pomysł żeby szukało tylko mecze z Polakami , ale jest to tak kufa debilne że nie mogę wytrzymać już . Z chęcia bym postrzelał do hambuksów, w moim ulubionym trybie znajdź i zniszcz-hardcore ale po 30 min czekania w lobby poddaje się. Czekam na patcha albo wystawiam gre na allegro....

Ostatnio edytowane przez fragipl : 12-11-2011 o 03:19
fragipl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2011, 04:18   #1131
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

30 minut temu pobrało updejt nowy do gry i zaczęło łączyć z hamburgerami więc moze to fix

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2011, 06:46   #1132
robson1984_84
Nowy
robson1984_84 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Pruszków
Reputacja: 10

Zrobili szukanie lokalne i dlatego w lobby są sami polacy. Rano nawet nie ma co grać, siedzisz w lobby jak kretyn i czekasz, czekasz, czekasz 20 minut a i tak nie znajduje. Bllleee. Muszą poprawić to , najlepiej na wzór Black opsa tak szukanie było spoko. Niech tylko to naprawią a będzie dobrze. Chyba każdy chce skopać dupaska żabojadą i flegmatyką
Stary 12-11-2011, 08:13   #1133
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Fighter Pl Zobacz post
Ja chyba ta gre sprzedam jak tylko zrobie singla i co-opa. Multi mnie meczy:/ i jestem rozczarowany. Ginie sie co 10 sek( gram bez chowania sie po katach) pelno kamperow i wogole jakies to nijakie. Moze mam zly dzien.
Mam dokładnie takie same odczucia. Spodziewałem się mega rozpierdzielu, a dostałem mega sraczkę..
Co chwile dostajesz seryjkę w plecy, a gra ma chyba 2x szybsze tempo od Black Ops. I jest tak, jak napisał Fajta - nijak
Stary 12-11-2011, 08:26   #1134
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Bo to jest stary dobry COD ja w sumie tez leze co 10 sek na glebie, ale to nie wina gry tylko mojego, waszego zajebistego skilla chociaz czasami wszystko jakby odwracalo sie o 180 stopni. Po prostu trafiamy na nerdow, ktorzy w coda cisna po kilka godzin dziennie.

A z ta szukajka jeszcze, to faktycznie... Jak jest sie w wiekszym skladzie to ciezko cos znalezc

Ostatnio edytowane przez Foxter : 12-11-2011 o 08:28
Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2011, 12:06   #1135
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Co ty pieprzysz o skillu

To ,ze na małych mapkach respią się za plecami to normalne,jak dali by 10 sek poczekanie to zdążył by od tego respa odejść a tak plecy

tłumik + ninja i ludzie biegają koło ciebie i nie zwracają uwagi ,aby nie dostać w plecki trzeba się zakampić (nie w 1 miejscu ,ale biegać w 1 kawałku mapy) bo nie ma szans normalnie dobić do 17 na DM

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2011, 12:07   #1136
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 

mozesz jeszcze zainwestowac w dobry sprzet audio i zawsze ryzyko dostania w plecy mniejsze

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2011, 12:58   #1137
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Z szukaniem faktycznie jest problem, wczoraj zobaczylem jak to dziala dla Was, bo dolaczylem do grupy OC i nijak nie mozna bylo wbic do meczu:matchmaking spieprzony, jesli wszystko zasadza sie na locale konsoli.Sam problemow nie mam, mecze znajduje od razu, wiec plus za to.Jestem noobem w CoDa, ale o dziwo gra mi sie przyjemnie, choc z randomami roznie to bywa, a ze gram w Kill Confirmed, to mam do czynienia z ruletka.Czasem trafia sie ogary wiedzace o co idzie, ale na ogol moje doswiadczenie pokazuje ludzi, ktorzy robia tylko kille, denied nawet ie ryzykuja, mimo ze tag lezy piec metrow od nich, albo nie zbieraja tagow przeciwnej druzyny.Prestiz zrobie jak nic, podoba mi sie-o zgrozo-to multi, gram sobie supportem, cos tam zrobie dla druzyny.
Respy faktycznie sa skopane, ale to juz specyfika tej gry, nie?Male mapy, kupa luda, wiec ginie sie czesto, nie kazdy jest Razorem i Loczkiem, wiec tutaj bym tak po grze nie jechal.Musze sprobowac Barebones jak sie gra i czy widac tam roznice.Ammo faktycznie malo, ale to zmusza do kombinowania, zbierania lezacej na ziemii, albo zainwestowania w Scavengera.
Dla mnie moze byc, ale najlepiej grac w ekipie, bo samemu jest tak sobie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2011, 13:03   #1138
R4ZOR
Fanatyk
R4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykładR4ZOR Daje dobry przykład

Reputacja: 477

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Respy faktycznie sa skopane, ale to juz specyfika tej gry, nie?
No właśnie nie do końca, tutaj są o wiele gorsze niż w dowolnym innym COD...
Stary 12-11-2011, 13:07   #1139
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Az tak?Ok, mam doswiadczenia jakies z BO, gdzie ludzie sie respili na plecach.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2011, 13:20   #1140
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 

Respy z dupy na BO były tylko na headquarters

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem