Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-11-2010, 17:34   #41
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Metal Gear Solid: Rising

wstepnie bylo 2011 wg. polygamii
Stary 08-11-2010, 17:35   #42
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Miasto: Breslau
Reputacja: 1132
Wyślij wiadomość przez AIM do Gawlick

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Platynki jak dziewczynki Zdarta klawiatura Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 7

Ludki z KP gadali o tym ze koniec 2011/poczatek 2012 wiec jest po staremu przeca.
Gawlick jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2011, 22:45   #43
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Zwiastun z VGA wyciekł. Platinum Games deweloperem.

http://www.twitvid.com/7XK3Y
Stary 10-12-2011, 23:02   #44
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Lipa totalna.
Stary 10-12-2011, 23:16   #45
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

To chyba jakiś żart...

A jak nie, to przecież to będzie zwykły slasher... dramat.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2011, 23:23   #46
daniob
Stały bywalec
daniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znajądaniob Wszyscy go tu znają

daniob's Avatar

Reputacja: 613

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home 360 stopni Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki 
Liczba Osiągnięć: 6

O w dupe, co to za szit?
Stary 11-12-2011, 04:15   #47
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Dobra, bez watpienia najwiekszy zawod tegorocznego VGA, co to ma byc, Devil May Cry?!Kojima sie zacial na dobre przy oglaszaniu, nawet z promptera nie mogl slow przeczytac.Zenada.

lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2011, 11:28   #48
Gawlick
Spambot
Gawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumnyGawlick Może być z siebie dumny

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Ludki, ja dla dobra Waszego (i mojego także) zdrowia radze żeby przestać patrzeć na to jak na MG (o S nie wspomne), tylko zacząć jak na gre luźno powiązana z uniwersum. Ale fakt faktem, gdyby nie korelacje z MGSem ta gra nie była by zauważona nawet. Grafa, filtry... Wszystko jakieś stare sie wydaje, jedynie akcja nadąrza. Ot co
Stary 11-12-2011, 11:33   #49
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

ja się zastanawiam, czego się spodziewaliście po pierwszej prezentacji tytułu, kiedy to pokazywano krojenie arbuza ?
Stary 11-12-2011, 11:38   #50
Gawlick
Spambot

Gawlick's Avatar

Lista Osiągnięć

Lepszej grafy, modeli postaci moze. Bo to ze H&S będzie i nic poza tym to wiadomo juuuuż hoho.
Stary 11-12-2011, 11:53   #51
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

a gdzie tutaj jest Solid , jak dla mnie za zbyt japońskie, zmiana devolopera wyjdzie tej grze na złe - do pieca jak dla mnie bez dwóch zdań.
Stary 11-12-2011, 12:45   #52
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Żadna gra Platinum nie jest dla mnie i podobnie będzie z MGR. Wygląda na kolejną archaiczną japońszczyznę - nie tykam.
Stary 11-12-2011, 12:54   #53
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Metal Gear Rising: Revengeance

Widać, że za tym stoją twórcy Bayonetty. Sam gameplay może być smakowity, ale dla mnie MGS to stygmat, a nie ceniona marka, więc też ominę ten tytuł.

P.S. Archaiczność gameplayu jest chyba celowa: popatrzcie na czcionkę jaką wykorzystano przy napisach i tytule - nawiązuje do ery automatów z grami i tandetnych filmów sensacyjnych z lat 80.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2011, 12:57   #54
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Forma zwiastuna mnie najbardziej rozpierdziela. Ja mam nadzieję, że to takie puszczenie oka i naśmiewanie się z samych siebie.
Stary 11-12-2011, 13:05   #55
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

"Revengence" to raczej nie jest podtytuł "na serio". Kto wie, może cała gra będzie naśmiewaniem się z MGS .

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 11-12-2011, 14:35   #56
Loczek0123
Stały bywalec
Loczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna auraLoczek0123 Jest wokół niego pozytywna aura

Loczek0123's Avatar

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 233

Lista Osiągnięć
360 stopni Na dobre i na złe Zbieram puchary Janko Muzykant 

Jakie to Japońskie xd
Stary 11-12-2011, 14:53   #57
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
dla mnie MGS to stygmat, a nie ceniona marka, więc też ominę ten tytuł.
Też ominę bo to nie MGS, ale jak wyjdzie kolekcja to przejdź MGS3 i zamilcz na wieki
Stary 11-12-2011, 15:10   #58
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Też ominę bo to nie MGS, ale jak wyjdzie kolekcja to przejdź MGS3 i zamilcz na wieki
To jest bardzo możliwe. Jak jakiś czas temu obejrzałem sobie outro do tego potworka na YT to ze śmiechu prawie się przekręciłem (oddech było problem złapać), więc reszta scenariuszowych bzdur i kretynizmów mogłaby mnie faktycznie zabić.

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 11-12-2011 o 16:07
Stary 11-12-2011, 15:22   #59
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

platinium games robi zajebiste gry akcji, wiec ja tam w ich wierze. wyglada jak polaczenie ich dwoch poprzednich gier bayonetty i vanquisha, troche szkoda bo po rising sie spodziewalem czegos innego ale i tak nie ma zle.
Stary 11-12-2011, 15:50   #60
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
To jest bardzo możliwe. Jak jakiś czas temu obejrzałem sobie outro do tego potworka na YT to ze śmiechu prawie się przekręciłem (oddech było problem złapać), więc reszta scenariuszowych bzdur i kretynizmów mogłaby mnie faktycznie zabić.
Nie o to mi chodziło, ale też by to było ciekawe.
"Obejrzałem outro"

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania